Balti Liiga Challenge cup 08/09

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Postitus Postitas Krysver »

Pakuks välja eraldi teema Challenge cup'i jaoks. Ikkagi 3 meeskonda Eestist mängivad. Muidu läheb üks Balti liiga teema jube laialivalguvaks.

TTÜ on alustanud päris teravalt seda hooaega.
Welg, kes eelmise hooaja põhjal tundus sümpaatne edasipüüdliku suhtumisega tiim (käidi Harlemi turniiril näiteks jõulude ajal), elab praegu mõõna üle. Mängijaid nagu ei jätku.
"ValeKalev" tegi esimese mängu korraliku, teises toodi sama korralikult mehed maa peale tagasi.
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

TTÜ meeskond on väga sümpaatseks saanud. Olen käinud mõlemat kodumängu vaatamas ja väga hea mulje on jätnud. Vastased on reeglina hädas 3 - 2 maa-ala lammutamisega. Eks näis kaua läheb aega, et Läti meeskondade vahel info levima hakkab ja selliseks kaitseformatsiooniks valmistutakse.
kuule

Postitus Postitas kuule »

Krysver kirjutas:"ValeKalev" tegi esimese mängu korraliku, teises toodi sama korralikult mehed maa peale tagasi.
Kuule mis asi see valekalev on?
Minu arust mängib seal klubi nimega Tallinna Kalev, mis on Eesti üks pikemate traditsioonidega korvpalli klubisid.
Kasutaja avatar
volume
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 18 Nov 2006, 19:36

Postitus Postitas volume »

kuule kirjutas:
Krysver kirjutas:"ValeKalev" tegi esimese mängu korraliku, teises toodi sama korralikult mehed maa peale tagasi.
Kuule mis asi see valekalev on?
Minu arust mängib seal klubi nimega Tallinna Kalev, mis on Eesti üks pikemate traditsioonidega korvpalli klubisid.
Sa oled ikka loll küll! Seda pikema traditsioonidega Kalevit enam kahjuks ei ole.
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

kuule kirjutas:
Krysver kirjutas:"ValeKalev" tegi esimese mängu korraliku, teises toodi sama korralikult mehed maa peale tagasi.
Kuule mis asi see valekalev on?
Minu arust mängib seal klubi nimega Tallinna Kalev, mis on Eesti üks pikemate traditsioonidega korvpalli klubisid.
sinu arust siis tallinna kalevi nime saanud pirita meeskond on kohe pikkade traditsioonidega korvpalliklubi??? Praegune tallinna kalev teeb eesti korvpallile pigem häbi saades challenge cup-il pea 30seid pakke!!!
kuule

Postitus Postitas kuule »

converse kirjutas:
kuule kirjutas:
Krysver kirjutas:"ValeKalev" tegi esimese mängu korraliku, teises toodi sama korralikult mehed maa peale tagasi.
Kuule mis asi see valekalev on?
Minu arust mängib seal klubi nimega Tallinna Kalev, mis on Eesti üks pikemate traditsioonidega korvpalli klubisid.
sinu arust siis tallinna kalevi nime saanud pirita meeskond on kohe pikkade traditsioonidega korvpalliklubi??? Praegune tallinna kalev teeb eesti korvpallile pigem häbi saades challenge cup-il pea 30seid pakke!!!
Seda tegid nad juba siis kui nad lahku läksid.
Sinu kahjuks esimene mäng võideti ja ei kaotatud. Teine mäng kaotati 23 punktiga.
Kui sapole asjadegakursis siis mine tee endale häbi kusagil mujal:)
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

kuule kirjutas:
converse kirjutas:
kuule kirjutas: Kuule mis asi see valekalev on?
Minu arust mängib seal klubi nimega Tallinna Kalev, mis on Eesti üks pikemate traditsioonidega korvpalli klubisid.
sinu arust siis tallinna kalevi nime saanud pirita meeskond on kohe pikkade traditsioonidega korvpalliklubi??? Praegune tallinna kalev teeb eesti korvpallile pigem häbi saades challenge cup-il pea 30seid pakke!!!
Seda tegid nad juba siis kui nad lahku läksid.
Sinu kahjuks esimene mäng võideti ja ei kaotatud. Teine mäng kaotati 23 punktiga.
Kui sapole asjadegakursis siis mine tee endale häbi kusagil mujal:)
Sellel klubil on traditsioone täpselt nii kaua kui on olnud Pirita korvpallimeeskond.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

kuule kirjutas:
converse kirjutas:
kuule kirjutas: Kuule mis asi see valekalev on?
Minu arust mängib seal klubi nimega Tallinna Kalev, mis on Eesti üks pikemate traditsioonidega korvpalli klubisid.
sinu arust siis tallinna kalevi nime saanud pirita meeskond on kohe pikkade traditsioonidega korvpalliklubi??? Praegune tallinna kalev teeb eesti korvpallile pigem häbi saades challenge cup-il pea 30seid pakke!!!
Seda tegid nad juba siis kui nad lahku läksid.
Sinu kahjuks esimene mäng võideti ja ei kaotatud. Teine mäng kaotati 23 punktiga.
Kui sapole asjadegakursis siis mine tee endale häbi kusagil mujal:)
kuule , kõigepealt mine tee sina endale häbi kuskil !
Pikemate traditsioonidega klubi , irw :lol:
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

kuule kirjutas:
converse kirjutas:
kuule kirjutas:Kuule mis asi see valekalev on?
Minu arust mängib seal klubi nimega Tallinna Kalev, mis on Eesti üks pikemate traditsioonidega korvpalli klubisid.
sinu arust siis tallinna kalevi nime saanud pirita meeskond on kohe pikkade traditsioonidega korvpalliklubi??? Praegune tallinna kalev teeb eesti korvpallile pigem häbi saades challenge cup-il pea 30seid pakke!!!
Seda tegid nad juba siis kui nad lahku läksid.
Sinu kahjuks esimene mäng võideti ja ei kaotatud. Teine mäng kaotati 23 punktiga.
Kui sapole asjadegakursis siis mine tee endale häbi kusagil mujal:)
no sorry, ei teadnud, et sa iga tähe kallal närima hakkad...tean täpselt et esimene mäng võideti ja teine kaotati 23-ga, -30p oli pigem irooniaga õeldud. Ja ma ei saa sinust aru mille üle ma pean häbi tundma?? :rolleyes:
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Postitus Postitas Krysver »

HEHHE :D
Ma juba ette aimasin, et "ValeKalevi" kasutamine võib sellise arutelu tekitada.
Juriidiliselt loevad mõlemad Kalevid enda alguseks praegu vist siiski Ehitustööriista ja Pirita palliklubi loomise aega.
Samas "ValeKalev" (ei väsi ikka seda kirjutamast :lol: ) rõhub räigemalt nostalgia ja poogitud juurte peale. Muidugi ega BCKalev/Cramo sellest patust ka päris puhas ei ole (Euroopas vahel ikka räägitakse Kalevi nime ajaloost jne).

Aga vähemalt minu arust oli BC Pirita nimemuutus vägagi küsitava väärtusega. Isegi kui jätta kõrvale, et see ei olnud just kõige eetilisem, siis kummaline oli see igal juhul.

See oleks midagi umbes samasugust (päris üks ühele muidugi ei saa seda võtta), et Lätis taasloodi pikkade tradisioonidega Riia ASK ja Riia VEF, ja nüüd mõni Läti meeskond otsustaks veel omale sama nime võtta (otsitakse mingi juriidiline võimalus ja läheb käiku).
Viimati muutis Krysver, 05 Okt 2008, 15:56, muudetud 1 kord kokku.
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Postitus Postitas Krysver »

Räägiks hoopis mängijatest. Mina vähemalt ootan pikkisilmi, millal G. Dorbek uues meeskonnas avaneb. Ja samas seisus on ka Pokla.
Ja kas keegi teab, ega mõni Triobeti noor Valka minema ei juhtu? (või oodatakse hoopis Kuremaa laialikukkumist ja vabu mehi...)
Kasutaja avatar
brendokas
Kasutaja
Postitusi: 516
Liitunud: 11 Nov 2007, 16:24
Asukoht: Valga

Postitus Postitas brendokas »

Krysver kirjutas:Räägiks hoopis mängijatest. Mina vähemalt ootan pikkisilmi, millal G. Dorbek uues meeskonnas avaneb. Ja samas seisus on ka Pokla.
Ja kas keegi teab, ega mõni Triobeti noor Valka minema ei juhtu? (või oodatakse hoopis Kuremaa laialikukkumist ja vabu mehi...)
Triobetist ei tohiks Valka mängijaid tulla.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Illimar Pilk on väga sümpaatse mulje jätnud :)
Eile TTÜ mängust kogus ta 20p, 7lp ja 7rs.
Fear the prophet!
Yattara

Postitus Postitas Yattara »

to Krysver

No tegelikult see pole ju üldse sama. Ma pole küll kindel, aga tundub, et ASK ja VEF omandasid eelkäijate traditsioonid legaalsel teel, Kalev/Cramo seda aga ei teinud. Kui sellest vaatevinklist võtta, siis on hoopiski Kalev/Cramo nn. "ValeKalev". Samas ma ise jään ikka alati BC Kalev/Cramo toetajaks ja eks see Pirita nimevahetus sihuke kahtlase maiguga asi siiski oli.
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Postitus Postitas Krysver »

Yattara kirjutas:to Krysver

No tegelikult see pole ju üldse sama. Ma pole küll kindel, aga tundub, et ASK ja VEF omandasid eelkäijate traditsioonid legaalsel teel, Kalev/Cramo seda aga ei teinud. Kui sellest vaatevinklist võtta, siis on hoopiski Kalev/Cramo nn. "ValeKalev". Samas ma ise jään ikka alati BC Kalev/Cramo toetajaks ja eks see Pirita nimevahetus sihuke kahtlase maiguga asi siiski oli.
Kui nüüd veel lõpuni norida, siis Cramo sai BC Kalevi nime küll Kruuda käest ja see oli sel hetkel kommivabriku bilansis, kuid just selle BC Kalevi nime all tegid eesti mehed 90. alguses Euroopas mehetegusid :cool:

Eks see mitme Kalevi situatsioon sai tekkida ainult tänu sellele, et esiteks oli Eestis siiski riigikorra muutus, mis palju asju sassi ajas. Ja lisaks loomulikult Sooniku lõpmatud mahhinatsioonid. Kui tüüp BC Kalevi pankrotti ajas, ja siis hoopis Tallinna Kalevi nime meeskonnale jälle võttis jne.
Viimati muutis Krysver, 05 Okt 2008, 17:49, muudetud 1 kord kokku.
Suletud