BC Kalev/Cramo-Lietuvos Rytas [14.oktoober]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Äitah Uue-Hendrik...pista see vile... tead küll kuhu!
YNWA
Maaster
Kasutaja
Postitusi: 74
Liitunud: 13 Okt 2008, 14:09

Postitus Postitas Maaster »

Viletöristid võtsid täna vist kõigilt tuju ära...ei mõista miks kohalikud topised kes vilesid lutsutavad ei saa 50/50 olukorras eestlaseks jääda.
Aga loodan, et leedukad tegid neile vähemalt õlled välja.
Täna väärisid nad seda
Hendrik.
Kasutaja
Postitusi: 380
Liitunud: 05 Juun 2008, 23:37
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Hendrik. »

#7 kirjutas:Mängult kodus ja MARUVIHANE ! Sellist näkkupanemist kodus vilega pole juba ammu näinud, DUO Suslov-Uuehndrik = õudus ! Aga lõpuks Matthew Nielsen otustas ikkagi mängu ära.
Netuke hale vabandus.
Sama mis sa mulle ütlesid mõni nädal tagasi. :D
Tartu Rock!
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Hendrik. kirjutas:
#7 kirjutas:Mängult kodus ja MARUVIHANE ! Sellist näkkupanemist kodus vilega pole juba ammu näinud, DUO Suslov-Uuehndrik = õudus ! Aga lõpuks Matthew Nielsen otustas ikkagi mängu ära.
Netuke hale vabandus.
Sama mis sa mulle ütlesid mõni nädal tagasi. :D
Ei no kaotus on kaotus, aga vile oli ikkagi sitt, mitte maei toond seda vabandusena.
Hendrik.
Kasutaja
Postitusi: 380
Liitunud: 05 Juun 2008, 23:37
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Hendrik. »

#7 kirjutas:
Hendrik. kirjutas:
#7 kirjutas:Mängult kodus ja MARUVIHANE ! Sellist näkkupanemist kodus vilega pole juba ammu näinud, DUO Suslov-Uuehndrik = õudus ! Aga lõpuks Matthew Nielsen otustas ikkagi mängu ära.
Netuke hale vabandus.
Sama mis sa mulle ütlesid mõni nädal tagasi. :D
Ei no kaotus on kaotus, aga vile oli ikkagi sitt, mitte maei toond seda vabandusena.
No selge :)
Tartu Rock!
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Hendrik. kirjutas:
#7 kirjutas:
Hendrik. kirjutas: Netuke hale vabandus.
Sama mis sa mulle ütlesid mõni nädal tagasi. :D
Ei no kaotus on kaotus, aga vile oli ikkagi sitt, mitte maei toond seda vabandusena.
No selge :)
Peace man, ; )
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

uuehendrik = pe*e
Hendrik.
Kasutaja
Postitusi: 380
Liitunud: 05 Juun 2008, 23:37
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Hendrik. »

BigMac kirjutas:uuehendrik = pe*e
NoShit
Tartu Rock!
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Kui nüüd heast rääkida siis, Arbet oli väga mäster täna ! aga Linehan .. poiss üritab vähemalt, ; )
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

Huhh.... kurat, peaaegu oleks ära tulnud.
Esimesel poolajal oli vile ikka täiesti kohutav. Eesotsas Mart Uuehendriku lambiviledega.. samuti jäi arusaamatuks Suslovi antud tehniline Kangurile ilma hoiatuseta.
Linehan oli väga tubli, kaitses tegi super tööd mille tulemusena ka mitmed vaheltlõiked tulid - skoori tegi ka piisavalt.
Arbetil täna vise läks, loodame, et see silmavärk midagi hullu ei olnud.
Kriisa võitles kõvasti ja just siis on tema kasu märgata kui ka teised pingutavad.. mitmed vaheltlõiked ja ründelauad olid väga head.
Kanguril ei vedanud vilega alguses.. teenis vigu liiga palju. Ei olnud just kõige parem päev kuid püüdis ja üritas.
Pace oli kuidagi... kahvatu või... ei paistnud silma igatahes, paar head korvilahendust tegi.
Fox pani paar head viset sisse kuid ka paar sama head kohta pani mööda... korvi all väga julgelt ei mängi ikka. Kaitses jäi viimasel veerandajal Nielsenile igast asendist alla.
Keerles rabeles ja võitles iga palli pärast, normaalne mäng temalt.
Tanel Sokk oli kuidagi liiga pehmeke ja ei saanud eriti hästi mängu juhtimisega hakkama, Linehani platsilviibimisega oli igatahes teine õhkkond.
kahju

Postitus Postitas kahju »

-15 on peaaegu? tegemist on korvpalliga......hallloooo

vaadates visketabavust siis olid kõik peale arbeti sitad ja see linehan teeb oma steale kyll, aga "heastab" need pallikaotustega.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

kahju kirjutas:-15 on peaaegu? tegemist on korvpalliga......hallloooo
hmm, kui sa oleks mängu näinud siis sa ütleks ka nii .
kahju

Postitus Postitas kahju »

millegipärast tundub mulle et ma olen sinust kuskil poole vanem ja karta on et ka poole kauem korpalliga tegelenud....inimesed kamoon, -15 ei saa kunagi olla peaaegu. Seda võib nimetada täiesti korralikuks kaotuseks.

ahjaa, ma ei näinud mängu, kuid jälgisin kogu´aeg statistikat ja vikeri kommentaare ja see et na´d teise lõpus/kolmandal järgi võtsid oli puhtalt rytase meeste jala sirgu laskmine.
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

tundub et rock ei erinegi nii palju kalevist sai hullema pakki mingilt austria klubilt onjah eks kalev ja rock näevad üksteist eurochannegil ainuke hea asi selle asja juures täna oli must päev eesti korvpallil :(
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

masendavad kohtunikud meil eestis!!!
Suletud