BC Kalev/Cramo-Lietuvos Rytas [14.oktoober]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
luque
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 26 Jaan 2008, 09:45
Asukoht: Raasiku
Kontakt:

Postitus Postitas luque »

kalev 73:87 rytas
Viimati muutis luque, 14 Okt 2008, 20:42, muudetud 1 kord kokku.
tiisler

Postitus Postitas tiisler »

TDK kirjutas:MÕTTETU on ainuke sõna mida ma oskan öelda selle kohta, ma ei suuda enam kahe käe peal kokku lugeda olukordi kus Rytase mehed viskavad mööda ja esimesena on jaol ja lükkab palli sisse mingi keevitsus jälle.
Kaua nii saab mängida, mulle lihtsalt ei jõua kohal.
hästi tiisler võrdel Tartu ja tallina publikut:D
"pole sellest mõtet vist rääkidagi aga tartu oma jääb mitte 2-0 vaid 3,või 4-0 peale"
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

rääkige parem kuidas rockil lähebja kas näeb statistikat ka kuskilt äitäh,
luque
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 26 Jaan 2008, 09:45
Asukoht: Raasiku
Kontakt:

Postitus Postitas luque »

austriast

Postitus Postitas austriast »

vihane kirjutas:rääkige parem kuidas rockil lähebja kas näeb statistikat ka kuskilt äitäh,
www.fibaeurope.com on statistika.

Rockil on algusküll väga halb olnud. Tabavusprotsent on vääääga halb.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Loodame, et Rock kaitseb Eesti nime ikka.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Topeltpost, sorry, aga tahtsin veel seda öelda, et võime siin kiruda palju tahame ja ennast emotsiooni pealt välja elada aga ega meil ennem midagi ei muutu kui meil on korralik tsenter kes viskab kenasti 15 punkti ja võtab ~ 8 lauda.

EDIT: Mitu korda Valmieral meist väiksem eelarve on, isegi nemad on endale Clarki näol saanud meeskonna liidri, mitte nagu Linehan, kes ilmselt ajab statistikat taga ja on praegu oma 16 punkti üle õnnelik, mis siis et kolmesed läksid JÄRJEKORDSELT 9/2.
Viimati muutis TDK, 14 Okt 2008, 20:59, muudetud 1 kord kokku.
kahju

Postitus Postitas kahju »

ennustan seda, et praeguse koosseisuga on kalev võimeline võitma ainult nevezist....kui sedagi
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Kalevi koosseisul pole midagi häda, selle taha ei tohiks võidud jääda!
kahju

Postitus Postitas kahju »

gametime kirjutas:Kalevi koosseisul pole midagi häda, selle taha ei tohiks võidud jääda!
hmm, well, seletad siis järsku mille taha võidud jäävad??
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

no nii sõbrad järjekordne kaotus.Olin ise mängul ,igaljuhul midagi ilusat siin küll pole,kui sellise mänguga jätkame siis oleme Balti Eliitdivisionist varsti väljas ja tegelikult olgem ausad ,meie koht ei olegi seal.Küsimus nüüd laiale ringile ,kui suurelt me nüüd siis Valmierale kaotame.Praegust mängu nähes pole meil igaljuhul küll midagi lootust andvat loota ,sest meil pole ei meeskonnamägu ,pole õiget liidrit ja lauas oleme me nõrgad ,muideks Veski suisa kartis täna väljakule joosta.Tean ,et nüüd tuleb kohe jälle kriitika nooli minu pihta ,et kuid mul lihtsalt pole peale tänast mängu midagi positiivset öelda.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Mängult kodus ja MARUVIHANE ! Sellist näkkupanemist kodus vilega pole juba ammu näinud, DUO Suslov-Uuehndrik = õudus ! Aga lõpuks Matthew Nielsen otustas ikkagi mängu ära.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

kahju kirjutas:
gametime kirjutas:Kalevi koosseisul pole midagi häda, selle taha ei tohiks võidud jääda!
hmm, well, seletad siis järsku mille taha võidud jäävad??
Sellest vaatenurgast saab ka tegelikult võtta, kui niimoodi vaatama hakata, siis minu meelest kas just võidud aga väga palju punkte jääb hetkel isetsemise taha. Linehani 9/2 kolmesed ei ole enam normaalne, ja juba mitmendat mängu.
Vaatasin praegu Valmiera mängumehe Clarki kasutegurit, 2 minti mängida 31 punkti, 8 lauda, 2 resultatiivset söötu ja 2 vaheltlõiget.
Muidugi tundub ka see 30 punkti isetsemisena, aga kui ta suudab ära visata ja meeskond võidab siis miks mitte ?
kahju

Postitus Postitas kahju »

tsiteerides ning ise ühtides ühe kalevile eelmisel aastal lähedalseisnud isiku sõnu siis kalevisse on otsitud kohatäited ning loodetud et saadakse ülihead mehed......bullshiiiiit.

krt ma ei saa sellest aru just et kuidas teised meeskonnad leiavad normaalseid välismängijaid....rock, valmiera etc etc
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Oodatud tõusule järgnes juba kolmandat hooaega hoopis veelgi suurem langus, samas optimistlikult mõeldes, igale langusele järgneb ka tõus :)
Suletud