Nate Fox

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
fudzix
Kasutaja
Postitusi: 130
Liitunud: 25 Juun 2010, 21:56
Asukoht: Riga, Latvia
Kontakt:

Re: Nate Fox

Postitus Postitas fudzix »

Notify yet on the news because of Kalev / Cramo, I do not understand Tac by Estonian :)
Pilt
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Nate Fox

Postitus Postitas KalevRuus »

Mis Foxi naisesse puutub, siis meenub, et Pahv ühes "Mehed ei nuta"-saates kunagi kirus, et ta enam kunagi ei saada ühtegi naisreporterit meeste kossumängule või intervjuud tegema... hakka pärast jälle uut töötajat otsima.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Nate Fox

Postitus Postitas Go Cramo! »

Nate tagasitulek oleks üks parimaid uudiseid üldse! Fingers crossed :koss:
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Nate Fox

Postitus Postitas suvakas »

Go Cramo! kirjutas:Nate tagasitulek oleks üks parimaid uudiseid üldse! Fingers crossed :koss:
jah oleks küll kui ta tuleks. aga kuidas ta peaks siia tulema? sellest "suursponsorist" ei ole kippu ega kõppu kuulda olnud peale seda kui valdmaa teatas et läbirääkimised käivad ja leping on kohe kohe valmimas.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Nate Fox

Postitus Postitas zero0 »

CUSWORTH TULEB EESTI EEST MÄNGIMA KA!!!
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Nate Fox

Postitus Postitas Invisibl3 »

suvakas kirjutas:
Go Cramo! kirjutas:Nate tagasitulek oleks üks parimaid uudiseid üldse! Fingers crossed :koss:
jah oleks küll kui ta tuleks. aga kuidas ta peaks siia tulema? sellest "suursponsorist" ei ole kippu ega kõppu kuulda olnud peale seda kui valdmaa teatas et läbirääkimised käivad ja leping on kohe kohe valmimas.
Loodame, et Valdmaa suudab üllatada :)
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Nate Fox

Postitus Postitas Go Cramo! »

Invisibl3 kirjutas:
suvakas kirjutas:
Go Cramo! kirjutas:Nate tagasitulek oleks üks parimaid uudiseid üldse! Fingers crossed :koss:
jah oleks küll kui ta tuleks. aga kuidas ta peaks siia tulema? sellest "suursponsorist" ei ole kippu ega kõppu kuulda olnud peale seda kui valdmaa teatas et läbirääkimised käivad ja leping on kohe kohe valmimas.
Loodame, et Valdmaa suudab üllatada :)
Oleks nagu tagumine aeg või mis? :roll:
Hendrik.
Kasutaja
Postitusi: 380
Liitunud: 05 Juun 2008, 23:37
Asukoht: Tartu

Re: Nate Fox

Postitus Postitas Hendrik. »

Et keegi kunagi tahtis teada kust mul selline info et Fox on tagasi tulemas, siis see foorumi jutt oli pask kuna ei ma ei võinud õiged allikaid avaldada. Aga kuna asi nüüd nii kindel, et Fox on tagasi tulemas siis võin ka allikad avaldada - nimelt mu tädi on Nate Foxi naine ning suvel kui nad Eestis käisid, siis tuli mul Nate'ga juttu sellest ja ütles, et ta võtab Kalevi juhtkonnaga ühendust ja kui juhtkond on nõus, siis ta tahaks tagasi tulla et karjäär lõpetada ja peale seda pereelule keskenduda.
Tartu Rock!
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Nate Fox

Postitus Postitas spartaklane »

Hendrik. kirjutas:Et keegi kunagi tahtis teada kust mul selline info et Fox on tagasi tulemas, siis see foorumi jutt oli pask kuna ei ma ei võinud õiged allikaid avaldada. Aga kuna asi nüüd nii kindel, et Fox on tagasi tulemas siis võin ka allikad avaldada - nimelt mu tädi on Nate Foxi naine ning suvel kui nad Eestis käisid, siis tuli mul Nate'ga juttu sellest ja ütles, et ta võtab Kalevi juhtkonnaga ühendust ja kui juhtkond on nõus, siis ta tahaks tagasi tulla et karjäär lõpetada ja peale seda pereelule keskenduda.
Kui su jutt tõele vastaks oleks see ju tore aga seda me ju ei tea sellisel juhul kuidas Kalevi juhtkond Nate Foxi pakkumisse suhtuks ja kas see mee üldse Kuusmaa põhimõtetega sobiks ja mis kõige olulisem Kalevil ju poleks talle sellist rahalist pakkumist võimalik pakkuda nagu ta sooviks.
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Nate Fox

Postitus Postitas suvakas »

sellise kaliibriga venda pole võimalik kalev palkama. oma 5-6 millise eelarvega aint 1 päris hea võõrleegionääriga ikka läbi ei löö. ja ma arvan et ta küsib päris suurt hinda. pigem 2 head kui 1 päris hea, kui hind tuleb sama.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Nate Fox

Postitus Postitas Karl »

No ma arvan et kui vend tuleb siia oma karjääri lõpetama siis on ta nõus ka väiksema raha eest mängima.
Arvan et üle 30k kuus ta ei küsi.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Nate Fox

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Ärge seda Hendrikut ka uskuge , kus on Kalevi makedoonia 2 liiga 2.20 pikk koljat või mis iganes soga sa siin foorumis juba kokku oled ajanud...
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Nate Fox

Postitus Postitas suvakas »

--KingLeBron-- kirjutas:Ärge seda Hendrikut ka uskuge , kus on Kalevi makedoonia 2 liiga 2.20 pikk koljat või mis iganes soga sa siin foorumis juba kokku oled ajanud...
ta kirjutab siia siis, kui ta on purjus. või siis kui ta lastakse hullumajast koju.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Nate Fox

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Hendrik. kirjutas:Et keegi kunagi tahtis teada kust mul selline info et Fox on tagasi tulemas, siis see foorumi jutt oli pask kuna ei ma ei võinud õiged allikaid avaldada. Aga kuna asi nüüd nii kindel, et Fox on tagasi tulemas siis võin ka allikad avaldada - nimelt mu tädi on Nate Foxi naine ning suvel kui nad Eestis käisid, siis tuli mul Nate'ga juttu sellest ja ütles, et ta võtab Kalevi juhtkonnaga ühendust ja kui juhtkond on nõus, siis ta tahaks tagasi tulla et karjäär lõpetada ja peale seda pereelule keskenduda.
Miks te selle debiiliku postitustele üldse vastate? Kui kõik seda imbetsilli ignoreeriks, siis ta siia foorumisse ka ilmselt enam oma postitusi ei jätaks.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Nate Fox

Postitus Postitas Asjaajaja »

Hendriku onu on ju Makedoonia koljat. Miks te mölisete temaga? :roll:
Vasta