John Linehan

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Positsioon: Tagamängija
Rahvus: USA
Sünnipäev: Mai 1. 1978
Pikkus: 175 cm

Tänavu 30-aastaseks saanud Linehan on eelnevalt mänginud aastaid USA korvpalli üliõpilasliigas (NCAA), kus hoiab siiani rekordit karjääri jooksul enim vaheltlõikeid teinud mängijana (385 vaheltlõiget 122 mängus).NBA suvelaagris osalenud ja 2002. aastal NBA D-liigasse valitud 175cm pikkune ameeriklane siirdus kaks aastat hiljem mängima neljaks hooajaks Prantsusmaa kõrgliigasse. Enne Euroopasse tulekut kuulus Linehan ka kuulsasse Harlem Globetrottersi võistkonda.John Linehani iseloomustatakse kui agressiivset kaitsemängijat koos suurepärase pallikäsitluse ja sööduoskusega.Meeskonna peatreener Nenad Vucinic: «Meil on väga hea meel, et meie meeskonda kuulub selliste võimete ja karakteriga mängija nagu John. Tema suurepärased liidriomadused ja silmapaistev töö-eetika koos unikaalsete korvpallivõimetega on BC Kalev/Cramo meeskonnale kindlasti suureks abiks.»

Pilt

Pilt

Pilt
Viimati muutis BigMac, 27 Okt 2008, 16:52, muudetud 1 kord kokku.
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

no siiani pole frierist paremat mängu veel näidanud
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

pelmeen kirjutas:no siiani pole frierist paremat mängu veel näidanud
Raske võrrelda arvestades et üx on meeskonna põhimängujuht ja teine oli pingilt tulev nr 2 positsiionil mängiv rollimängija.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

No minu arust tundub Linehan üsna asjalik vana. Ok ta viskab üsna palju peale, aga olen enam kui kindel, et temast saab meie meeskonna liider sel hooajal, ta on 175 cm pikk, aga nähtavasti üsna kiire, ka kaugvise on norm hästi teeb vaheltlõikeid jne.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Postitus Postitas Mr. Aff »

Kaugvise ei ole Balti Liiga statistika põhjal norm.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

No 2-3 on ta ikka per mäng ära pannud ning minu arust PG kohta on see normaalne, harju keskmine. :) Ja noh, mis siis et TTÜ vastu aga ikkagi, siis viskas ta kolmeseid ikka üsna hästi.
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

greystone kirjutas:No 2-3 on ta ikka per mäng ära pannud ning minu arust PG kohta on see normaalne, harju keskmine. :) Ja noh, mis siis et TTÜ vastu aga ikkagi, siis viskas ta kolmeseid ikka üsna hästi.
kaugvise ja norm??? mees kus sa elanud oled... see, et ta pea igas mängus 10-st pealeviskest kaks või kolm sisse saab ei ole isegi harju keskmine, vaid nõrk! See aga ei tähenda, et ta poleks suurepärane playmaker, lihtsalt võiks rohkem söötu jagada ja kolmeste loopimise teistele jätta.
Peace.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

greystone kirjutas:No 2-3 on ta ikka per mäng ära pannud ning minu arust PG kohta on see normaalne, harju keskmine. :) Ja noh, mis siis et TTÜ vastu aga ikkagi, siis viskas ta kolmeseid ikka üsna hästi.
Ple viimastele mängudele jõudnud ja statistikat vaadates imestan ,et kuidas see mees nii palju neid üldse sisse saab,tglikult on tal ju kohutav kaugvise.Tema puhul on kindlasti suurepärane kui ta nihukese 25-30 protsendiga terve hooaeg tabax,aga arvestades palju ta piale loobib siis raske uskuda.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Johni kaugviskel pole eriti midagi viga ju tal suht normaalne see lihtsalt praga ei ole kõige paremini läinud Josh on see kellel olematu kaugvise.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

pelmeen kirjutas:no siiani pole frierist paremat mängu veel näidanud
mis mõttes ei ole Frierist paremat mängu näidanud? tõeline idioot oled...

edit: olen näinud enamus kalevi mänge see aasta ja võin öelda, et jah Pace vise on null ja ka Linehani kolmene on väga nõrk, ta tabab neid enamasti siis kui ta liikumise pealt(vasakult paremale liigub) ja siis kate tagant kuidagi keerab ja hooga viskab, raske seletada, aga see on ta leib, aga kui mees saab kohapeale palli, siis on see vise tõesti tagamängija kohta lubamatult kehv.

Aga kõik muu tema juures on lihtsalt eeskujulik!!!!
Viimati muutis Oskar8, 27 Okt 2008, 20:41, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

greystone kirjutas:No minu arust tundub Linehan üsna asjalik vana. Ok ta viskab üsna palju peale, aga olen enam kui kindel, et temast saab meie meeskonna liider sel hooajal, ta on 175 cm pikk, aga nähtavasti üsna kiire, ka kaugvise on norm hästi teeb vaheltlõikeid jne.
Kas oled ise tema mängu LIVE's ka näinud , või puhtalt stat. pealt , et viskab palju peale ?
Kust seda võtad ,et ta kiire ?
Kaugvise ei ole tal väga hea .
Vaheltlõiked tulenevad heast reaktsioonist ja kiiretest kätest !
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

ei noh live statistika järgii saab ju vaadata kui palju keegi kuskilt peale viskab või mis.
No kiirus ongi see mis ma usun paneb aluse tema heale kaitsetööle, vaheltlõigetele jne.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

greystone kirjutas:ei noh live statistika järgii saab ju vaadata kui palju keegi kuskilt peale viskab või mis.
No kiirus ongi see mis ma usun paneb aluse tema heale kaitsetööle, vaheltlõigetele jne.
ta ei ole väga kiire (üle 30a. siiski ju) tal hea reaktsioon , ning sigakiired käed
Kasutaja avatar
Madis
Kasutaja
Postitusi: 236
Liitunud: 06 Sept 2008, 19:11
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas Madis »

BigMac kirjutas:
greystone kirjutas:ei noh live statistika järgii saab ju vaadata kui palju keegi kuskilt peale viskab või mis.
No kiirus ongi see mis ma usun paneb aluse tema heale kaitsetööle, vaheltlõigetele jne.
ta ei ole väga kiire (üle 30a. siiski ju) tal hea reaktsioon , ning sigakiired käed
Sa saad ise ikka aru mis öelda tahad? :/ Lause alguses ütled, et ta ei ole väga kiire, lõpus räägid juba, et ta on sigakiire.
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

kaitses on jah hea, kiired käed nagu Wadel, aga vise on ju kohutav. Balti liigas 2PM 5/22 ja kolmesed 7/21. selline shooting pumped PG a la Iverson ei vii kahjuks mitte kuhugile.
Vasta