Valmiera-BC Kalev/Cramo [1.November]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Linehan jättis ikka väga hea mulje. Rabab kaitses ja ei anna alla.
Teistelt ka hea mäng ja kokkuvõtteski tulemus positiivne :)
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Postitus Postitas Mihkel111 »

And kirjutas:
zero0 kirjutas:
liikuvmüür kirjutas: proovime peab, muidu seda viset ei tulegi
See nö mängu sees harjutamine küll õige asi ei ole, kui ikka ei lähe, siis ei lähe. Ei tasu loopida.
Neile, kes asjast muidu aru ei saa ja õigustavad seda pildumist ning väidavad, et need, kes Linehani ülearuses loopimises süüdistavad, on asjatundmatud, siis puust ja punasest väike võrdlus teile. Meie koduse pearivaali Rocki rivistuses mängib selline mees nagu Tsintsadze, samuti mängujuhi positsioonil peamiselt ja teda on lausa peatreener süüdistanud isetsemises ja liigsete rumalate visete sooritamises ning n-ö "üle keemises" ja kui te vaatate selle mehe statistikat, siis isegi see ülekeenud mees viskab parema protsendiga:

Tsin Linehan
FG% 47,4 (38viset) 22,2 (27)
3pt% 52,9 (17 viset) 32,3 (31)

Mõtlesin, et panen siia veel võrdluse ka söötude ja vaheltlõigete osas, aga kui aus olla, siis ei viitsi, sest minu jaoks on kõik selge, Tsintsadze on selgelt parem, isegi kui vahel kaotab pea. Treenerid vahetavad välja ja sekkub jälle hästi. Linehan on kaitses hea ja kõik, aga viskamist tuleks tal lähitulevikus mu arust piirata ja panna ta mängima meeskonnale kasulikumalt.

Ning eff.coef 19 vs 9 ütleb samuti rohkem kui tuhat sõna!
Tsin on kõvasti pikem ja seega on tal ka korvialla murdes lihtsam korve tuua - see teeb ka ta FG% kõrgemaks. Kolmene on tõesti Tsinil parem, aga ega 32,3% ka just kõige hullem pole... (mitte et ma õigustaks nii suurt hulka pealeviskeid...)
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

Mihkel111 kirjutas:
And kirjutas:
zero0 kirjutas: See nö mängu sees harjutamine küll õige asi ei ole, kui ikka ei lähe, siis ei lähe. Ei tasu loopida.
Neile, kes asjast muidu aru ei saa ja õigustavad seda pildumist ning väidavad, et need, kes Linehani ülearuses loopimises süüdistavad, on asjatundmatud, siis puust ja punasest väike võrdlus teile. Meie koduse pearivaali Rocki rivistuses mängib selline mees nagu Tsintsadze, samuti mängujuhi positsioonil peamiselt ja teda on lausa peatreener süüdistanud isetsemises ja liigsete rumalate visete sooritamises ning n-ö "üle keemises" ja kui te vaatate selle mehe statistikat, siis isegi see ülekeenud mees viskab parema protsendiga:

Tsin Linehan
FG% 47,4 (38viset) 22,2 (27)
3pt% 52,9 (17 viset) 32,3 (31)

Mõtlesin, et panen siia veel võrdluse ka söötude ja vaheltlõigete osas, aga kui aus olla, siis ei viitsi, sest minu jaoks on kõik selge, Tsintsadze on selgelt parem, isegi kui vahel kaotab pea. Treenerid vahetavad välja ja sekkub jälle hästi. Linehan on kaitses hea ja kõik, aga viskamist tuleks tal lähitulevikus mu arust piirata ja panna ta mängima meeskonnale kasulikumalt.

Ning eff.coef 19 vs 9 ütleb samuti rohkem kui tuhat sõna!
Tsin on kõvasti pikem ja seega on tal ka korvialla murdes lihtsam korve tuua - see teeb ka ta FG% kõrgemaks. Kolmene on tõesti Tsinil parem, aga ega 32,3% ka just kõige hullem pole... (mitte et ma õigustaks nii suurt hulka pealeviskeid...)
Jah, loomulikult, ses osas olen nõus. Pikkus tuleb kasuks ja on lihtsam punkte tuua. Aga Linehan peaks ju teadma oma pikkust? Mida ta purjetab sinna korvi alla 2m keskele, kui seal palli korvi ei suuda keerutada. Pigem võiks ta kasutada oma kiirust, et luua teravusi, meelitada vigu, tõmmata vastaste mängijaid enda peale ja siis leida mees, kes jäi vabaks, ning sööta. Ma ei tee teda maha ja ei kahtle tema oskustes, vaid lihtsalt ootaks, et ta teisiti mängudes tegutseks. Eks saa näha...Kas paraneb tabavusprotsent või ta hakkab vähem viskeid tegema...
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

ahahh, ühesõnaga gasooli ja teiste vastusest võib välja lugeda, et linehan uhab nii palju peale, et pace saaks lauda võtta. kõõõva
Linnu

Postitus Postitas Linnu »

Mina isiklikult arvan, et kasutaja And peaks BC Kalev/Cramo peatreeneri koha üle võtma.
#23
Kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 28 Okt 2008, 13:18
Asukoht: Saku

Postitus Postitas #23 »

mine osta pigem säästu pelmeene .
Elagu BC Kalev/Cramo !
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

And-iga täiesti nõus
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

converse kirjutas:And-iga täiesti nõus
Duubeldan.
YNWA
Kasutaja avatar
Madis
Kasutaja
Postitusi: 236
Liitunud: 06 Sept 2008, 19:11
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas Madis »

converse kirjutas:And-iga täiesti nõus
+1
Viimati muutis Madis, 01 Nov 2008, 22:44, muudetud 1 kord kokku.
#23
Kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 28 Okt 2008, 13:18
Asukoht: Saku

Postitus Postitas #23 »

converse kirjutas:And-iga täiesti nõus
iga kell !
Elagu BC Kalev/Cramo !
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

No mina ei tea, ma pooldaks ikkagi Linehani, sest kes oleks kindlalt saand öelda, et Sokul poleks tulnd sama palju või veel rohkem pallikaotusi jne, kui ta oleks mängind Linehani asemel terve selle aja ?! Lisaks arvan veel, et ta on meie meeskonna täielik liider ja meil on temast, vabandust väljenduse pärast, aga ikka sitaks kasu !
Kasutaja avatar
Madis
Kasutaja
Postitusi: 236
Liitunud: 06 Sept 2008, 19:11
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas Madis »

#7 kirjutas:No mina ei tea, ma pooldaks ikkagi Linehani, sest kes oleks kindlalt saand öelda, et Sokul poleks tulnd sama palju või veel rohkem pallikaotusi jne, kui ta oleks mängind Linehani asemel terve selle aja ?! Lisaks arvan veel, et ta on meie meeskonna täielik liider ja meil on temast, vabandust väljenduse pärast, aga ikka sitaks kasu !
On kasu, sellega ma olen nõus. Aga võiks vähem peale visata, liiga palju lahmib.
oo

Postitus Postitas oo »

sokk ja linehan on väga erinevad mängiad linehan on väga aktiivne nii palliga kui pallita , kuid samas ta võiks natuke rohkem kindla peale mängida tal koguneb palju lolle pallikaotusi ning võiks vähem visata
sokk on samas suht rahulik ja üritab rohkem rõhku panna söötudele , ta mängib rohkem kindla peale kui linehan , võtab vähem vahelt aga samas kaotab vähem palli. See hooaeg on suht positiivne olnud see ,et ta igas mängus viskab oma 5-7p ära

Minu arust võiks olla nii ,et sokk mängib 20 minutit ja linehan 20 minutit ja kui kumbki hakkama ei saa siis võib kriisa ka mängujuht olla.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

Linehan jah natuke hoiab palli üle, selleasemel võiks ta palli rohkem alla mängida( Lyde ja Fox küsisid päris palju aga ei saanud eriti)
Sokk võiks oma 15-18 minutit saada kyll sest ta rahustab meeskonna maha hästi mitte ei hakka rapsima nagu linehan.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

oo kirjutas:sokk ja linehan on väga erinevad mängiad linehan on väga aktiivne nii palliga kui pallita , kuid samas ta võiks natuke rohkem kindla peale mängida tal koguneb palju lolle pallikaotusi ning võiks vähem visata
sokk on samas suht rahulik ja üritab rohkem rõhku panna söötudele , ta mängib rohkem kindla peale kui linehan , võtab vähem vahelt aga samas kaotab vähem palli. See hooaeg on suht positiivne olnud see ,et ta igas mängus viskab oma 5-7p ära

Minu arust võiks olla nii ,et sokk mängib 20 minutit ja linehan 20 minutit ja kui kumbki hakkama ei saa siis võib kriisa ka mängujuht olla.
Ära seda kunagi soovi et Kriisa mängujuht oleks, vend läheb omadega nii põõsasse et terve meeskond kannatab
Minuarust võiks Kriisa asemel Kurbas hoopis rohkem mänguaega saada
Viimati muutis Karl, 01 Nov 2008, 23:46, muudetud 1 kord kokku.
Suletud