Valmiera-BC Kalev/Cramo [1.November]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Karl kirjutas:Ära seda kunagi soovi et Kriisa mängujuht oleks, vend läheb omadega nii põõsasse et terve meeskond kannatab
Minuarust võiks Kriisa asemel Kurbas hoopis rohkem mänguaega saada
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Super mäng Kalevilt ja emotsioon oli ka kõva. Valmeira fännid sai üle ka ikka karjutud :P
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

jyrgen kirjutas:Super mäng Kalevilt ja emotsioon oli ka kõva. Valmeira fännid sai üle ka ikka karjutud :P
mis ajast neil fännid on?
ats

Postitus Postitas ats »

Ma ei saa aru, mis hull ohkimine käib siin peale võitu? Praegu on kalevil üle pika aja normaalne meeskond ja mängujuht. Ikka ei olda rahul. Kui Linehan ära läheb, kas oleksite siis rahul? Las mees proovib, küll ta saab varsti ka ise aru, et mida vaja teha. Ta tundub olema igati inteligentne mängija, seega jätke siin "targad" tema õpetamine järele. Kas on vaja mängujuhti, kes ei vaata üldse korvi poole, ega liigu 3 sek. ala sisse? Tahate mängijat, kes põrgatab palli kolmese joone taga, ega viska kuskilt vabadest kohtdest peale? linehani eilsed visked olid vabadelt kohdadelt, aga ei läinud väga tihti. Samuti ei läinud Arbetil visked, kas keelate ka temal tulevikus viskamise? Teie jutu järgi tuleks ka eilse mängu põhjal Arbeti mitte viskamine meeskonnale kahjuks. Kui Linehan saab, siis söödab, kui ei, siis viskab
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Oskar8 kirjutas:
jyrgen kirjutas:Super mäng Kalevilt ja emotsioon oli ka kõva. Valmeira fännid sai üle ka ikka karjutud :P
mis ajast neil fännid on?
neil ju siuksed fännid, keda huvitab meeskonna edu. Võitsid ju Zalgirist ja Ventspilsi. Eile oli saal küll puupüsti täis suht.
Kasutaja avatar
mining531
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 08 Mär 2008, 11:35
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas mining531 »

Nad pole õige fännid, vaadake eesti fänne ( kalevi ja eriti Rocki fänne)kes elavad kogu südamest kaasa ja väsi ka siis kui meeskond on kaotanud mitu mängu järjest paarikümne punktiga, Eestlastel on korvpall südames ning Eesti fännid on mängus sees, kuid Läti fännid ei viitsi midagi teha seal tribüünil vaid tulevad sinna kossu vaatama ja kodu meeskonna võitu lootma mitte kogu hingest kaasaeelama ja kui mõni fänn elab ka kogu hingest kaasa siis on sellest vähe ning väga harva näeb seda et kogu saal on täis
Pilt
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

No Ask fännid on küll suured karjujad nii ,et ma arvan ,et nemad karjuvad isegi Rocki fännid üle.
Kasutaja avatar
mining531
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 08 Mär 2008, 11:35
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas mining531 »

Kuna neid on lihtsalt rohkem aga Eesti fännid on ikkagi paremad :P
Pilt
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

ats kirjutas:Ma ei saa aru, mis hull ohkimine käib siin peale võitu? Praegu on kalevil üle pika aja normaalne meeskond ja mängujuht. Ikka ei olda rahul. Kui Linehan ära läheb, kas oleksite siis rahul? Las mees proovib, küll ta saab varsti ka ise aru, et mida vaja teha. Ta tundub olema igati inteligentne mängija, seega jätke siin "targad" tema õpetamine järele. Kas on vaja mängujuhti, kes ei vaata üldse korvi poole, ega liigu 3 sek. ala sisse? Tahate mängijat, kes põrgatab palli kolmese joone taga, ega viska kuskilt vabadest kohtdest peale? linehani eilsed visked olid vabadelt kohdadelt, aga ei läinud väga tihti. Samuti ei läinud Arbetil visked, kas keelate ka temal tulevikus viskamise? Teie jutu järgi tuleks ka eilse mängu põhjal Arbeti mitte viskamine meeskonnale kahjuks. Kui Linehan saab, siis söödab, kui ei, siis viskab
täpselt minu mõte.
Viimati muutis #7, 02 Nov 2008, 11:20, muudetud 1 kord kokku.
Kilu

Postitus Postitas Kilu »

võrreldes nt. belgradi partizani fännidega on rocki ja cramo fännid küll mingid hädised vanurid
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Kle natuke debiilne on ikka Partizani fänne võrrelda Rocki & Kalevi omadega :rolleyes:
Viimati muutis Kalev4ever, 02 Nov 2008, 12:28, muudetud 1 kord kokku.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

mining531 kirjutas:Kuna neid on lihtsalt rohkem aga Eesti fännid on ikkagi paremad :P
kuisjuures, viimane rocki mäng, mis oligi askiga, siis tüübid tegid ikka üsna kõva kisa,
heh

Postitus Postitas heh »

gasol2 kirjutas:No Ask fännid on küll suured karjujad nii ,et ma arvan ,et nemad karjuvad isegi Rocki fännid üle.
Eelmine mäng ma neid küll eriti ei kuulnud. Nägin aind seda kuidas üks vend nende ees mõnitavalt tantsis kui Rock juhtis, siis tüübid läksid närvi ja tahtsid kallale minna, siis astus veel hunnik tartlasi vastu seal ja jooksid turvamehed sinna olukorda rahustama. Eelmine mäng sai küll ASK fännid ära ownitud. Vbla mulle lihtsalt tundus, sest ma itsusin sellel ääratribüünil kus pole hooajapiletitega inimesed ja seal elavad vägapaljud kaasa :) enne mängu lõppu mingi 5 minta oli juba terve see tribüün püsti ja karjus :)
heh

Postitus Postitas heh »

A jah AND siis võrdles Tsini Linehaniga. Kui sa AND tead, siis Tsin on ikka Tartus kõvast alla omahinna. Samuti on seda ka Sankidze ja Beard, kes tulid Tartusse tänu eelmise hooaja heale saavutustele..
Kalevil pole kahjuks midagi ette näidata. Et Tsinzadse sugust mängujuhti saada, siis selleks on ikka oma 2 milli ikka vaja välja käia... Ma ei kujuta ette mis saab Tartust järgmine aasta kui Tsinzadse läheb parematele jahimaadele, sest ma ei usu, et ta kauemaks jääb. Aga kõikidele mängijatele meeldib lihtsalt saalis valtitsev õhkkond.

Ma võin siis ka copyda Cusworthi kirja mis ta orkutis kirjutas Rocki komuunis, kes seda veel lugenud pole:


Hi Rock Fans,

Just wanted to write a quick note and thank you for the best year of my basketball career so far. I had an outstanding time in your beautiful little country from start to finish and hope to visit again! You are the best fans in the world and I hope you continue to support this year's team as great as you did me and my teammates last year. Best of luck to the team in the 2008/2009 campaign!

Love,

BC

p.s. Spain has beautiful country-side, but nothing compares to the beautiful Estonian women.


Samuti on suht mõttetu võrrelda Eesti fänne mingi Belgradi fännidega. Kas teie arust on see hea fänlus kui mängijaid loobitakse müntidega või siis pekstakse vastasmeeskonna fänne.

eestlased on sellise sita tegemise jaoks liiga intelligentsed!

Peace! Ja loodame MÕLEMALE Eesti meeskonnale Balti liigas final 6 jõudmist, sest tänu Lydile on Kalevil nüüd ka korralik bigman olemas laua all!
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Heh, fänlusega Baltimaades on kuidas on. Ma ütleksin, et Rocki fännklubi on kõige häälekam ja suurem Eestis ja Lätis, ma arvan, et Läti liidrile ASK'ile paneb ära. Kalevi fänne võrdleks eelkõige fännide hulga poolest ehk Baronši omadega ning Ventspilsi omi ehk Tarvase või Valga omadega.
Aga kui üldse fänlusest üldist rääkides, siis eelkõige Tallinnas erinevad fännid Tartust, seal elavad meeskonnale kõik kaasa, Tallinnas peale fännklubi ülejäänud ehk ainult plaksutavad. Meenub, et A.Tammiste on õelnud 60ndate ja 70ndate kohta, et tollal olid kõige marulisemad fännid Eestis ja Leedus, Lätis olid rohkem rahulikumad jne.
Suletud