Valmiera-BC Kalev/Cramo [1.November]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Kes tähele ei pannud siis Lyde'i võeti lõpus alt 2 mehega, ei tea küll miks ei söödeta...
liikuvmüür
Kasutaja
Postitusi: 89
Liitunud: 27 Okt 2008, 18:25

Postitus Postitas liikuvmüür »

Peaasi et ikkagi võit tuli, ilus mäng ju oma pisikeste vigadega, aga mehed tegid oma ära!
Linehan oma kaitsetööga ikka suht palju korvab oma vigu, sest see on minuarust super!!!
Lyde täitsa võimas vana ikka, treener kasutas teda suht vähe, pole ju tarvis olnud eriti, valmieral niigunii suht lühike koosseis ja korvi all koljatit pole. Pluss mees loeb mängu kah suht hästi ja osav ennast liigutama, kui vaja, usun, et ta pole veel oma õiget mängu näitand.
Fox 3.p olid korras aga see 2.p masendav, kuidas korvialt ikka nõnda mööda tulistada koguaeg, omamoodi kunst:D
Tna oli ka viimaste sek hullud korvid suht head e. MEIE päev oli ikkagi
TUBLI KALEV!
O´Neal on ja jääb parimaks!
BC Kalev/Cramo !!!
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

No aga vaadake nüüd statistikat....Linehani efektiivsuskoef on 9 ja ta viibis platsil 32 mintuit. Soku koef on 12 minutit juures 11
Yattara

Postitus Postitas Yattara »

Positiivne on see, et Kalevil on käimasoleval hooajal ühtlaselt tugev meeskond. Kui keegi halvasti mängib, siis teised suudavad selle puudujäägi tasandada. Potentsiaal tundub võrreldes eelmise hooajaga suurem olevat. Mängul polnud iseenesest viga, aga väheke kahju, et Kurbas ja Veski paariks viimaseks minutiks väljakule ei saanud.
#23
Kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 28 Okt 2008, 13:18
Asukoht: Saku

Postitus Postitas #23 »

Aga tubli Kalev ikkagi .
Elagu BC Kalev/Cramo !
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Ahjaa unustasin Linehani kaitsetööd kiita. Minu arust fantastiline lihtsalt, kuidas vend koguaeg kaitses 100% pingutab, töötab ja hakib vastast. Vennal koguaeg käed käivad ja kordagi ei lase oma mängijal "vabalt hingata". :P
#23
Kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 28 Okt 2008, 13:18
Asukoht: Saku

Postitus Postitas #23 »

greystone kirjutas:Ahjaa unustasin Linehani kaitsetööd kiita. Minu arust fantastiline lihtsalt, kuidas vend koguaeg kaitses 100% pingutab, töötab ja hakib vastast. Vennal koguaeg käed käivad ja kordagi ei lase oma mängijal "vabalt hingata". :P
You got that right !
Elagu BC Kalev/Cramo !
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

greystone kirjutas:Ahjaa unustasin Linehani kaitsetööd kiita. Minu arust fantastiline lihtsalt, kuidas vend koguaeg kaitses 100% pingutab, töötab ja hakib vastast. Vennal koguaeg käed käivad ja kordagi ei lase oma mängijal "vabalt hingata". :P
Jah, kaitses liigub ta tõesti ilusti ja rabab kõvasti ning pressib...Aga ikkagi seda pildumist tuleks piirata. Enden ütles minu arust ilusti sama, mida nägin oma silmaga kontrollturniiril...Et Linehani vise ei ole kõige stabiilsem ja pikkuse tõttu ei õnnestu alati ka korvi alla murda...Aga silma jäi tema kiirus ja väljakulugemine ning sööduoskus ja teda saaks efektiivsemalt ära kasutada tema kiiruse läbi....Mängides teisi mehi vabaks....

Ahjaa...Triobetis sai ka kenasti duubeldatud...
Viimati muutis And, 01 Nov 2008, 18:19, muudetud 1 kord kokku.
liikuvmüür
Kasutaja
Postitusi: 89
Liitunud: 27 Okt 2008, 18:25

Postitus Postitas liikuvmüür »

#23 kirjutas:
greystone kirjutas:Ahjaa unustasin Linehani kaitsetööd kiita. Minu arust fantastiline lihtsalt, kuidas vend koguaeg kaitses 100% pingutab, töötab ja hakib vastast. Vennal koguaeg käed käivad ja kordagi ei lase oma mängijal "vabalt hingata". :P
You got that right !
Jep, kirugu teised teda aga minu arust see kaitse töö ja tema töö tahe on ikka märkimisväärne !
O´Neal on ja jääb parimaks!
BC Kalev/Cramo !!!
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Mõlemalt poolt suht kaootiline mäng, siiski Kalevi kogemused ja võimsus pääses maksvusele. Aga kindlasti peab sellist tehnilist praaki vähemaks jääma. Fox ja Pace meeldivad mulle. Mõlemad on kõvad töömehed. Samas ootaks, et Pace jääb rohkem oma liistude juurde, kaugvise ei ole tema trump. Linehan tuleb minu arust veel võistkonnale kasulikuks muuta, liialt palju põrgatamist ja vähe teravust. Lydest veel täitpilti ei saanud, kuid meeldis tema liikuvus ja kohavalik. Tundub, et keskpositsioonilt suudab ta visata ning ka selg ees mängida oskab. Samas tahaks teda näha võimsama eesliini vastu kui seda Valmieral oli. Eestlastest. Väga positiivne on see, et Arbet ja Kangur jooksevad aktiivselt kiirünnakutesse. Soku tahaks näha vähemalt 15 minutit platsil. Kriisa rolliks jääb selgelt vahetusest kogemuste toomine, mängu käimapanek maaala vastu kui teised sellega hakkama ei saa.
MrBckalev
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 14 Mai 2008, 19:09

Postitus Postitas MrBckalev »

Esimene võit käes,Hea!
Kriisa ja Soku viimase sekundi kolmesed olid ilusad!
Lyde tundub võimas jõud ja Fox mängis kah hästi kuigi kahesed ei läinud hästi sisse.Linehan võiks vähem visata ja rohkem sööta!
Muud mängisid ka hästi!
Go Kalev Go!
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

arbet ja kangur on ikka kaitses jubedad. tra mingi läti ingvaril ei laseks elusees niimoodi ownida nagu arbet lasi. teiseks, kangur laseb clarkil haleda runthrought donki panna. fox väheke korvas korvialust poolaja alguses ilusate kulpidega. linehani kaitsetöö toimus 40% ajast vastase seljataga.tema suur probleem on,et üritab palli käest ära lüüa, nagu näha võis õnnestus see vaid paaril korral outi lükkata. teisel juhul lätlane hakkas spurtima ja linehan kohe kuidagi ei teinud enam seda poole meetrist vahet tagasi. viskestiili poolest konkureerivad nii pace kui linehan reediga ühte mahutisse. mängu vedas siiski välja reed+eestlaste viisik. kriisa, sokk, arbet,kangur,lyde, olid need , kes otsustava paugu andsid. ja lõpetuseks küsiks, et miks Clark ei võiks Pace asemel olla kalevis? meile satuvad alati kõvad puukäed.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

to pelmeen Pace on väga hea mängumees ega kõik ei peagi snaiprid olema vaata kui korraliku kaitset Pace mängib ja kuidas ta lauas võitleb. Linehani visketehnikal nüüd küll midagi häda pole tehniliselt on vise hästi sooritadud kuid lihtsalt tabavus pole kõige parem.
liikuvmüür
Kasutaja
Postitusi: 89
Liitunud: 27 Okt 2008, 18:25

Postitus Postitas liikuvmüür »

gasol2 kirjutas:to pelmeen Pace on väga hea mängumees ega kõik ei peagi snaiprid olema vaata kui korraliku kaitset Pace mängib ja kuidas ta lauas võitleb. Linehani visketehnikal nüüd küll midagi häda pole tehniliselt on vise hästi sooritadud kuid lihtsalt tabavus pole kõige parem.
Õige! Kõik vaatavad ainult punktide ja tabavus protsenti, aga keegi ei arvesta meeste kaitse tööga, millel on ka väga suur osa, et tagada hea mäng
O´Neal on ja jääb parimaks!
BC Kalev/Cramo !!!
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

gasol2 kirjutas:to pelmeen Pace on väga hea mängumees ega kõik ei peagi snaiprid olema vaata kui korraliku kaitset Pace mängib ja kuidas ta lauas võitleb. Linehani visketehnikal nüüd küll midagi häda pole tehniliselt on vise hästi sooritadud kuid lihtsalt tabavus pole kõige parem.
ausalt öeldes, ei ole ma ka paceist vaimustuses... ainus hea asi on lauapallid... kaitses ei ole mees ju absoluutselt hea? viset ka pole ja punktid tulevad kuidagi 1-1 mängides ja vaevaliselt , aga sellinne mäng ei tundu see aasta meie mängustiil olevat... lihtsalt minu arvamus...
Suletud