Barons-BC Kalev/Cramo [11.november]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Linehani asemele tuleb Sokk algkosseisu panna, mängujuhi süüd ei saa alahinnata selles, et ainult kaugviskeid pannakse.
Sokk, Arbet, Pace, Fox, Lyde - mina paneksin sellise algkoosseisu järgmiseks mänguks.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

klege Asjajajad ja kõik ks siin julmalt tarka panevad, pidage vahel suu ka.
Mehed andsid enast parima, pole kahtlustki ja kus kuradi august te võtate bbl online vahendusel, et mehed ei võitle??? Tase! Kalev veel näitab see aasta, kes parim on.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Postitus Postitas Asjaajaja »

luisfigo kirjutas:kalevi leegionärid viskasid siis 60-st punnist 45,et see suht hea
Ja ikka saavad nemad kõige suuremat sõimu meie kallitelt Kalevi fännidelt, loomulikult treener ka. Jooksu-kangur, ässa-Kriisa ja 0-punkti-Sokk teevad aga ikka head tööd. (Y)
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

greystone kirjutas:klege Asjajajad ja kõik ks siin julmalt tarka panevad, pidage vahel suu ka.
Mehed andsid enast parima, pole kahtlustki ja kus kuradi august te võtate bbl online vahendusel, et mehed ei võitle??? Tase! Kalev veel näitab see aasta, kes parim on.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Postitus Postitas Asjaajaja »

greystone kirjutas:klege Asjajajad ja kõik ks siin julmalt tarka panevad, pidage vahel suu ka.
Mehed andsid enast parima, pole kahtlustki ja kus kuradi august te võtate bbl online vahendusel, et mehed ei võitle??? Tase! Kalev veel näitab see aasta, kes parim on.
Anna andeks, aga minul on küll kahtlust, kas mehed ikka andsid endast parimat? Leegionärid võib-olla küll, aga Eesti meestelt ma küll mingit mängu ei näinud ja kui see tõepoolest oligi parim, mis anda oli, siis ei näe ma siin mehi, kellest oleks asja korvpallurina.

Ja ma tõepoolest ka loodan, et Kalevi mängus muutub midagi radikaalselt, kuigi see peaks ikka üks suur-suur positiivne muutus olema. Ma tõesti loodan seda ilusat üllatust. Lootus on lollide lohutus.

Aga mis dela siin foorumis nende leegionääridega ikkagi on, miks neid kõige enam maha tehakse, kuigi just nemad ongi põhjus, et Kalevil see punkti-vähenegi skooritabelis on? Küll Linehan on üks vastik isetseja ja kõõrdkäsi ja küll Fox ei suuda midagi ära teha!?
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Asjaajaja kirjutas:
greystone kirjutas:klege Asjajajad ja kõik ks siin julmalt tarka panevad, pidage vahel suu ka.
Mehed andsid enast parima, pole kahtlustki ja kus kuradi august te võtate bbl online vahendusel, et mehed ei võitle??? Tase! Kalev veel näitab see aasta, kes parim on.
Anna andeks, aga minul on küll kahtlust, kas mehed ikka andsid endast parimat? Leegionärid võib-olla küll, aga Eesti meestelt ma küll mingit mängu ei näinud ja kui see tõepoolest oligi parim, mis anda oli, siis ei näe ma siin mehi, kellest oleks asja korvpallurina.

Ja ma tõepoolest ka loodan, et Kalevi mängus muutub midagi radikaalselt, kuigi see peaks ikka üks suur-suur positiivne muutus olema. Ma tõesti loodan seda ilusat üllatust. Lootus on lollide lohutus.

Aga mis dela siin foorumis nende leegionääridega ikkagi on, miks neid kõige enam maha tehakse, kuigi just nemad ongi põhjus, et Kalevil see punkti-vähenegi skooritabelis on? Küll Linehan on üks vastik isetseja ja kõõrdkäsi ja küll Fox ei suuda midagi ära teha!?
selliseid oleks meil juurde vaja foorumisse.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Lubage naerda @eestlastelt mängu ma ei näinud. Krt ma tahaks ka omale selliseid selgeltnägija võimeid, et kui ma vaatan online statistikat, siis ma näen ka kohe mängupilti.
Pets

Postitus Postitas Pets »

ei mõista miks kangur tugevamate tiimide vastu punkte ei too, tema panus ikka märgatavalt vähenenud võrreldes eelmise aastaga. Mees loodab hooaja lõppedes veel Itaalia kõrgliiga võistkonda saada...
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

nojah , kas on JÄLLE nii , et ainult leegionärid annavad mehe mõõdu välja ? :rolleyes:
Kasutaja avatar
martin
Kasutaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2007, 09:39
Asukoht: Keila

Postitus Postitas martin »

Asjaajaja kirjutas:Minul on austus Kalevi fännidele ja küsimus, kuidas te üldse suudate fännata tiimi, kelle ainuke eesmärk ja kohus siin ilmas ongi tappa saada?
See nüüd küll eriline austusavaldus polnud... scumbag
Viimati muutis martin, 11 Nov 2008, 20:26, muudetud 1 kord kokku.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Postitus Postitas Asjaajaja »

greystone kirjutas:Lubage naerda @eestlastelt mängu ma ei näinud. Krt ma tahaks ka omale selliseid selgeltnägija võimeid, et kui ma vaatan online statistikat, siis ma näen ka kohe mängupilti.
Selleks ei pea vist eriti geenius olema!? Ja sa ei taha endale mitte selgeltnägija võimeid, vaid lihtsat 'common sense'i' ja kerget analüüsimisvõimet. :)
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Asjaajaja kirjutas:
greystone kirjutas:Lubage naerda @eestlastelt mängu ma ei näinud. Krt ma tahaks ka omale selliseid selgeltnägija võimeid, et kui ma vaatan online statistikat, siis ma näen ka kohe mängupilti.
Selleks ei pea vist eriti geenius olema!? Ja sa ei taha endale mitte selgeltnägija võimeid, vaid lihtsat 'common sense'i' ja kerget analüüsimisvõimet. :)
Saad aru, mehed võivad võidelda, aga äkkki jääb lihtsalt oskustest puudu ?!
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 697
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

Asjaajaja kirjutas:
greystone kirjutas:Lubage naerda @eestlastelt mängu ma ei näinud. Krt ma tahaks ka omale selliseid selgeltnägija võimeid, et kui ma vaatan online statistikat, siis ma näen ka kohe mängupilti.
Selleks ei pea vist eriti geenius olema!? Ja sa ei taha endale mitte selgeltnägija võimeid, vaid lihtsat 'common sense'i' ja kerget analüüsimisvõimet. :)
Sa ikka ise saad aru, et sa ei sa luua tõekspeetavaid analüüse statistika pealt? Kui sa mängid, nagu sa ise väidad, common sense´i peale, siis oma vaidlemised hoia küll endale, sa ei tea pmts ise ka kas sul on õigus või mitte :D
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Mul on ülimalt hea meel, et säästan enda raha ja ei peagi enam Baskini Akadeemiasse mõnda teatritükki vaatama minema, saan siin foorumis mõne postituse peale ikka suure kõhutäie naerda, kuradi koomikud on koos siin ikka.


Mängu koha pealt nii palju, et ma ei viitsigi enda närve enam süüa, kui Kalev mängib Suurhallis, lähen ma seda vaatama, kui nad mängivad võõrsil siis jälgin statistikat, ei viitsigi enam nende pakkide pärast närvitseda, lihtsalt õige fänn jääb oma meeskonnaga nii heas kui halvas.

PS! Kutsun teid intelligentseid Cramo fänne palun sellest Pirokunni pojast või Freedom Parade ajast Tartumaale seiklema ajanud kodanikust mitte välja tegema!
Viimati muutis TDK, 11 Nov 2008, 20:39, muudetud 1 kord kokku.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

etvsport.ee pealkiri "Kalev sai Riias tappa kohalikult Baronšilt" :/ Sihuke tunne, nagu igal pool mõnitamine käiks.
Suletud