Barons-BC Kalev/Cramo [11.november]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
arvaja

Postitus Postitas arvaja »

loll jutt
yoyo

Postitus Postitas yoyo »

:oo kirjutas:Ma kalevi juhtkonna asemel mõtleks Linehanni minema saatmisele ja uue playmakeri toomisele. Sest playmaker PEAB OLEMA MEESKONNA MOOTOR JA AJU!!!
See oleks väga halb. Lihtsalt tuleks muuta veidi meeskonna strateegiat, linehan eelkõige vaatab söötu mitte viset, mida playmaker tegema peakski, oma lolle viskeid teha ei tohi, viskab juhul kui ta on täitsa vabaks mängitud. Murdku sisse ja teenigu viga või söötku sealt välja vms, ehk paneks mängu käima siis paraneb ka teiste mäng. Tema iga mängu 10 lolli viset võiks talle pallikaotuste alla juurde panna, sest nagunii need sisse ei lähe, ehk kas 5 söötu ja 15 pk on hea näitaja. no tra lydest on küll kahju, et mees pidi nbast siia pasaauku tulema.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Postitus Postitas Mr. Aff »

Barons toob jõudu veel juurde pealegi: oma "NBA mehe" :D
http://esports.lv/basketbols/lbl/101120 ... _uzbruceju
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Postitus Postitas Asjaajaja »

Mr. Aff kirjutas:Nõus, lisaks see, et täna Linehani "imeline" kaitsetöö küll mingit mõju mängukäigule ei tundunud avaldavat.
Küll aga avaldas tohutut mõju Eesti sangarite mäng!? Sokk oleks ikka kindlasti midagi ära teinud seal platsil. Sokust ebastabiilsemat mängijat annab otsida, noh Kalevis on muidugi Kriisa, Arbet ja Kangur ka ju.
Kasutaja avatar
martin
Kasutaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2007, 09:39
Asukoht: Keila

Postitus Postitas martin »

Mr. Aff kirjutas:Barons toob jõudu veel juurde pealegi: oma "NBA mehe" :D
http://esports.lv/basketbols/lbl/101120 ... _uzbruceju
Ei tea ei saa eriti läti keelest aru, aga Mees sai uue ilusa nime endale ma vaatan: Čārlzs Roudss :D
ats

Postitus Postitas ats »

martin kirjutas:
Mr. Aff kirjutas:Barons toob jõudu veel juurde pealegi: oma "NBA mehe" :D
http://esports.lv/basketbols/lbl/101120 ... _uzbruceju
Ei tea ei saa eriti läti keelest aru, aga Mees sai uue ilusa nime endale ma vaatan: Čārlzs Roudss :D
nii on kõigi nimedega, ega eestlaste nimesidki vahel ära ei tunne :)
Ruutu

Postitus Postitas Ruutu »

Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Päriselt, kas Linehan`ile ei jõua kohale või talle pole veel öeldud, et ärgu loopigu kolmeseid nii palju. Kui paar tükki mööda läheb, peaks tagasi tõmbama asja ja söötma kellegile, aga mitte lambist ise loopima. Oeh, paraneks nüüd ometi Kalevi mäng. Head mängijad ju meil, aga tulemust ei ole :(
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

Ruutu kirjutas:Siin ka eilse mängu pildid
http://esports.lv/basketbols/seb_bbl/ga ... icture=0#p
henningu pealtpanek on hea, kangurile molli ja asi valmis :D ja no kriisa kaitseasend on ka... "huvitav" :D
Pets

Postitus Postitas Pets »

Lyde'l oli kuremaaga mängus õlg capsicamiga määratud ja baronsi mängu pildil oli tal roosa side. Mingi jama?
jou

Postitus Postitas jou »

Ma leian, et jällegi on teinud kalev linehali ostmisel suurepäraselt halva otsuse. Sama on Lyde puhul, kes on lihtsalt suur ja palju massi...erilisi post-move tal küll pole, mida ta mitu korda järjest suudaks teha ja kuna kaal nii suur siis eriti kõrgele ka ei suuda hüpata. Pace ostust ma ei saa samuti aru..sellise mängija leiab vabalt ka eestist..nt rait keerles. keerles meeldib isegi mängustiililt rohkem kui pace.
See kaotus baronsile näitab väga hästi kui halvasti see meeskond kokku sobib.

Kalev eesti meistriks!
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Lyde ja Pace halvad ostud?
Noo mida *****??
Nad on ikka täitsa arvestatavad ostud ja Linehan poole pealt ma ütleks, nii palju, et kui ta vähendaks kõvasti oma kolmeste viskamisi, siis oleks asi palju parem.
Ning Pace ja Keerlest on väga kahtlane võrrelda!
Fear the prophet!
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Postitus Postitas Asjaajaja »

Keerlest Pace'ga võrrelda on ikka väga kahtlane tõesti. Mida Keerles üldse platsil on ära teinud, minu mäletamist mööda on ta keskmiselt 7 minutit platsil, viskab 2 korvi ja seejärel saadetakse platsilt 5 veaga minema. Vastastele vastu käsi pekstes ei võideta mängu.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

selliste kõikumiste põhjuseks on pigem stabiilse taseme puudumine. Kui üks päev võidad Welge 45 punktiga, seejärel tuleb minna võõrsile baronsiga mängima, kus taseme vahe on hoopis teist värvi.see EMKLi bullshit põhihooajal tuleks rockil ja kalevil üldse ära jätta. seepärast ka sellised tulemused.
Suletud