kalev ja rock teisipäeval

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

Ja mis puutub Kalev Spordi ülekannete kvaliteeti, siis ma ei tea, kas tasub neist üldse rääkidagi. See on amatöörkanal ja ma juba ammu ei oota neilt mitte kui midagi....Täna pidin lihtsalt mitmel korral hääle maha kruttima, sest mõttetu on kuulata seda erapoolikut-asjatundmatut arvamust. Sellest ei saa keegi targemaks. Paraku hääle võtmisest ei piisa...graafikas pannakse meestele suvalised vanused ja korduseid saab vaadata vaid ise salvestades ja kerides....
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

Nii, Üle pika pika aja käisin kah jälle mängu vaatamas.
1) Kohtunikud oli ikka väga ebastabiilsed. I poolaeg vilistati pigem kalevi kasuks aga II poolaeg no comments, eriti Uuehendrik.
2) Rõõmu tegi see, et eestlased olid kalevi põhitegijad: Kangur, Arbet, Kriisa. Rockil olid tegijad just pigem väljamaalased va. Talts.
3) Väga ilusti oli näha mida Linehani puudumine Kalevi kaitsele kaasa toob, agressiivsusest polnud jälgegi. Loodan, et ASKI mänguks mees ilusti terve.
4) Fännide kohapealt seda, et kuigi ma istusin praktselt kalevi fännide kõrval oli Rocki kahte trummi ikka tükkmaad paremini vms kuulda/kuulata.
Lõpetuseks võib öelda, et oli kaugelt näha , et tegemist oli KML mänguga, Vucinic proovis rohkem erinevaid kooseise ja lasi Sokul rohkem mängida. Minuarust oleks võinud vahepeal Pace asemel Kurbast proovida.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

nojah kirjutas:Noh ilmselt Laur ei ole just Euroopa tipptasemel treener või spetsialist ja eks ta teadmised on veidi vananenud ja tal on kindlasti omad lemmikud ja mittelemmikud, aga kindlapeale teab ta korvpallist tunduvalt rohkem, kui siinsed suurtest "spetsialistidest" kommenteerijad. Kuigi, eks ta veidi kibestunud stiil vähe häirib küll kohati. Aga minu arust näiteks Sõbra hülgemöla stiil ka oluliselt parem pole. Kuigi, eks teadmisi on Sõbralgi.
Sõber on vähemalt Kalev-Rocki mängul erapoolik. Parim kommentaator oleks eksperdina minu silmis Enden, vb ka Kuusmaa.

aga eks see Kalev Sport selline kanal olegi et pole just kõige erapooletum, see eest on Kalev Spordil 1 väga hea jalgpallikommentaator (Koort) ja ka Kõrvitsal pole häda midagi.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Alan kirjutas:
mister tonk kirjutas:Mäng oli kehva võitu ,aga mängu kommentaator oli alla igasugust arvestust.See blondide kulmudega mees rikkus kogu mängu vaatamise ära.Suisa paha oli kuulata sellist virisemist ,Andres Sõber on hoopis teist masti mees,kel on hea huumori soon.
Ma nägin küll ainult kohtumise viimast 8't minutit, aga sellest piisas, et tekkis tahtmine Kalev Spordile üks kiri saata, kus sõna otseses mõttes see teine "ekspert" kommentaator persse saata. Ma usun, et telekanali eesotsas pole nii rumalad inimesed, et nad ta uuesti tagasi kutsuksid.
See laur juhtus kunagi ETV stuudios kommenteerima ja ma olin infarkti ääre peal põhimõtteliselt.See on ikka väga imelik kommentaator.
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Postitus Postitas suvakas »

Vucinic: "Mängisime nagu idioodid!
"Mängisime nagu idioodid!" põrutas Kalev/Cramo peatreener Nenad Vucinic eile õhtul pärast hoolealuste 18punktilist kaotust Eesti meeste korvpalli meistriliigas Tartu Ülikool Rockile.

Haigestunud liidri John Linehani puudumisel vajus kalevlaste mäng kokku nagu kaardimajake. "Igal mehel on meeskonnas kindel roll ja Johni puudumine ei vabanda välja meie idiootset tegutsemist," lajatas Vucinic armutult. "Rock tahtis võitu tunduvalt rohkem ja sai selle kätte."

Rocki resultatiivseimana 22 punkti visanud ja kaheksa lauapalli hankinud Janar Talts ütles siiski diplomaatiliselt, et Kalev/Cramole oli Linehani puudumine suurem löök kui võõrustajatele Tanel Teini eemalejäämine ninaluumurru tõttu. "Tahaks loota, et nüüd algas meie uus tõus," lausus Talts.

Visnapuu: lõpuks peab hea töö välja paistma

Rocki peatreener Indrek Visnapuu kasutas hoolealustest rääkides vaid ülivõrret. "Mängisime nii, nagu kogu aeg oleme tahtnud," arutles ta. "Ükski mees ei andnud üheski olukorras alla. Oleme treeningutel vaeva näinud, et sellist tulemust saavutada. Lõpuks peab hea töö välja paistma."

Erilise mõnuga rügas väljakul Viktor Sanikidze, kes viskas 11 punkti ja noppis 15 lauapalli, neist kaheksa ründelauast. "Ründelauapallide hankimisega süstis Viktor kõigisse tegutsemistahet," märkis Talts. Visnapuu lisas: "See näitabki võistkonna tugevust, kui iga mees suudab pingilt võitlusse sekkuda."

Sanikidze ise jäi oma panuse hindamisel tagasihoidlikuks. "Mulle anti mänguvõimalus," tõdes 28 minutit platsil rassinud grusiinlane. "Häälestan end igaks kohtumiseks nii, paraku iga kord nii hästi ei õnnestu. Usun, et meeskond suudab samamoodi jätkata. Viimasel ajal on meil olnud palju kaotusi."

Rock asus kiirelt juhtima 11:0, võitis avaveerandi 23:15, poolaja 34:32 ja juhtis enne otsustavat veerandaega 52:48. "Saime mängu kohe käima," rääkis Talts. "Suuri ärakukkumisi ei tekkinud. Tänane võit andis hea emotsionaalse süsti enne laupäevast Balti liiga kohtumist (Riias Baronsiga – toim)."

Kaotus peab kalevlasi äratama nagu äratuskell

Ka Visnapuu hinnangul oli tartlastel võitu vaja just enesekindluse hankimiseks. "Kogu meeskond tõestas endale, et suudab vajadusel hästi mängida," sõnas peatreener. "Varem on meil agressiivsusega probleeme olnud, täna läksime kohati isegi üle piiri. Lätis ja Leedus tuleb seda tunnetada."

Vucinic leidis, et mõnes mõttes oli allajäämisest Rockile isegi kasu. "Kaotus peaks mõjuma tähtsate Balti liiga mängude eel kui äratuskell," nentis ta. "Meil on ees kolm väga olulist kohtumist." Kalev/Cramo mängib reedel võõrsil Riia ASKiga, seejärel Valmiera ja Kaunase Žalgirisega.
maq
Kasutaja
Postitusi: 366
Liitunud: 06 Dets 2008, 18:03

Postitus Postitas maq »

Jube ja õudne mäng kalevi poolt. Mehed lihtsalt tolgendasid mööda väljakut ringi ja ei teinud mittemidagi. kellegil ei olnud vähimatki tahtmist hetkekgi pingutada väljakul. lauavõitluses ei viitisnud keegi õietigi kätt püsti ajada, lihtsalt seisti ja vaadati mida rocki mehed teevad. Ei aita see Linehan ka seal üksi mittemidagi, kui ülejäänud vennad lihtsalt ei taha mängida. Laupäeval saadakse küll niimoodi mingi 30 punktine pakk ASK käest. Mõeldes eilse mängu peale siis tekitab laupäevane mäng küll minus kõhedust...
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Euroliiga kirjutas:
TDK kirjutas:
Euroliiga kirjutas: Nagu näha, ei tea sa korvpallist mitte midagi.
Nagu näha ei ole see õige koht, kus sa sõna peaksid võtma.
Mida kasutaja nojah sinu meelest valesti ütles, kas sa tahad väita, et Tein ei ole see, kes tegutseb rünnakul rahulikumalt ning kutsub Hr. Mägedemeest korrale kui see peaees meestesumma tormab ?
Kui ta arvab, et Tein pole rocki kaitse tala siis ta ikka täitsa random tüüp.


Tein on Eesti koondise kaitsetala isegi. Seda räägitud küllalt ja küll, et tein on eesti parim kaitse mängija.
Huvitav miks Talts siis on saanud parima kaitsemängija tiitli kui Tein nii hea on ?
Julgen kindlalt väita, et Rocki poolelt on Talts ja Doronin paremad kaitsemängijad kui Tein, kuigi Doronin teeb vahest liiga kiiresti vead täis.
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

TDK kirjutas:
Euroliiga kirjutas:
TDK kirjutas: Nagu näha ei ole see õige koht, kus sa sõna peaksid võtma.
Mida kasutaja nojah sinu meelest valesti ütles, kas sa tahad väita, et Tein ei ole see, kes tegutseb rünnakul rahulikumalt ning kutsub Hr. Mägedemeest korrale kui see peaees meestesumma tormab ?
Kui ta arvab, et Tein pole rocki kaitse tala siis ta ikka täitsa random tüüp.


Tein on Eesti koondise kaitsetala isegi. Seda räägitud küllalt ja küll, et tein on eesti parim kaitse mängija.
Huvitav miks Talts siis on saanud parima kaitsemängija tiitli kui Tein nii hea on ?
Julgen kindlalt väita, et Rocki poolelt on Talts ja Doronin paremad kaitsemängijad kui Tein, kuigi Doronin teeb vahest liiga kiiresti vead täis.
nii head musta huumorit pole ammu kuulnud. soovitan sul järgminekord vaadata doronini kaitsestiili,särgist kinni hoidmine ja tõuklemine ning seejärel virinat nägu, milles mina süüdi olen.
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

pelmeen kirjutas:
TDK kirjutas:
Euroliiga kirjutas: Kui ta arvab, et Tein pole rocki kaitse tala siis ta ikka täitsa random tüüp.


Tein on Eesti koondise kaitsetala isegi. Seda räägitud küllalt ja küll, et tein on eesti parim kaitse mängija.
Huvitav miks Talts siis on saanud parima kaitsemängija tiitli kui Tein nii hea on ?
Julgen kindlalt väita, et Rocki poolelt on Talts ja Doronin paremad kaitsemängijad kui Tein, kuigi Doronin teeb vahest liiga kiiresti vead täis.
nii head musta huumorit pole ammu kuulnud. soovitan sul järgminekord vaadata doronini kaitsestiili,särgist kinni hoidmine ja tõuklemine ning seejärel virinat nägu, milles mina süüdi olen.
vahet pole kas veaga või ilma, vähemalt ei lase oma meest kergelt läbi.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

kaotus kaotuseks aga mulle ei istu treeneri juures üks asi- nimelt püüab ta tihtipeale mängida 8 mehega kuid kalevi vahetusmeeste pink on ju palju pikem. Ma ei usu, et 8 mehega hooaja lõpuni vastu peab. Miks ei anta mänguaega Veskile, Kurbasele, Raadikule ja Kajupangale. Ma tahaks teada kust nad seda mängukogemust ja kindlust peaks saama kui neid ei usaldata platsile. Koondise tasemel aina virisetakse, et meil pole korvi all pikka. Võiks ju ära kasutada Veski pikkust ja siis võib temast ka koondisele abi olla.
Viimati muutis vabakutseline, 21 Jaan 2009, 14:32, muudetud 1 kord kokku.
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

craamo ei ole mingi koondise duubelmeeskond, tegemist on äriettevõttega, millel on suured ambitsioonid. sa ilmselt saad ka ise aru, et selliste meestega ei saavuta midagi. sokk ja kriisagi on maha jäämas teistest.
Pikkadest korvpallurites eestis ei tule midagi välja. on vaja minna väljamaale, ainsana sai sellest aru müürsepp. Kunagises Kerde juhitud kalevis tundus ka eesti korvpalli tulevik väga helde olema, olid tal siis trennis 17 aastased makke ja ärmpalu, kuid mis neist meestest saand on, teab igaüks.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Postitus Postitas Zog »

pelmeen kirjutas:Pikkadest korvpallurites eestis ei tule midagi välja. on vaja minna väljamaale, ainsana sai sellest aru müürsepp. Kunagises Kerde juhitud kalevis tundus ka eesti korvpalli tulevik väga helde olema, olid tal siis trennis 17 aastased makke ja ärmpalu, kuid mis neist meestest saand on, teab igaüks.
Khmh, Ärmpalu LÄKS välismaale...

ning kommentaariks Teini teemale.... küsige mistahes korvpalli jagavalt inimeselt ja ta vastab, et Tein on üks Eesti parimaid kaitsemängijaid... ning kohe päris kindlasti Doroninist etem, kuigi Talts on ka hea. Ning, samuti üpris ilmselgelt, on Linehan neist kõigist paremgi veel...
Kasutaja avatar
volume
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 18 Nov 2006, 19:36

Postitus Postitas volume »

Zog kirjutas:
pelmeen kirjutas:Pikkadest korvpallurites eestis ei tule midagi välja. on vaja minna väljamaale, ainsana sai sellest aru müürsepp. Kunagises Kerde juhitud kalevis tundus ka eesti korvpalli tulevik väga helde olema, olid tal siis trennis 17 aastased makke ja ärmpalu, kuid mis neist meestest saand on, teab igaüks.
Khmh, Ärmpalu LÄKS välismaale...

ning kommentaariks Teini teemale.... küsige mistahes korvpalli jagavalt inimeselt ja ta vastab, et Tein on üks Eesti parimaid kaitsemängijaid... ning kohe päris kindlasti Doroninist etem, kuigi Talts on ka hea. Ning, samuti üpris ilmselgelt, on Linehan neist kõigist paremgi veel...
Ärm on su arust hetkel väljamaal?
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 697
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

volume kirjutas:
Zog kirjutas:
pelmeen kirjutas:Pikkadest korvpallurites eestis ei tule midagi välja. on vaja minna väljamaale, ainsana sai sellest aru müürsepp. Kunagises Kerde juhitud kalevis tundus ka eesti korvpalli tulevik väga helde olema, olid tal siis trennis 17 aastased makke ja ärmpalu, kuid mis neist meestest saand on, teab igaüks.
Khmh, Ärmpalu LÄKS välismaale...

ning kommentaariks Teini teemale.... küsige mistahes korvpalli jagavalt inimeselt ja ta vastab, et Tein on üks Eesti parimaid kaitsemängijaid... ning kohe päris kindlasti Doroninist etem, kuigi Talts on ka hea. Ning, samuti üpris ilmselgelt, on Linehan neist kõigist paremgi veel...
Ärm on su arust hetkel väljamaal?
Mõeldud on noorena Eestist lahkumist, Ärm käis USA-s.
Euroliiga
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 27 Nov 2008, 17:52

Postitus Postitas Euroliiga »

Normaalne, 15 veebruar võib Moskva Dünamot Eestis näha.
Vasta