Tanel Sokk

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Tanel Sokk

Postitus Postitas väike-tamma »

Kuule MarttiH, mida sa ajad siin. Kui meestel on antud mitu vaba päeva ja nad oskavad alkoholiga piiri pidada siis milles probleem on? Ilusti taastuvad ka sellest ära ja nii. Nii kaua kuni ei sega treenimist ja oma kohustuste täitmist, siis tehku oma vabaajaga mida tahavad. Peaasi, et piiri oskaks pidada. Hetkel käis siin jutt meie kahest mustast. Nad on võõras riigis kus pole väga palju rohkem sõpru kui meeskonnakaaslased. Enamus meeskonnakaaslased on seeest pereinimesed juba ja ei veeda nii palju vaba aega väljas. Siis ütle mulle mida muud neil ikka teha on? Keegi ei väitnud siin, et nad mingi purupurjus olid, vaid seda, et nad viibisid lihtsalt klubis. Ja see on ka loll väike et Veidemann ei käinud klubis. Kindlasti käis aga tegi seda nii, et keegi ei märganud teda. Nagu siin öeldi, ka korvpallur on inimene ja neil on ka õigus ennast vabaks lasta. Eriti näiteks peale raskeid trenne ja pingelisi mänge. Ega nad ei pea ainult oma korteris olema ja passima need vabad päevad. Klubitamine ei ole keelatud, aga seda tuleb osata teha mõistuse piires ja tuleb osata ka piiri pidada vägijoogiga.
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: Tanel Sokk

Postitus Postitas MarttiH »

väike-tamma kirjutas:Kuule MarttiH, mida sa ajad siin. Kui meestel on antud mitu vaba päeva ja nad oskavad alkoholiga piiri pidada siis milles probleem on? Ilusti taastuvad ka sellest ära ja nii. Nii kaua kuni ei sega treenimist ja oma kohustuste täitmist, siis tehku oma vabaajaga mida tahavad. Peaasi, et piiri oskaks pidada. Hetkel käis siin jutt meie kahest mustast. Nad on võõras riigis kus pole väga palju rohkem sõpru kui meeskonnakaaslased. Enamus meeskonnakaaslased on seeest pereinimesed juba ja ei veeda nii palju vaba aega väljas. Siis ütle mulle mida muud neil ikka teha on? Keegi ei väitnud siin, et nad mingi purupurjus olid, vaid seda, et nad viibisid lihtsalt klubis. Ja see on ka loll väike et Veidemann ei käinud klubis. Kindlasti käis aga tegi seda nii, et keegi ei märganud teda. Nagu siin öeldi, ka korvpallur on inimene ja neil on ka õigus ennast vabaks lasta. Eriti näiteks peale raskeid trenne ja pingelisi mänge. Ega nad ei pea ainult oma korteris olema ja passima need vabad päevad. Klubitamine ei ole keelatud, aga seda tuleb osata teha mõistuse piires ja tuleb osata ka piiri pidada vägijoogiga.
Oleksid võinud natukene lühemalt kirjutada, sest võin kogu su jutu mõtte ühe lausega kokku võtta - neil ei ole siin nagunii midagi muud teha kui juua, aga kui piiri peavad, siis kõik okei. Mina siiski arvan vastupidist ning leian, et pidev alkoholi tarbimine (isegi kui "piiri peetakse" kuigi "piir" on väga subjektiivne mõiste) ei tule Eesti korvpallile kasuks. Sina esindad seda väidet, et alkoholi tarbimine on okei, olgu nii.
Veidemann kindlasti käis klubis, aga keegi ei pannud teda tähele? Tahaks teada, kuidas selline asi on võimalik. Iga pidu oli WC's peidus?
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Tanel Sokk

Postitus Postitas Stat »

MarttiH kirjutas:
väike-tamma kirjutas:Kuule MarttiH, mida sa ajad siin. Kui meestel on antud mitu vaba päeva ja nad oskavad alkoholiga piiri pidada siis milles probleem on? Ilusti taastuvad ka sellest ära ja nii. Nii kaua kuni ei sega treenimist ja oma kohustuste täitmist, siis tehku oma vabaajaga mida tahavad. Peaasi, et piiri oskaks pidada. Hetkel käis siin jutt meie kahest mustast. Nad on võõras riigis kus pole väga palju rohkem sõpru kui meeskonnakaaslased. Enamus meeskonnakaaslased on seeest pereinimesed juba ja ei veeda nii palju vaba aega väljas. Siis ütle mulle mida muud neil ikka teha on? Keegi ei väitnud siin, et nad mingi purupurjus olid, vaid seda, et nad viibisid lihtsalt klubis. Ja see on ka loll väike et Veidemann ei käinud klubis. Kindlasti käis aga tegi seda nii, et keegi ei märganud teda. Nagu siin öeldi, ka korvpallur on inimene ja neil on ka õigus ennast vabaks lasta. Eriti näiteks peale raskeid trenne ja pingelisi mänge. Ega nad ei pea ainult oma korteris olema ja passima need vabad päevad. Klubitamine ei ole keelatud, aga seda tuleb osata teha mõistuse piires ja tuleb osata ka piiri pidada vägijoogiga.
Oleksid võinud natukene lühemalt kirjutada, sest võin kogu su jutu mõtte ühe lausega kokku võtta - neil ei ole siin nagunii midagi muud teha kui juua, aga kui piiri peavad, siis kõik okei. Mina siiski arvan vastupidist ning leian, et pidev alkoholi tarbimine (isegi kui "piiri peetakse" kuigi "piir" on väga subjektiivne mõiste) ei tule Eesti korvpallile kasuks. Sina esindad seda väidet, et alkoholi tarbimine on okei, olgu nii.
Veidemann kindlasti käis klubis, aga keegi ei pannud teda tähele? Tahaks teada, kuidas selline asi on võimalik. Iga pidu oli WC's peidus?
Kas see ,et neid korra nähti tähendab seda ,et mehed tarbivad pidevalt alkohli ja istuvad koguaeg klubides ja lällavad?Ma olen täiesti veendunud ,et enamik maailma tippsportlasi tarbivad aeg-ajalt alkoholi ja käivad pidudel.Nad on samamoodi inimesed.
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Tanel Sokk

Postitus Postitas Soho »

Ei tasu ka unustada, et me oleme lõppkokkuvõttes Väike Eesti riik ja meil pole lihtsalt sellist raha kuskilt võtta, et euroopa tippudega võidupeale mängida.. Selleks oleks vaja ka meil mingit vene miljardärist klubiomanikku nagu VEfil või Leedu hiidudel :)
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tanel Sokk

Postitus Postitas sequa »

Frustatsioon tuleneb pigem sellest, et meestele tehake kõik ette taha ära, schleicheri näide on ju ideaalne võtta, aga ometigi kipub mõisa köis kõvasti lohisema. Rakvere väike koht, Veidekat ja Kriisat pidutsemas ei nähtud. Veidekas jooksis krossi, tegi eriharjutusi, käis viskamas.

Nii hull vast ei ole nagu müürsepaga - no lugege mehe mälestusi - aga on vahet kas teha kellast kellani trenni ja ei grammigi rohkem või...pigem nähakse neid mehi...no vot...siia ongi see koer maetud.

edit:järele mõeldes...

Üks asi on mul siin foorumis kõvaks ajada, teine asi reaalsus, millega Tartu meeskonnast nüüdseks pagendatud Riho Illakul tuli tegemist teha. Jutud "kuldse kolmiku" ( mürka, kuld, tein) suht lõdvast distsipliinist ikkagi läksid nii kõvaks,et ajakirjanik söandas ettevaatlikult ka küsida, et mis värk on. Ja vastus - diplomaatiliselt sõnastatud muidugi - oli selline, et kui me teatud tegelaste peale kärataksime, siis läheks nad mujale, pakkumistest ja rahast puudust ei tuleks.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tanel Sokk

Postitus Postitas Rix »

Talts ja Veidekas ei joonud ega käinud klubides. Ahah, mida iganes. Teine on küll noor, aga miski Rambo siberi metsas ei olnud ka tema. Kõik mõistuse piires ja probleeme ei ole. Taltsist rääkides... naljamehed.
Tegemist on noorte meestega, kuid asjad peavad olema kontrolli all ja öö enne olulisi mänge ei tohiks tõesti end silmini võtta.
Kui keegi kõvatada tahab, võiks Leedu koondise legendide mälestusi lugeda.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Tanel Sokk

Postitus Postitas tonii »

Rix kirjutas:Talts ja Veidekas ei joonud ega käinud klubides. Ahah, mida iganes. Teine on küll noor, aga miski Rambo siberi metsas ei olnud ka tema. Kõik mõistuse piires ja probleeme ei ole. Taltsist rääkides... naljamehed.
Tegemist on noorte meestega, kuid asjad peavad olema kontrolli all ja öö enne olulisi mänge ei tohiks tõesti end silmini võtta.
Kui keegi kõvatada tahab, võiks Leedu koondise legendide mälestusi lugeda.
Case closed.
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Tanel Sokk

Postitus Postitas maik »

Mulle tundub, et Tanel on kõvasti rasvaprotsenti organismis vähendanud. Biitseps ja õlg on korralikult lihases, mida mina eelnevatel hooaegadel väga täheldanud pole...aga võimalik, et ma eksin. :D
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: Tanel Sokk

Postitus Postitas huh im kito »

Ma arvan/loodan ,et sa ei eksi.Sokk on teinud hea hooaja,mistõttu loodan,et on silma paistnud ka mõnele välisklubile :)
Miks mitte, Itaaliasse Taltsile ja Kangurile seltsi :)
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tanel Sokk

Postitus Postitas Rix »

huh im kito kirjutas:Ma arvan/loodan ,et sa ei eksi.Sokk on teinud hea hooaja,mistõttu loodan,et on silma paistnud ka mõnele välisklubile :)
Miks mitte, Itaaliasse Taltsile ja Kangurile seltsi :)
Tagamängijal on pisut raskem välja saada. Itaalia, kardan, et see liiga kohe eestist meest ei võta, aga nt Saksamaale/Poolasse võiks küll saada. Hekk, isegi VEFi teiseks mängujuhiks.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Tanel Sokk

Postitus Postitas KalevForever »

Sellel tasemel, mil Sokk praegu mängib, pole mina ammuammu enam Eestis ühtegi mängujuhti näinud.Ta paneb mängu tööle, söödab, teeb skoori rasketel hetkedel.Kõik mida oodata mängujuhilt.Kuigi tahaks teda vljas mängimas näha, siis samas tahaks ka näha mida mees suudaks järgmine hooaeg teha Kalevis.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Tanel Sokk

Postitus Postitas jyrgen »

Kuuusmaa rääkis ka mingis intervijuus, et Sokk on hakkanud tervislikult toituma. Selle pealt on mehele nt väga korralik lihas tulnud. Kui mingi kaamera zoomis vabakate ajal teda, siis pidin imestusest pikali kukkuma. Aga väga imevormis on küll Sokk, samamoodi edasi siis finaalide MVPs pole küssigi
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 643
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Tanel Sokk

Postitus Postitas toivo »

Ma pole viimasel ajal eriti Cramo mängudel saalis käinud, aga kas Sokk on varem ka soojendusel kahe käega pealt pannud nagu ta eile seda tegi?
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tanel Sokk

Postitus Postitas Rix »

toivo kirjutas:Ma pole viimasel ajal eriti Cramo mängudel saalis käinud, aga kas Sokk on varem ka soojendusel kahe käega pealt pannud nagu ta eile seda tegi?
Mina pole näinud igatahes. Tohoh...krt, et eile ei saanud saali.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tanel Sokk

Postitus Postitas Egert »

Sokk on füüsiliselt oma elu parimas vormis, nüüd panevad meil meeskonnas kõik päris võimsalt pealt, isegi Tamm pani ühe päris korraliku lennu :D
Vasta