BC Kalev/Cramo-Riia ASK [20.november]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Vägev õhtupoolik.Kuradi raske aga selle eest magus võit.
Loodame,et John kergelt pääses,kuigi see pilt ilus ei olnud.
YNWA
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

Väga hea, et võitsime, nüüd peamine et suudaks võidulainel püsida. Loodan, et Lyde ja Linehan saavad eurimänguks franfurtiga korda, kui ei siis mina neid isiklikult ei kasutaks.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

Uskumatult positiivne elamus oli täna ,õepoiss oli mul kaasas ja tõesti oli see mäng temalegi väga huvitav elmus ja tundub tõesti ,et kui temaga mänge vaatamas käime lõpeb kõik meile positiivselt.Kuid ,mis juhtus Linehaniga oli tõesti väga kurb ja muret tekitav loodame ,et vigastus ei ole tõsine .Istusin suht ligidal ,kinni hoidis ta hüppeliigesest.Aga igaljuhul väga mõnus tunne on ja muideks Vucinicilt teine ajalooline hetk ,sest siiamaani polnud me Riia ASKd võitnud.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Nüüd pandi küll selle Asjaaja suu kinni, rsk! Hea mäng oli, kõik pingutasid !
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Ei taha võidu puhul üldse kohtunike kallal nokkida, aga kui sa jätad kodusaalis vilistamata sellise asja kui mees on pikali maas ja hoiab jalast kinni ja vastased saavad 2 lihtsat punkti.
Mul oli kanatiib juba käes, et saata see suurest vihast kohtuniku poole kui me oleks selle mängu lõppkokkuvõttes kaotanud.

Igaljuhul pilvedesse ei tohi minna, Nevezis on ennast küllat tõestanud ning tähtis mäng on teisipäeval.
Täna ning üldse sellel hooajal ikka täiesti teine fiiling suurhallis, täna seisied lõpus kõik püsti, see oli super lihtsalt, loodan väga, et asi niimoodi jätkub.
Ning Linehan tegi täna ka korraliku mängu, mis on väga positiivne.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Ülikõva mäng oli, kuigi 80 % mängust olime kaotusseisus. Linehan sai lõpus vigastada, niiet ei saanud omalt jalalt lahkuda, kuid pärast mängu tundus kõik ok. Ebaõnne oli palju, aga võit tuli.

Tore oli ka, et lõpus elas ka Saku Suurhalli fännklubi vastas olev pool kaasa.

Go Kalev !! :D
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Mulle meeldis ka see, et Valmo tegi korraliku mängu, kuigi paari pallikaotuse koha pealt võib nuriseda, ja vahepeal läks söötude iiale, aga muidu korralik. :)
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Postitus Postitas Asjaajaja »

Hea-hea.. alahindasin ehk taaskord Kalevit, kuna mäng oli ka ärev. Loodetavasti jätkub selline seeria.

Loodetavasti mu lemmik kalevlane, väikemees, endale liiga ei teinud. :o
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Ma ütlen minu meelest selline üksteise kallal nokkimine ( Kalev - Rock ) on täiesti mõttetu, me oleme täiesit märg plekk maailma kossukaardil, miks me ei võiks kokku hoida ja üksteist toetada, ma olin 100% kindel, et ma lähen Tartusse mängu vaatama kui Rock oleks Swansile ära pannud ja Red Stariga mänginud.
Kodune derby on teine asi, see on kõikides riikides, Rytase ja Žalgirise vaheline vastasseis on veel tulisem.


PS! Valmo liikus täna minu meelest väga ilusasti, sööt liikus mitu korda ilusti Valmo läks korvialla, kuid nägi kolmese taga oleva meeskonna kaaslast kelleks esimesel korral oli Arbet ja teisel Keerles ning söötis ilusti vabal positsioonil olevale mehele :)
markofka
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 09 Nov 2008, 23:02

Postitus Postitas markofka »

Ülivõimas!!!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Arvamusi pärast Kalev/Cramo - Riia ASK mängu

Nenad Vucinic:
Nenad Vucinici sõnul said kolmanda võidu vormistamisel määravaks tugev kaitse ja kehaline jaks.
“Olen hooaja algusest saadik rääkinud: kui suudame pidevalt kaitses töötada ja kogu aeg täisjõuga pingutada, siis on meil võimalus võita,” lausus Vucinic. “Hoolimata sellest, et tabasime viletsalt vabaviskeid (26-st 17) ja viskasime lihtsates olukordades korvi alt mööda, suutsime võita. Hoidsime ühe liiga tugevama meeskonna teisel poolajal 23 punkti peal, mis on hea näitaja.”


Ramunas Butautas:
Riia ASK peatreener Ramunas Butautas tunnistas pressikonverentsi alustuseks, et võõrustajad pakkusid teisel poolajal väga karmi kaitset, mis lõi tema meeskonna rütmist.“Kui visata 62 punkti, on raske võita,” lausus ka Leedu koondis juhendav Butautas. “Meil jäid puudu Sandis Valtersi punkti, vajasime teda väga. Noored mängijad polnud niisuguseks heitluseks valmis.”
Kas kohtunikud lubasid liiga jõulist tegutsemist kaitses, seda Butautas ei kommenteerinud. “Õnnitlen Kalevi meeskonda siiralt. Ükskõik, kuidas kohtunikud tegutsevad, püüavad nii mängijad kui ka treenerid anda endast kõik, et võita. See Kalevil õnnestuski,” ütles ta.[/i]



Rait Keerles
Rait Keerles: "Erinevalt Riiast jäime me lõpus enda mängujoonise juurde. Võidame alati siis, kui kaitse pidama saame. Täna töötasime kaitses väga tugevalt. Võidus sai kindel olla alles pärast lõpuvilet, lõpp oli väga närviline. Õnneks tabasime vabavisked. Esimene poolaeg olime hädas Helmanise ja Sundoviga ning kui visked ei tabanud, tuli loota kaitsele. Selle mängu pealt on hea minna euromängule. Iga võit annab positiivseid emotsioone. Enne mängu ütles treener, et Rocki kaotust ei tohiks üle tähtsustada. Õnneks oli see vaid meistriliiga mäng, Balti liiga kaotus oleks olnud valusam."


Sportnet.ee
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Kuida Josh Pace täna mängis? mulle jäi mulje et hästi või on see petlik?
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

marxx762 kirjutas:Kuida Josh Pace täna mängis? mulle jäi mulje et hästi või on see petlik?
minu meelest väiksed mustad Pace ja Linehan mängisid väga kehvasti täna. Mitte väga kehvasti aga suht. Kuigi Pace pani otsustaval hetkel väga tähtsa kolmese :)
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

marxx762 kirjutas:Kuida Josh Pace täna mängis? mulle jäi mulje et hästi või on see petlik?
Pace eksis mõnel tähtsal korral , kuid kindlasti oli tähtis vend täna ;)
Mu sisetunne ütles juba enne mängu , et Kalev võtab täna selle ära , sest iga vend kes platsil käis andis endast kõik , tänase mängu parimad olid kindlasti Arbet ja Kangur !
Linehan'i vigastus pole tõsine !
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

No mis ma ütlesin.
Suletud