BC Kalev/Cramo-Riia ASK [20.november]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Mu on küsimus.Jõudis keegi kokku lugeda mitmel korral ebaõnnestus Kalevi mängijatel pealtpanekud.Kolm,neli või viis?
YNWA
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Postitus Postitas Mihkel111 »

andy72o kirjutas:Mu on küsimus.Jõudis keegi kokku lugeda mitmel korral ebaõnnestus Kalevi mängijatel pealtpanekud.Kolm,neli või viis?
http://sport.err.ee/index.php?0583604
Seal 6. lõigus on kirjas et neli.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

tont kirjutas:
marxx762 kirjutas:Kui varem on palju kiidetud eelmise aasta võistkonda ja Reedi vajalikkust, mida ei saa muidugi alahinnata, siis just eelmisel hooajal oligi meil aint 1 mees kellele oli terve võistkond rajatud, kõik pidid teda pallidega toitma ja tema need söödud ära vormistama, aga kui Reed vigastusega väljas oli kohe tulemus näha, pold meest kes võtaks ohjad enda kätte.
See hooaeg on asi tõesti ühtlasem, Kangur Arbet Lyde Pace Fox Linehan teevad enamasti oma ära, või vähemalt on nende olemasolu ja tähtsus väga suur, sest kui keegi neist puudub, siis lonkab kogu süsteem.
Järelikult on meil võistkond valesti üles rajatud kui kohe kogu süsteem lonkab ühe mehe puudumise pärast
Ma tahtsin seda öelda, nagu eelpool keegi mainis, et kõik mehed on väga olulised ja kellegi puudumine neist võib päris kõvasti tunda anda.
kalkunipea

Postitus Postitas kalkunipea »

kukevarvas kirjutas:FIBA reeglid:

Kui vigastus tekib hetkel, kui pall on "elus", siis kohtunik ei vilista mängu peatumiseks enne, kui palli valdav võistkond ....... kaotas kontrolli palli üle......

Minu arust kohtunikud oleksid siiski pidanud tol hetkel mängu peatumiseks vilistama, kui Linehan oli pikali ja Kalev kaotas valesöödu tõttu palli. See vist on palli üle kontrolli kaotamine? Või ma eksin? Igatahes selline olukord oli, et Linehani vigastuse hetkel läks palli valdus Kalevilt ASK-ile üle ja kohtunikud jätsid vilistamata.
Kui Linehan sai viga Kalevi rünnaku ajal, siis tõesti on see nii, et oleks pidanud mängu peatama. Ma nii täpselt olukorda ei näinud, kuid mulle tundus küll, et Linehan langes koos pallikaotusega, kui nii võib ennast väljendada.
kukevarvas

Postitus Postitas kukevarvas »

Mulle küll isiklikult tundus, et pall ei olnud veel Kalevi mängija käest täiesti selleks kööbakaks sööduks läinud, mis otse Lätlastele maandus. Minu mäletamist mööda enne selle söödu andmist juba mingi 3 sekundit umbes oli Linehan pikali maas ja rahvas karjus. Aga noh ega ma pead ka ei anna, videokordus oleks siin abiks. Aga oma mälu järgi olen 95% kindel, et see vigastus oli selgelt siis, kui Kalev veel palli valdas. Aga ega Kalevi enda omad ka vist otseselt ei märganud, et pall seisma panna ja kohtuniku vilet nõuda. Või siis nad ei teadnud, et nii saab ka käituda.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

kalkunipea kirjutas:
kukevarvas kirjutas:FIBA reeglid:

Kui vigastus tekib hetkel, kui pall on "elus", siis kohtunik ei vilista mängu peatumiseks enne, kui palli valdav võistkond ....... kaotas kontrolli palli üle......

Minu arust kohtunikud oleksid siiski pidanud tol hetkel mängu peatumiseks vilistama, kui Linehan oli pikali ja Kalev kaotas valesöödu tõttu palli. See vist on palli üle kontrolli kaotamine? Või ma eksin? Igatahes selline olukord oli, et Linehani vigastuse hetkel läks palli valdus Kalevilt ASK-ile üle ja kohtunikud jätsid vilistamata.
Kui Linehan sai viga Kalevi rünnaku ajal, siis tõesti on see nii, et oleks pidanud mängu peatama. Ma nii täpselt olukorda ei näinud, kuid mulle tundus küll, et Linehan langes koos pallikaotusega, kui nii võib ennast väljendada.
minu meelest linehan kukkus, siis aski mängijad nägid seda ja läksid palliga mängijale pressi tegema ja siis tuli valesööt ja lasti veel edasi ka mängida.
Hanehammas

Postitus Postitas Hanehammas »

jyrgen kirjutas:minu meelest linehan kukkus, siis aski mängijad nägid seda ja läksid palliga mängijale pressi tegema ja siis tuli valesööt ja lasti veel edasi ka mängida.
Siis ongi olukord, kus kohtunik ei saanud midagi teha. Linehan küll kukkus, kuid ega iga kukkumise peale ei peatata mängu. Ilmselt selleks ajaks, kui oli selge, et ta ei saa mängu jätkata, oli pall juba ASK'i käes ning mängu kinni pidada ei saanud. Tegemist minupoolse spekulatsiooniga, sest nagu ütlesin, siis olukorda täpselt ei näinud.
Kukevarvas

Postitus Postitas Kukevarvas »

Linehan ei kukkunud mingi kokkupõrke tagajärjel või libastumise vms. Ta sai liikumise pealt vigastuse ja heitis ise ennast pikali, sest ei suutnud edasi liikuda ja veeretas-lohistas ennast paar meetrit veel eemale. Ei olnud mingit kukkumist mingi olukorra tagajärjel vaid vigastus jooksu pealt ja sellele järgnenud mängust "eemale astumine"
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Linehan langes ennem keskjoont pikali kui pall oli veel Kalevi käes, ta ei liikunud rünnakule kaasagi, siis söödeti pall äärele ja sealt anti mingi kööbakas sööt Lydele, mis vahelt lõigati.
Vastaste Brewer kasutas olukorda kohe ära, nägi, et Linehan maas ja sööstis korvipoole ja tegi lihtsalt 2 punkti.
Ka mina ei ole spetsialist aga eks kohtunikud võib-olla kartsid ka mängu kinni pidada, sest ei tulnud kohe meelde, mis sellise olukorra puhul tegema peab.
Viimati muutis TDK, 21 Nov 2008, 16:17, muudetud 1 kord kokku.
Suletud