TÜ Rock - BC Kalev/Cramo [6.detsember]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

#7 kirjutas:Vot see oli mäng ! Sellist asja igapäev ei näe ! Kõik vennad pingutasid viimse veretilgani !
Fox ja Kangur näitavad nüüd oma õiget taset, lõbus on vaadata nende mängu .;)
Kanguri mängus on lõbus vaadata kuni vabaviseteni. Neid peaks kindlamalt realiseerima. Aga muidu hea töö!
maq
Kasutaja
Postitusi: 366
Liitunud: 06 Dets 2008, 18:03

Postitus Postitas maq »

Täna näitas Kalev oma sisu! Väljakul oli MEESKOND. Sellist mängu tahaks koguaeg näha. Meeletu võitlustahe oli ikka igal mehel. Ja muidugi Fox! Selle ostuga pani Kalev kül kümnesse. Õnnitlused kõigile fännidele!!!!
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

maq kirjutas:Täna näitas Kalev oma sisu! Väljakul oli MEESKOND. Sellist mängu tahaks koguaeg näha. Meeletu võitlustahe oli ikka igal mehel. Ja muidugi Fox! Selle ostuga pani Kalev kül kümnesse. Õnnitlused kõigile fännidele!!!!
Ärge unustage Pace`i! Mees tegutseb tõesti märkamatult, aga väga otsustavatel hetkedel võtab enda peale ja teeb ka ära ning need lauapallid! Kaitses on nõrk, aga vajalik kuues mees! Hetkel minu jaoks Linehan leegionäridest kõige nõrgem. Ei ole mulle tema mängud meeldinud. Ja hea, et tingituna Soku ja Linehani vigastusest on saanud Kriisa ja Sokk end treenerile n-ö "meelde tuletada".
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Super mäng oli kuid minu arust kasti natuke liiga jõuliselt mängida. Kalevi poolelt kiidaks väga Fox mees ikka väga hea. Pace võitles hästi ja sai taaskord ka kergeid viskeid sooritada. Kangur mees püüdis kõvasti ,aga vabakaid 3/9 panna on ikka väga kehvasti muidu ,aga tegi väga hea mängu. Keerles alguses olin väga kuri mida kuradit see Keerles seal mängus teeb kuid täna laudadel mis ta lõpus sai ja eelkõige ilusti visatud vabavisetele tegi ta väga hea mängu. Kriisa oli selline keskmine üks loll pallikaotus oli muidugi lõpus paha. Lyde visked oleks võinud paremini tabada kuid kaitses Tanoka vastu mängis hästi. Linehan täna polnud tal eriti võimalust kaitses hakkida ja rünnakul ta väga kasulik pole. Arbet oli täna väga nähtamatu. Rocki poolelt tegi super mängu Doronin ja ka Tsindzadze kolmesed olid suht hullud.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Palju õnne kõigile fännidele !!! :D
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

BigMac kirjutas:Palju õnne kõigile fännidele !!! :D
Tõesti, palju õnne kõigile poolehoidjatele. Ei oleks uskunud, et võit tuju nii heaks võib teha! Tunne on selline nagu ise oleksin väljakul kaitses rassinud, rünnakul vajalikud korvid toonud, lauapallid võtnud ja tähtsad vabavisked tabanud! Üle pika aja on uhke tunne olla Cramo fänn! Loodan siiralt, et siit edasi läheb vaid ülesmäge.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Linehan oli jah tegelikult pettumus. Tsintsadzele jäi ta ikka suht selgelt alla, aga kindel et tal mingit vigastust vms ei tulnud? Natuke imelik siiski, et ta 4 veerandajal ja lisaajal enam üldse mängida ei saanud.
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

ma vaatan, et pean oma sõnu sööma hakkama foxi suhtes- mida mäng edasi seda paremaks mees muutub, see on ainult positiivne :)
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

greystone kirjutas:Linehan oli jah tegelikult pettumus. Tsintsadzele jäi ta ikka suht selgelt alla, aga kindel et tal mingit vigastust vms ei tulnud? Natuke imelik siiski, et ta 4 veerandajal ja lisaajal enam üldse mängida ei saanud.
Ei märganud küll vigastust. Pigem jäi mulle silma see, et Kriisa oli tema peale pahane, sest mees rääkis ja arutles seal kohtunikega ning ei tulnud meeskonna juurde ringi. Vucinic märkas ka seda ja ei näinud mehes keskendumist ning kui ei ole tema päev, siis mis mõttega teda väljakul hoida. Minule tundus vähemalt, et sellest tekkis probleem ja ega ta mänguliselt ka midagi suurt korda saatnud. Aga võin ka eksida, kuid mulle tundus, et Nenad polnud rahul.
Pets

Postitus Postitas Pets »

Fox on ennast viimastes mängudes ikka väga hästi näidand, kaitses ja lauas töötab kõvasti ning visked tabavad.
Üks probleem tal on, ta ei kasuta oma meeletut lihasmassi korvi all ära, selle asemel istub ta rohkem kolmese joone aga
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Postitus Postitas xrip55 »

Pets kirjutas:Fox on ennast viimastes mängudes ikka väga hästi näidand, kaitses ja lauas töötab kõvasti ning visked tabavad.
Üks probleem tal on, ta ei kasuta oma meeletut lihasmassi korvi all ära, selle asemel istub ta rohkem kolmese joone aga
aga 3 läheb:D
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Nii jõudsin saalist koju, ei oskagi midagi erilist öelda, Pace oli täna hea ja ka kõik teised. Hea et nii tähtis võit saadi.
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Postitus Postitas Charly »

zero0 kirjutas:
ats kirjutas:No mäng ikkagi Tartu kodusalis ja suurepäraste fännide ees. Seega ei soovitaks fännidel erilisi lootusi hellitada
Sekundeerin. See oleks ime, kui võit suudetaks võtta.
Nii lihtsalt need imed siis tänapäeval sünnivadki? Kui fännidel pole realistlikku usku meeskonda, siis miks sa seda meeskonda üldse toetad ja halad sealjuures?
Ja ***** teemast: iga korvpallisõber peaks kindlasti läbi lugema selle raamatu, Mihkel Tiksi Korvpalliromaani.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

ülikõva ma ütlen emotsioon on meeletu!!! Olgu tänatud see päev kui Fox kanepit tegi!! :D

ok peace!!


Kalev on parim1!!!
liikuvmüür
Kasutaja
Postitusi: 89
Liitunud: 27 Okt 2008, 18:25

Postitus Postitas liikuvmüür »

jyrgen kirjutas:ülikõva ma ütlen emotsioon on meeletu!!! Olgu tänatud see päev kui Fox kanepit tegi!! :D

ok peace!!


Kalev on parim1!!!
IRW:D oi seda kanepit
O´Neal on ja jääb parimaks!
BC Kalev/Cramo !!!
Suletud