TÜ Rock - BC Kalev/Cramo [6.detsember]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Charly kirjutas:
zero0 kirjutas:
ats kirjutas:No mäng ikkagi Tartu kodusalis ja suurepäraste fännide ees. Seega ei soovitaks fännidel erilisi lootusi hellitada
Sekundeerin. See oleks ime, kui võit suudetaks võtta.
Nii lihtsalt need imed siis tänapäeval sünnivadki? Kui fännidel pole realistlikku usku meeskonda, siis miks sa seda meeskonda üldse toetad ja halad sealjuures?
Ma pole Kalevi fänn, ma olen Eesti korvpallifänn, nagu ma olen eelnevalt öelnud. Muidu olin suhteliselt kindel, et Rock võidab, sest nad on ikka Kalevist peajagu üle olnud.
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

kalev oli lauavõitluses teisel poolajal rockist lihtsalt üle ja nii see võit tuli... aga beard on tõesti vanaks jäänd, kaitse käriseb tema pealt, korvi alt pudistab ja lauavõitluses, mis statistika järgi on tema trump, jääb jõuliste vastastega hätta.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

andy72o kirjutas:Erinevalt Tallinnast siis Tartu koduplatsil on Cramo/Kalev häid esitusi ennegi näidanud.Saab olema tore laupäeva õhtupoolk,kus meie mehed toovad võidu koju!
Aamen selle peale.Mitte ainult tore vaid ka võimas oli see õhtupoolik.Emotsioonid ikka veel laes.Nüüd pole muud,kui lähme järgmise skalpi järgi.Triumph juba ootab.
YNWA
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Super mäng!
Keerles tegi 2. poolaeg väga hea mängu ja näitas lõpus külma närvi :D
Au ja kiitus ka teistele Kalevlastele!

EDIT: Ja Kalev on 4. mitte 3 :D
Hea koht ikkagi hetkel, kui Šiauliai ka veel alistatakse on väga superb :)
Viimati muutis Kalev4ever, 07 Dets 2008, 11:39, muudetud 1 kord kokku.
Fear the prophet!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

liikuvmüür kirjutas:
jyrgen kirjutas:ülikõva ma ütlen emotsioon on meeletu!!! Olgu tänatud see päev kui Fox kanepit tegi!! :D

ok peace!!


Kalev on parim1!!!
IRW:D oi seda kanepit
võtame asja lihtsalt loogiliselt, poleks ta kanepit teinud, poleks ta siin :D
Kurivana

Postitus Postitas Kurivana »

Kalev4ever kirjutas:Super mäng!
Keerles tegi 2. poolaeg väga hea mängu ja näitas lõpus külma närvi :D
Au ja kiitus ka teistele Kalevlastele!

EDIT: Ja Kalev on 4. mitte 3 :D
Hea koht ikkagi hetkel, kui Šiauliai ka veel alistatakse on väga superb :)
Miks siis bbl kodukal kalev 3 on huvitav :D
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

BBLis on järjestus punktide järgi.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Kuule zeroO selles nüüd küll midagi nii erilist pole ,et Kalev võidab Rocki kodusaalis Rocki. See oleks eriline asi kui nad võitaksid nt Venemal võõrsil Triumphi.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

gasol2 kirjutas:Kuule zeroO selles nüüd küll midagi nii erilist pole ,et Kalev võidab Rocki kodusaalis Rocki. See oleks eriline asi kui nad võitaksid nt Venemal võõrsil Triumphi.
Seis enne seda võitu oli 0:7. Pealegi Rock on oma kodus see hooaeg võitnud Baronsit, ASK-i, Rytast. Tartu ülikooli saalis(pigem võimlas) on rahvas kuues mees platsil, ütleme nii. Saku Suurhallis aga ei teki elades sellist fiilingut.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Jah ja Kalev oli võõrsil enne seda võitnud järjest ilusit mänge.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

miks ei ole kalevil nn "kuuendat meest platsil" minuarust on põhjus lihtne suurhallis ei saa ennem tekkida 6. mehe efekti ennem kui seal täis maja on see eeldab üle 6000 inimese, mis on 2 korda rohkem kui tartu saali mahub.
Nii ja suurhall on palju suurem ja inimesed rohkem laiali, kui aga suruda need 2500 inimest kalevi spordihalli(mis pole muidugi võimalik) tekiks pea sama efekt mis rocki kodusaalis.

Loodan et pole väga segane jutt.
Euroliiga
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 27 Nov 2008, 17:52

Postitus Postitas Euroliiga »

marxx762 kirjutas:miks ei ole kalevil nn "kuuendat meest platsil" minuarust on põhjus lihtne suurhallis ei saa ennem tekkida 6. mehe efekti ennem kui seal täis maja on see eeldab üle 6000 inimese, mis on 2 korda rohkem kui tartu saali mahub.
Nii ja suurhall on palju suurem ja inimesed rohkem laiali, kui aga suruda need 2500 inimest kalevi spordihalli(mis pole muidugi võimalik) tekiks pea sama efekt mis rocki kodusaalis.

Loodan et pole väga segane jutt.
Kuule Tartus on alati Korvpall alati au sees olnud. Kõik on Rocki üle uhked. Mängijad on au sees. Tänavapeal tullakse vastu ja räägitaksej ne jne. Tervitatakse jne.. Tartus on korvpalli suhtumine palju teistsugusem kui Tallinnas. See on nii olnud ja ka jääb. Pole mõtet sel teemal vaieldagi. Tallinasse sõidab alati rohkem Rocki fänne kui Tallinnast Tartusse jne. Nii, et see teema on minu arust ammu selgeks räägitud juba. Ei oleks seal Kalevi Spordihallis ka midagi teisiti. Oleks pool halli Rocki fänne täis kes ainult lõugaks seal.

Mul on selgelt meeles eelmise aasta finaal mäng kui ma seda telekast nägin ja enamuse ajast oli kuulda ainult ROcki hüüdeid ja pasuna koori kalevi ründe ajal. Eriti hull oli see viimastel minutitel kui pool saali oli püsti ja karjus Tartu Rock.

Tallinn on liiga suur linn, et seal kunagi üldse tekiks mingi ühtsustunne mingi meeskonna suhtes.

Ja mingi Tallinna fänn kes mängul oli särgiga " Tartu on maakoht" go kalev näitab ainult Kalevi fännida taset. Parajad provokaatorid, võiksid selle asemel meeskonnale kaasa elada. Kohe mark hakkas tegelt, et sellised vennad olemas on.

Ma pole mingi suur Rock ega Kalevi fänn, aga mulle kui inimesele kellele meeldib melu mängudel, toetan just Rocki meeskonda rohkem, sest nende mängudel on alati mõnus fiiling.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Ma ei tahtnudki seda väita et tartus ei ole korvpall ausees, lihtsalt keegi mainis et tlns ei teki nn 6. mehe efekti ja ma lihtsalt ütlesin oma nägemuse ja arvamuse selle kohta
Euroliiga
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 27 Nov 2008, 17:52

Postitus Postitas Euroliiga »

marxx762 kirjutas:Ma ei tahtnudki seda väita et tartus ei ole korvpall ausees, lihtsalt keegi mainis et tlns ei teki nn 6. mehe efekti ja ma lihtsalt ütlesin oma nägemuse ja arvamuse selle kohta
Niipalju kui ma telekast olen vaadanud ja kohapeal käinud, siis ei tekigi. Ainult fännklubi karjub seal ja vahepeal karjub ainult pool fännklubi vms-t :p
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Euroliiga kirjutas:
marxx762 kirjutas:Ma ei tahtnudki seda väita et tartus ei ole korvpall ausees, lihtsalt keegi mainis et tlns ei teki nn 6. mehe efekti ja ma lihtsalt ütlesin oma nägemuse ja arvamuse selle kohta
Niipalju kui ma telekast olen vaadanud ja kohapeal käinud, siis ei tekigi. Ainult fännklubi karjub seal ja vahepeal karjub ainult pool fännklubi vms-t :p
ma räägin et sellepärast ei tekigi et suurhall on kordi suurem kui kokkusurutud rahvas tartu ülikoolispordihoones.
Suletud