BC Kalev/Cramo - Riia Barons [30.detsember]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
minu_arust
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 23 Dets 2008, 20:18

Postitus Postitas minu_arust »

Nojah nüüd ei jää muud üle kui järgmised neli mängu ära võtta :)
Kasutaja avatar
martin
Kasutaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2007, 09:39
Asukoht: Keila

Postitus Postitas martin »

Päris hull mäng oli, Oskarile päris palju head materjali uute videode jaoks :D Pace ja Lyde kopad ja hunnik Lyde dunke jms :D
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Postitus Postitas suvakas »

Spectators: 3500 nats vale arv ei ole w. minu arvates oli kyll rohkem
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Jõudsin kah just koju kerge 170 km:) aga see selleks, hea et võit tuli. Hea et Kurbas mängida sai, aga kahju oli see et ta kopa sai kui poiss hakkas pealt vajutama.kohtunike kohta ütlen vaid niipalju et Foxile antud ebasportlik oli küll liig mis liig. Lyde läks vahepeal ikka väga hoogu, 3 rünnakut järjest vajutas pealt, ühe ilusa kopa pani kaa ja Rait tegi ka hea mängu, niiet all Right!
minu_arust
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 23 Dets 2008, 20:18

Postitus Postitas minu_arust »

suvakas kirjutas:Spectators: 3500 nats vale arv ei ole w. minu arvates oli kyll rohkem
loodame, et tuleb veel rohkem publikut rockiga mängule.
Merli
Kasutaja
Postitusi: 79
Liitunud: 10 Okt 2006, 07:17
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Merli »

No kui mehed sama hooga jätkavad, küll siis publik ka saali tuleb. Nii et edu meestele :)
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

suvakas kirjutas:Spectators: 3500 nats vale arv ei ole w. minu arvates oli kyll rohkem
Kindlasti. Rocki mäng on veel laupäeval kah.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

http://www.bbl.net/index.php/b19sYW5nPW ... 0xMDExOQ==
Hahaa "must hobune" Keerles :D
Rait tegi enda kohta väga hea mängu, ehk hakkab end nüüd leidma :)
Või nagu BBL-is kirjutati. Man, who deserves the hero`s title.
Teistele meestele ka au ja kiitus ning head vana aasta lõppu kogu Kalevi meeskonnale ja sellega seonduvatele tegelastele!
Ning loomulikult ka kaasfoorumlastele :)
Nii tore on aasta lõpetada selle ilusa võiduga!
Fear the prophet!
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

olen mitmel korral sõna võtnud, et kohtunikelauas ei tehta head tööd, aga nüüd olen ma ikka täiesti ärritatud... tevre eelmine hooaeg pandi kriisale poole vähem resutatiivseid sööte kui ta tegelt andis, aga see mis ma täna nägin on lausa absurd....
http://www.bbl.net/index.php/b19sYW5nPW ... 9pZD0xMzg5
siin on statistika... Kriisa assiste taga laiutab ümmargune null
http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=7114
0:46 MIS ASI SEE ON? kui see pole resutatiivne sööt, siis mis asi see faking resutatiivne sööt on?????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????+
Kasutaja avatar
martin
Kasutaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2007, 09:39
Asukoht: Keila

Postitus Postitas martin »

Väga haige jah, nad võiksid enne statistika avaldamist, kõik videolindilt ka üle vaadata.
Kahju, et Viljar täna mängu ei saand :(
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Täna oli veel üks huvitav olukord, võib-olla mõistsin ise asja valesti, kuid Lyde hüppas Alexandri viskepette peale ning maandus talle selga, kõlas kohtuniku vile ning tabloo järgi pidi saama ta oma 4nda vea. Teadustaja aga ütles, Kristjan Kangur 4 viga ja ka tabloole läks viga Kangurile, kuigi Kangur kattis samal ajal Skelet ja oli üldse kolmese kaare juures:S
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

TDK kirjutas:Täna oli veel üks huvitav olukord, võib-olla mõistsin ise asja valesti, kuid Lyde hüppas Alexandri viskepette peale ning maandus talle selga, kõlas kohtuniku vile ning tabloo järgi pidi saama ta oma 4nda vea. Teadustaja aga ütles, Kristjan Kangur 4 viga ja ka tabloole läks viga Kangurile, kuigi Kangur kattis samal ajal Skelet ja oli üldse kolmese kaare juures:S
jap, selline asi oli ka.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

http://www.youtube.com/watch?v=MSeijF5Q ... annel_page - siit saab natuke parema kvaliteediga pilti kui etvspordis tänasest mängust.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Postitus Postitas Rix »

TDK kirjutas:Täna oli veel üks huvitav olukord, võib-olla mõistsin ise asja valesti, kuid Lyde hüppas Alexandri viskepette peale ning maandus talle selga, kõlas kohtuniku vile ning tabloo järgi pidi saama ta oma 4nda vea. Teadustaja aga ütles, Kristjan Kangur 4 viga ja ka tabloole läks viga Kangurile, kuigi Kangur kattis samal ajal Skelet ja oli üldse kolmese kaare juures:S
Viga anti ses olukorras Lyde'le appi tulnud Kangurile, seda juba enne viskepette tegemist. Kuna lärmi ikka saalis oli, siis oli kas hilinenud vile või ei kuulnud vilet õigel ajal. Lyde oli muidu ise ka veendunud, et viga anti talle, kuid Kangur tegi tõesti enne vea Alexandrile, mille kohtunik (hilinenult) vilistas.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kaitsefänn
Kasutaja
Postitusi: 247
Liitunud: 27 Dets 2008, 13:55

Postitus Postitas Kaitsefänn »

Kalev pole kaotanud detsembri kuus mitte ühtegi balti liiga kohtumist
Suletud