BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock [3.Jaanuar]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
1974mees
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 04 Okt 2007, 20:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 1974mees »

spartaklane kirjutas:ärgem sõbrad nüüd nii hoogu ka minge .Jah seis on meil praegu hea kuid Rockil on hommses mängus selg vastu seina ja nagu me teame on Rock sellistes otsustavates mängudes alati meile ära pannud ja Saku Suurhall on ju ka neil kui koduhall.Nii ,et kõikki neid asju kokku võttes arvan ,et mäng tuleb sama põnev kui Tartus kuid seekord on võitjad mustad särgid
Jah rockil selg vastu seina,aga kas sa ei arva,et oleks nüüd õige aeg see selg üldse läbi seina suruda ja näidata tartlastele,et oleme kevadisest komleksist üle saanud ja tahame ise Eestis liidrid olla.Seekord on minul kohe selline tunne,et võit tuleb väga kindlalt.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Postitus Postitas Zog »

Ausalt öeldes mina küll loodan ja ka ootan homsest mängust Kalevi võitu... Rock'il on asjad ikka päris nässus hetkel, ning... ausalt öeldes, ma veidi kahtlen Visnapuu võimetes niimoodi hoobilt peatreeneriks hakata ja ja nüüd hooaja lõpuni ametis olla. Aga eks me näe...
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Postitus Postitas suvakas »

http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=7120
etv klipp ka tulevast mängust. lyde ei treeninud täna, kuna kerge seljahäda, aga homme mänguvalmis
Viimati muutis suvakas, 02 Jaan 2009, 23:23, muudetud 1 kord kokku.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

suvakas kirjutas:http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=7120
etv klipp ka tulevast mängust. lyde ei treeninud täna, kuna kerge seljahäda, aga homme mänguvalmis
Tüüpiline ETV sport. Kui kahe tiimi kohtumine, siis räägitakse vaid ühest :). Eesti Klubide kohtumisel võiks ikka mõlemast natuke rääkida, aga arusaadav, eks sinna Tartusse ole pikk ma kah ja majanduskriis võtab oma...
(Y)
liikuvmüür
Kasutaja
Postitusi: 89
Liitunud: 27 Okt 2008, 18:25

Postitus Postitas liikuvmüür »

Tartust kirjutas:
suvakas kirjutas:http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=7120
etv klipp ka tulevast mängust. lyde ei treeninud täna, kuna kerge seljahäda, aga homme mänguvalmis
Tüüpiline ETV sport. Kui kahe tiimi kohtumine, siis räägitakse vaid ühest :). Eesti Klubide kohtumisel võiks ikka mõlemast natuke rääkida, aga arusaadav, eks sinna Tartusse ole pikk ma kah ja majanduskriis võtab oma...
etv käib võitjate juures:D
O´Neal on ja jääb parimaks!
BC Kalev/Cramo !!!
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

liikuvmüür kirjutas:
Tartust kirjutas:
suvakas kirjutas:http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=7120
etv klipp ka tulevast mängust. lyde ei treeninud täna, kuna kerge seljahäda, aga homme mänguvalmis
Tüüpiline ETV sport. Kui kahe tiimi kohtumine, siis räägitakse vaid ühest :). Eesti Klubide kohtumisel võiks ikka mõlemast natuke rääkida, aga arusaadav, eks sinna Tartusse ole pikk ma kah ja majanduskriis võtab oma...
etv käib võitjate juures:D
Ega nad eelmine aasta ka meie juurde väga ei trüginud :).
(Y)
Euroliiga
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 27 Nov 2008, 17:52

Postitus Postitas Euroliiga »

Täna on Rocki päev. Aga see hea, siis püsivad mõlemad Eesti meeskonnad veel konkurentsis
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

praegu on siiski tähtsam kalevi edu. Kui kalev on täiesti kindlalt oma olukorra kinnitanud, siis võib alles vaatama hakata, et kuidas Rockil läheb. Praegu pole tähtis et mõlemad Eesti klubid edasi saaks. Praegu on tähtis oma lemmikklubi!
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Postitus Postitas suvakas »

Sellest mängust looadaks võitu ikka. Kui võitu ei tule siis midagi väga halvasti ka ei ole. Loodetavasti tuleb rahvast palju saali, siis parem atmosfäär
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

mis tähendab ei ole halvasti. Me peame Rocki lõpuks kodusaalis ka võitma ju. Sellise suhtumisega ei saa mängule minna täna.
karl890
Kasutaja
Postitusi: 113
Liitunud: 26 Nov 2006, 22:35
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas karl890 »

peab tulema võit, siis võib teise kohapeale edasi mängida!!:cool:
:koss: :popcorn:
Kasutaja avatar
Egert2899
Kasutaja
Postitusi: 127
Liitunud: 11 Apr 2008, 19:46

Postitus Postitas Egert2899 »

79-69 Kalevile.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Täna olen mina Kalevi poolt, sellepärast et täitsa tore oleks, kui tuleks see teine koht põhiturniiril.
liikuvmüür
Kasutaja
Postitusi: 89
Liitunud: 27 Okt 2008, 18:25

Postitus Postitas liikuvmüür »

62-72 Kalevile:D
O´Neal on ja jääb parimaks!
BC Kalev/Cramo !!!
mister tonk
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 30 Dets 2008, 16:27

Postitus Postitas mister tonk »

Sellise tiimiga hetkel pole võimalik rockilt pähe saada ,muidugi kui peaks väga kehv viskepäev tulema siis pole miski garanteeritud.Kalevi mehed on kiiremad ,tugevamad ja tahtmist tundub ka rohkem olevat.Eriti hea meel on selle üle ,et iga mängia ost on ennast õigustanud.
Suletud