BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock [3.Jaanuar]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

sihuke küsimus, et millal kodumäng zalgirisega on? bckalev.ee kalendris märgitud pole kuni aprilli kuuni seda..
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Mängult tagasi, fiiling oli/on meeletu, kuigi mäng oli tõesti rabe, kuid see on loomulik, mängule Rockiga minnakse hoopis teise tundega kui mängule Baronsiga näiteks.
Ning mängu ilusaim hetk oli tõesti Arbeti-Foxi suurepärane söödumäng, just nagu jalgpallis seinasööt ning see kulmineerus Foxi võimsa pealtpanekuga :)

Kõik on tip-top, kuid ainukene asi, mis mind muretsema paneb on fännide efektiivsus, meie trummid kõlasid Tartu basstrummide kõrval nagu keegi peksaks puulabidaga vastu alumiinium potti.
Minu meelest peaks fännklubi kokku saama ja seda asja arutama, tegema mingi korjanduse ning ostma ühe suure trummi juurde ning nagu ma siin mõni aeg tagasi kirjutatust aru sain siis peaks üks selline trumm meil olemas ka olema, aga keegi ei viitsi uut nahka peale panna :)
Viimati muutis TDK, 03 Jaan 2009, 20:25, muudetud 1 kord kokku.
minu_arust
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 23 Dets 2008, 20:18

Postitus Postitas minu_arust »

The Incredibles - Kalev/Cramo wins again!

http://www.bbl.net/index.php/b19sYW5nPW ... 0xMDEyNA==
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Kodumängust Žalgirisega nii palju, et uurisin Žalgirise kodulehelt ja sealgi polnud kindlat kuupäeva antud. Mäng jäi igatahes vahemikku 15-19 Jaanuar..
Fear the prophet!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

greystone kirjutas:sihuke küsimus, et millal kodumäng zalgirisega on? bckalev.ee kalendris märgitud pole kuni aprilli kuuni seda..
Zalgirisel lootus ju euroliigas veel mdiagi teha, kohe kui on teada kas pääsevad või ei, siis pannakse ka mängu kuupäev paika



Mängust siis niipalju et 7 IN A ROW :D Rünnak polnud küll suurem asi, aga võit on võit :D
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Postitus Postitas suvakas »

http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=7122
m2ngu 2 poolaeg on ka üles pandud
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

Kõigile rocki fännidele, kes siin ringi luusivad ja sõna võtavad, on mul vaid üks väikene mõttetera: rockil on BBL-s viis mängu jäänud, kuid on vaid kaks treenerit, keda vallandada...Keeruline olukord, või mis?

Hõhõhõhõhõhõhõõõõõõõ
Viimati muutis And, 03 Jaan 2009, 21:35, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Kalev/Cramo tagamängija John Linehan sõnas pärast 73:63 võitu TÜ/Rocki üle, et meeskonnal on Balti korvpalliliiga võitmiseks head võimalused.

"Läheme iga mänguga paremaks. Oleme üksteisega järjest rohkem kohanema hakanud," sõnas Linehan, kirjutab Sportnet. "Peame kuni play-off'ideni tugevasti edasi suruma, ka Balti liiga võitmiseks on meil väga head šansid. Ükski meeskond pole meist parem. Kui saame oma mängu käima, on kõik võimalik."

Balti liiga võitmist ei pea ebareaalseks ka Nate Fox: "Kõik on võimalik, ka Balti liiga võitmine. Me ei tohiks küll ühtegi vastast enam karta, vähemalt Balti liigas, võib-olla ka Euroopas."

Kalev/Cramo peatreener Nenad Vucinic teadis, et Rockiga mäng tuleb raske, sest vastane vajas hädasti võitu. "Olin pisut murelik, et võime oma võiduseeria lõhkuda. Kuid meil on vaimselt tugevad mängijad, kes vihkavad kaotamist. Kui koostöö ei klappinud, otsisid nad uusi võimalusi, kuidas edu saavutada. Kumbki ei näidanud oma paremat taset, meil oli rohkem meelekindlust ja ühtekuuluvustunnet, kontrollisime kogu kohtumist."

Tartu Ülikool/Rocki peatreener Indrek Visnapuu sõnas, et Kalev suutis oma mängu peale suruda. "Väga suurelt ei kaotanud me ühelgi veerandil, aga siiski jäime kergelt tagaajaja ossa ja olime selles seisus kindlalt lõpuni," arvas Visnapuu.

"Ebakindlust oli nii korvpalluritel kui ka minul endal, sealt see allajäämine saigi alguse. Kalev suutis oma mängu peale suruda,"lisas Visnapuu. "Kuigi mul oli plaan, kuidas hakata mängijaid vahetama, ei saanud sellest plaanist kinni pidada. Tuli teha sunnitud vahetusi, sest Kalev surus tänu mängujuhi John Linehani agressiivsele tegutsemisele oma rütmi peale."


Tea, kas Fox on miskit jälle tarbinud :D
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Vaadates tulevaid Rocki mänge siis pakun, et Baronsile ja Žalgirisele kaotatakse, Ventspils ja Valmiera alistatakse ja siis see mäng Šiauliaiga, kellega Rock on alati hädas olnud. Kodumäng, niiet võit peab tulema! Iseasi on aga see, kuidas teistel klubidel läheb..

Igatahes ennustada on siin pea võimatu, kuna seis on väga pingeline ja põnev.
Arvestades seda, et ASKi enam Šundov ei aita, siis võib neid oodata ees langus, niiet hirmus andmine hakkab käima kohtadele 4-9.

Ja nagu Vucinic just etv-s ütles, siis Kalevi jaoks on otsustavad mängud ASKi ja Žalgirisega.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

And kirjutas:Kõigile rocki fännidele, kes siin ringi luusivad ja sõna võtavad, on mul vaid üks väikene mõttetera: rockil on BBL-s viis mängu jäänud, kuid on vaid kaks treenerit, keda vallandada...Keeruline olukord, või mis?

Hõhõhõhõhõhõhõõõõõõõ
Mida sa sellega küll öelda tahad? See pole just haruldane nähtus, et peatreenerid vahetatakse välja hooaja sees. Samas aga tuleb tunnistada, et Eestis on see siiski päris harvaesinev käik.
Sobiksid pigem Delfi kommentaariumi kui siia, jätad debiilse mulje.


Foxil põeb mania grandiosat, mulle tundub.
Viimati muutis zero0, 03 Jaan 2009, 22:07, muudetud 1 kord kokku.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

zero0 kirjutas:
And kirjutas:Kõigile rocki fännidele, kes siin ringi luusivad ja sõna võtavad, on mul vaid üks väikene mõttetera: rockil on BBL-s viis mängu jäänud, kuid on vaid kaks treenerit, keda vallandada...Keeruline olukord, või mis?

Hõhõhõhõhõhõhõõõõõõõ
Mida sa sellega küll öelda tahad? See pole just haruldane nähtus, et peatreenerid vahetatakse välja hooaja sees. Samas aga tuleb tunnistada, et Eestis on see siiski päris harvaesinev käik.
Sobiksid pigem Delfi kommentaariumi kui siia, jätad debiilse mulje.


Foxil põeb mania grandiosat, mulle tundub.
Sa teed mu kurvaks...Andestust, et härra mu musta huumorit ei mõista....
minu_arust
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 23 Dets 2008, 20:18

Postitus Postitas minu_arust »

Palju publikut võis olla ?
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

minu_arust kirjutas:Palju publikut võis olla ?
Spectators: 3000 , ütleb BBL
liikuvmüür
Kasutaja
Postitusi: 89
Liitunud: 27 Okt 2008, 18:25

Postitus Postitas liikuvmüür »

minu_arust kirjutas:Palju publikut võis olla ?
bbl.net ütleb, et 3000:P
O´Neal on ja jääb parimaks!
BC Kalev/Cramo !!!
fcflorabckalev
Kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: 12 Dets 2008, 20:39

Postitus Postitas fcflorabckalev »

noh telekast tundus vähemalt rohkem, et mõlemad küljud tundusid suht täis ja otsatribüün tühi ja ka külgedel ülemine korrus oli suht täis.
Suletud