BC Kalev/Cramo - BC Zalgiris [5.Veebruar]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
hendrik
Kasutaja
Postitusi: 64
Liitunud: 23 Sept 2008, 15:16
Asukoht: haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas hendrik »

Suht hea mäng oli ja oli ikka tore näha kuidas inimesed viimasel minutil kõik püsti tõusid ja kalevile aplodeerisid! Need lained olid ka väga head;)
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

Vaatasin Zal, Aski ja Kalevi esimese poole mänge kellega nüüd vaja mängida ja kui võtta tulemuseks need mängud siis peaks edasi saama ASK kellel koguneks 30p Kalevi siis 29p ja Zalgirisel 28p aga noh loodame, et kalev ei kaota uuesti Ventspilisle, ja võidaks üllatuseks ikka Rytase ka ära :P
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Merli kirjutas:
Tartust kirjutas:
jyrgen kirjutas:ära siis kade ole :D


AGA JAH SUPER FIILING !!! Olgugi et Zalgiris polnud paremas rivistuses, siis tglt meeste tase sama mis meie oma.

Rahvas tegi kaks korda laineid ka ja, super :))
Ma polegi kade, lihtsalt siin varem kurdetud, et kui tahad veidigi kõva häält teha, siis kohe öeldakse teil seal, et istu maha, sa segad vaatamist :).
Need ajad on möödas kus keegi kisab et istu maha (vähemalt fännisektoris) :D
tegelt mulle karjuti kyll fännisektoris täna : istu maha! :D aga noh, see oli esimesel veerandajal, andeks antav :D
Viimati muutis Oskar8, 05 Veebr 2009, 23:39, muudetud 1 kord kokku.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

jyrgen kirjutas:Ei Tallinna rahvas on tublisi kaasa hakkanud elama. Ka keset mängu oli päris lahe vaadata et päris paljud elavad kaasa.. Aga täna külastasid mängu ka siis sõjaväelased(vist olid isegi mereväelased) nemad elasid ka päris ilusti kaasa :D
jah, laulsid hümni kõva häälega kaasa, mille peale tegi Fox hümni ajal täpselt sellist nägu et super ja noogutas pead, pärast hymni plaksutas ka mereväelaste poole :)
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Oleks piletihind tõesti kasvõi 125/75 aga noh ei hakka kurtma, pole see oma lemmiktiimi eest midagi palju välja käia :)
Igastahes, ma väga loodan, et ASK koperdab veel kusagile :)
Kasutaja avatar
brutality
Kasutaja
Postitusi: 120
Liitunud: 10 Dets 2008, 04:48

Postitus Postitas brutality »

kas keegi on 6nnistatud Viasat Baltic Spordiga, ning salvestas m2ngu. Ise merel, ei saanud vaadata. oleks megat2nulik, kui see kusile yles pandaks
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

TDK kirjutas:Oleks piletihind tõesti kasvõi 125/75 aga noh ei hakka kurtma, pole see oma lemmiktiimi eest midagi palju välja käia :)
Igastahes, ma väga loodan, et ASK koperdab veel kusagile :)
Eks ta ole jah. See 150/75 on ikka jube röövimine 125/75 kõrval. Ahned raisad :)
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Kui Rytas kotti pannakse, siis ma söön oma mütsi ära. Rytas on siiski kindel BBL-i liider hetkel.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

zero0 kirjutas:Kui Rytas kotti pannakse, siis ma söön oma mütsi ära. Rytas on siiski kindel BBL-i liider hetkel.
Rytasel kah osad välismaalased ikka lahkunud
Põhimehed neil: Lukauskis,Petrjavicus,Eidson
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

Mulle tundub eilset mängu silmas pidades, et siis kui Veski sisse tuli ja talle sinna korvi alla pidevalt palli anti, et teeks nüüd ka paar korvi aga ta andis ka koguaeg pallid välja tagasi. See näitab, et mees on selgelt ebakindel ega julge ise teha. Loodame, et saab KML'i mängudega ebakindlusest üle.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Postitus Postitas Rix »

Hea mäng oli, tore oli vaadata Cramo keskendatust, eriti võrreldes seda Rohelistega, kes juba mängu alguses tegelikult alla andsid. Veski kaitseks veel natuke, et loota, et mees tõuseb pingilt ja hakkab 3 viimase minuti jooksul imesid tegema, on ikka utoopiline. Nüüd on kaks eestikate mängu, seal oleks koht, kust vaikselt treeningul omandatut maksma panna.
Mis aga imestama paneb, vaadates ja kuulates mängujärgset pressikonverentsi, on meie ajakirjanike tase. Muidugi, ei tohi üldistada kogu spordiajakirjanduse kohta, ei näe ju pildist, kes üldse sellest osa võtta said (Tarmo Paju igatahes kindlasti nii ajuvabu küsimusi ei esitaks, ma siiralt loodan). Vigases inglise keeles küsida, et miks aeg-ajalt Lyde kattis endast lühemat mängijat ja kas see jääbki nii? Vucinic ei näidanud seda välja, aga selliste küsimustele vastata pressikonverentsil, ? Ime, et ei pidanud seletama, mis on mees-mehe kaitse ningkattevahetus. Ohjah. Ja küsimustest ongi vaid üht esile tõsta, et kas Cramo pingimeestest keegi üllatas. Ja üldse... küsimusi tuleks nagu kangutada ajakirjanikelt, tõesti piinlik. Ajakirjanikud peaksid ikka palju teravamad olema, vaatamata sellele, et tuli kindel võit...mitte maigutada suud ning pakkuda hiljem olukirjeldust ning küsida, et kas Rytase vastu tuleb raske mäng. Doh, muidugi tuleb.
Jah, oli ka eilses mängus, mida kritiseerida ja mida küsida, nii treenerilt kui Linehanilt. Ja mitte niisama kritiseerida, vaid ikka mänguanalüüsi pinnalt...
Viimati muutis Rix, 06 Veebr 2009, 11:23, muudetud 1 kord kokku.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

vabakutseline kirjutas:Mulle tundub eilset mängu silmas pidades, et siis kui Veski sisse tuli ja talle sinna korvi alla pidevalt palli anti, et teeks nüüd ka paar korvi aga ta andis ka koguaeg pallid välja tagasi. See näitab, et mees on selgelt ebakindel ega julge ise teha. Loodame, et saab KML'i mängudega ebakindlusest üle.
Näiteks tänaseks mänguks annaks ma Lydele puhkust ja alustaks siukse kooseisuga:

Sokk,Arbet,pace,Kangur,Veski

ja kui mäng välja ei tuleks tooks vahetusest sisse

Soku asemel Kriisat või Linehani
Arbeti asemel Kriisat või Kurbast
Pace asemel Kajupanka
kanguri asemel Keerlest
veski asemel Foxi või raadikut

Lyde on selline mees kyll et oleme korvi alla ilma temata kah valgast ikka yle. Saakski lasta Veskil Suure ANdersoniga myrada.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Alan kirjutas:
TDK kirjutas:Oleks piletihind tõesti kasvõi 125/75 aga noh ei hakka kurtma, pole see oma lemmiktiimi eest midagi palju välja käia :)
Igastahes, ma väga loodan, et ASK koperdab veel kusagile :)
Eks ta ole jah. See 150/75 on ikka jube röövimine 125/75 kõrval. Ahned raisad :)
Kuna armastan irooniat ja sain su iroonianoodist aru, siis ei hakka ärrituma :)
Ise lähen igale mängule nagunii tasuta, kuid täispileti hind võiks tõesti, kasvõi 25.- krooni madalam olla, samas nagu ma juba mainisin, oma lemmikmeeskonna nägemise eest 150.- maksta pole ka midagi ulmelist.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

kas etv või keegi uudistes seda alley oopi ka näitas we? tahaks seda video pealt näha täiega.
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

kalevcramo kirjutas:kas etv või keegi uudistes seda alley oopi ka näitas we? tahaks seda video pealt näha täiega.
etvspordis on üleval

pane parem klikk : play speed - slow , siis kuula kalkunit :D
Suletud