Lietuvos Rytas - BC Kalev/Cramo [14.veebruar]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

Terve mängu võit oli tänu RYTASE vabavisetele neid teeniti pea poole rohkem, see näitab, et kalev ei oska vigasid välja teenida ja teevad nõrka kaitset sellise meeskonna vastu.Ja kõige hullemad asjad mis saavad olla on Kriisa läbimurded, no anna olla
Viimati muutis villu123, 14 Veebr 2009, 18:16, muudetud 1 kord kokku.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

Kuni 4. veerandaja 4-3 minutini oli vile jah väga hea, aga peab siiski mainima, et sellest edasi oli paar kaheldava väärtusega vilet. Isegi Pehka lausus vist korra, et nüüd lööb see koduvile välja. Kahju, et lõpuminutitel mäng lagunes, aga ei saa nüüd küll väita, et koduvilet ei olnud. To Mike: Kui sa ütled, et koduvilet ei olnud siis ma väga kahtlen mida sa koduvileks pead, no offence :)
Viimati muutis vabakutseline, 14 Veebr 2009, 18:15, muudetud 1 kord kokku.
Foxxx23
Kasutaja
Postitusi: 180
Liitunud: 05 Jaan 2009, 19:30

Postitus Postitas Foxxx23 »

Rytas võib veel Zalgirisel võita lasta,kuna Rytasele see kahjulikum kui Kalev otse Final-fouri saab.Ja kui lasebgi võita on suurem võimalus,et Kalev kuskil komistab :(
Aga se ainult yks variant,aga arvan et Rytas nii ei tee
Euroliiga
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 27 Nov 2008, 17:52

Postitus Postitas Euroliiga »

Kalev4ever kirjutas:Midagi ajada?
Vaatasid sa üldse mängu mees?
Viimane veerandaeg oli puhas vilemeeste töö.
Rytas läks hoogu, meie mehed ei saanud korvi ja oligi ***** mäng.
Aga noh, kui Rytas ei suuda ilma kohtuniketa Kalevit võita, siis tähendab, et sisu meil on :D

Nüüd tõsiselt loodan, et ASK koperdab kellegi otsa. Valtersita peaksid nad ikka Baronsile ja Šiauliaile kaotama!
Kuule see loll jutt ikka. Needk ohtuniku djätsid Lydile päris tihti 3 sekundit vilistama, mida uuehendrik oleks juba ammu vilistanud.

Pigem tegi mängu ära üks mees Luakuskas. Selles asi ongi. Kui sa ikka ei suuda sellist venda kaitsta, siis tehaksegi mäng ära. rytas on lihtsalt parem kui kalev. Need oleksid ei maksa mitte midagi. Pealegi tuletaks meelde, et ka Rytasel on rahalised raskused ja nad on pidanud oma staarmängija ära saatma, kes veel sügisel ROcki vastu mängis, kui Rock võitis. Ja Rytasel on ikkagi päris palju kõvem mängijate pagas kui seda on Kalevil.

Aga kokkuvõteks ütleks, et mäng oli tõesti võidetav, aga selleks oleks vaja olnud mõned mees, ks mängu enda peale võtaks, nagu seda tegi Rytases Lukauskas...
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Ma ikkagi arvan, et Rytas surub Žalgirisele kodusaalis ära. Niiet nüüd tuleb tõsiselt loota ASKi puterdamisele. JUBA HOMME näeme, kuidas ASK mängib Valtersita. Kodus mängitakse Šiauliai vastu. On muidu Šiauliail Kuzminskas ja Praskevicius vigastustest terveks saanud?

EDIT: Nevežis alustas kodus IV veerandit uskumatult: 4 kolmest järjest ja juhivad 53:52!! :D
Võiks Ventspilsile koti pähe suruda. Mulle väga meeldiks, kui "punane latern" saaks võidu täna :)
Viimati muutis Kalev4ever, 14 Veebr 2009, 18:22, muudetud 1 kord kokku.
Fear the prophet!
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Postitus Postitas suvakas »

kalev on tõusnu balti liiga 2 kohale bbl-i järgi.
http://www.bbl.net/index.php/b19sYW5nPW ... 5ncy52aWV3
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

Mnjah...Ei oskagi kohe midagi öelda. Mängu ei näinud paraku, kuid numbrite ja statistika põhjal tundus küll, et mehed andsid kõik, tabades hästi. Kaitse ehk tõesti ei olnud parimate killast, arvestades skoori. Samas kui nii vigu vilistatakse, siis ei saa ka teravalt hakkida. Olen väga pettunud selles liigas ja kohtunike viles. Kui juba treenerid ütlevad ja kritiseerivad vilet ning mitte lihtsalt vabanduste otsimiseks, vaid tuues välja selle liiga peamise nõrkusena, siis ei ole asi ikka päris õige...See võtab mängijatelt igasuguse motivatsiooni...Täna tehti ju hea mäng, tabati hästi, aga kui kohe vilistatakse võtmemängijatele 3-4 viga täis, siis parimagi tabavuse korral ei saa kaitses nii tegutseda nagu oleks vaja ja vastane saab vabalt visata...Üks meeskond saab 42 vabaviset ja teine 29....See ei ole okei! Ning kui Leedu klubi peaks taas BBLi võitma, siis see võit küll midagi väärt ei ole...Tunnen kaasa Vucinicile ja kõigile mängijatele, kes peavad mängima kohtunike ebaõiglase vile järgi, mitte nii nagu meeskond seda tahaks....See liiga on määratud hukule ja kui midagi ei muutu, siis oleks viimane aeg Eesti klubide poolt protestiks mingisugune aktsioon välja mõelda. Minu teada ei ole sellest vilest rääkinud ainult Eesti meeskonnd, vaid ka Läti omad....
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Nenad Vucinic: olen kohtunike tööst šokeeritud

Laupäeval BC Kalev/Cramo ja Lietuvos Rytase vahel peetud korvpalli Balti liiga mõõduvõtt ajas Tallinna klubi peatreener Nenad Vucinici maruvihaseks.

Kuigi kalevlased jäid Leedu hiiule lõpuks 96:106 alla, leidis juhendaja, et mäng olnuks igati võidetav, kui kohtunikud polnuks nii erapoolikud. Juba esimesel poolajal said Kalevi eesliini mängijad kirja mitmeid küsitavaid vigu.

«Võib küll tunduda, et otsin vabandusi, kuid siin peitub tegelikult suur probleem. Sama mure oli ju ka Rockil nendega mängides,» sõnas Vucinic karmilt. «Olen šokeeritud. Miks pole sellises tõsiseltvõetavas liigas neutraalseid kohtunikke?»

«Mängijad teenivad ju sadu tuhandeid eurosid ja meeskondade eelarved küündivad miljonitesse, kuid liiga eestvedajad ütlevad seepeale, et hoiavad kodukohtunikega kulutusi kokku. Kuid nii saab ju kontrollida, kes võidab. Olen selles väga pettunud,» jätkas ta.

Hoolimata kaotusest jäi Vucinic aga hoolealuste visa võitlusega rahule. Kalev suutis Rytasega sammu hoida kuni mängu lõpuminutiteni, mõlemad võistkonnad korraldasid ühtlasi suurepärase viskekontserdi.

«Näitasime head korvpalli kuni viimase veerandajani,» kiitis Vucinic, kuid lisas, et kaitsele oleks siiski pidanud rohkem rõhku panema.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

terve tänane mäng on siis mul arvutis ka, kui on soovijaid, siis lasen netti üles kui vaja.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

Egert kirjutas:terve tänane mäng on siis mul arvutis ka, kui on soovijaid, siis lasen netti üles kui vaja.
Mulle väga meeldiks see mõte, oleksin tänulik! Teine poolaeg on etvspordis olemas, aga esimene kuluks küll marjaks ära.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Postitus Postitas nojah »

Kohtunikud olid tõesti üsna sitad täna. Leedus peaks paremaid mehi ka leiduma. Isegi koduvile jaoks. Nii läbinähtavalt pole mõtet ka seda teha. Aga samas Kalevi mehed raiskasid ka liigselt energiat nende imbetsillidega mölisemisele.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

nojah kirjutas:Kohtunikud olid tõesti üsna sitad täna. Leedus peaks paremaid mehi ka leiduma. Isegi koduvile jaoks. Nii läbinähtavalt pole mõtet ka seda teha. Aga samas Kalevi mehed raiskasid ka liigselt energiat nende imbetsillidega mölisemisele.
No mis nad oleks pidanud siis vait olema ja leppima nende nn küsitavate vigadega. Loomulikult raisatakse oma energiat vaidlustele kuna need "laestvõetud vead" ajavad ikka vihaseks küll. Liiga peaks tõsiselt kaaluma eraboolikute kohtunike sissetoomist, sest kui see liiga tahab püsima jääda oleks see hädavajalik. Ma ei usu, et Läti ja Eesti klubid kannatavad sellist asja kaua välja kui leedukatele mängitakse Leedus võit katte.
Viimati muutis vabakutseline, 14 Veebr 2009, 21:56, muudetud 1 kord kokku.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

vabakutseline kirjutas:
nojah kirjutas:Kohtunikud olid tõesti üsna sitad täna. Leedus peaks paremaid mehi ka leiduma. Isegi koduvile jaoks. Nii läbinähtavalt pole mõtet ka seda teha. Aga samas Kalevi mehed raiskasid ka liigselt energiat nende imbetsillidega mölisemisele.
No mis nad oleks pidanud siis vait olema ja leppima nende nn küsitavate vigadega. Loomulikult raisatakse oma energiat vaidlustele kuna need "laestvõetud vead" ajavad ikka vihaseks küll. Liiga peaks tõsiselt kaaluma eraboolikute kohtunike sissetoomist, sest kui see liiga tahab püsima jääda oleks see hädavajalik. Ma ei usu, et Läti ja Eesti klubid kannatavad sellist asja kaua välja kui leedukatele mängitakse Leedus võit katte.
Vahepial tõesti tundus,et on tõsine koduvile kui kalevi pikkadele igasugu vigu leiutati,aga samas nad andisd ka parajalt olukordi kalevi kasuks mida mitte kuidagi meile ei olex tohtind vilistada.Eks nad natukene erapoolitud olid,aga kui aus olla,siis vaadates kuidas Kalev seda viimast veerandit mängis ei olex täna üxki vile siin maailmas meile seda võitu toonud.Aga mina olen väämalt poistega rahul ,ilus mäng oli vähemalt 3 veerandit.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

KalevForever kirjutas:
vabakutseline kirjutas:
nojah kirjutas:Kohtunikud olid tõesti üsna sitad täna. Leedus peaks paremaid mehi ka leiduma. Isegi koduvile jaoks. Nii läbinähtavalt pole mõtet ka seda teha. Aga samas Kalevi mehed raiskasid ka liigselt energiat nende imbetsillidega mölisemisele.
No mis nad oleks pidanud siis vait olema ja leppima nende nn küsitavate vigadega. Loomulikult raisatakse oma energiat vaidlustele kuna need "laestvõetud vead" ajavad ikka vihaseks küll. Liiga peaks tõsiselt kaaluma eraboolikute kohtunike sissetoomist, sest kui see liiga tahab püsima jääda oleks see hädavajalik. Ma ei usu, et Läti ja Eesti klubid kannatavad sellist asja kaua välja kui leedukatele mängitakse Leedus võit katte.
Vahepial tõesti tundus,et on tõsine koduvile kui kalevi pikkadele igasugu vigu leiutati,aga samas nad andisd ka parajalt olukordi kalevi kasuks mida mitte kuidagi meile ei olex tohtind vilistada.Eks nad natukene erapoolitud olid,aga kui aus olla,siis vaadates kuidas Kalev seda viimast veerandit mängis ei olex täna üxki vile siin maailmas meile seda võitu toonud.Aga mina olen väämalt poistega rahul ,ilus mäng oli vähemalt 3 veerandit.
Neljas veerandaeg oli kaitse kohapealt jh suht s**t. Aga olgem ausad, et selliseks mänguks sundisid meid kohtunikud ka, neljandal veerandajal oli vist 4 mehel neli viga, mis tähendab, et kuskilt pidi tagasi andma. Linehan ei saand tänu vigadele enam sellist pressi teha nagu me harjund nägema oleme, lisaks olid mõlemad korvialused jõud ohtlikus tsoonis. Kui ei oleks need mehed vigadega kimpus olnud siis kes teab kuidas oleks see mäng läinud. Aga see oletus mis teatavasti ei maksa midagi.
Viimati muutis vabakutseline, 14 Veebr 2009, 22:56, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

kasutaja Euroliiga saadaks meeldivalt pikalt ****, sa oled ikka täielik murakas.
Uuehendrikauskas õppis vilistama nii, et isa viis ta väiksena kalale ja tal oli see päästevesti vile suus kogu aeg.
Rock pani ikka täiele meeskonnale ära ja nad on nii kõvad ja euroliiga team.
Rocki mängijatepagas ja potensiaal on lihtsalt nii võrd meeletu ja meeliülendav, et nad paneks ilmselt Mägedemeeste 17 laua ja 10 resultatiivsesöödu toel CSKAle ka Moskvas 16ga ära, Lauapõrke-Talts viskab 32 silma, kolmesed 9/8 :)
Peace out ja googelda veits Jenna Jamesoni pilte ja tao nende peale veits pihku :)
Tahad mulle midagi öelda siis saada privaatsõnum(K)
Suletud