Lietuvos Rytas - BC Kalev/Cramo [14.veebruar]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Euroliiga
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 27 Nov 2008, 17:52

Postitus Postitas Euroliiga »

TDK kirjutas:kasutaja Euroliiga saadaks meeldivalt pikalt ****, sa oled ikka täielik murakas.
Uuehendrikauskas õppis vilistama nii, et isa viis ta väiksena kalale ja tal oli see päästevesti vile suus kogu aeg.
Rock pani ikka täiele meeskonnale ära ja nad on nii kõvad ja euroliiga team.
Rocki mängijatepagas ja potensiaal on lihtsalt nii võrd meeletu ja meeliülendav, et nad paneks ilmselt Mägedemeeste 17 laua ja 10 resultatiivsesöödu toel CSKAle ka Moskvas 16ga ära, Lauapõrke-Talts viskab 32 silma, kolmesed 9/8 :)
Peace out ja googelda veits Jenna Jamesoni pilte ja tao nende peale veits pihku :)
Tahad mulle midagi öelda siis saada privaatsõnum(K)
Milleski eksisin või?
Rytas on praegu niii kõva siis või?
Mis on Kalevil see hooaeg ette näidata. Võit žalgirise noortemeeskonna üle? See oleks neil alles olnud esimene saavutus. Eks vaatame mis balti liiga lõpuks saab. Persse ja igalepoole on küll kõik vinged saatma. Sinusugused viivadki eesti fännikultuuri alla. See ainult näitab selget intelligentsi, kui ei oska absoluutselt argumenteerida. Ainult igale poole saata.

Ja minu arust oli Moskva Dünamo see, kes soovis Rockiga mängida sõprusmängu, mitte Kaleviga. See juba näitab midagi.
Viimati muutis Euroliiga, 15 Veebr 2009, 00:20, muudetud 1 kord kokku.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Euroliiga kirjutas:
TDK kirjutas:kasutaja Euroliiga saadaks meeldivalt pikalt ****, sa oled ikka täielik murakas.
Uuehendrikauskas õppis vilistama nii, et isa viis ta väiksena kalale ja tal oli see päästevesti vile suus kogu aeg.
Rock pani ikka täiele meeskonnale ära ja nad on nii kõvad ja euroliiga team.
Rocki mängijatepagas ja potensiaal on lihtsalt nii võrd meeletu ja meeliülendav, et nad paneks ilmselt Mägedemeeste 17 laua ja 10 resultatiivsesöödu toel CSKAle ka Moskvas 16ga ära, Lauapõrke-Talts viskab 32 silma, kolmesed 9/8 :)
Peace out ja googelda veits Jenna Jamesoni pilte ja tao nende peale veits pihku :)
Tahad mulle midagi öelda siis saada privaatsõnum(K)
Milleski eksisin või?
Rytas on praegu niii kõva siis või?
Mis on Kalevil see hooaeg ette näidata. Võit žalgirise noortemeeskonna üle? See oleks neil alles olnud esimene saavutus. Eks vaatame mis balti liiga lõpuks saab. Persse ja igalepoole on küll kõik vinged saatma. Sinusugused viivadki eesti fännikultuuri alla. See ainult näitab selget intelligentsi, kui ei oska absoluutselt argumenteerida. Ainult igale poole saata.

Ja minu arust oli Moskva Dünamo see, kes soovis Rockiga mängida sõprusmängu, mitte Kaleviga. See juba näitab midagi.
mees mine ***** lihtsalt :)

Rytasest on ainult Nielsen lahkunud, suur kaotus kindlasti, aga sellised mehed nagu Eidson, Lukauskis, Petravicius on siis mingid muidu leiva sööjad ?? Samuti Zalgiris pole nüüd nii kehva midagi, vaatame kas Rock saab hakkama sellega üldse ?

Aa see ka pull, et Moskva Dünamo raudselt mangus Rocki, et teeme selle sõpruskohtumise ?? Pigem olid asjad vastupidi ?
Kasutaja avatar
Madis
Kasutaja
Postitusi: 236
Liitunud: 06 Sept 2008, 19:11
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas Madis »

Misasja te kemplete siin nüüd? Aitab küll, vaielge msnis edasi kui ei saa lõpetatud seda teemat.
Kaotus on kaotus. Kirumine ei muuda kaotust võiduks. Rahunege maha ja olge järgmiste mängude suhtes positiivsemad. Kõigil on õigus oma arvamusele. Peace.
Viimati muutis Madis, 15 Veebr 2009, 00:33, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

No tegelt ikka Žalgiris on suhteliselt noortemeeskond siiski.
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

zero0 kirjutas:No tegelt ikka Žalgiris on suhteliselt noortemeeskond siiski.
See pole enam kalevi asi kas on noortemeeskond või pole, Zalgiris sai alistatud ja keegi ei vaata kes koosseisus oli.
Mike
Kasutaja
Postitusi: 79
Liitunud: 09 Juul 2008, 18:37

Postitus Postitas Mike »

Euroliiga räägib täiesti õiget juttu, ning see, et teiesugused sellest aru ei saa, on täiesti teie enda mõistuse teha
TDK ja jyrgen on umbes sellised vennad kes vihkavad kõiki peale Kalevi
persse, ma olen olnud Rocki fänn ligi 8 aastat. viimase paari aasta jooksul on vahele jäänud mingi 3-4 kodumängu, ning hing lausa elab rocki rütmis
kuid mulle meeldib ka see, kui kalev tõmbab koti teistele silmadele, ning näitab, et meie siin ei mängi oma konnatiigis, vaid oskame ka suuremat mängu
täna oli väga kahju, et kalev kaotas, kuid kohtunike vile oli normaalne. ning koduvile kaela ajada see mäng, on täiesti idiootsus

ning see vaidlus siin algaski pihta koduvile diskuteerimise ümber
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

villu123 kirjutas:
zero0 kirjutas:No tegelt ikka Žalgiris on suhteliselt noortemeeskond siiski.
See pole enam kalevi asi kas on noortemeeskond või pole, Zalgiris sai alistatud ja keegi ei vaata kes koosseisus oli.
Jah, aga pole vaja seda võitu siis nii üle tähtsustada ka.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Postitus Postitas Mr. Aff »

"Euroliiga" ja "Mike" näol on tegemist idiootidega kuubis. Ma pole nende suust mitte ühtegi argumenti näinud - ainult rumalad põhjendusteta enesekindlad väited. Miskipärast need "geeniused" arvavad, et Vucinic lõbu või konfliktiloomise pärast kohtunike tööd väga jõhkralt kritiseeris? Et ongi nagu täiesti idioot? Julgete seda kinnitada, "analüütikud"?
Tüüp võib muide vabalt trahvi saada selle eest. Aga probleem on nii tõsine, et ei saa ainult hambaid krigistada.

Dünamo peab Rockiga treeningmängu, see juba näitab midagi? Ahah. Wow! Et tõstab Rocki Uleb Cupi tasemele või? Mis veel siis saab, kui Rock selle alla 10 punkti kaotab, "Euroliiga" hakkab siis hõiskama Rocki Euroliiga tasemest? Eks jah, argumente mehel jätkub, irw.
Mis Zalgirise "noortemeeskonda" puutub, siis see Jankunasest, Kalnietisest, Zukauskasest, Klimaviciusest jt. koosnev meeskond, mis sai 9 võitu järjest Balti Liigas on muidugi mõne debiiliku meelest "noortekas". Oksele ajab see loll ila.
Ainus, mis Kalevi probleem praegu on, tasavägised mängul võõrsil, mis lähevad ära. Kui Final Four toimub Tallinnas neutraalsete kohtunikega, siis on Rytasele koti pähe tõmbamise shansid 55/45 ma ütleks.
Viimati muutis Mr. Aff, 15 Veebr 2009, 03:37, muudetud 1 kord kokku.
Fox
Kasutaja
Postitusi: 58
Liitunud: 30 Dets 2008, 12:45

Postitus Postitas Fox »

Täiesti nõus MR.affiga!
hendrik
Kasutaja
Postitusi: 64
Liitunud: 23 Sept 2008, 15:16
Asukoht: haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas hendrik »

Mr. Aff kirjutas:"Euroliiga" ja "Mike" näol on tegemist idiootidega kuubis. Ma pole nende suust mitte ühtegi argumenti näinud - ainult rumalad põhjendusteta enesekindlad väited. Miskipärast need "geeniused" arvavad, et Vucinic lõbu või konfliktiloomise pärast kohtunike tööd väga jõhkralt kritiseeris? Et ongi nagu täiesti idioot? Julgete seda kinnitada, "analüütikud"?
Tüüp võib muide vabalt trahvi saada selle eest. Aga probleem on nii tõsine, et ei saa ainult hambaid krigistada.

Dünamo peab Rockiga treeningmängu, see juba näitab midagi? Ahah. Wow! Et tõstab Rocki Uleb Cupi tasemele või? Mis veel siis saab, kui Rock selle alla 10 punkti kaotab, "Euroliiga" hakkab siis hõiskama Rocki Euroliiga tasemest? Eks jah, argumente mehel jätkub, irw.
Mis Zalgirise "noortemeeskonda" puutub, siis see Jankunasest, Kalnietisest, Zukauskasest, Klimaviciusest jt. koosnev meeskond, mis sai 9 võitu järjest Balti Liigas on muidugi mõne debiiliku meelest "noortekas". Oksele ajab see loll ila.
Ainus, mis Kalevi probleem praegu on, tasavägised mängul võõrsil, mis lähevad ära. Kui Final Four toimub Tallinnas neutraalsete kohtunikega, siis on Rytasele koti pähe tõmbamise shansid 55/45 ma ütleks.
Vb ma eksin aga minuarust oli kunagi niimoodi et kui mängisid nt eesti ja leedu klubi omavahel siis vilistas mängu läti kohtunik? Oli see nii või? Vb eksin ka!
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Eelmine hooaeg kirus Ventspilsi loots Okorn pärast nappi kaotust Rockile Tartus, Eesti ja Leedu vilemehi.
Veel meenub mulle see, kui sel hooajal Ventspils Tartus Rocki võitis ja nende peatreener ütles, et: "Nii on võimalik võita ainult Eestis!"

Lisagem nüüd siia loetellu veel Vucinici kommentaar.

Ilmselge, milles suur probleem valitseb..
Viimati muutis Kalev4ever, 15 Veebr 2009, 11:05, muudetud 1 kord kokku.
Fear the prophet!
Supermario
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 08 Veebr 2009, 12:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Supermario »

Saime rytase käest pähe,saime siis saime.Aga rocki fännidele siin foorumis küll ütleks,et niikaua kui te pole mänginud Kaunase"noortega" ärge lõuake siin kalevi võidu üle.Ja mida tähendab noormängija,minu jaoks on see 16-19.Edasi ole sa juba mees,sa lihtsalt pead olema MEES JA MUNADEGA.:)
Viimati muutis Supermario, 15 Veebr 2009, 12:40, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
martin
Kasutaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2007, 09:39
Asukoht: Keila

Postitus Postitas martin »

mulle meeldis see 1.veerandaja lõpus Eidsoni jooks + kolmene:)
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

rocki fännid võiksid siin suu lihtsalt kinni hoida..kui mõlimisemiseks kätte läheb, siis pole eriti tark siin kuulutada, et meie oleme juba rocki fännid nii ja nii kaua blabla..keegi ütles kunagi õieti, et nii kaua kuni konflikti pole las tartlased olla siin, aga kui konfliktiks läheb siis igaüks oma kapsamaale, mitte ei tule rocki mehed siia kalev foorumisse ütlema meile, kes on parem jnejne
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Euroliiga kirjutas:
TDK kirjutas:kasutaja Euroliiga saadaks meeldivalt pikalt ****, sa oled ikka täielik murakas.
Uuehendrikauskas õppis vilistama nii, et isa viis ta väiksena kalale ja tal oli see päästevesti vile suus kogu aeg.
Rock pani ikka täiele meeskonnale ära ja nad on nii kõvad ja euroliiga team.
Rocki mängijatepagas ja potensiaal on lihtsalt nii võrd meeletu ja meeliülendav, et nad paneks ilmselt Mägedemeeste 17 laua ja 10 resultatiivsesöödu toel CSKAle ka Moskvas 16ga ära, Lauapõrke-Talts viskab 32 silma, kolmesed 9/8 :)
Peace out ja googelda veits Jenna Jamesoni pilte ja tao nende peale veits pihku :)
Tahad mulle midagi öelda siis saada privaatsõnum(K)
Milleski eksisin või?
Rytas on praegu niii kõva siis või?
Mis on Kalevil see hooaeg ette näidata. Võit žalgirise noortemeeskonna üle? See oleks neil alles olnud esimene saavutus. Eks vaatame mis balti liiga lõpuks saab. Persse ja igalepoole on küll kõik vinged saatma. Sinusugused viivadki eesti fännikultuuri alla. See ainult näitab selget intelligentsi, kui ei oska absoluutselt argumenteerida. Ainult igale poole saata.

Ja minu arust oli Moskva Dünamo see, kes soovis Rockiga mängida sõprusmängu, mitte Kaleviga. See juba näitab midagi.
Olen sinu toodetud sitta siin foorumis lugenud juba pikemat aega ja olnud vait, kuid eile ma lihtsalt ei suutnud enam vait olla.
Sinusugused viivad fännikultuuri alla, kes tulevad oma Rocki halaga Kalevi foorumisse ja loodavad siin mingit austust või head kohtlemist kohata :)
Viimati muutis TDK, 15 Veebr 2009, 12:49, muudetud 1 kord kokku.
Suletud