BC Kalev/Cramo - BK Ventspils [14.Märts]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
T6ru
Kasutaja
Postitusi: 115
Liitunud: 23 Jaan 2007, 14:26

Postitus Postitas T6ru »

And kirjutas:
jyrgen kirjutas:raskeks läheb homme, suht palju on neid, kes homme vb ei mängi. Samuti on Lyde värk kahtlane. Otse lennult tuleb, siis peaks ajavahe ja kõik teistsugune olema.
Samad sõnad. Loodetavasti on tal hea põhjus, vastasel juhul teeksin mina talle küll korraliku peapesu. Enne nii tähtsat mängu sedaviisi käituda. Üldse ei meeldi mulle see USAs käik sünnipäeva ajal...Siiski usun Foxi suhtumisse, tema tundub olevat Kriisa-tüüpi suhtumisega mängija, kes tuleb väljakule ka siis kui üks käsi on kipsis....Kui Fox ka eemale peaks jääma, siis on olukord juba väga keeruline ja eesliin tühi.
**** kui inimesel on vaja perekondlikel põhjustel vaja käija kohtus siis mida sa hädaldad????
sünnipäev sünnipäevaks ma arvan et ta on ikka nii proffessionaalne sportlane et ta ei lähe nüüd sellepärast USAsse et sünnipäeva tähistada!
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

T6ru kirjutas:
And kirjutas:
jyrgen kirjutas:raskeks läheb homme, suht palju on neid, kes homme vb ei mängi. Samuti on Lyde värk kahtlane. Otse lennult tuleb, siis peaks ajavahe ja kõik teistsugune olema.
Samad sõnad. Loodetavasti on tal hea põhjus, vastasel juhul teeksin mina talle küll korraliku peapesu. Enne nii tähtsat mängu sedaviisi käituda. Üldse ei meeldi mulle see USAs käik sünnipäeva ajal...Siiski usun Foxi suhtumisse, tema tundub olevat Kriisa-tüüpi suhtumisega mängija, kes tuleb väljakule ka siis kui üks käsi on kipsis....Kui Fox ka eemale peaks jääma, siis on olukord juba väga keeruline ja eesliin tühi.
**** kui inimesel on vaja perekondlikel põhjustel vaja käija kohtus siis mida sa hädaldad????
sünnipäev sünnipäevaks ma arvan et ta on ikka nii proffessionaalne sportlane et ta ei lähe nüüd sellepärast USAsse et sünnipäeva tähistada!
Kulla Tõrukene, ma absoluutselt ei hädalda. Vaid oletan ja spekuleerin ning üritan leida seoseid. Minagi loodan, et see nii ei ole ja ma eksin. Kuid paratamatult tekivad teotavad seosed ja assotsatsioonid. Ja kui oli vaja kohtus käia, siis mis takistas neljapäeval tagasi tulemast? USAst ju lennukid väljuvad ometigi. Kuid selge on see, et mina saan vaid oletada ja väita. Reaalsust teab Cramo sisering või ehk ainult Lyde ise. Ning enda arvates ma rõhutasin oma postitustes, et "Ma loodan, et eksin!". Lihtsalt mina, kes ma olen huvitatud ka psühholoogiast ja inimkäitumisest, mulle on jäänud mulje, et Lyde oma suhtumiselt ei ole nii tõsise suhtumise ja keskendumisega kui näiteks Fox või Kriisa. Ja absoluutselt on vaja isklikel põhjustel vahel ära käia ning küllap ta põhjendab ka oma hilinenud tagasitulekut juhtkonnale, kui selleks vajadus on. Mina loodan, et ta on homme väljakul ja annab endast 101% ja mul on vaid hea meel, kui minu spekulatsioonid tõeks ei osutu.
T6ru
Kasutaja
Postitusi: 115
Liitunud: 23 Jaan 2007, 14:26

Postitus Postitas T6ru »

And kirjutas:
T6ru kirjutas:
And kirjutas: Samad sõnad. Loodetavasti on tal hea põhjus, vastasel juhul teeksin mina talle küll korraliku peapesu. Enne nii tähtsat mängu sedaviisi käituda. Üldse ei meeldi mulle see USAs käik sünnipäeva ajal...Siiski usun Foxi suhtumisse, tema tundub olevat Kriisa-tüüpi suhtumisega mängija, kes tuleb väljakule ka siis kui üks käsi on kipsis....Kui Fox ka eemale peaks jääma, siis on olukord juba väga keeruline ja eesliin tühi.
**** kui inimesel on vaja perekondlikel põhjustel vaja käija kohtus siis mida sa hädaldad????
sünnipäev sünnipäevaks ma arvan et ta on ikka nii proffessionaalne sportlane et ta ei lähe nüüd sellepärast USAsse et sünnipäeva tähistada!
Kulla Tõrukene, ma absoluutselt ei hädalda. Vaid oletan ja spekuleerin ning üritan leida seoseid. Minagi loodan, et see nii ei ole ja ma eksin. Kuid paratamatult tekivad teotavad seosed ja assotsatsioonid. Ja kui oli vaja kohtus käia, siis mis takistas neljapäeval tagasi tulemast? USAst ju lennukid väljuvad ometigi. Kuid selge on see, et mina saan vaid oletada ja väita. Reaalsust teab Cramo sisering või ehk ainult Lyde ise. Ning enda arvates ma rõhutasin oma postitustes, et "Ma loodan, et eksin!". Lihtsalt mina, kes ma olen huvitatud ka psühholoogiast ja inimkäitumisest, mulle on jäänud mulje, et Lyde oma suhtumiselt ei ole nii tõsise suhtumise ja keskendumisega kui näiteks Fox või Kriisa. Ja absoluutselt on vaja isklikel põhjustel vahel ära käia ning küllap ta põhjendab ka oma hilinenud tagasitulekut juhtkonnale, kui selleks vajadus on. Mina loodan, et ta on homme väljakul ja annab endast 101% ja mul on vaid hea meel, kui minu spekulatsioonid tõeks ei osutu.
Normaalset juttu kah (Y)
Lihtsalt ma arvan et proffessionaalses tiimis ei käi need asjad nii et nüüd üks vend läheb lampi kuskile ära... aga noh kes teab äkki valetab klubile kuigi ma seda ei usu,aga okei see ei ole mingi vaidlemis teema :D
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

T6ru kirjutas:
And kirjutas:
T6ru kirjutas: **** kui inimesel on vaja perekondlikel põhjustel vaja käija kohtus siis mida sa hädaldad????
sünnipäev sünnipäevaks ma arvan et ta on ikka nii proffessionaalne sportlane et ta ei lähe nüüd sellepärast USAsse et sünnipäeva tähistada!
Kulla Tõrukene, ma absoluutselt ei hädalda. Vaid oletan ja spekuleerin ning üritan leida seoseid. Minagi loodan, et see nii ei ole ja ma eksin. Kuid paratamatult tekivad teotavad seosed ja assotsatsioonid. Ja kui oli vaja kohtus käia, siis mis takistas neljapäeval tagasi tulemast? USAst ju lennukid väljuvad ometigi. Kuid selge on see, et mina saan vaid oletada ja väita. Reaalsust teab Cramo sisering või ehk ainult Lyde ise. Ning enda arvates ma rõhutasin oma postitustes, et "Ma loodan, et eksin!". Lihtsalt mina, kes ma olen huvitatud ka psühholoogiast ja inimkäitumisest, mulle on jäänud mulje, et Lyde oma suhtumiselt ei ole nii tõsise suhtumise ja keskendumisega kui näiteks Fox või Kriisa. Ja absoluutselt on vaja isklikel põhjustel vahel ära käia ning küllap ta põhjendab ka oma hilinenud tagasitulekut juhtkonnale, kui selleks vajadus on. Mina loodan, et ta on homme väljakul ja annab endast 101% ja mul on vaid hea meel, kui minu spekulatsioonid tõeks ei osutu.
Normaalset juttu kah (Y)
Lihtsalt ma arvan et proffessionaalses tiimis ei käi need asjad nii et nüüd üks vend läheb lampi kuskile ära... aga noh kes teab äkki valetab klubile kuigi ma seda ei usu,aga okei see ei ole mingi vaidlemis teema :D
Jah, eks see ole homme näha...Kui statistikas on positiivsed numbrid ja mees teeb kaitses head tööd, siis ei ole midagi öelda tema reisimiste ja isiklike asjade kohta. Kui aga mängib 15 minutit, ei tee ühtegi pealeviset ning statsis on nullirida ja 5 viga ning kaitset pole ka olla, siis võib juba küsimusi ja kahtlusi esitada...Siiski hoian pöialt ja loodan parimat!
T6ru
Kasutaja
Postitusi: 115
Liitunud: 23 Jaan 2007, 14:26

Postitus Postitas T6ru »

And kirjutas:
T6ru kirjutas:
And kirjutas: Kulla Tõrukene, ma absoluutselt ei hädalda. Vaid oletan ja spekuleerin ning üritan leida seoseid. Minagi loodan, et see nii ei ole ja ma eksin. Kuid paratamatult tekivad teotavad seosed ja assotsatsioonid. Ja kui oli vaja kohtus käia, siis mis takistas neljapäeval tagasi tulemast? USAst ju lennukid väljuvad ometigi. Kuid selge on see, et mina saan vaid oletada ja väita. Reaalsust teab Cramo sisering või ehk ainult Lyde ise. Ning enda arvates ma rõhutasin oma postitustes, et "Ma loodan, et eksin!". Lihtsalt mina, kes ma olen huvitatud ka psühholoogiast ja inimkäitumisest, mulle on jäänud mulje, et Lyde oma suhtumiselt ei ole nii tõsise suhtumise ja keskendumisega kui näiteks Fox või Kriisa. Ja absoluutselt on vaja isklikel põhjustel vahel ära käia ning küllap ta põhjendab ka oma hilinenud tagasitulekut juhtkonnale, kui selleks vajadus on. Mina loodan, et ta on homme väljakul ja annab endast 101% ja mul on vaid hea meel, kui minu spekulatsioonid tõeks ei osutu.
Normaalset juttu kah (Y)
Lihtsalt ma arvan et proffessionaalses tiimis ei käi need asjad nii et nüüd üks vend läheb lampi kuskile ära... aga noh kes teab äkki valetab klubile kuigi ma seda ei usu,aga okei see ei ole mingi vaidlemis teema :D
Jah, eks see ole homme näha...Kui statistikas on positiivsed numbrid ja mees teeb kaitses head tööd, siis ei ole midagi öelda tema reisimiste ja isiklike asjade kohta. Kui aga mängib 15 minutit, ei tee ühtegi pealeviset ning statsis on nullirida ja 5 viga ning kaitset pole ka olla, siis võib juba küsimusi ja kahtlusi esitada...Siiski hoian pöialt ja loodan parimat!
no ega tema ei ole juu pmts süüdi et ta peab minema kuskile kohtusse vms???
lihtsalt juhtus valel ajal olema see asi ja vsjo
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Jätama võidu ilusti koju.Muud nagu polegi lisada,eks pärast vaatame edasi.
YNWA
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Väga-väga raskeks läheb ikka see võidu koju jätmine. Linehan ja Fox on küsimärk, Lyde tuleb otse lennukist mängule. Nad on siiski põhitegijad meeskonnas ju! Ja teame väga hästi, milline võib olla kaitsemäng ilma Linehanita.
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

mängu võit oleneb sellest kas king saadakse kinni või mitte, ülejäänutega peaks kergem olema.
Viimati muutis converse, 14 Mär 2009, 13:39, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

zero0 kirjutas:Väga-väga raskeks läheb ikka see võidu koju jätmine. Linehan ja Fox on küsimärk, Lyde tuleb otse lennukist mängule. Nad on siiski põhitegijad meeskonnas ju! Ja teame väga hästi, milline võib olla kaitsemäng ilma Linehanita.
Ei tea.Võibolla,aga millegipärast usun,et seda enam on teised mängijad rohkem motiveeritumad selleks mänguks.
YNWA
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

andy72o kirjutas:
zero0 kirjutas:Väga-väga raskeks läheb ikka see võidu koju jätmine. Linehan ja Fox on küsimärk, Lyde tuleb otse lennukist mängule. Nad on siiski põhitegijad meeskonnas ju! Ja teame väga hästi, milline võib olla kaitsemäng ilma Linehanita.
Ei tea.Võibolla,aga millegipärast usun,et seda enam on teised mängijad rohkem motiveeritumad selleks mänguks.
Sisuliselt mängitatakse tavaliselt 9. meest. Päris nutune oleks, kui näiteks Fox ja Linehan välja jääks. Jääks ju ainult 2 vahetust ja Lyde ei pruugi ka hästi mängida.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Keerles lammutab
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Tubli võit!
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Kalev võitis 96:73!!
Noortel lasti ka lammutada. Veskigi sai käe valgeks ja enamgi veel ning Kurbas tegi elu mängu: 8p 2 lp

Fox 19p 6 lp 4rs 1bl, Linehan 19p 3rs 2vl 4vm, Keerles 14p 4 lp; Jurevicius 15p , Berkis 13p, Carter 12p 7 lp
Fear the prophet!
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Postitus Postitas suvakas »

mäng oli võimas, eriti kolmas veerand, fox mängis hästi, linehan keerles väga hästi.
rahvast vähe, arvestades eelmisi rahvahulki. kurbas 8 punni, veski 4 punkti, loodame ainult et rytas võidab
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

5 seki mängida, Rytas -2. Ei tule mingit teist kohta. Leedukad tegid ikkagi kambaka meile, nagu arvata oli.
Suletud