BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock [24.märts](BBL 1. veerandfinaal)

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Postitus Postitas Mr. Aff »

Jäi siiski mulje, et Kalevi "halvas mängus" oli ikka Rock ka päris palju süüdi. No ei lastud isegi Beardi puudumisel ei Lyde ega Foxi piisavalt heale positsioonile. Ja II poolajal ei suutnud kaitses Sanikidzet mitte keegi pidurdada, mees tegi, mis ise tahtis. Need ridamisi vigu tema vastu olid küll rumalad, aga tingitud kartusest, et muidu mees paneb jälle sisse ära. Kaks korda lihtsalt lendas mees suvalt üle kogu Kalevi kaitse alley-oop.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

tsinn-**** viskas täna jõhkralt kopa ette, kõigepealt mingid vigastuse teesklused ja siis veel tuleb oma kõvera näpuga ka siin kalevi fännidele lehvitama. selle sanikidzega on nad paras paar, kui sanikidze dunki paneb siis tsintsadze kohe nii erutatud et hakkab foxi kallal oma kätega vehkima.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

#7 kirjutas:
martin kirjutas:ainult vihkan neid rsk!!!! tsintsadze ülbitsemine meie sektori juures viskas ikka vägagi kopa ette!
täpselt !
no loodame ,et Zalgiris paneb Vilnjuses Rocki paika siis nad rahunevad maha ja isiklikult olen juba selles paaris Zalgirise poolt ,sest tänane mäng ja Tsintsadze käitumine oli ikka nii pravuurikas ,et lihtsalt närvi ajab selline ülbitsemine.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

täiesti nõus, kui kalev kaotab, siis go zalgiris !!
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

kalev lihtsalt peab võitma Tartus ja see Tsinn hoidku on käed püksis raisk ja suu kinni, kui Kalev võidab.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

jyrgen kirjutas:täiesti nõus, kui kalev kaotab, siis go zalgiris !!
Seda mängu me ei kaota.Kuuldes kui ülbelt käituvad Rocki fännid ja veel enam need 2 grusiinist troppi,siis olen kindel et nii palju on siin maal õiglust ,et selle meeskonna paneme me paika ühte või teistmoodi!
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Postitus Postitas julki »

Kalev võidab laupäeval kindlalt,see hooaeg on vist juba kaks korda seal võitnud ja mõlemad olid tähtsad mängud.Loodan et kohtunikud natuke normaalemalt vilistavad ja rohkem vaatavad mida rocki mängjiad teevad.Suht paljud vead jäid täna igatahes vilistamata.Aga rocki fännidel http://rock.postimees.ee/?r=432 .Seal on teil foorumis ja seal võite kalevit kiruda.Siin foorumis on kalvi fännidel kõik lubatud :D
Mike
Kasutaja
Postitusi: 79
Liitunud: 09 Juul 2008, 18:37

Postitus Postitas Mike »

mida Tsintsadze tegi fännide eest?
viibutas Teie suunas sõrme?
Keijo84
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 12 Nov 2007, 18:25

Postitus Postitas Keijo84 »

spartaklane kirjutas:
#7 kirjutas:
martin kirjutas:ainult vihkan neid rsk!!!! tsintsadze ülbitsemine meie sektori juures viskas ikka vägagi kopa ette!
täpselt !
no loodame ,et Zalgiris paneb Vilnjuses Rocki paika siis nad rahunevad maha ja isiklikult olen juba selles paaris Zalgirise poolt ,sest tänane mäng ja Tsintsadze käitumine oli ikka nii pravuurikas ,et lihtsalt närvi ajab selline ülbitsemine.
kas sul on tähelepanupuudus v? raske lapsepõlv oli? kõik said juba su pointile pihta, lõpeta ära oma jauramine. kui keegi su postitusele ei reageeri, siis hakkad uuesti ajama oma jura. keegi ei viitsi sinu vingumist lugeda. kogu aeg üks ja sama jama - see oli halb ja too tegi sitta. arvad et oled hirmus asjalik kriitilise meelega mänguanalüütik, tegelikult suuremas osas on su "analüüs" sisutühi kiunumine.
Viimati muutis Keijo84, 25 Mär 2009, 00:21, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
martin
Kasutaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2007, 09:39
Asukoht: Keila

Postitus Postitas martin »

ma millegi pärast ei usu et spartaklane on kunagi kalevi fännidega kuskil käind ja üldse fänni sektoris istund.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Kas BBL koduleht peakski maas olemal, või on suur tunglemine ta maha viinud?
(Y)
Vaseliini Mati
Kasutaja
Postitusi: 301
Liitunud: 01 Okt 2007, 17:45

Postitus Postitas Vaseliini Mati »

praegu ei tööta jah, mingi poolteist tundi tagasi veel korra sain sisse. statti muidu saab näha veel siit (kui see huvitab) http://www.bbl.net/netcasting/
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

martin kirjutas:ma millegi pärast ei usu et spartaklane on kunagi kalevi fännidega kuskil käind ja üldse fänni sektoris istund.
no nüüd sa küll eksid päris rängalt
djm
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 23 Dets 2008, 20:01

Postitus Postitas djm »

ma tahaks ka teada, mida see Tsin siis teile tegi? näitas f*cki või viibutas sõrme?
ma tulin seda foorumit lugema, sest arvasin, et siin on ka asjalikke kommentaare ja mänguanalüüse, aga paraku pidin pettuma.

kas keegi teab, miks meie rahvustelevisioon ei viitsinud antud mängust isegi videouudist teha?
100% TÜ Rocki fänn
Kasutaja avatar
Egert2899
Kasutaja
Postitusi: 127
Liitunud: 11 Apr 2008, 19:46

Postitus Postitas Egert2899 »

djm kirjutas:ma tahaks ka teada, mida see Tsin siis teile tegi? näitas f*cki või viibutas sõrme?
ma tulin seda foorumit lugema, sest arvasin, et siin on ka asjalikke kommentaare ja mänguanalüüse, aga paraku pidin pettuma.

kas keegi teab, miks meie rahvustelevisioon ei viitsinud antud mängust isegi videouudist teha?
mäng lõppes nii hilja vist, et nad ei jõudnud.
Suletud