BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock [24.märts](BBL 1. veerandfinaal)

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Egert2899 kirjutas:
djm kirjutas:ma tahaks ka teada, mida see Tsin siis teile tegi? näitas f*cki või viibutas sõrme?
ma tulin seda foorumit lugema, sest arvasin, et siin on ka asjalikke kommentaare ja mänguanalüüse, aga paraku pidin pettuma.

kas keegi teab, miks meie rahvustelevisioon ei viitsinud antud mängust isegi videouudist teha?
mäng lõppes nii hilja vist, et nad ei jõudnud.
uudistes ütles, et täna õhtu on videokokkuvõte koos kommentaaridega.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Pilipauskas jättis ikka paar head korda Kalevi kasuks vilistamata. Kangur joosti vist 2 korda pikali ja vile vaikis?!

Ja, tartlased: kui inimesed tahavad siis las nad nimetavad Tartut maakate kohaks :D
Demokraatia on meil ja igalühel on õigus oma arvamusele.

Meenutagem hääletust, kus inimestelt küsiti, mis on Eesti kõige depressiivsem väikelinn!
Ja kes võitis? Tallinn! Loogika puudub lihtsalt :D

Aga laupäeval surub Kalev loodetavasti ära!

Teab keegi, kuidas ASK-Šiauliai mäng lõppes? BBL streigib.
Probably Šiauliai võitis?

EDIT: Seis jäi seal 75:76. Niiet lätlastel vesi ahjus nüüd :D
Viimati muutis Kalev4ever, 25 Mär 2009, 07:41, muudetud 1 kord kokku.
Fear the prophet!
Hendrik.
Kasutaja
Postitusi: 380
Liitunud: 05 Juun 2008, 23:37
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Hendrik. »

Oskar, mis eile peale mängu väljas Tsinnile ütlesid ? :D
Tartu Rock!
Ruutu
Kasutaja
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Dets 2008, 15:36
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ruutu »

jyrgen kirjutas:Teeks ikka ühe asja nii, et see siin on kalevi foorum ja kui kalevi fännid tahavad siin tartut sõimata, siis ma ei näe selles probleemi.
Teeks ikka nii, et räägiks asjast, mitte ei sõimaks läbi interneti. Sõimata ja ülbitseda võid nädalavahetusel klubis, siin võiks normaalseks jääda. Ma ei saa aru, mis mõte on siin lahmida? Räägi parem mängust või analüüsi, mis võiks järgmistes mängudes paremini teha jne.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Postitus Postitas nojah »

Ma olin juba mängu alguses veidi pettunud, et treener algkoosseisus Kriisale Arbetit eelistas. Ja kohe mängu alguses riietati mees ikka täiesti lahti. Kalev küll üritas nii teha, et palliga mängijale jäi Linehan ja teist meest võttis Arbet aga nii Tein kui Tsintsadze tegid kohe kiirest Arbeti vastu ära. Tema möödavisetest ei hakka üldse rääkima. No ikka nii õnnetu mäng, kui vähegi olla võib. Üleüldse jäi eelkõige puudu nende kahe mehe panusest (Arbet ja Pace), keda treener on terve hooaja usaldanud ja nunnutanud. Kas selline ongi siis tasumise tund? Tõesti tundub, et oleks pidanud hoopis Kurbast rohkem kasutama seni, et ta oleks valmis olnud ka nüüd sekkuma. Noh ega ka ülejäänud mehed ei teinud head partiid. Soku suhtes ma olen usu suht kaotanud juba varem ning ülejäänud põhitegijad mängisid sellise alla keskmise mängu. Linehan ja Fox tõid küll oma punktid ära aga sära nende mängus puudus. Tartul seevastu tegid hea mängud Sanikidze (üks tema alley-oop oli küll lausa uskumatu), üllatuslikult Talts ning noorem Sokk (kaotas küll korra rumalalt Linehanile palli aga üldiselt hoidis asja kontrolli all). Noh vabavisked ka vedasid alt nagu mainitud aga see ja ülejäänud rünnakupilt oli kohati vbla ülehäälestumisest.

Igatahes tundub, et laupäeval läheb veriseks andmiseks, kus vend ei tunne venda ja sõber sõpra ning loodetavasti kolmapäeval saab jälle sammus SSH poole seada. Kui krt Kalev selle seeria lõpuks pähe saab, siis minu jaoks on korvpallihooaeg lõppenud, absoluutselt ei koti enam mingi mudaliiga tiitel. Jäägu kasvõi neljandaks see Kalev.

Ahjaa ja kohtunikud tegid minu arvates küll üsna hea partii. Leedukad lihtsalt vilistavad natukene teistmoodi, kui eestlased. Aga nad on kvaliteedilt siiski paremad ja Suslov sulas ka üsna hästi seekord sisse nende stiili.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Postitus Postitas Rix »

Delfis on siis 9 minutiline mängu videokokkuvõte
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/p ... d=22450257
Kuna mängu ei näinud, siis ei hakka pikalt analüüsima ega jahuma, kuid videot vaadanuna on iseloomulik lõik vist 3. min juures, kus Kalev viskab kolm korda kolmest, küll vabadelt positsioonidelt, mööda, saab ründelaua ning selle asemel, et korvi alt visata, söödetakse ikka ja jälle välja. Ja see möödavisete kaskaad korvi alt ...Rock ei teinud midagi erilist, kuid tabas hästi, see paistab ka staistikast silma.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
karl890
Kasutaja
Postitusi: 113
Liitunud: 26 Nov 2006, 22:35
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas karl890 »

Ütleks, et mäng jäi 2 punkti tabamuste taha tee mis tahad meil ei kukunud sisse ja esimene veerand kukus rockil kõik sisse!! midagi erilist rock küll polnud lihtsalt kalev näitas ütlen selle hooaja ühte halvemat mängu mida näinud olen!! :(
:koss: :popcorn:
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Mis teema eile pärast lõpu vilet Beardiga oli?
Viasatist vaatasin ja ikka ei saanud Kruusa ja Endeni kommentaaridest aru, miks Beard seal kuidagi ähmi täis oli vms..
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Beard oli väga leilis temale vilistatud vigade pärast.
Pärast lõpuvilet läks Sanikidze tema juurde, kallistas jne. teda rõõmust aga Beard seal karjus midagi kohtunike suunas samal ajal vist.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Mike kirjutas:mida Tsintsadze tegi fännide eest?
viibutas Teie suunas sõrme?
Näitas keskmist näppu fännidele.
hendrik
Kasutaja
Postitusi: 64
Liitunud: 23 Sept 2008, 15:16
Asukoht: haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas hendrik »

Minuarust karjus ta seal kohtunikele ja Keerlesele! Mingi episood oli mängust kust Beard oli väga vihane Keerlese peale sest Keerles väänas ja sikkutas teda kõvasti:D
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

hendrik kirjutas:Minuarust karjus ta seal kohtunikele ja Keerlesele! Mingi episood oli mängust kust Beard oli väga vihane Keerlese peale sest Keerles väänas ja sikkutas teda kõvasti:D
Pilt
see olukord?
Kasutaja avatar
martin
Kasutaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2007, 09:39
Asukoht: Keila

Postitus Postitas martin »

spartaklane kirjutas:
martin kirjutas:ma millegi pärast ei usu et spartaklane on kunagi kalevi fännidega kuskil käind ja üldse fänni sektoris istund.
no nüüd sa küll eksid päris rängalt
rõõm kuulda
konso
Kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: 07 Okt 2008, 12:29

Postitus Postitas konso »

Sealt sektorist näidati Rocki mängijatele mitmeid kordi nn "näppu" ja Tzin vastas peale mängu samaga (ei poolda sellist käitumist mängija poolt) poiss kees üle aga tal vabandus ka võtta - gruusia veri.
Keerles on must mängija, töötleb pallita vastast väga kõvasti (nagu Kikerpill) aga kui midagi talle tehakse, siis hakkab kohtunikuga vinguma.

Mõlemad võistkonnad on võrdsed, seda potensiaalijuttu pean mina p**aks. Parem võidab


PS, kes delfit ei loe:

Mõned sõnad nö parima võistkonna (alati muidugi Kalev :-))ihaldajatele. Parem võistkond selgitatakse väljakul ning enamasti on selleks parimaks see võistkond, kes võidab (erandid Kalev - Valga, Kalev - TTÜ). Rocki ja Kalevi tasemevahe puudub - tegemist on võrdsete võimetega võistkondadega - mängivad ka suht võrdselt. Kalevi fännid on võtnud seisukoha, et peale võitu kodus Zalgirise üle (kus Zalgirisel oli enne vahetut mängu pool võistkonda haiged, mehed 4 kuud ilma palgata, liider ei mänginud), et Kalevi näol on tegemist sisuliselt Euroliiga võistkonnaga. Tuletaks Kalevi fännidele meelde, et seesama (Teie poolt mahatehtud Rock) võitis see hooaeg kodus Lietuvas Rytast (põhikoosseisus) 13 punktiga, Riia ASKi (põhikoosseisus) 15 punktiga, Bologna Virtusele (kes on EuroChallenge esinelikus) kaotas 1 punktiga, võõrsil Rytasega juhtis Rock veel 8 mintsa enne lõppu õige mitme punktiga jne. Saan aru, et Kalevi fännid eeldavad, et Kalev ongi Zalgirisest 40 punktiga üle ning Rytas on ainuke Kalevile võrdne vastane... Tulge maa peale! Ei ütle, et Rock on kõvem kui Kalev, aga ka mitte nõrgem. Nendevahelistes mängudes otsustavad pisiasjad (paar tabavat viset või pallikaotust) ning võitja ennustamine on alati õnnemäng 50:50. Ei välista üldse, et Kalev/Cramo kokkuvõttes võidab 2:1, aga kohati "viskab üle", et Kalev/Cramost on tekitatud mingi nö "ülivõistkond", kes vaid omanike armust mängib nii kehvade võistkondadega nagu Rock! See, et Rock kohati "valib" mänge, kus ta pingutab maksimaalselt ning kus mitte, ei ole kindlasti positiivne, kuid... Sama teeb ju Kalev/Cramo Eesti MV-l (samad mängud Valga ja TTÜ vastu), mille peale väidetakse, et need ei ole olulised... Õige! Muidugi ei olegi need olulised - finaali pääsetakse niikuinii! Samas - mille poolest oli olulisem Rocki poolt Kedinaile kaotatud mäng, kui Rock peaks esinelikusse saama? Ei millegi! Seega - parim kahest pääseb esinelikusse ning edu talle finaalturniiril!




Lahinguväljal näeme RAISK!!!!
Rock forever
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Hendrik. kirjutas:Oskar, mis eile peale mängu väljas Tsinnile ütlesid ? :D
Tõtt
Suletud