BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock [24.märts](BBL 1. veerandfinaal)

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Postitus Postitas Rix »

Tulevad mõlemal meeskonnal väga rasked ajad. Kalev kaotab kindlasti ka oma võõrleegionärid. Polegi paha, vaheaasta annaks eestlastele (juba muidugi ei tea mitmendat korda) võimaluse. Kuusmaa on ju TTÜga näidanud, et saab küll. Lätlased ja leedulased jäävad ka nõrgemaks. Cramo eelarve jääb vast ikkagi suuremaks kui Rockil, Tallinnas on lihtsalt suurem toetajate ring ning Valdmaa isiklike tutvuste võrk on ka vähe laiem. Cramo riskifaktor võib olla hoopis poliitikas, kuigi pealinna raha osakaal on vähenenud iga aastaga, ja väheneb ilmselt veelgi. Tartu linna toetus Rockile jääb samaks, minu teada on kokkulepe olemas. Kui siin teemas võimaliku järgmise hooaja teemadel arutleda, siis võiks tegelikult tõstatada nn ühinemise teema, kuid isiklikult seda õigeks ei pea, rivaliteedist võidab tegelikult korvpall hetkel (noortele väljund, huvilistele ja fännidele etendus, sponsoritele asiotaaž).
Viimati muutis Rix, 25 Mär 2009, 21:43, muudetud 1 kord kokku.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Rix kirjutas:Tulevad mõlemal meeskonnal väga rasked ajad. Kalev kaotab kindlasti ka oma võõrleegionärid. Polegi paha, vaheaasta annaks eestlastele (juba muidugi ei tea mitmendat korda) võimaluse. Kuusmaa on ju TTÜga näidanud, et saab küll. Lätlased ja leedulased jäävad ka nõrgemaks. Cramo eelarve jääb vast ikkagi suuremaks kui Rockil, Tallinnas on lihtsalt suurem toetajate ring ning Valdmaa isiklike tutvuste võrk on ka vähe laiem. Cramo riskifaktor võib olla hoopis poliitikas, kuigi pealinna raha osakaal on vähenenud iga aastaga, ja väheneb ilmselt veelgi. Tartu linna toetus Rockile jääb samaks, minu teada on kokkulepe olemas. Kui siin teemas võimaliku järgmise hooaja teemadel arutleda, siis võiks tegelikult tõstatada nn ühinemise teema, kuid isiklikult seda õigeks ei pea, rivaliteedist võidab tegelikult korvpall hetkel (noortele väljund, huvilistele ja fännidele etendus, sponsoritele asiotaaž).
No samas on ka võõrmängijad sunnitud oma hinda mängijateturul langetama, nii et ma tegelikult ei mataks maha võimalust mõne praeguse välismaalasega kokkuleppele saamise osas.
Kui näiteks see hooaeg palga kättesaamisega probleeme polnud, siis miks minna kuhugi mujale riskima?
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Vähe mõistlikum arutelu tekkinud siin.
Konsolt üks väga hea arvamus, mõned laused on mulle veits vastukarva aga ei hakka õli tulle pritsima :)
007
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 02 Mai 2008, 14:04

Postitus Postitas 007 »

Oskar8 kirjutas:Ütlesin, et ainus põhjus miks ta foxilt pole veel molli saanud on see, et Fox ei löö naisi... sellepeale hakkas ta keskmise sõrmega lehvitama ja pomises midagi mingis lagora keeles.
Sa tunned end nüüd hästi? Päris marki tegid ju endale. Ainus põhjus, miks Fox pole molli andnud kellelegi, on see, et tal pole ju põhjust olnud ja ta on suht mõistusega inimene. Sinu omas hakkasin küll nüüd kahtlema. Vedas, et mõni ära joonud rocklane sulle tuutusse ei pannud.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

007 kirjutas:
Oskar8 kirjutas:Ütlesin, et ainus põhjus miks ta foxilt pole veel molli saanud on see, et Fox ei löö naisi... sellepeale hakkas ta keskmise sõrmega lehvitama ja pomises midagi mingis lagora keeles.
Sa tunned end nüüd hästi? Päris marki tegid ju endale. Ainus põhjus, miks Fox pole molli andnud kellelegi, on see, et tal pole ju põhjust olnud ja ta on suht mõistusega inimene. Sinu omas hakkasin küll nüüd kahtlema. Vedas, et mõni ära joonud rocklane sulle tuutusse ei pannud.
Arvestades milline selle Gruusia tõusiku käitumine terve mängu olevat olnud ja kuidas ta ainult tüli noris ja vehkles sial siis igati õige käitumine Oskarilt kui Kalevi fännilt ja respect!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Kalev Kruus oli mängu aeg imestanud, et huvitav milline see gruusia liiga veel välja näeb.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

No eks see natukene ülepaisutatud teema ole, mina isiklikult mõistan, et emotsioonid on laes ja sa oled pärast enda korvi vms. õnnelik jne.
Aga see mida tegid Mägedepoisid ei olnud enam emotsoonide väljendamine, vaid eputamine, nagu 2 väikest plikat pärast korvi käsi püksi ja siis hiljem Rocki fännklubi poole.
Hendrik.
Kasutaja
Postitusi: 380
Liitunud: 05 Juun 2008, 23:37
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Hendrik. »

TDK kirjutas:No eks see natukene ülepaisutatud teema ole, mina isiklikult mõistan, et emotsioonid on laes ja sa oled pärast enda korvi vms. õnnelik jne.
Aga see mida tegid Mägedepoisid ei olnud enam emotsoonide väljendamine, vaid eputamine, nagu 2 väikest plikat pärast korvi käsi püksi ja siis hiljem Rocki fännklubi poole.
Peavad nad siis tuimad nagu kivid olema? Mitte rõõmustama võidu üle?
Tartu Rock!
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Tahtsin lihtsurelikele lihtsalt selgeks teha, mida selle grusiinide teema all üldse siinsed foorumlased mõtlevad :)
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Hendrik. kirjutas:
TDK kirjutas:No eks see natukene ülepaisutatud teema ole, mina isiklikult mõistan, et emotsioonid on laes ja sa oled pärast enda korvi vms. õnnelik jne.
Aga see mida tegid Mägedepoisid ei olnud enam emotsoonide väljendamine, vaid eputamine, nagu 2 väikest plikat pärast korvi käsi püksi ja siis hiljem Rocki fännklubi poole.
Peavad nad siis tuimad nagu kivid olema? Mitte rõõmustama võidu üle?
Loe see TDK postitus uuesti üle ja äkki sa avastad et ta ütles et on loomulik kui mängija peale korvi või võitu on rõõmus ja näitab seda välja.Aga kammoon nagu grusiinid (eriti üks) hüpavad,kargavad ja uluvad nii fännide kui vastasmängijate poole nagu 2 kiimast koera,siis see ikka päris normaalne ei ole.
007
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 02 Mai 2008, 14:04

Postitus Postitas 007 »

TDK kirjutas:Tahtsin lihtsurelikele lihtsalt selgeks teha, mida selle grusiinide teema all üldse siinsed foorumlased mõtlevad :)
siinsed foorumlased polegi lihtsurelikud? Äkki jumalast? Ok, ära pahanda, niisama lõõbin
007
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 02 Mai 2008, 14:04

Postitus Postitas 007 »

Mina ei näe lihtsalt selles võidurõõmus midagi halba, ei pahandanud ju keegi, kui Kanter sprinti tegi, Usain Bolt maailmarekordi jooksus lõpus sörkis, samal ajal kui teised pingutasid elu eest. Kui rahulikult järgi mõelda, siis siinsed foorumlased ei pahandaks, kui Kangur ka peale igat korvi mõne salto viskaks. Praegu lihtsalt pettumus ja frustratsioon on teist võitu saanud. Tuleb uus mäng ja too hakkab jälle nullist. Minu meelest pole ka fänni asi minna asju klaarima, kui probleemi ei ole, lugege tänast õhtulehte ja kui oleks asja, olen kidel, et Fox saaks ise ka ideaalselt hakkama. Pealik on rääkinud ja peale teda mina, sõna on nüüd teil.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

TDK kirjutas:No eks see natukene ülepaisutatud teema ole, mina isiklikult mõistan, et emotsioonid on laes ja sa oled pärast enda korvi vms. õnnelik jne.
Aga see mida tegid Mägedepoisid ei olnud enam emotsoonide väljendamine, vaid eputamine, nagu 2 väikest plikat pärast korvi käsi püksi ja siis hiljem Rocki fännklubi poole.
Ega eestlased ei hakka kunagi mõistma lõunamaalaste temperamenti. Aga lohutuseks võib öelda, et soomlased hakkavad veel vähem.
007
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 02 Mai 2008, 14:04

Postitus Postitas 007 »

zero0 kirjutas:
TDK kirjutas:No eks see natukene ülepaisutatud teema ole, mina isiklikult mõistan, et emotsioonid on laes ja sa oled pärast enda korvi vms. õnnelik jne.
Aga see mida tegid Mägedepoisid ei olnud enam emotsoonide väljendamine, vaid eputamine, nagu 2 väikest plikat pärast korvi käsi püksi ja siis hiljem Rocki fännklubi poole.
Ega eestlased ei hakka kunagi mõistma lõunamaalaste temperamenti. Aga lohutuseks võib öelda, et soomlased hakkavad veel vähem.
See sommi nali väga hea: twelve points goes to zero0!
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Täiesit nõus, nagu ma juba eelnevalt ütlesin, saan sellest võidujoovastusest täiesti aru ja nende veri lihtsalt keeb rohkem kui meie oma.
Tahtsin oma esimese postitusega lihtsalt selgeks teha, mida peetakse silmas grusiinide nö. tõmblemise all.

Ja 007'le, ilmselt ma tõesti ei paneks pahaks kui Kangur teeks mõne hundiratta, samuti ei vaata ma imelikult kui Kullamäe pärast kolmest lausa lendu tahaks tõusta.
Suletud