BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock [28.märts](2. play-off mäng)

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Nii faking kahju, et 1.Aprill ei saa sünnipäevalast Sanikidzet ja ta emast sõpra platsilt nuttes lahkumas näha :/ :/ :/ tõmban kahjuks Egiptusesse ära kohe :D saate puhkust must :D

Tsin värd hakkas jälle Foxilt molli küsima, aga ega Fox naisi ei löö ;)

Ja ega Tsin ei unustanud ka meid... oma keskmise sõrme võttis ta tagataskust taas välja, nii armas temast... kuidas see aff aru ei saa, et kui ta näitab meile keskmist sõrme, siis ta alandab ainult iseennast.
Viimati muutis Oskar8, 29 Mär 2009, 01:47, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Oskar sind ei lasta lennukisse, kui sa vahepeal maganud pole. :D
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

"Sanikidze"'le võiks bänni panna, süüdistatuna Kalevi fännide vastases tegevuses, nahhui sellised veel otsivad siit, vaata et peksa kuskil tallinnase tulles ei saa rsk..
Krt ma kardan, et kolmapäevane mäng tuleb kõvasti võrdsem, aga kui Kalev natukenegi suudab mängida nagu eile, ei tohiks võit probleem olla.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Kui Rock kaotab kolmapäeval, siis see on niigi musteim stsenaarium nende jaoks, mis olla saab. Ja ma ei leia, miks peaks mängijad nutma hakkama.
Tsinn on küll veidi kopsu üle maksa ajanud, aga Sanikidze on hea mulje jätnud ja silmailu pakkunud. Rock võiks talle uueks hooajaks pakkumise teha.
Kahju, et üks Eesti hiid langeb välja, aga Rock see paraku on :P
Sest noo tõesti, võtke need 2 mängu kokku: siin ei ole küsimustki, et Kalevi tase on kõrgem!
Fear the prophet!
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Loomulikult ja siis tuleb Tallinnas aprilli lõpus tõeline "Korvpallipidu" :)
Merli
Kasutaja
Postitusi: 79
Liitunud: 10 Okt 2006, 07:17
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Merli »

Kui Kalev kolmapäeval sama ilusat kaitset mängib nagu ta seda eile tegi, siis Rockil ei ole võimalust. See on ju teada et kui Kalev oma kaitse ilusti tööle saab, siis on raske neid võita. Eile lõpus kui isegi Kurbas, Veski ja Kajupank platsil olid, siis ei lastud kaitses järgi. Vahe ei vähenenud, vaid isegi kasvas. Nii et ka noored on tublid meil.

Aga ühest asjast ma ei saa aru. Milleks on vaja siin vastas fänne nii "ilusate" sõnadega kostitad. Mina üritan kõigile selgeks teha et Kalevi fännid ei ole mingid pubekad kes lihtsalt sõimavad ja ropendavad. Kui ma aga siin neid postitusi loen, siis kahjuks pean ma vist varsti nõustuma teistega. Kui te kõik kulutaksite pool sellest energiast, mis te kulutate siin sõimamisele, platsi ääres meeskonnale kaasaelamisele, siis ei karjuks ükski Rocki fänn meid kodus üle. Fännidel ei ole vaja jääda silma oma lollustega, vaid kaasaelamisega.

Ja seda juttu, et Kalevi fänne on ainult tänu mikrofonidele kuulda, ei taha mina enam kuulda. Kui saalis on 50 Kalevi fänni ja ülejäänud Rocki fännid, siis ei päästa ka ükski mikrofon Kalevi fänne kui Rocki publk täielikult kaasa elab. Ka Kalevi fännid suudavad häält teha ja ei ole mõtet öelda et ainult tänu mikrofonidele on meid kuulda. Kui minna ikka teisele poole saali, siis on ka Kalevi fänne kuulda!
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

niisama huvi pärast küsimus, miks teil Ameerika lipp koos Kalevi lipuga varda külge oli pantud? :D
fcflorabckalev
Kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: 12 Dets 2008, 20:39

Postitus Postitas fcflorabckalev »

greystone kirjutas:niisama huvi pärast küsimus, miks teil Ameerika lipp koos Kalevi lipuga varda külge oli pantud? :D
a mis sa ise arvad, miks võiks olla Ameerika lipp Kalevi fännidega koos tribüünil?

annan vihje Fox, Lyde, Pace, Linehan
Viimati muutis fcflorabckalev, 29 Mär 2009, 12:14, muudetud 1 kord kokku.
Rock19
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 29 Mär 2009, 12:18

Postitus Postitas Rock19 »

Pole kahtlustki, et Rock teise mängu ära võtab. Mäng toimub Saku Suurhallis, kus Rock saab alati oma mängu käima. Teiseks ei saa kalev ainult ameeriklastele loota.Rock ei mängi kaleviga kunagi kodus hästi ja kalev saab kõik veel tagasi.Ve:)ame kihla!
fcflorabckalev
Kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: 12 Dets 2008, 20:39

Postitus Postitas fcflorabckalev »

miks te kõik siia hüppama tulete?Kolmapäev on näha kes keda võidab, ei tasu tulla siia vastaste foorumis hüppama ja vastaste fänne üles keerama endi vastu.
Kui teil siin meeldib, siis kirjutage midagi asjalikku või kobige oma foorumisse ja ajage hülgemöla seal edasi.
Päikest!:)
konso
Kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: 07 Okt 2008, 12:29

Postitus Postitas konso »

Õnnitlused fännidele!!! Cramolt super esitus, kui isegi arbet tabab kolmese pole rockil midagi teha. Nüüd krt tuleb veelkord Tallinnasse tulla aga pole hullu. FF saamise võimalus on mõlemal meeskonnal võrdne, mina ei hõiskaks enne õhtut.

PS. kasutaja kalevcramo`ga olen nõus enne/pärast SSH mängu kohtuma ja selgeks tegema, kes või mis on PASK

Teistele jõudu ja jaksu
Rock forever
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

fcflorabckalev kirjutas:
greystone kirjutas:niisama huvi pärast küsimus, miks teil Ameerika lipp koos Kalevi lipuga varda külge oli pantud? :D
a mis sa ise arvad, miks võiks olla Ameerika lipp Kalevi fännidega koos tribüünil?

annan vihje Fox, Lyde, Pace, Linehan
ära siis kohe sedasi :D ma tõesti ei osanud selle peale mõelda, aga eks ta loogiline ole jah :d
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

konso kirjutas:Õnnitlused fännidele!!! Cramolt super esitus, kui isegi arbet tabab kolmese pole rockil midagi teha. Nüüd krt tuleb veelkord Tallinnasse tulla aga pole hullu. FF saamise võimalus on mõlemal meeskonnal võrdne, mina ei hõiskaks enne õhtut.

PS. kasutaja kalevcramo`ga olen nõus enne/pärast SSH mängu kohtuma ja selgeks tegema, kes või mis on PASK

Teistele jõudu ja jaksu
KUI SULLE EI MEELDI MIDAGI selle pildi juures, sa ei pea seda vaatama. Keegi ei keela sul endal kalevi kohta samasuguseid pilte teha. Lihtsalt sa ei leia ühtegi kalevlast kas maas aelemas või mingi pussy näoga.
HD2
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 29 Mär 2009, 14:02

Postitus Postitas HD2 »

kalevcramo kirjutas:
konso kirjutas:Õnnitlused fännidele!!! Cramolt super esitus, kui isegi arbet tabab kolmese pole rockil midagi teha. Nüüd krt tuleb veelkord Tallinnasse tulla aga pole hullu. FF saamise võimalus on mõlemal meeskonnal võrdne, mina ei hõiskaks enne õhtut.

PS. kasutaja kalevcramo`ga olen nõus enne/pärast SSH mängu kohtuma ja selgeks tegema, kes või mis on PASK

Teistele jõudu ja jaksu
KUI SULLE EI MEELDI MIDAGI selle pildi juures, sa ei pea seda vaatama. Keegi ei keela sul endal kalevi kohta samasuguseid pilte teha. Lihtsalt sa ei leia ühtegi kalevlast kas maas aelemas või mingi pussy näoga.
Pilt

Minu arust saaks sellisele pildile väga hea teksti juurde :lol:
Viimati muutis HD2, 29 Mär 2009, 14:14, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

siin on vähemalt näost näha et mees üritab, mitte ei ole maas pettunult või ulgumas et tehti haiget. Siia pildile saab panna ailult juurde " isegi p*rseli olles võitleme lõpuni"
Viimati muutis kalevcramo, 29 Mär 2009, 14:38, muudetud 1 kord kokku.
Suletud