BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock [28.märts](2. play-off mäng)

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Pidage siiski meeles, et SSH on Rocki koduhall!!!
Rock19
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 29 Mär 2009, 12:18

Postitus Postitas Rock19 »

Kahju, et just meie kaks klubi vastamisi läksid. MA arvan, et nad oleksid sinna niikuinii jõudnud, aga ikka pidid kokku minema.(Rock oleks kohe edasi läinud,Kalev suure kobamisega ka)Aga üks meie klubi, ehk Kalev välja läheb, aga Rock paneb siukse sauna Kalevile veel, et siis on kaleviga tudish piip!
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Postitus Postitas väike-tamma »

Rock19 kirjutas:Kahju, et just meie kaks klubi vastamisi läksid. MA arvan, et nad oleksid sinna niikuinii jõudnud, aga ikka pidid kokku minema.(Rock oleks kohe edasi läinud,Kalev suure kobamisega ka)Aga üks meie klubi, ehk Kalev välja läheb, aga Rock paneb siukse sauna Kalevile veel, et siis on kaleviga tudish piip!
ära ole siin midagi nii kindlat. eks kolmapäeval näeb kumb klubi edasi läheb.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Rock19 kirjutas:Rock paneb siukse sauna Kalevile veel, et siis on kaleviga tudish piip!
Mis eile tegid? Telekat vaatasid?
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Rock19
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 29 Mär 2009, 12:18

Postitus Postitas Rock19 »

Ikka vaatasin. Ega ma Kalevi kohta halba ei ütle. Kolmapäeval näeme, aga mina olen ikka optimistlik.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Siis ole optimistlik oma kuradi rocki foorumis, mitte ära tule seda siia kuulutama ! rock.postimees.ee vms..seal on sinusugused.
Foxxx23
Kasutaja
Postitusi: 180
Liitunud: 05 Jaan 2009, 19:30

Postitus Postitas Foxxx23 »

Kas keegi paneb esimese poolaja mängu video kuskile ülesse.Kui viitsimist on võiks teise poolaja ka ülesse riputada aga see ei ole nii tähtis :)
Tahaks hirmsasti näha mis seal esimesel poolajal toimus ;)
Viimati muutis Foxxx23, 29 Mär 2009, 16:32, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Foxxx23 kirjutas:Kas keegi paneb esimese poolaja mängu video kuskile ülesse.Kui viitsimist on võiks teise poolaja ka ülesse riputada aga see ei ole nii tähtis :)
Tahaks hirmsasti näha mis seal esimesel poolajal toimus ;)
kahjuks , kahjuks ei saa sind aidata tänu elionile, tänu kellele ma seda mängu ei saanudki üldse salvestada, kõik seaded olid paigas ja siis digi tv pilt läks :D:D
Hendrik.
Kasutaja
Postitusi: 380
Liitunud: 05 Juun 2008, 23:37
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Hendrik. »

greystone kirjutas:Siis ole optimistlik oma kuradi rocki foorumis, mitte ära tule seda siia kuulutama ! rock.postimees.ee vms..seal on sinusugused.
Ma ei saa aru miks sa siukeste peale närvi lähed kohe ? Las ta ajab oma juttu, eks kolmapäeval näeb kes parim on ;)
Tartu Rock!
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

No sorry aga mind ajab see närvi, kui sellistel on pidevalt veel mida õelda pärast sellist mängu...eriti kuna selliseid tuleb siia aina juurde, alustades "Sanikidzest" ja lõpetades sellesamaga.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Hendrik. kirjutas:
greystone kirjutas:Siis ole optimistlik oma kuradi rocki foorumis, mitte ära tule seda siia kuulutama ! rock.postimees.ee vms..seal on sinusugused.
Ma ei saa aru miks sa siukeste peale närvi lähed kohe ? Las ta ajab oma juttu, eks kolmapäeval näeb kes parim on ;)
Kasutaja "Greystone´il" on tõsiselt midagi närvidega lahti, kogu aeg hüppab kellegile kraesse. No offence. :D
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

No mingitele suvalistele mitte, alati tartlastele, kes tulevad siia võõrale maale rusikatega vehkima. Aga ok, proovin ka siis end veidi talitseda.
Supermario
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 08 Veebr 2009, 12:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Supermario »

Rocki omad üritavad koguaeg siin foorumis selgeks teha,et rock lüpsab kalevit igast asendist,endale aru andmata,et tegu on ikka kalevi tulihingeliste pooldajatega kes usuvad ainult omade võitu.Rocki pooldajatele siin foorumis ütlen ainult ühte asja,see on sama ja kui lähete lesbide foorumisse ja hakkate jaurama,õige seks toimub ainult mehe ja naise vahel.;)
Ruutu
Kasutaja
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Dets 2008, 15:36
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ruutu »

Supermario kirjutas:Rocki omad üritavad koguaeg siin foorumis selgeks teha,et rock lüpsab kalevit igast asendist,endale aru andmata,et tegu on ikka kalevi tulihingeliste pooldajatega kes usuvad ainult omade võitu.Rocki pooldajatele siin foorumis ütlen ainult ühte asja,see on sama ja kui lähete lesbide foorumisse ja hakkate jaurama,õige seks toimub ainult mehe ja naise vahel.;)
"Tulihingelised" fännid käivad saalis, nagu mainis siin eelnevalt kasutaja Merli, sest sellest on meeskonnale rohkem kasu kui läbi arvuti kellegagi ülbitsemine. Suurem osa "tulihingelisi" fänne kül saalis ei käi, sest mängude ajal ollakse pidevalt siin foorumis. Kas siis on nii raske sammud Suurhalli pole seada, seda enam, et enamus siinsetest foorumlastest elab Tallinnas?
Viimati muutis Ruutu, 29 Mär 2009, 18:34, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Ruutu kirjutas:
Supermario kirjutas:Rocki omad üritavad koguaeg siin foorumis selgeks teha,et rock lüpsab kalevit igast asendist,endale aru andmata,et tegu on ikka kalevi tulihingeliste pooldajatega kes usuvad ainult omade võitu.Rocki pooldajatele siin foorumis ütlen ainult ühte asja,see on sama ja kui lähete lesbide foorumisse ja hakkate jaurama,õige seks toimub ainult mehe ja naise vahel.;)
"Tulihingelised" fännid käivad saalis, nagu mainis siin eelnevalt kasutaja Merli, sest sellest on meeskonnale rohkem kasu kui läbi arvuti kellegagi ülbitsemine. Suurem osa "tulihingelisi" fänne kül saalis ei käi, sest mängude ajal ollakse pidevalt siin foorumis. Kas siis on nii raske sammud Suurhalli pole seada, seda enam, et enamus siinsetest foorumlastest elab Tallinnas?
nõus, ma elan tallinanst eemal ja jõuan ka ikka kõkidele nängudele, ainuke jäi vahele Ventspils, siis olin Inglismaal.
Suletud