BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock [1.aprill] (3. play-off mäng)

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Jaak54
Kasutaja
Postitusi: 117
Liitunud: 29 Mär 2009, 20:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jaak54 »

KalevForever kirjutas:GO Zalgris!
Kusjuures jah , kahjuks ei leia midagi sümpaatset Rocki puhul. Ma ei usu ka , et Zalgirise fänn elaks kaasa Rytasele , kui too mängib näiteks Kaleviga.
T6ru
Kasutaja
Postitusi: 115
Liitunud: 23 Jaan 2007, 14:26

Postitus Postitas T6ru »

Jaak54 kirjutas:
KalevForever kirjutas:GO Zalgris!
Kusjuures jah , kahjuks ei leia midagi sümpaatset Rocki puhul. Ma ei usu ka , et Zalgirise fänn elaks kaasa Rytasele , kui too mängib näiteks Kaleviga.
NÕUS! GO ZALGRIS GO!!
ausalt öeldes juba pohhui et rock EESTI klubi..... VIHKAN SEDA KLUBI VIHKAN!
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Tanoka saab siis Zalgirisele poolfinaalis näidata, kui sita otsuse nad tegid, et temast loobusid.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Supermario
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 08 Veebr 2009, 12:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Supermario »

Ilus muinasjutt sai kurva lõpu.Mis siis ikka,tuleb alla neelata ja ütelda,PALJU ÕNNE ROCK.Miskipärast on tunne,et siis sai alguse kalevi lõpu algus.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Mida helgemat ja toredamat võib veel mängija tahta, kellel käsil viimane hooaeg enda mängija karjääris? Ja veel kui ise peaosaline on dramaatilises lõpus.

Ma just mõtlesin enne tänast mängu, et võiks tulla mäng, kus buzzer otsustab mängu ja soovitavalt siis ikka Kalevi poolt. Aga noh..

Ma arvan, et ma pole ainuke, kel siiber Tsintsadzest?!
Pidevalt mängu ajal teeb selliseid näogrimasse nagu murtaks tal luid.
Poolfinaalis saab Rock loota ainult sellele, et Kullamäe hakkab hullu panema. Muidu ma ei usu küll, et Žalgirisele vastu saavad.
Viimati muutis Kalev4ever, 01 Apr 2009, 22:05, muudetud 1 kord kokku.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Kalev4ever kirjutas:Mida helgemat ja toredamat võib veel mängija tahta, kellel käsil viimane hooaeg enda mängija karjääris? Ja veel kui ise peaosaline on dramaatilises lõpus.

Ma just mõtlesin enne tänast mängu, et võiks tulla mäng, kus buzzer otsustab mängu ja soovitavalt siis ikka Kalevi poolt. Aga noh..

Ma arvan, et ma pole ainuke, kel siiber Tsintsadzest?!
Pidevalt mängu ajal teeb selliseid näogrimasse nagu murtaks tal luid.
Poolfinaalis saab Rock loota ainult sellele, et Kullamäe hakkab hullu panema. Muidu ma ei usu küll, et Žalgirisele vastu saavad.
Kusjuures Tsinn käitus täna väga viisakalt platsil, ei olnud enam nii keevavereline nagu eelnevas kahes mängus. Kuigi tuleb öelda, et peale nende kahe kolmese ei suutnud ta midagi teha. Suhteliselt kõrbes! Rockil on lootust, et Tsinn jätkab veel ühe hooaja seal, kuna tal pole just see hooaeg kõige õnnestunum...
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Postitus Postitas Mr. Aff »

Patrioot kirjutas:Tanoka saab siis Zalgirisele poolfinaalis näidata, kui sita otsuse nad tegid, et temast loobusid.
IRW. Nagu ta kahes mängus juba "edukalt" näitas,, eriti viimases. Zalgiris loobus Tanokast selletõttu, et mees on nii sitt kui sitt nende taseme jaoks.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Tsinn on juba üsna kaua Tartusse istuma jäänud :P
Ei usu, et talle kuskilt mujalt paremat pakkumist ei tehta.
Täna oli ta jah vaoshoitum, aga ikkagi need näogrimassid..
Noo milleks? :D

Aga jah, tõsiselt kahju on sellest, et Kalevi hooaeg on pmst nagu peldikupotist alla lastud..
Hooaja edenedes hakkasin juba lootma et saavutatakse midagi suurt!
Vabandust, aga KML tõesti ei paku enam pinget mulle eriti.
5-6 mängu näeme vähemalt veel KML finaalis Rocki ja Kalevi duelle ja närvipinget jätkub veel, aga maiuspala BBL-iga on Kalevil selleks hooajaks jokk!

Neelan selle mõruda tüki nüüd alla ja ei vaeva end enam sellega. Mis tehtud, see tehtud.
Eesti korvpalli fännina loodaks, siis et Rock suudab üllatada Leedu hiidu.
Noo vähemalt kolmas koht peab tulema!! Kui ei, siis mõistate, miks räägiti Kalevi potensiaalist jne.
Fear the prophet!
patu
Kasutaja
Postitusi: 336
Liitunud: 16 Apr 2007, 20:36
Asukoht: Tabasalu

Postitus Postitas patu »

mul on nüüd küll GO Žalgris. :(
Go Kalev Go :)
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Jah palju õnne Tanokale, midagi muud. Kuid siiski GO ZALGIRIS !
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Postitus Postitas Mr. Aff »

Mis veel tänasesse mängu puutub, siis noh Kalevist ei tahagi midagi rääkida, Vucinic lasti ikka täiesti alla Visnapuu poolt, ses mõttes et individuaalselt võimekam meeskond, kellel puudus igasugune koostöö, tapeti lisaajal ära 37aastaste väsind ättide poolt, kelle võti oli harukordne meeskondlikkus.
Aga kui Rocki kritiseerida, siis torkas silma Teini uskumatu käpardlikkus, Kullamäe mitu ääretult lolli hädaviset 10 meetri pealt, Tsintsadze täielik võimetus korvi alla läbi murda, Beardi laiskus kaitses, mis lasi Kalevil ridamisi uskumatuid ründelaudu saada (mida kahjuks ära ei kasutatud). Ja need on mehed, kellele Rock on toetunud.
Kas keegi vähegi kaine peaga suudab argumenteerida tänase mängu põhjal, et millega suudab siuke Rock saada Zalgirise vastu, kelle trump on samasugune meeskonnamäng, ainult jõhkralt kõrgema individuaalse meisterlikkusega?
Viimati muutis Mr. Aff, 01 Apr 2009, 22:19, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Ainult Tanokale soovikski võidu puhul õnne, kuid siiski olen sellel meelel, et selline vise läheb ainult pildiraamatus sisse.
Viimasel ajal läheb aga kõik vastupidi sellele mida ma soovin/tahan/loodan, ükskõik mis meeskonna poolt oled, jäb mulje, et kuidagi pidi peab ikka ***** minema.
Eriti veel kui ennustad, siis läheb ikka utoopiliselt ( tuleb meelde kui Joventut oli 17ga ees, 11 minti mängida ja said 3ga pähe :)
Sorry offtopic, igal juhul hetke emotsiooni pealt sülitaks BBLi kõrval KMLi peale, aga eks mänge saab ikka vaatama mindud, kuid hooaeg minu jaoks läbi.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

must masendus & viha !
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Mr. Aff kirjutas:
Patrioot kirjutas:Tanoka saab siis Zalgirisele poolfinaalis näidata, kui sita otsuse nad tegid, et temast loobusid.
IRW. Nagu ta kahes mängus juba "edukalt" näitas,, eriti viimases. Zalgiris loobus Tanokast selletõttu, et mees on nii sitt kui sitt nende taseme jaoks.
Peab ikka sitt liiga olema, kui nii sitt mees on hooaja parim lauapallide võtja ja paremuselt neljas punktide viskaja.
Viimati muutis Patrioot, 01 Apr 2009, 22:33, muudetud 1 kord kokku.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Postitus Postitas Mr. Aff »

Eesti Liiga üks kõvemaid skoorijaid on Beloussov Piritast. Et võtaksid ta kohe Kalevisse põhilise nr.2 kohale ja sooviks et teeks 30 viset mängust? Kõva analüüs, respekt. Võtame sitas meeskonnas kõvima individuaalse tegija ja arvame, et ta oleks tippklubile ülivajalik? :P
Patrioot kirjutas:
Mr. Aff kirjutas:
Patrioot kirjutas:Tanoka saab siis Zalgirisele poolfinaalis näidata, kui sita otsuse nad tegid, et temast loobusid.
IRW. Nagu ta kahes mängus juba "edukalt" näitas,, eriti viimases. Zalgiris loobus Tanokast selletõttu, et mees on nii sitt kui sitt nende taseme jaoks.
Peab ikka sitt liiga olema, kui nii sitt mees on hooaja parim lauapallide võtja ja paremuselt neljas punktide viskaja.
Viimati muutis Mr. Aff, 01 Apr 2009, 22:37, muudetud 1 kord kokku.
Suletud