BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock [1.aprill] (3. play-off mäng)

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

TDK kirjutas:Ainult Tanokale soovikski võidu puhul õnne, kuid siiski olen sellel meelel, et selline vise läheb ainult pildiraamatus sisse.
Viimasel ajal läheb aga kõik vastupidi sellele mida ma soovin/tahan/loodan, ükskõik mis meeskonna poolt oled, jäb mulje, et kuidagi pidi peab ikka ***** minema.
Eriti veel kui ennustad, siis läheb ikka utoopiliselt ( tuleb meelde kui Joventut oli 17ga ees, 11 minti mängida ja said 3ga pähe :)
Sorry offtopic, igal juhul hetke emotsiooni pealt sülitaks BBLi kõrval KMLi peale, aga eks mänge saab ikka vaatama mindud, kuid hooaeg minu jaoks läbi.
Hooaeg ka minu jaoks läbi, muidugi lähen igale välismängule ikka kaasa ja toetan kalevit nii kuidas suudan, aga.....
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

ei taha isegi mänge vaatama minna enam kuna enamus on ju rockiga.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Kõik tulev on mõttetu, veeretage KML lõpuni, kasutage Viljareid ja Kurbaseid, vahet ei ole mis koha me saame. Uuel aastal uue hooga.
mister tonk
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 30 Dets 2008, 16:27

Postitus Postitas mister tonk »

Isiklikult jäi mulle väga hämaraks millega Lyde platsil tegeles ,kükitas kolmese joone taga ja viskas oma kehva käega peale ,lauapalle ta ka minuarust kätte ei saanud ,üks-ühele mängida ei oska ja mehel mõlguvad veel nba mõtted peas .
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Härra ahv. ärge võrrelge Banaanivabariigi kohaliku mudaliigat ja Balti liigat.
Beard on sellel hooajal pannud zalgirise vastu 16+9 ja 16+10.
Kindlast ei tee ta nõrgemat esitust ka poolfinaalis.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Kalev peaks uue koduhalli muretsema.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

zero0 kirjutas:Kalev peaks uue koduhalli muretsema.
Kuigi täna elas selgelt rohkem rahvast kalevile kaasa, läks rockil ikka paremini . :S
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

Supermario kirjutas:Ilus muinasjutt sai kurva lõpu.Mis siis ikka,tuleb alla neelata ja ütelda,PALJU ÕNNE ROCK.Miskipärast on tunne,et siis sai alguse kalevi lõpu algus.
Olen sinuga sada protsenti nõus ,et siit sai alguse Kalev/Cramo lõpu algus.Nüüd pole muud kui oodata meedias teadet ,et need ja need sponsorid loobuvad Kalev/Cramot toetamast ja see on ka loogiline ,ise arvan ,et tulemas on sama ,mis Ventspils see hooaeg tegi, kuid elame näeme võibolla on see ka emotsiooni pealt praegu öeldud.
hendrik
Kasutaja
Postitusi: 64
Liitunud: 23 Sept 2008, 15:16
Asukoht: haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas hendrik »

spartaklane kirjutas:
Supermario kirjutas:Ilus muinasjutt sai kurva lõpu.Mis siis ikka,tuleb alla neelata ja ütelda,PALJU ÕNNE ROCK.Miskipärast on tunne,et siis sai alguse kalevi lõpu algus.
Olen sinuga sada protsenti nõus ,et siit sai alguse Kalev/Cramo lõpu algus.Nüüd pole muud kui oodata meedias teadet ,et need ja need sponsorid loobuvad Kalev/Cramot toetamast ja see on ka loogiline ,ise arvan ,et tulemas on sama ,mis Ventspils see hooaeg tegi, kuid elame näeme võibolla on see ka emotsiooni pealt praegu öeldud.
Fakk sa ajad mul närvi suht mustaks ikka!
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Tahtsin veel enne magama minekut öelda, et praegu panin tähele, kui hea on emotsiooni pealt ennast ikka välja elada, õnneks suudan siin ennast tagasi hoida ja ei hakka siin risustama ja endale mingit haiget märki külge kleepima, aga jah kõik võimalikus vulgaarsused on mu suust vist läbi käinud :D

Emotsiooni pealt peksta ja igalepoole kõiki saata tegelt jube lahe, mingi nädalakese läheb aega siis läheb juba vaikselt meelest ära.

Mu jutu point on selles, et kõik, kes te tunnete praegu sama, vanduge, karjuge, mölisege, tehke mida iganes hing ihaldab, aga korrakski andkem endale aru, et mängijad ei ole milleski süüdi, kõik mängivad oma klubi eest viimse veretilgani.

Peace, i'm out! (K)
xzibit78
Kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 24 Mär 2009, 21:09

Postitus Postitas xzibit78 »

tra küll peab ütlema selle mängu kohta.
sai siis ka vaatamas käidud ja kalevile kaasaelatud aga ei tulnud ära see võit. selline sita maitse oli suus juba peale esimest poolaega, kus korvid tulid suure pungestamise peale samas kui rockil tuli esimene poolaeg ikka suht ladusalt loogilisi korve. tra ma ei saa aru, mis moodi selllel doronili lasti panna 3-e nii vabalt ja sees ka enamus. ainuke periood, kus kalev tõesti hästi mängis oli 3.da veerandaja esimesed 7 minti, siis ikka hakiti kaitse mõnuga ja saadi ka rünnak käima. kui õigesti mäletan siis 4-da veerandaja alguses toodi keerles siis, kes keeras 3-4 korda ikka sittta(lollid vead jms).lõpp oli juba paras bingo ja nii ta läks.
kangur oli ka üks suur pettumus ja lyde. mitu korda vana sai söödu ja oskas selle ära pudistada selle asemel, et donki panna. pask........rsk
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Mis marru ajas kohati oligi see, et prooviti n-ö "tsirkust" teha, nagu Kerde ütleb.
Orgunniti liiga üle ja mitmed söödud läksid tänu sellele pallikaotusteks.
Pace oli lõpus ikka võimas! :)
Fear the prophet!
Sanikidze
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 15 Mär 2009, 13:35

Postitus Postitas Sanikidze »

Parim võitis.
PEACE!
ogalik112
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 01 Apr 2009, 23:30

Postitus Postitas ogalik112 »

loodan et enamvähem jääb kalevile sama koosseis-eriti loodan et N.Fox ära ei lähe! Kurb oli kaotust näha!
Kasutaja avatar
Jaak54
Kasutaja
Postitusi: 117
Liitunud: 29 Mär 2009, 20:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jaak54 »

Kõige halvem maik jääb ikkagi külge Rytase kahest viimasest põhihooaja mängust BBLis.
Suletud