BBLi Final Four 2009

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
maq
Kasutaja
Postitusi: 366
Liitunud: 06 Dets 2008, 18:03

Postitus Postitas maq »

Kalev4ever kirjutas:Ise ütlete, et "***** ärge vaielge", aga ise siin kirute Rocki nii, et vähe ei ole. Samamoodi võiks keelata teil selle asja, aga kõigil on õigus oma arvamusele!

Ja ei ole see Žalgiris midagi "puhtalt" ainult noorte meeskond!

Ise olen finaalis Rytase poolt! Kolmanda koha mängus loogiliselt võttes ikkagi Rocki poolt ;)
Läheks siis lätlastelgi hullemini, kui meil..
Žalgrise keskmine vanus on BBL.net andmetel 24 aastat. Nii, et on ikka küll noortevõistkond. Kurb, aga tõsi, et Eesti korvpalli seis on vägagi nukker. Eriti võrreldes naabritega. Olgu siis lõunas või põhjas.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Lätlased on igatahes maruvihased Runkauskase peale ja üks nimetas meest lausa "Leedu pärisorjaks".
Aga viha on täitsa põhjendatud. Eilsel mängul viskas ta 9 punkti ja effektiivsus koefitsent oli -3!

http://www.bbl.net/index.php/b19sYW5nPW ... ZwPTc2OA==
Kas keegi märkab, mis valesti on? :D
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
mining531
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 08 Mär 2008, 11:35
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas mining531 »

Kalev4ever kirjutas:Lätlased on igatahes maruvihased Runkauskase peale ja üks nimetas meest lausa "Leedu pärisorjaks".
Aga viha on täitsa põhjendatud. Eilsel mängul viskas ta 9 punkti ja effektiivsus koefitsent oli -3!

http://www.bbl.net/index.php/b19sYW5nPW ... ZwPTc2OA==
Kas keegi märkab, mis valesti on? :D
Place of birth: Salis, Estonia :D
Pilt
liikuvmüür
Kasutaja
Postitusi: 89
Liitunud: 27 Okt 2008, 18:25

Postitus Postitas liikuvmüür »

Kalev4ever kirjutas:Lätlased on igatahes maruvihased Runkauskase peale ja üks nimetas meest lausa "Leedu pärisorjaks".
Aga viha on täitsa põhjendatud. Eilsel mängul viskas ta 9 punkti ja effektiivsus koefitsent oli -3!

http://www.bbl.net/index.php/b19sYW5nPW ... ZwPTc2OA==
Kas keegi märkab, mis valesti on? :D
irw sünnikoht:D
O´Neal on ja jääb parimaks!
BC Kalev/Cramo !!!
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Postitus Postitas Zog »

maq kirjutas:
Kalev4ever kirjutas:Ise ütlete, et "***** ärge vaielge", aga ise siin kirute Rocki nii, et vähe ei ole. Samamoodi võiks keelata teil selle asja, aga kõigil on õigus oma arvamusele!

Ja ei ole see Žalgiris midagi "puhtalt" ainult noorte meeskond!

Ise olen finaalis Rytase poolt! Kolmanda koha mängus loogiliselt võttes ikkagi Rocki poolt ;)
Läheks siis lätlastelgi hullemini, kui meil..
Žalgrise keskmine vanus on BBL.net andmetel 24 aastat. Nii, et on ikka küll noortevõistkond. Kurb, aga tõsi, et Eesti korvpalli seis on vägagi nukker. Eriti võrreldes naabritega. Olgu siis lõunas või põhjas.
Võrreldes meie põhjanaabritega meie korpalli seis nii väga nukker ikka ei ole... kuigi jamh, 15 aasta tagusest mäekõrgusest ülekaalust pole tõesti suurt midagi järele jäänud.
Gallacher
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 08 Mär 2009, 18:22

Postitus Postitas Gallacher »

Jah, 90-te esimesel poolel olime lätlastest veel paremad, leedukatega võis mängida ja soomlased ei olnud üldse küsimus...Kurb.
"Ja lagunebki mäng nagu sitt vee peal laiali!"
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Postitus Postitas Rix »

See auk, mis 90.a teisel poolel spordikoolide kaotamisega tekkis, maksab nüüd kätte. Seis pole nii hull nüüd ka, see raske aeg tuleb lihtsalt üle elada, veelgi tähtsam on, et need noored, kes nüüd vaikselt juba pead tõstavad kaotsi ei läheks. Andkem endale ikka ka aru, et Leeduga võrdlus päris advekaatne pole, seal on korvpall ikka religioon ja miski muu nähtus, Lätiga võrdlus on adekvaatsem ning nende spordipoliitilised otsused 90a olid targemad ja läbinägelikumad, kõvasti aitas just treenerite hoidmine spordikoolide juures (valtersi kool asutati ju aastaid varem kui meie Soku KK).
Lätlased võivad Runkauskase peale ju vihased olla, aga ega tal midagi muud üle jäänud, kui enda peale võtta_ Grafsist pole ju üks-üks tegijat, Helmanis oli väsinud ning Kalve ja Vitols väljas, mazutis krampides. Kes siis oleks pidanud tegema viimastel minutitel?
Viimane näitab tegelikult, et Rock mängis FFis suht keskpäraselt, oleks ASKil vähegi pinki olnud (teine mäng ju ka!), siis oleks läinud nii nagu Küprosel. Tsinn pani lõpus ühe valusa kolmese, mis mängu otsustas... kuigi selleks oli võimalus juba kolmanda veerandi lõpus, kuid Beard jms seltskond otsustas seal kohtunikega vaidlema hakata ning vastasmängijatega omavahelisi asju klaarima hakata. Visnapuu võiks sellistest asjadest veidi õppida, et meeskonna ülekeemist peab just treener ohjama. Rock näitas täpselt ühe poolaja jagu mängu, seda poolfinaalis Zalgirise vastu, ASKi kuuemehelist meeskonda ei suudetud üldse kaitses suruda, noort vasilauskast ka mitte, just selles peitus ka kaotuse üks põhjuseid- ei suudeta mängujuhile survet avaldada. Ja Kullamäe on tõesti sellise mängu jaoks juba vana, midagi pole teha, kaitses paistab see eriti teravalt silma.
Ei tea, kuidas teistel, aga õiget emotsiooni ei tekkinudki, teada oli, et Zalgiris võtab mugava võidu, ei uskunud tegelikult ka Rocki mängijad, kui I poolajal 9ga ette said, et see mäng võidetakse.
Oleksid-schmoleksid siis ka: Cramo ja Rock oleks pidanud mõl. finaalturniiril olema, ASK ei vedanud oma kuue mehega välja. Müstika, kuidas nad Siaust jagu said üldse...Rocki ja Cramo-vaheline poolfinaal oleks olnud maiuspala, Sakus Suurhallis, 6000 pealtvaatajat (olen täiesti kindel, et saal oleks puupüsti täis olnud) ning siis oleks nii finaalis kui poolfinaalis üks Eesti meeskond olnud. Aga jah, sellise stsenaariumi tekkimine oli ja on ulme, Rock poleks suutnud Rohelisi veerandfinaalis oma imeviskega võita...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Delta »

Rix kirjutas:Ei tea, kuidas teistel, aga õiget emotsiooni ei tekkinudki, teada oli, et Zalgiris võtab mugava võidu, ei uskunud tegelikult ka Rocki mängijad, kui I poolajal 9ga ette said, et see mäng võidetakse.
Ja sina otse loomulikult tead seda, mida Rocki mängijad usuvad ja mida mitte.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

mind jättis see 3. koha mäng tegelikult täiesti kylmaks. Mõlemad tiimid ebasümbaatsed. ASK vääris täpselt sama vähe seda FF kohta kui rock
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Oskar8 kirjutas:mind jättis see 3. koha mäng tegelikult täiesti kylmaks. Mõlemad tiimid ebasümbaatsed. ASK vääris täpselt sama vähe seda FF kohta kui rock
Jah ega kohe kui oma lemmik ei saa sinna, siis kohe turniir ebaaus, onju? Ma toonitan veelkord, kui üks võistkond alistab veerandfinaalis teise, siis järelikult on ta poolfinaali kohta rohkem väärt.
Viimati muutis Tartust, 27 Apr 2009, 18:26, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Tartust kirjutas:
Oskar8 kirjutas:mind jättis see 3. koha mäng tegelikult täiesti kylmaks. Mõlemad tiimid ebasümbaatsed. ASK vääris täpselt sama vähe seda FF kohta kui rock
Jah ega kohe kui oma lemmik ei saa sinna, siis kohe turniir ebaaus, onju? Ma toonitan veelkord, kui üks võistkond alistab veerandfinaalis teise, siis järelikult on ta poolfinaali kohta rohkem väärt.
Nimetad seda viimast veerandfinaali alistamiseks? mingi kobin.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

no üleüldiselt oli isegi selles seerias selgelt näha, kumb on tugevam tiim... Õnn soosis seekord tartut midagi teha pole...ja ma ei räägi ebaaususest... ma räägin , et need klubid ei ole tegelikult väärt seda kohta.

Seda ei saa lihtsalt võtta, et Rock nyyd parem, sest ta võitis mängus, kus Kalev tegi ylimalt halva mängu, Kalevit täieliku 1/100 viskega...

Me kõik ju teame mis juhtus 1 mäng enne ja 1 mäng pärast seda mängu
Viimati muutis Oskar8, 27 Apr 2009, 19:37, muudetud 1 kord kokku.
djm
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 23 Dets 2008, 20:01

Postitus Postitas djm »

Oskar, sul nii veenvad argumendid :lol:
kes keelas Kalevil head mängu näidata?
100% TÜ Rocki fänn
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Oskar8 kirjutas:no üleüldiselt oli isegi selles seerias selgelt näha, kumb on tugevam tiim... Õnn soosis seekord tartut midagi teha pole...ja ma ei räägi ebaaususest... ma räägin , et need klubid ei ole tegelikult väärt seda kohta.

Seda ei saa lihtsalt võtta, et Rock nyyd parem, sest ta võitis mängus, kus Kalev tegi ylimalt halva mängu, Kalevit täieliku 1/100 viskega...

Me kõik ju teame mis juhtus 1 mäng enne ja 1 mäng pärast seda mängu
Härrad, kui te oleksite teise mängu samamoodi võitnud, siis oleksite nädalaid rääkinud, milline alistamine see oli jms. Ma ei ütlegi, et parem on, kuid mis alusel on siis väärt BC Kalev seda kohta, kui ta sai Rockilt suhu veerandfinaalis? Mis kuradi moodi te parem tiim olete, kui teie võidate 1 mängu ja meie 2. Nende mängude põhjal seal loen ma meid hetkel enamvähem võrdseteks ja punkt! Kossus ei saa öelda, et halvem võitis (jalkas veel saab, aga kossus kohe kindlasti ei saa). Ei loe punktide vahed, loevad võidud. Võit on nii 1 punktine , kui ka 30 punktine, vahet ei ole! Teeme nüüd nii, et poisid õues on väga ilus ilm, ehk lähete ja mõtlete seal ennem, kui tulete veel sellist iba ajama.
Viimati muutis Tartust, 27 Apr 2009, 20:30, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 697
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

Tartust kirjutas:
Oskar8 kirjutas:no üleüldiselt oli isegi selles seerias selgelt näha, kumb on tugevam tiim... Õnn soosis seekord tartut midagi teha pole...ja ma ei räägi ebaaususest... ma räägin , et need klubid ei ole tegelikult väärt seda kohta.

Seda ei saa lihtsalt võtta, et Rock nyyd parem, sest ta võitis mängus, kus Kalev tegi ylimalt halva mängu, Kalevit täieliku 1/100 viskega...

Me kõik ju teame mis juhtus 1 mäng enne ja 1 mäng pärast seda mängu
Härrad, kui te oleksite teise mängu samamoodi võitnud, siis oleksite nädalaid rääkinud, milline alistamine see oli jms. Ma ei ütlegi, et parem on, kuid mis alusel on siis väärt BC Kalev seda kohta, kui ta sai Rockilt suhu veerandfinaalis? Mis kuradi moodi te parem tiim olete, kui teie võidate 1 mängu ja meie 2. Nende mängude põhjal seal loen ma meid hetkel enamvähem võrdseteks ja punkt! Ei loe punktide vahed, loevad võidud. Võit on nii 1 punktine , kui ka 30 punktine, vahet ei ole! Teeme nüüd nii, et poisid õues on väga ilus ilm, ehk lähete ja mõtlete seal ennem, kui tulete veel sellist iba ajama.
Kas sa siis tõesti julged väita, et sinuarust on Rock mänguliselt olnud see hooaeg parem kui Kalev? Mina vähemalt küll mitte. Mul on endiselt nii kibedalt ja tapvalt kahju, et Kalev ei ole võimeline oma suuri mänge võitma. Sest olgem ausad, Rock mängib nii hästi kui Kalev tal laseb, mitte vastupidi. Midagi pole parata, Rock sai edasi. Kas õnnega või mitte, see on juba maitseasi.
Viimati muutis Kalev, 27 Apr 2009, 20:25, muudetud 1 kord kokku.
Suletud