BBLi Final Four 2009

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Kalev kirjutas:
Tartust kirjutas:
Oskar8 kirjutas:no üleüldiselt oli isegi selles seerias selgelt näha, kumb on tugevam tiim... Õnn soosis seekord tartut midagi teha pole...ja ma ei räägi ebaaususest... ma räägin , et need klubid ei ole tegelikult väärt seda kohta.

Seda ei saa lihtsalt võtta, et Rock nyyd parem, sest ta võitis mängus, kus Kalev tegi ylimalt halva mängu, Kalevit täieliku 1/100 viskega...

Me kõik ju teame mis juhtus 1 mäng enne ja 1 mäng pärast seda mängu
Härrad, kui te oleksite teise mängu samamoodi võitnud, siis oleksite nädalaid rääkinud, milline alistamine see oli jms. Ma ei ütlegi, et parem on, kuid mis alusel on siis väärt BC Kalev seda kohta, kui ta sai Rockilt suhu veerandfinaalis? Mis kuradi moodi te parem tiim olete, kui teie võidate 1 mängu ja meie 2. Nende mängude põhjal seal loen ma meid hetkel enamvähem võrdseteks ja punkt! Ei loe punktide vahed, loevad võidud. Võit on nii 1 punktine , kui ka 30 punktine, vahet ei ole! Teeme nüüd nii, et poisid õues on väga ilus ilm, ehk lähete ja mõtlete seal ennem, kui tulete veel sellist iba ajama.
Kas sa siis tõesti julged väita, et sinuarust on Rock mänguliselt olnud see hooaeg parem kui Kalev? Mina vähemalt küll mitte. Mul on endiselt nii kibedalt ja tapvalt kahju, et Kalev ei ole võimeline oma suuri mänge võitma. Sest olgem ausad, Rock mängib nii hästi kui Kalev tal laseb, mitte vastupidi. Midagi pole parata, Rock sai edasi. Kas õnnega või mitte, see on juba maitseasi.
Aga äkki lasete siis veel vähem mängida? Ma ei väidagi, et on olnud, loe ilusti läbi asi. Minupärast võinuks te hooajal kasvõi kõik 18 mängu võita, aga kui otsustavas staadiumis kukute, siis noh jah, midagi pole teha. Seda, et te pole suurte mängude võistkond on juba ennemgi näha olnud. Ma ei tahagi tulla siia laimama või jumal teab mida, aga ma lihtsalt tahan näidata, kui kehvad on Oskari argumendid.

Edu!
(Y)
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Tulemused Ei Loe!!! Potentsiaal Loeb!!!
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Egert kirjutas:Nimetad seda viimast veerandfinaali alistamiseks? mingi kobin.
Võid ju sõimata vastaseid, kiruda ebaõnne ning süüdistada maaväliseid jõude - mida see enam muudab?

Tuleb edasi liikuda, asi unustada ning teha nii, et järgmine hooaeg suudaksime ka tähtsaid mänge võita. Kõik.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Demarr kirjutas:
Egert kirjutas:Nimetad seda viimast veerandfinaali alistamiseks? mingi kobin.
Võid ju sõimata vastaseid, kiruda ebaõnne ning süüdistada maaväliseid jõude - mida see enam muudab?

Tuleb edasi liikuda, asi unustada ning teha nii, et järgmine hooaeg suudaksime ka tähtsaid mänge võita. Kõik.
mina ei algatanud uuesti seda veerandfinaali teemat ;) Tartust hakaks sellest siin rääkima.
Rocki 3.-st kohast savi, liiigume edasi.
Viimati muutis Egert, 27 Apr 2009, 21:48, muudetud 1 kord kokku.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 697
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

zero0 kirjutas:Tulemused Ei Loe!!! Potentsiaal Loeb!!!
Kuule palun, pane oma suu kinni juba ükskord. See tüütu sarkasm igas foorumi teemas käib vaikselt närvidele, räägi asjast siis vähemalt.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Kalev kirjutas:
zero0 kirjutas:Tulemused Ei Loe!!! Potentsiaal Loeb!!!
Kuule palun, pane oma suu kinni juba ükskord. See tüütu sarkasm igas foorumi teemas käib vaikselt närvidele, räägi asjast siis vähemalt.
Keeruline on kommenteerida sellist jama.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 697
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

zero0 kirjutas:
Kalev kirjutas:
zero0 kirjutas:Tulemused Ei Loe!!! Potentsiaal Loeb!!!
Kuule palun, pane oma suu kinni juba ükskord. See tüütu sarkasm igas foorumi teemas käib vaikselt närvidele, räägi asjast siis vähemalt.
Keeruline on kommenteerida sellist jama.
No siis mõtle enne igat posti, kas seda ikka tegelikult on vaja siia.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Kalev kirjutas:
zero0 kirjutas:
Kalev kirjutas:Kuule palun, pane oma suu kinni juba ükskord. See tüütu sarkasm igas foorumi teemas käib vaikselt närvidele, räägi asjast siis vähemalt.
Keeruline on kommenteerida sellist jama.
No siis mõtle enne igat posti, kas seda ikka tegelikult on vaja siia.
Offtopic: Kusjuures tema mitmed sarkasmid on paremad, kui see iba, mida Oskar siin viimasel ajal postitab.
Viimati muutis Tartust, 27 Apr 2009, 23:50, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Kalev kirjutas:
zero0 kirjutas:
Kalev kirjutas: Kuule palun, pane oma suu kinni juba ükskord. See tüütu sarkasm igas foorumi teemas käib vaikselt närvidele, räägi asjast siis vähemalt.
Keeruline on kommenteerida sellist jama.
No siis mõtle enne igat posti, kas seda ikka tegelikult on vaja siia.
Leian, et selliste argumentediga a'la "Rock võitis koba peale", Kalev OLEKS.... poleks vaja seda foorumit risustada.
Selge on see, et Kalev kaotas veerandfinaalis ja Rock sai BBL-i parima nelja hulka. Küsimust ei tohiks olla, kes on viimasel kahel hooajal Eesti parim olnud. Keegi ei jää mäletama, et 2008/09 hooajal oli Kalevil palju potentsiaali, ühesõnaga oleks võinud selle ka maksma panna. Ise oleks samuti meelsamini näinud Kalevit FF, sest talinlastel tundus rohkem võimalusi olema Žalgirise vastu.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Postitus Postitas Mr. Aff »

Kui nüüd tagasi mõelda kogu selle aasta Balti Liigale, siis peab tunnistama, et Rock võttis siit maksimumi küll. Kasutas efektiivselt ära Läti klubide kriisi Kalevi asemel. Ma poleks kuidagi uskunud enne veerandfinaale, et nad end kolmandaks suudavad mängida. Õnne muidugi oli, aga damn, õnn soosib tugevamaid. Ja ka tulevikus jääb inimeste ja raamatute mällu mitte niipalju Kalevi üksik võit Zalgirise või Rocki üksik võit Rytase üle, vaid Rocki kolmas koht Balti Liigas. Ja kokkuvõttes on see tore. Järgmisel aastal ma kardan, loksub kõik uuesti paika, Eesti klubide eelarved kukuvad Läti-Leedu omadega proportsiooni tagasi ja koht Final Fouris jääb jälle unistuseks. Nii et tundkem rõõmu selleaastase vedamise üle.
Viimati muutis Mr. Aff, 28 Apr 2009, 03:20, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Eelarvete vahekord jääb samaks, langevad ka läti-leedu omad. Vahe on lihtsalt selles, et rytase eelarve on hoopis teises suurusjärgus ja olenemata langusest saadakse ikkagi häid mehi endale lubada. zalgiris läheb niikuinii laiali. või tuuakse triobeti mehed eliitdivisoni mängima.



Mr. Aff kirjutas:Kui nüüd tagasi mõelda kogu selle aasta Balti Liigale, siis peab tunnistama, et Rock võttis siit maksimumi küll. Kasutas efektiivselt ära Läti klubide kriisi Kalevi asemel. Ma poleks kuidagi uskunud enne veerandfinaale, et nad end kolmandaks suudavad mängida. Õnne muidugi oli, aga damn, õnn soosib tugevamaid. Ja ka tulevikus jääb inimeste ja raamatute mällu mitte niipalju Kalevi üksik võit Zalgirise või Rocki üksik võit Rytase üle, vaid Rocki kolmas koht Balti Liigas. Ja kokkuvõttes on see tore. Järgmisel aastal ma kardan, loksub kõik uuesti paika, Eesti klubide eelarved kukuvad Läti-Leedu omadega proportsiooni tagasi ja koht Final Fouris jääb jälle unistuseks. Nii et tundkem rõõmu selleaastase vedamise üle.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

zero0 kirjutas:
Kalev kirjutas:
zero0 kirjutas: Keeruline on kommenteerida sellist jama.
No siis mõtle enne igat posti, kas seda ikka tegelikult on vaja siia.
Leian, et selliste argumentediga a'la "Rock võitis koba peale", Kalev OLEKS.... poleks vaja seda foorumit risustada.
Selge on see, et Kalev kaotas veerandfinaalis ja Rock sai BBL-i parima nelja hulka. Küsimust ei tohiks olla, kes on viimasel kahel hooajal Eesti parim olnud. Keegi ei jää mäletama, et 2008/09 hooajal oli Kalevil palju potentsiaali, ühesõnaga oleks võinud selle ka maksma panna. Ise oleks samuti meelsamini näinud Kalevit FF, sest talinlastel tundus rohkem võimalusi olema Žalgirise vastu.
mine kiida rocki nende foorumis
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Egert kirjutas:
zero0 kirjutas:
Kalev kirjutas: No siis mõtle enne igat posti, kas seda ikka tegelikult on vaja siia.
Leian, et selliste argumentediga a'la "Rock võitis koba peale", Kalev OLEKS.... poleks vaja seda foorumit risustada.
Selge on see, et Kalev kaotas veerandfinaalis ja Rock sai BBL-i parima nelja hulka. Küsimust ei tohiks olla, kes on viimasel kahel hooajal Eesti parim olnud. Keegi ei jää mäletama, et 2008/09 hooajal oli Kalevil palju potentsiaali, ühesõnaga oleks võinud selle ka maksma panna. Ise oleks samuti meelsamini näinud Kalevit FF, sest talinlastel tundus rohkem võimalusi olema Žalgirise vastu.
mine kiida rocki nende foorumis
Kas Rock ei vääri kiitust? Mida saavutas Kalev sellel hooajal nii tähelepanuväärset?
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

ma juhiks ikka tähelepanu sellele, et mis juhtus 1 mäng enne ja 1 mäng pärast Kalevi ja rocki seda õnnetut omavahelist mängu... kui yks tiim võidab pidevalt ja suurelt, ning teine ainult hea mängu korral ja 9lt meetrilt Centri poolt tehtud viimase sekundi viskega, siis ei saa kuidagi tunnistada,et Rock kalevist parem oleks ...
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

zero0 kirjutas:
Egert kirjutas:
zero0 kirjutas: Leian, et selliste argumentediga a'la "Rock võitis koba peale", Kalev OLEKS.... poleks vaja seda foorumit risustada.
Selge on see, et Kalev kaotas veerandfinaalis ja Rock sai BBL-i parima nelja hulka. Küsimust ei tohiks olla, kes on viimasel kahel hooajal Eesti parim olnud. Keegi ei jää mäletama, et 2008/09 hooajal oli Kalevil palju potentsiaali, ühesõnaga oleks võinud selle ka maksma panna. Ise oleks samuti meelsamini näinud Kalevit FF, sest talinlastel tundus rohkem võimalusi olema Žalgirise vastu.
mine kiida rocki nende foorumis
Kas Rock ei vääri kiitust? Mida saavutas Kalev sellel hooajal nii tähelepanuväärset?
Kalevi foorumis kindlasti mitte.
Suletud