BBLi Final Four 2009

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Tegelikult on asi selles, et sellel teemal võibki rääkima jääda.
Meie, kalevi fännid, ei tohi olla nii kaua kibestunud, nagu Demarr ütles: tuleb edasi liikuda!
Mulle hakkab endale vaikselt samamoodi tunduma, et mingid Delfi-noored siia üle tulnud, sest ainult neil tundub seda kibestumust veel jaguvat.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Postitus Postitas Zog »

TDK kirjutas:Tegelikult on asi selles, et sellel teemal võibki rääkima jääda.
Meie, kalevi fännid, ei tohi olla nii kaua kibestunud, nagu Demarr ütles: tuleb edasi liikuda!
Mulle hakkab endale vaikselt samamoodi tunduma, et mingid Delfi-noored siia üle tulnud, sest ainult neil tundub seda kibestumust veel jaguvat.
Sekundeerin. Ei saa eitada fakti, et Kalev oli põhihooajal Rock'ist parem, kuid selle üle, kas see üldse midagi ka loeb, võibki ju vaidlema jääda. Ja samuti ei saa eitada fakti, et Rock on viimase kahe ja poole aasta jooksul kokkuvõttes Kalevist parem olnud: kaks kodust meistritiitlit ja kaks final four'i kohta räägivad enda eest. AGA... see on kõik minevik, ja selle üle on tüdimuseni arutletud. Huvitav saab olema see, kuidas Kalev ennast kokku võtta suudab, ja kas saadakse see aasta ometi see meistritiitel koju jäetud, kuna potentsiaali selleks peaks ju olema.

Muideks: tore et Doronin ja Tein Final Four'il suht kenasti mängisid: neid läheb suvel koondisel vaja. Nüüd ootame Kangurilt-Arbetilt-Keerleselt ja teistelt sama head ja paremat esitust.
Viimati muutis Zog, 28 Apr 2009, 13:29, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Zog: Muideks: tore et Doronin ja Tein Final Four'il suht kenasti mängisid: neid läheb suvel koondisel vaja. Nüüd ootame Kangurilt-Arbetilt-Keerleselt ja teistelt sama head ja paremat esitust.
Doronini puhul polegi see eriline üllatus tal ikka tulevad vahel mängud päris hästi välja, aga tein on teada tuntud mees põhiturniiridel teeb 1-2 tema kohta normaalset mängu ja siis järgmine normaalne mäng tuleb alles finaalide paiku.
Hendrik.
Kasutaja
Postitusi: 380
Liitunud: 05 Juun 2008, 23:37
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Hendrik. »

Oskar8 kirjutas:ma juhiks ikka tähelepanu sellele, et mis juhtus 1 mäng enne ja 1 mäng pärast Kalevi ja rocki seda õnnetut omavahelist mängu... kui yks tiim võidab pidevalt ja suurelt, ning teine ainult hea mängu korral ja 9lt meetrilt Centri poolt tehtud viimase sekundi viskega, siis ei saa kuidagi tunnistada,et Rock kalevist parem oleks ...
Võidab pidevalt ja suurelt? Segi oled ?
Tartu Rock!
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Hendrik. kirjutas:
Oskar8 kirjutas:ma juhiks ikka tähelepanu sellele, et mis juhtus 1 mäng enne ja 1 mäng pärast Kalevi ja rocki seda õnnetut omavahelist mängu... kui yks tiim võidab pidevalt ja suurelt, ning teine ainult hea mängu korral ja 9lt meetrilt Centri poolt tehtud viimase sekundi viskega, siis ei saa kuidagi tunnistada,et Rock kalevist parem oleks ...
Võidab pidevalt ja suurelt? Segi oled ?
Irw me oleme teid 1 kord võitnud suurelt ja teie 2. Selle hooaja mängud on vist viigis või siis Kalevil 1 võit rohkem. Keegi ei räägigi siin, et Rock on Kalevist parem! Siin rõhuti nagu ikka rohkem võistkondade võrdusele ja millele iganes veel. Vägisi hakkab tunduma, et see number 8 seal nime taga on su vanus.

Loogiline, et igaüks peab omasi parimaks, aga ma ei saa ju tulla siia kuulutama, et Rock on parem, ega ju? Lihtsalt teie põhjendused on imelikud.
Viimati muutis Tartust, 28 Apr 2009, 15:45, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Mina pean omasid ikka kõige paremaks!
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Selle teema võiks kinni panna või mida iganes teha, aga tõsine OT käib kogu aeg viimasel ajal. Minu meelest oin ikkagi too parem ja too väärinuks rohkem seda kohta. Igal ühel teist on enda isiklik arvamus!
See teema oli mõeldud FF-ile ja seda enam võiks teema sulgeda vms, sest FF on läbi ja offtopicut on palju :D
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Jaak54
Kasutaja
Postitusi: 117
Liitunud: 29 Mär 2009, 20:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jaak54 »

Kalev4ever kirjutas:Selle teema võiks kinni panna või mida iganes teha, aga tõsine OT käib kogu aeg viimasel ajal. Minu meelest oin ikkagi too parem ja too väärinuks rohkem seda kohta. Igal ühel teist on enda isiklik arvamus!
See teema oli mõeldud FF-ile ja seda enam võiks teema sulgeda vms, sest FF on läbi ja offtopicut on palju :D
Raudselt jätkub see teema Eestikate playoff teemas...

Minuarust võiks kah selle teema lõpetada ning keskenduda nüüd siis EMV playoffide ja finaali peale.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Taltsi donk on nii mõneski korvist parem !
Suletud