KML Finaalid: BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Eepica91
Kasutaja
Postitusi: 123
Liitunud: 07 Apr 2009, 20:06

Postitus Postitas Eepica91 »

mul pole kunagi seda olnud ja ei hakka ka olema.
Siimu
Kasutaja
Postitusi: 430
Liitunud: 16 Mär 2009, 11:46

Postitus Postitas Siimu »

Eepica91 kirjutas:mul pole kunagi seda olnud ja ei hakka ka olema.
BC KALEV/CRAMO
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Postitus Postitas tont »

kullamäe sai korra tehnilise, tein ei saanud mitte ühtegi. kui mängu tähelepanelikumalt jälgida, siis näed, et kohtunikega mölisetakse pidevalt. iseasi on see, mida neile öeldakse ja mida mitte.
Viimati muutis tont, 04 Juun 2009, 13:44, muudetud 1 kord kokku.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Tein sai ebasportliku asja eest, mis seda väärt ei olnud, aga see selleks. See on olnud asi ning igaüks tehku omad järeldused vile kohta.
(Y)
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

No kui siin süüdistamiseks Rocki juhtkonna poolt läheb siis mina näen siin hoopis vandenõuteooriat ,et kohtunikud mängisid kokku ,et Kalev/Cramo Balti Liiga Final fouri ei pääseks.See tunduks ju ebareaalne jutt ,mida ma siin ajan Rocki fännidele.On naeruväärselt küüniline tugineda endise Rocki peatreeneri seisukohale ,et siin oli tegu kokkumänguga.Ja tõesti kahju ,et Rocki juhid ei saa siiamaani aru ,et Kalev/Cramo tuli Eesti Meistriks teenitult olles Rockist kogu selle hooaja joksul peetud 15 omavahelises mängus parem numbritega 9-6 ja see on juba veenev üleolek olenemata sellest ,et Balti Liigas sai Rock pronksi ,mida nad tegelikult ei väärinud,sest olen kindel ,et kui Kalev/Cramo oleks olnud Final Fouris siis oleksime selle koossesuga Zalgirisestgi üle olnud.
Kahju on ka sellest ,et meie meedia kajastab asju ainult ühe mätta otsast vaadatuna ja ei tugine teiste ekspertide arvamusega küsitledes ainult Rockiga seotud inimesi ja halvustades Kalev/Cramot ja tema meistritiitlit.Kulla ajakirjanikud saage juba sellest Rockimaaniast üle ja tulge maapeale tagasi ,sest võitis ju parem ehk siis KALEV/CRAMO.
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Delta »

Kõigile fännidele, kes sõna kohtunik ja vile peale siin kohe orgasmi äärele lähevad, natuke lugemist->

http://sponest.ee/korvpall/news/1641

Eks ikka kirutakse, kui rahul ei olda vilega, pole midagi ebamaist ..või kuidas?
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

heh, mu artikkel.

Loomulikult vingutakse kohtunike tegevuse üle..Lätis, Leedus, eestis..igalpool. Aga no kurat, selles seerias nüüd küll Rockile nii palju liiga ei tehtud, et siin räägitakse midagi tiitli kätte mängimisest kalevile.
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Delta »

Tiitlit ei saa "kätte mängida", tiitel tuleb võita. Kas kellegi abiga või abita praegusel juhul, see on juba vaatlejate silmades ja igal ühel on arvamus ning õigus sellele. Kalev võitis tiitli, keegi ei kahtle selles.
Samas ei tasu tulla välja ka repliikidega ala "Minu silmis on Rock sellega teinud ennast täiesti täis igatahes. Igasugune sümpaatia selle klubi vastu on mul kadunud." . Nagu Rock või nende fännid, või toetajad, kes iganes oleks nüüd millegi ennekuulmatuga hakkama saanud, kui kommenteerisid enda vaatenurgast kohtunike tegevust.
Vana asi, seda on tehtud aastaid ja tehakse edasi, pole vaja nii õhku täis minna sellest. Mõnele meeldib vile, teistele mitte.
Ja kui nüüd väga tahate Rocki fänne maha teha selle eest, minge lugege ajaviiteks oma eneste kommentaare eelmise aasta finaalseerias ja vilest seal.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Kuule Delta, kui sind polnud emaspäeval saalis, siis sa ei möliseks siin.
Rocki fännid tegid ennast sellega täis, et nad olid seljaga autasustamise ajal. Kaotus tuleb vastu võtta väärikalt, nagu ütles Rocki enda peatreener Visnapuu.
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Delta »

Olin saalis, küll ei istunud Rocki fännklubi juures, vaid olime oma seltskonnaga "vanadel fännklubi kohtadel". Ja no anna andeks ei näinud küll mina midagi taunimisväärset selles, kui ühe võistkonna fännid vabavisete ajal rassistlike kommentaare teevad, et peale mängu vastasvõistkonna fännid neile(nende võistkonnale) selja keeravad.
Ei ole mitte ainult mustanahalisele ahvi häälitsuse tegemine rassistlik. Saab ka teisiti ja seda tõestasid Kalevi fännid suht ilmekalt .
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Haha korralik teema :)
Vinguda oskavad kõik.
Nagu keegi ütles, et vilega on sama nagu koolis, saad 2 siis on õpetaja süüdi - saad pähe siis on kohtunik süüdi ;)(


Peace out, eight(A) town :)
Viimati muutis TDK, 04 Juun 2009, 16:26, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Kalev4ever kirjutas:Alati on ju kohtunikud süüdi :D

Sama asi on koolis: Kui õpilane saab viie, on õpilane tubli! Aga kui õpilane saab kahe on ikka õpetaja selles ju süüdi! ;)
Hooaeg on läbi ja mõned ikka leiavad veel jõudu, et vaielda siin :D
Kalev on Eesti meister ja vsjo!
Ja ma ütlen veel kord, et ma suhtun rassistidesse halvustavalt. Milles on inimene süüdi, et ta sündis mustanahalisena?
Fear the prophet!
Daniel
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 29 Apr 2009, 20:58

Postitus Postitas Daniel »

olles istunud nii kalevi kui rocki fännide keskel. siis tsiviliseeritust, kaine olemist on tartu fännide seas vähem.
ja lõpuks jõudsin küsimuseni, :
kas fänluse mõte ei ole mitte omade toetamine vaid teiste mahategemine ?

Tartu siiski võitis see aasta teise koha. palju õnne !
rocki fännid: vaadake pigem milles oma klubi üle uhke olla, mitte milles teisi süüdistada.

sama ka kalevi fännidele tegelt :)

aja, kalevi fännide komando võiks teha avatuma suhtumise uute liikmete vastuvõtmiseks.
sest ma usun, et inimesi kes kaasa karjuks on palju. lihtsalt üksi vaiksete inimeste keskel karjuda hakkab ju ka imelik.
ja see nanananaa laul sobiks suht hästi kalevi hümniks(kui see juba ei olegi seda ?)
Kasutaja avatar
Egert2899
Kasutaja
Postitusi: 127
Liitunud: 11 Apr 2008, 19:46

Postitus Postitas Egert2899 »

Kas 6. mängus ei soosinud kohtunikud selgelt rocki???
ma ei saa aru mis kuradi paska terve eesti ajab. Illak ka ei oska kaotada. Kust otsast see rock siis parem klubi on??? Koguaeg on jutt, et Eesti liiga on ikkagi tähtsaim. Nüüd kui suhu said, siis hakati vabandusi otsima. Tõesti rocki poisid... õppige kaotama.:)

ELAGU KALEV/CRAMO!!!
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Postitus Postitas tont »

üks asi on mulle veel selgusetuks jäänud või pole lihtsalt tähele pannud. viimase mängu lõpus, kui doronin oli kolmese mööda uhanud ja peale seda foxile vea teinud, siis mille eest georgi tehnilise sai? mis talle ei meeldinud, et sellisel hetkel läks veel kohtunikega põrkama?
Vasta