Charron Fisher

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Ragles23
Kasutaja
Postitusi: 188
Liitunud: 01 Okt 2009, 22:57
Asukoht: Eesti,Soome

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas Ragles23 »

http://pilt.delfi.ee/picture/8969553/" onclick="window.open(this.href);return false;
Sellel mehel on ikka väga tugevad jalad
[GO KALEV GO !
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas Egert »

Tarvas on viimastel veerandaegadel kindlalt peale jäänud – koduses avamängus 14 ning üleeile 13 punktiga. Virulaste üks võtmeküsimusi on Martin Müürsepa kasutamine. Kahtlemata on ülisuurte kogemustega Müürsepp suur jõud. Tema rolli ei saa alahinnata. Kuid laupäeval tekkis olukordi, kus Müürsepp hakkas charronfisherlikult omade mängu segama.
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=374985" onclick="window.open(this.href);return false;
Ma ei saa aru, nüüd on õhtulehele ka juba Fisher ette jäänud. Ta oli põhihooaja ja on ka poolfinaalide resultatiivseim mängija ja ikka võetakse ta kallal. Kalevis peab ju ka keegi peale viskama. Kas Fisher segab siis Kalevi mängu või?
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas vaim564 »

Egert kirjutas:
kus Müürsepp hakkas charronfisherlikult omade mängu segama.
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=374985" onclick="window.open(this.href);return false;
:irw
Kui Fisher ei oleks omade mängu "seganud", siis Kalev praegu poolfinaalis ei mängiks :D
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas Kalev4ever »

Kuidagi moodi peab ju teksti vürtsitama, et uudis ikka rohkem müüks. Ma ütlen üldse, vahest mul viskavad üle need Arikesed ja Tserp´id Õhtulehe uudistes "undamas".
Fear the prophet!
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas YO »

Fisher on kõva!
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas tont »

YO kirjutas:Fisher on kõva!
hakkad ehk ise ka juba uskuma kalevi võitu? või siiski veel mitte?
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas xrip55 »

Fisheril ikka uut klubi pole ?
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas zero0 »

Kahju, et see mees ära lasti, kindlasti üks parimaid leegionäre, kes Eestsis mänginud on, kindlasti oli ka parem nii Foxist, Lyde'ist kui ka Linehanist, kuid see on ainult minu arvamus. Armastas liiga palju kolme peale visata, see oli tema suurim viga. Aga pole midagi imestada, miks ei soovinud Cramoga lepingut pikendada, kui talle tehti üldse pakkumine.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas KalevForever »

zero0 kirjutas:Kahju, et see mees ära lasti, kindlasti üks parimaid leegionäre, kes Eestsis mänginud on, kindlasti oli ka parem nii Foxist, Lyde'ist kui ka Linehanist, kuid see on ainult minu arvamus. Armastas liiga palju kolme peale visata, see oli tema suurim viga. Aga pole midagi imestada, miks ei soovinud Cramoga lepingut pikendada, kui talle tehti üldse pakkumine.
Millegi pärast arvan ,et et talle ei tehtudki pakkumist.
Oli hea küll,aga minu arvates oli Linehan ja paremate päevade Reed ikka vähe kõvemad,aga see on lihtsalt minu arvamus.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas nojah »

Fisher parem, kui Fox ja Linehan? Seeni oled söönud v?
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas Asjaajaja »

nojah kirjutas:Fisher parem, kui Fox ja Linehan? Seeni oled söönud v?
Mina olen täielikult nõus, et Fisher oli parem. Kohe pea jagu, üks parimaid leegionäre läbi aegade - kui mitte parim. Ta tõi igas mängus oma punktid ära ja võitles lauas paremini kui tsenter.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas zero0 »

KalevForever kirjutas:
zero0 kirjutas:Kahju, et see mees ära lasti, kindlasti üks parimaid leegionäre, kes Eestsis mänginud on, kindlasti oli ka parem nii Foxist, Lyde'ist kui ka Linehanist, kuid see on ainult minu arvamus. Armastas liiga palju kolme peale visata, see oli tema suurim viga. Aga pole midagi imestada, miks ei soovinud Cramoga lepingut pikendada, kui talle tehti üldse pakkumine.
Millegi pärast arvan ,et et talle ei tehtudki pakkumist.
Oli hea küll,aga minu arvates oli Linehan ja paremate päevade Reed ikka vähe kõvemad,aga see on lihtsalt minu arvamus.
Mina isiklikult hindan kõige rohkem stabiilsust. Raske on tegelt neid võrrelda, kuna mängisid erinevatel positsioonidel, kuid siiski Fisher on minu lemmik Cramo leegionär läbi aegade.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas nojah »

Fisher oli kindlasti Kalevi eelmise hooaja parim leegionär aga tema kaitsemäng oli nagu oli. Nii Fox kui Linehan olid mõlemad väga head kaitses. Linehan suutis lisaks rünnakul kohati nii mõnegi mängu ära teha ja Fox oli ka suurepärane meeskonnamängija. Kindlasti näeks pigem nende suguseid mehi meeskonnas, kui Fisherit. Jah, ta tegi palju skoori, võttis lauda ja oli efektne mängija aga meeskonnamängu ta ikka väga ei vallanud ja kaitses oli ka nagu oli. Pluss need kolmesed-kolmesed....
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas Egert »

Fisheril oli ju õudsalt lihtne kaitset mängida, kui ta pidi korvi all 2m vendi katma.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas nojah »

Lühemate ja kiiremate vastu ta oli siis kaitses parem v? Tal oligi kõige suurem häda see, et pikkuselt oli ta tagamängija aga kaitses jäi vastaste nr 2-3 peal mängijate jaoks liiga aeglaseks ning korvialuste mängijate jaoks liiga lühikeseks. Lisaks ei olnud tal ka väga tahtejõudu kaitses pingutamiseks - kaitsemänguga isiklikku statistikat ei tee. Musta töö mees ta küll ei olnud (erinevalt näiteks Linehanist ja Foxist).

Ma saan aru, et noorematele korvpallihuvilistele meeldivad lihastes mustanahalised korvpallurid, kes hüppavad kõrgele ja palli võimsalt pealt suruvad aga selleks, et olla tipptaseme mängija on rohkem ja mitmekülgsemaid oskusi vaja.

Muidugi ma ei ütle ühtegi halba sõna otseselt tema kohta, müttas korvi all endast pikematega (eriti rünnakul) vapralt ja oli eelmine hooaeg vajalik mees realiseerijana aga üldine tase oli ikka midagi muud, kui Linehan ja Fox. Ning ka meeskond ise oli eelmine hooaeg tema ümber hoopis nõrgem. Selles mõttes kergem särada ja isiklikku statistikat koguda. Mitte et ma viimast igas olukorras laidaksin, keegi peab ju punkte ka viskama....
Viimati muutis nojah, 26 Aug 2010, 00:40, muudetud 1 kord kokku.
Vasta