Charron Fisher

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas Egert »

Rix kirjutas:
--KingLeBron-- kirjutas:Ja teeks mängulõpus ka kindlalt skoori ilma väristamatta.
Ja mängiks sellist meeskondlikku kaitset nagu Cramo sel hooajal? Imemees siis tõesti.
Millisest meeskondlikust kaitsest jutt käib?
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas Go Cramo! »

Nii mina kui enamik teisi fänne ootaks pikkisilmi tema comeback`i.....kurb on aga see, et enam kui kindlalt Kalev/Cramo teda palgata ei saa,ei taha või jumal teab mis sada põhjust veel. Oleks see minu teha, annaks ma vabaks nii Krabi,Saksa kui ka võibolla Orula kellest pole viimasel ajal suurt tolku olnud ja tooks "lammutaja" tagasi. Kui balti liigas tahetakse kuhugi jõuda ning võita ka Eesti meistritiitel, siis oleks see suurepärane käik, seda enam et Charron on meil hiljuti mänginud, teab kuidas siin mängima peab, teab osaliselt ka meeskonda jne jne.
Tõesti juhtkond võiks selles osas mõistusele tulla ja saada aru, et hetkelise meeskonnaga ei suudeta suure tõenäosusega teha teoks neid plaane mida Kuusmaa tahaks
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:
Rix kirjutas:
--KingLeBron-- kirjutas:Ja teeks mängulõpus ka kindlalt skoori ilma väristamatta.
Ja mängiks sellist meeskondlikku kaitset nagu Cramo sel hooajal? Imemees siis tõesti.
Millisest meeskondlikust kaitsest jutt käib?
Hee, vaata paljud vastased liigades Cramo vastu skoori teevad sel aastal. Ja siis võrdle eelmise aasta numbritega. Siis vaidleme edasi, kui soovi on.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas Korx300 »

Go Cramo! kirjutas:Nii mina kui enamik teisi fänne ootaks pikkisilmi tema comeback`i.....kurb on aga see, et enam kui kindlalt Kalev/Cramo teda palgata ei saa,ei taha või jumal teab mis sada põhjust veel. Oleks see minu teha, annaks ma vabaks nii Krabi,Saksa kui ka võibolla Orula kellest pole viimasel ajal suurt tolku olnud ja tooks "lammutaja" tagasi. Kui balti liigas tahetakse kuhugi jõuda ning võita ka Eesti meistritiitel, siis oleks see suurepärane käik, seda enam et Charron on meil hiljuti mänginud, teab kuidas siin mängima peab, teab osaliselt ka meeskonda jne jne.
Tõesti juhtkond võiks selles osas mõistusele tulla ja saada aru, et hetkelise meeskonnaga ei suudeta suure tõenäosusega teha teoks neid plaane mida Kuusmaa tahaks

Olen enam kui kindel, et Kuusmaa ei võtaks elu sees sellist meest enda võistkonda. See mees lihtsalt ei mänginud kaitset ju. Kuusmaale ei sobi ju sellised mehed. Cramo kaitse on ikka teistsuguune kui see oli eelmisel hooajal...
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas Egert »

Korx300 kirjutas:
Go Cramo! kirjutas:Nii mina kui enamik teisi fänne ootaks pikkisilmi tema comeback`i.....kurb on aga see, et enam kui kindlalt Kalev/Cramo teda palgata ei saa,ei taha või jumal teab mis sada põhjust veel. Oleks see minu teha, annaks ma vabaks nii Krabi,Saksa kui ka võibolla Orula kellest pole viimasel ajal suurt tolku olnud ja tooks "lammutaja" tagasi. Kui balti liigas tahetakse kuhugi jõuda ning võita ka Eesti meistritiitel, siis oleks see suurepärane käik, seda enam et Charron on meil hiljuti mänginud, teab kuidas siin mängima peab, teab osaliselt ka meeskonda jne jne.
Tõesti juhtkond võiks selles osas mõistusele tulla ja saada aru, et hetkelise meeskonnaga ei suudeta suure tõenäosusega teha teoks neid plaane mida Kuusmaa tahaks
Olen enam kui kindel, et Kuusmaa ei võtaks elu sees sellist meest enda võistkonda. See mees lihtsalt ei mänginud kaitset ju. Kuusmaale ei sobi ju sellised mehed. Cramo kaitse on ikka teistsuguune kui see oli eelmisel hooajal...
Eelmine aasta pidi ta mängima C positsioonil, mis kaitset sa temalt 2 meetriste vastu ootasid?
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas Rix »

Palju sa saalis neid mänge vaatamas käisid? Kaitses temast väga palju abi olnud, see ei sõltu positsioonist, vaid on kinni tahtmises ja pingutamises, see mees oli skoorija. Fännid muidugi on ka alatai meeste valimises kõige targemad, selles ma muidugi ei kahtle.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas Egert »

Rix kirjutas:Palju sa saalis neid mänge vaatamas käisid? Kaitses temast väga palju abi olnud, see ei sõltu positsioonist, vaid on kinni tahtmises ja pingutamises, see mees oli skoorija. Fännid muidugi on ka alatai meeste valimises kõige targemad, selles ma muidugi ei kahtle.
Olen täiesti kindel, et olin saalis sinust palju rohkem. Muidugi ei ole fännidel õigusi mängijaid valida, Rixi sõna maksab.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas Rix »

Okei. Ju siis sul on kaitsemängust vähe teine ettekujutus kui mul.
Üks üldisem märkus, see, et sulle foorumis keegi vastu vaidleb, ei tähenda, et sind isiklikult rünnatakse vms. See ongi foorumi mõte, erinevad seisukohad rikastavad foorumit, mitte vastupidi. Intelligentselt vaielda korvpalli üle, see on minu arvates üldse selle foorumi mõte ning siin on ka päris hea kriitiline mass postitajaid, kellega seda teha. Kui keegi hakkab aga lapsikult solvuma või üldse mõttevabu emotsioon lendu laskma, siis on tal see õigus, aga arvestada tuleb, et reaktsioon on ka vähe teravam.

Antud juhul ongi tegemist erinevate nägemustega: siin kiidetakse Fisheri tugevaid külgi, kuid minu arvamus on, et mehel oli siiski liiga palju puudusi selleks, et ta selleaastasesse meeskonda ei sobiks. Ja enda arvates tõin nad välja: loodetavasti ollakse nõus ka sellega, et sel aastal on Cramo kaitsemäng hoopis teisest puust (ja teises formatsioonis ka), kui eelmisel aastal. Selle aluseks on kindlasti ka suvine ettevalmistus. Seda näitab ka stat, kuigi jah, statil on omad puudused. All due respect, mängijate valikul on see ka päris oluline roll ikkagi treeneritel, kes mängijaid oma nägemusse sobitavad, mitte, et nägemus tehakse nende meeste järgi, keda justkui kuskilt sisse saaks tuua (neid hääli oli ka siin, et toome Reedi tagasi, kui mees aga Soome võistkonnaga siia saabus, siis...).
Fännid võivad kindlasti erinevate meeste kohta arvamusi avaldada, aga siis tuleb ka kriitikale vastata, mitte postitada ühelauselisi "mis meeskondlikust kaitsest on jutt".
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas Kalevpoiss »

No ega ta kaitses päris käed rüpes ka ei istunud. Vaheltlõikeid nt Balti Liigas 1,4 ja eestikatel 2,1 (selles arvestuses kogu liiga 3.mees). Üldiselt tuleb leppida sellega, et mehed, kes on nii rünnakul kui kaitses ülikõvad Eesti klubid endal lubada ei saa. Praegu on nagu kaitse OK, aga rünnakul pole tõesti meest, kellele lõpus pall anda ja öelda et ära nüüd värista, mine pane ära.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas Mr. Aff »

Khm? Kas kaotada hea kaitsemänguga ja olematu ründemänguga on kuidagimoodi õilsam või parem kui olematu kaitsemänguga ja hea ründega?
Mitte et su argument vett peaks, keskmine on ehk parem, kui eelmine hooaeg, samas: Rudupis 87, TTÜ 87, VEF 80, Nevezis 81, Liepaja 78 ???
See et paar ülekaalukat võitu on saadud nii et vastased väga ei viska, teeb statistika näiliselt ilusaks, aga enamikes BBLi kaotusmängudes on Kalevi korv täis uhatud.

Mis Fisherisse puutub, siis tema saamine on märg unenägu tõenäoliselt, aga eksperimendina oleks see kindlasti huvitav. Isegi kui tema pealt kaitses käriseks, MEIL POLE SKOORIJAT, get it?
Rix kirjutas:Hee, vaata paljud vastased liigades Cramo vastu skoori teevad sel aastal. Ja siis võrdle eelmise aasta numbritega. Siis vaidleme edasi, kui soovi on.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas Rix »

Mr. Aff kirjutas:Khm? Kas kaotada hea kaitsemänguga ja olematu ründemänguga on kuidagimoodi õilsam või parem kui olematu kaitsemänguga ja hea ründega?
Mitte et su argument vett peaks, nagu suht sageli su argumentidega on: Rudupis 87, TTÜ 87, VEF 80, Nevezis 81, Liepaja 78 ???
See et paar ülekaalukat võitu on saadud nii et vastased väga ei viska, teeb statistika näiliselt ilusaks, aga enamikes BBLi kaotusmängudes on Kalevi korv täis uhatud.

Mis Fisherisse puutub, siis tema saamine on märg unenägu tõenäoliselt, aga eksperimendina oleks see kindlasti huvitav. Isegi kui tema pealt kaitses käriseks, MEIL POLE SKOORIJAT, get it?
Rix kirjutas:Hee, vaata paljud vastased liigades Cramo vastu skoori teevad sel aastal. Ja siis võrdle eelmise aasta numbritega. Siis vaidleme edasi, kui soovi on.
Kui sa arve loobid, siis palun mitte valikuliselt. Teeme nii, et sa pane siia eelmise aasta kõik november-detsembr mängud, ka VTB liiga. Ma panen siia kõik mängud sellest hooajast. Vaatame veel siis numbreid. Sobivalt sa eelmise aasta mänge üldse siia ei pannud muidugi, kuigi kogu point selles oligi.
Ja kui sa arvad, et meeskonna suurimaks probleemiks on skoorija puudumine, siis mõneti on sul õigus. Kui sa arvad, et Fisher oleks sellele lahendus, siis on sul õigus seda arvata, kuid minu õigus on öelda, et kokkuvõttes oleks tema kasutegur negatiivne.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas Go Cramo! »

teadaolevalt on Charron hetkel vaba ja otsib klubi, kus mängida.Oleks vaid Kalev/Cramo juhtkond ja omanik nüüd kärmed...
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas theundertaker »

ei kalev ei taha neid mehi kes enne mänginud ju siin on kahjuks
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas kalevif2nn »

Kui see vend peaks siia toodama , sis lihtsalt on küll fantastiline.Kusjuures ta sobiks ka, aga kahtlen kas rahadega välja tuldaks.Samas kui Keerles läheb..
Sokk-Skele-Arbet-Fisher-Dunigan + pingilt Tamm, Dorbek, Toome poleks üldsegi paha.
KML-EUROCUP-VTB
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Charron Fisher

Postitus Postitas theundertaker »

siis peab panema hääled paberile ja saatma juhtkonnale, et fännid tahavad teda tagasi
Vasta