BC Kalev/Cramo vs Tartu Rock (BBL) 9.11.09

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv

Kumb võidab ehk millise vahega

Hääletus lõppes 09 Nov 2009, 18:11

Kalev võidab 1-10 p.
33
52%
Kalev võidab 11-20 p.
12
19%
Kalev võidab lisaajal
1
2%
Rock võidab 1-10 p.
7
11%
Rock võidab 11-20 p.
10
16%
Rock võidab lisaajal
1
2%
 
Hääli kokku: 64

spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: BC Kalev/Cramo vs Tartu Rock (BBL) 9.11.09

Postitus Postitas spartaklane »

plix18 kirjutas:
martin kirjutas:Vastikult teeb õhtuleht Kalevit maha ja ülistab Rocki, tahaks täis oksendada need õhtulehe töölised.
Ja mida positiivset Cramo siis viimasel ajal teinud on ?
Kas nad peaks kaotuse järel Cramot ülistama või ?
Aga kujutan ette kui Kalev/Cramo oleks võitnud siis oleks hakatud kohe vabandusi otsima ja Rocki haletsema ,see on tavaline Õhtulehe kommentaar ,kus neutraalsus kui selline puudub.
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Re: BC Kalev/Cramo vs Tartu Rock (BBL) 9.11.09

Postitus Postitas plix18 »

marxx762 kirjutas:
plix18 kirjutas:
martin kirjutas:Vastikult teeb õhtuleht Kalevit maha ja ülistab Rocki, tahaks täis oksendada need õhtulehe töölised.
Ja mida positiivset Cramo siis viimasel ajal teinud on ?
Kas nad peaks kaotuse järel Cramot ülistama või ?
ma küsiks siis sinult:" mida nii märkimisväärset rock on teinud?"Võitis karika, väga tore. Mis veel, kaotas ventspilsile 1silmaga, enamvähem tubli mäng. mm. . . on kalevit võitnud sel hooajal, jälle väga kõva saavutus eesti mõistes.
Minu arust pole hetkel mõlema võistkonna poolehoidjatel põhjust siin niiväga kelkida.
Pole kumbki millegi erilisega hakkama saanud.
Mis see karikas siia puutub ?
Kes siin kelkinud on ?
Ma tahtsin lihtsalt öelda et Cramo pole viimastes mängudes eriti millegi positiivsega silma paistnud.Kui võidud tulevad küll siis õhtulehe ajakirjanikud ka kiitma hakkavad.Loodetavasti ! Kiitus tuleb ikka ära teenida !
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: BC Kalev/Cramo vs Tartu Rock (BBL) 9.11.09

Postitus Postitas TDK »

Ja Rock on muidugi selle räigelt ära teeninud ju :D
Õhtuleht kijrutab praegu nagu 8ndast maailmaimest, et Eifu omas kogu Kalevi tiimi ära. Tubli donk ja 2+1 olukord muidugi aga no sellest jutust seal jääb mulje nagu ta oleks kolmikduubli teinud.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: BC Kalev/Cramo vs Tartu Rock (BBL) 9.11.09

Postitus Postitas marxx762 »

plix18 kirjutas:Ja mida positiivset Cramo siis viimasel ajal teinud on ?
Kas nad peaks kaotuse järel Cramot ülistama või ?
marxx762 kirjutas:ma küsiks siis sinult:" mida nii märkimisväärset rock on teinud?"Võitis karika, väga tore. Mis veel, kaotas ventspilsile 1silmaga, enamvähem tubli mäng. mm. . . on kalevit võitnud sel hooajal, jälle väga kõva saavutus eesti mõistes.
Minu arust pole hetkel mõlema võistkonna poolehoidjatel põhjust siin niiväga kelkida.
Pole kumbki millegi erilisega hakkama saanud.
plix18 kirjutas:Mis see karikas siia puutub ?
Kes siin kelkinud on ?
Ma tahtsin lihtsalt öelda et Cramo pole viimastes mängudes eriti millegi positiivsega silma paistnud.Kui võidud tulevad küll siis õhtulehe ajakirjanikud ka kiitma hakkavad.Loodetavasti ! Kiitus tuleb ikka ära teenida !
Teema oli ülistamine.
Ma tahtsin öelda, mis on rocki saavutused sel hooajal, mille tulemusena lootsin ma, et saad aru et ega rockil pole ka nüüd midagi nii roosilist, mille puhul neid niiväga kiita.
Rahu.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: BC Kalev/Cramo vs Tartu Rock (BBL) 9.11.09

Postitus Postitas Egert »

TDK kirjutas:Ja Rock on muidugi selle räigelt ära teeninud ju :D
Õhtuleht kijrutab praegu nagu 8ndast maailmaimest, et Eifu omas kogu Kalevi tiimi ära. Tubli donk ja 2+1 olukord muidugi aga no sellest jutust seal jääb mulje nagu ta oleks kolmikduubli teinud.
timo on ise lihtsalt õhku täis
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Re: BC Kalev/Cramo vs Tartu Rock (BBL) 9.11.09

Postitus Postitas plix18 »

TDK kirjutas:Ja Rock on muidugi selle räigelt ära teeninud ju :D
Õhtuleht kijrutab praegu nagu 8ndast maailmaimest, et Eifu omas kogu Kalevi tiimi ära. Tubli donk ja 2+1 olukord muidugi aga no sellest jutust seal jääb mulje nagu ta oleks kolmikduubli teinud.
Kui võdab siis võib ju ikka kiita !
Seda miks nad kirjutavad nii nagu kirjutavad peaksid minema õhtulehe ajakirjanike endi käest küsima , liiati kui tegu on Cramo mitte Rocki toetajatega.
Mis Eichfussi puutub siis minu meelest on ta kiitust väärt ! Vb tõesti mitte sellises mahus nagu ÕL seda pakub .
Need kes erinevates kommentaariumites Eihfussi donki mõtetuks tembeldavad, võiksid oma kastist natuke kaugemale näha ja rõõmu tunda et mõni noormängija ka lõpuks mängima on hakanud.
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: BC Kalev/Cramo vs Tartu Rock (BBL) 9.11.09

Postitus Postitas Asjaajaja »

plix18 kirjutas:Need kes erinevates kommentaariumites Eihfussi donki mõtetuks tembeldavad, võiksid oma kastist natuke kaugemale näha ja rõõmu tunda et mõni noormängija ka lõpuks mängima on hakanud.
Samas oleks ebaaus, kui me unustaksime ära, et ka Veski on ju lõpuks mängima hakanud. Ta ei tee enam 12 pallikaotust mängus, vaid 8 ning 2 punkti asemel viskab 4.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: BC Kalev/Cramo vs Tartu Rock (BBL) 9.11.09

Postitus Postitas TDK »

plix18 kirjutas:
TDK kirjutas:Ja Rock on muidugi selle räigelt ära teeninud ju :D
Õhtuleht kijrutab praegu nagu 8ndast maailmaimest, et Eifu omas kogu Kalevi tiimi ära. Tubli donk ja 2+1 olukord muidugi aga no sellest jutust seal jääb mulje nagu ta oleks kolmikduubli teinud.
Kui võdab siis võib ju ikka kiita !
Seda miks nad kirjutavad nii nagu kirjutavad peaksid minema õhtulehe ajakirjanike endi käest küsima , liiati kui tegu on Cramo mitte Rocki toetajatega.
Mis Eichfussi puutub siis minu meelest on ta kiitust väärt ! Vb tõesti mitte sellises mahus nagu ÕL seda pakub .
Need kes erinevates kommentaariumites Eihfussi donki mõtetuks tembeldavad, võiksid oma kastist natuke kaugemale näha ja rõõmu tunda et mõni noormängija ka lõpuks mängima on hakanud.

Pole isiklikult ühtegi kommentaari näinud, kus öeldakse, et Eifu donk oli mõttetu, kuid olen sinuga selles osas samal meelel, donk oli võimas ja nagu ma esimese asjana siia eile peale mängus kirjutasin siis Vene kõrvale oleks väga ühte noort poissi veel vaja, kes ennast koondisesse murraks ja häid mänge teeks.
Võib-olla tõesti hakab noortele endile lõpuks ometi kohale jõudma, et nad lihtsalt PEAVAD hakkama platsil midagi korda saatma. Ajakirjanike ja treenerite jutt hakkab vist vaikselt vilja kandma, loodan et Kalevi ''noored'' sellest ka aru saaks, samas peale Kurbase ei näe kellelgi seda potentsiaali, kui keegi üldse midagi seal platsil nenedest ''noortest'' midagi korda saadab siis on see Kurbas.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: BC Kalev/Cramo vs Tartu Rock (BBL) 9.11.09

Postitus Postitas Mr. Aff »

Kurbas ei saand eile platsilegi...ja ma ennustan et ei hakkagi saama, va. garbage time või Eesti liiga mängud.
Aga kõigile, kes räägivad, et "meeskond alles komplekteeriti" ja "küll veel hakkame võitma", küsiks, siis, et andke mingi deadline: Millal peaks KAlev teie arvates võitma hakkama? Detsembris? Jaanuaris? Mis hetkel kas siis mina, Spartaklane ja Asjaajaja või teie peaksite oma seisukohti muutma? ;)
Rixi käest küsiks, et kas siis tänu sellele "supersaavutusele", et Cramo säilitati, on kogu kriitika absoluutselt keelatud su meelest? Isegi nende asjade suhtes, mis ei sõltu eelarvest nagu võitluslikkus, kaitses pingutamine, etc etc.?

PS: mu eesmärk pole siin ainult kritiseerida, ma prognoosin ka ja prognoos on suht pessimistlik. Optimistid, kes pessimiste ei salli, võiks sõimamise asemel panna oma ennustused: näiteks Kalevi lõplik koht Balti Liigas, Idaliigas ja Eesti Liigas. Selleks võiks olla eraldi küsitlus, kus näeb ka teiste ennustajate pakkumisi.
Viimati muutis Mr. Aff, 10 Nov 2009, 19:07, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: BC Kalev/Cramo vs Tartu Rock (BBL) 9.11.09

Postitus Postitas Go Cramo! »

S.Leppiku arvamus, mis peab täiega paika : Leppiku arvates aitas aga kaasa Kalev/Cramo kesine kaitsemäng. «Nad mängivad kaitses väga pehmelt ning annavad meile rünnakul palju võimalusi,» selgitas ta. «Tegelikult pidanuks me isegi suuremalt võitma, ent vabadelt kohtadelt ei visata alati ära. Vajame rohkem enesekindlust.»
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: BC Kalev/Cramo vs Tartu Rock (BBL) 9.11.09

Postitus Postitas mavs »

tuletaks meelde, et Rockis on veel Kaldre ja Kitising, kes Valdmaale pidi väga meeldima veel.
Cramol pole andekaid noori ka..
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Re: BC Kalev/Cramo vs Tartu Rock (BBL) 9.11.09

Postitus Postitas plix18 »

mavs kirjutas:tuletaks meelde, et Rockis on veel Kaldre ja Kitising, kes Valdmaale pidi väga meeldima veel.
Cramol pole andekaid noori ka..
Evart on ka !
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: BC Kalev/Cramo vs Tartu Rock (BBL) 9.11.09

Postitus Postitas vabakutseline »

Asjaajaja kirjutas:
plix18 kirjutas:Need kes erinevates kommentaariumites Eihfussi donki mõtetuks tembeldavad, võiksid oma kastist natuke kaugemale näha ja rõõmu tunda et mõni noormängija ka lõpuks mängima on hakanud.
Samas oleks ebaaus, kui me unustaksime ära, et ka Veski on ju lõpuks mängima hakanud. Ta ei tee enam 12 pallikaotust mängus, vaid 8 ning 2 punkti asemel viskab 4.
Keegi on sind väga kõva obadusega pähe kostitanud või? Ma ei saa aru, et miks sa oma komentaarides koguaeg Veskit maiinid? Praegu käis jutt Eihfussi donkist ja sellest, et mõnedes kemmentaariumites ei peata seda donki millekski(kas kalevi foorumis on keegi maininud, et see oli mõtetu donk?). Teiseks kas sul matemaatikaga on ikka kõik korras või? Kuidas 2 pallikaotust 12 on? Eile sai ta 3m mängida ja ma küll ei tea kuidas 3m jooksul 12 pallikaotust jõuab teha. Ennem mõtle kui midagi kirjutama hakkad.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: BC Kalev/Cramo vs Tartu Rock (BBL) 9.11.09

Postitus Postitas Go Cramo! »

mavs kirjutas:tuletaks meelde, et Rockis on veel Kaldre ja Kitising, kes Valdmaale pidi väga meeldima veel.
Cramol pole andekaid noori ka..
Kaldre? Ja kes on Kaldre, et temast nii väga rääkima peaks? Ta ei ole millegi väga erilisega silma paistnud, ok ta on alles poisike suuremosa ülejäänute kõrval kuid minumeelest on veel vara tema poole nii tugevalt vaadata
Cramo peaks nüüd jätma igasuguse "tõmblemise" mängijate otsingul ja tegema treeningutel tugevat tööd, eriti just kaitsemängu osas! Seda näitasid viimased kolm mängu - mäng Valga`ga (selle tahaks üldse unustada), mäng Pärnuga (kui Pärnu suudab visata mängus nii palju punkte on miskit valesti) ja viimane mäng Rockiga (kaitseapsakaid leidus rohkelt kõigis 4 veerandajas)
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: BC Kalev/Cramo vs Tartu Rock (BBL) 9.11.09

Postitus Postitas kasutaja123 »

Vaatasin eile, et Kaldre meenutab kahtlaselt Naksitrallide Kingpoolt :D
Suletud