KML BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 30.12.2009

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: KML BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 30.12.2009

Postitus Postitas Asjaajaja »

Kalev4ever kirjutas: Mis viga nüüd kukel kireda, kui päike juba paistab.
Mis sinul esiteks üldse viga on? Miks kogu aeg provotseerid ja hülge möla ajad?
See, kui paar inimest süüdistavad treenerit, teeb sinu arvates kohe kokku kõik meie (loe: Kalevi fännid)? Harituse poolest sa ikka väga ei hiilga küll.
See "eri klassi" teema on sinu välja mõeldis, brainiac ;)
Aga mis muu see täna siis oli Rockil? Easy win? Toddil oli hea päev ning joppas, et ära võeti lisaajal.
Võid nüüd rõõmusuil magama heita, kuna Kalev kaotas jälle. Paluks, et sa säästaks foorumit oma sisutühjast lobast!
Sa oled ikka väga kahepalgeline. Kalev on korduvalt Valgasid jne. "jopates" võitnud ja kui mina olen siin foorumis ära märkinud, et milline koba see mäng tegelikult oli, siis iga kord oled sina koos oma sõpradega mind maha teinud. Sind tsiteerides - ei ole joppamisi, on vaid võit ja kaotus.

Ma ei tea mida täpselt nimetada 'lihtsaks võiduks', aga tulemus oli teada juba enne mängu avavilet.

Haritusest ei ole sul küll siin mingit asja rääkida.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: KML BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 30.12.2009

Postitus Postitas Kalev4ever »

zero0 kirjutas:HAHA! Rock tegi sellise koosseisuga lõpus ära, masendav. Mängukangelane Rocki poolel on kindlasti Abernethy, kes just hiljuti sai siin foorumis päris kõva peapesu. :D
Eks jooksutame teie Morrisone ja Allinguid ka 35 minti, vaatame, kuidas siis hakkame saate.

Ja ole nüüd ise aus: Kriitika, mis Toddile langes, OLI põhjendatud. Mees mängis ikka väga mannetult. Tänagi olid kolmesed üpris kehvad.
Fear the prophet!
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Re: KML BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 30.12.2009

Postitus Postitas Delta »

Kalev4ever kirjutas: Mis viga nüüd kukel kireda, kui päike juba paistab.
Mis sinul esiteks üldse viga on? Miks kogu aeg provotseerid ja hülge möla ajad?
See, kui paar inimest süüdistavad treenerit, teeb sinu arvates kohe kokku kõik meie (loe: Kalevi fännid)? Harituse poolest sa ikka väga ei hiilga küll.
See "eri klassi" teema on sinu välja mõeldis, brainiac ;)
Aga mis muu see täna siis oli Rockil? Easy win? Toddil oli hea päev ning joppas, et ära võeti lisaajal.
Võid nüüd rõõmusuil magama heita, kuna Kalev kaotas jälle. Paluks, et sa säästaks foorumit oma sisutühjast lobast!

Kahju, et Rait vigastada sai, loodame, et asi pole tõsine. Peamine siiski, et BBL-i mängus Rock alistataks! Ausalt, enne tänast oli selline mõte mul juba, et kui peaks ühe neist kaotama, siis tänase. Ei, ma ei rõõmusta kaotuse üle. Muret tekitavaid asju on mitmeid :/
Kui nüüd tõele au anda, siis joppas ikkagi Cramol, et üldse lisaaeg tuli. See omakorv oleks tulnud lugeda Rockile 2p. Reeglid ütlevad nimelt, et omakorv ei loe ainult siis, kui
see on visatud sihilikult(et vältida kokkuleppemänge+üldse igasugu naljamehi). See ei olnud,nii et 2p Rockile.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: KML BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 30.12.2009

Postitus Postitas Kalev4ever »

Asjaajaja kirjutas:
Kalev4ever kirjutas: Mis viga nüüd kukel kireda, kui päike juba paistab.
Mis sinul esiteks üldse viga on? Miks kogu aeg provotseerid ja hülge möla ajad?
See, kui paar inimest süüdistavad treenerit, teeb sinu arvates kohe kokku kõik meie (loe: Kalevi fännid)? Harituse poolest sa ikka väga ei hiilga küll.
See "eri klassi" teema on sinu välja mõeldis, brainiac ;)
Aga mis muu see täna siis oli Rockil? Easy win? Toddil oli hea päev ning joppas, et ära võeti lisaajal.
Võid nüüd rõõmusuil magama heita, kuna Kalev kaotas jälle. Paluks, et sa säästaks foorumit oma sisutühjast lobast!
Sa oled ikka väga kahepalgeline. Kalev on korduvalt Valgasid jne. "jopates" võitnud ja kui mina olen siin foorumis ära märkinud, et milline koba see mäng tegelikult oli, siis iga kord oled sina koos oma sõpradega mind maha teinud. Sind tsiteerides - ei ole joppamisi, on vaid võit ja kaotus.

Ma ei tea mida täpselt nimetada 'lihtsaks võiduks', aga tulemus oli teada juba enne mängu avavilet.

Haritusest ei ole sul küll siin mingit asja rääkida.
Haritust näitab siin, kui tark hommikumaalt ütleb, et tulemus oli teada juba enne mängu avavilet ja seda enam, kui oli tegu kahe Eesti hiiuga. Rytase ja Žalgirise mängus ütleksid ka "roheliste" poolehoidjana, peale mängu võitmist, et tulemus oli teada juba enne mängu avavilet?
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: KML BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 30.12.2009

Postitus Postitas zero0 »

Kalev4ever kirjutas:
zero0 kirjutas:HAHA! Rock tegi sellise koosseisuga lõpus ära, masendav. Mängukangelane Rocki poolel on kindlasti Abernethy, kes just hiljuti sai siin foorumis päris kõva peapesu. :D
Eks jooksutame teie Morrisone ja Allinguid ka 35 minti, vaatame, kuidas siis hakkame saate.

Ja ole nüüd ise aus: Kriitika, mis Toddile langes, OLI põhjendatud. Mees mängis ikka väga mannetult. Tänagi olid kolmesed üpris kehvad.

Ega nüüd Rock siis süüdi pole, et Kalev komplekteerib pool hooaajast oma meeskonda ja siis on ka koosseis puudulik (korvi all jääb jõust selgelt puudu, just vahetuste poolest).
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: KML BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 30.12.2009

Postitus Postitas Asjaajaja »

Kalev4ever kirjutas:Haritust näitab siin, kui tark hommikumaalt ütleb, et tulemus oli teada juba enne mängu avavilet ja seda enam, kui oli tegu kahe Eesti hiiuga. Rytase ja Žalgirise mängus ütleksid ka "roheliste" poolehoidjana, peale mängu võitmist, et tulemus oli teada juba enne mängu avavilet?
Vaata, mina ei pea ennast ei Rocki ega Kalevi tulihingeliseks fänniks. Hoian pöialt mõlemile rahvusvahelistes mängudes, omavahelistes mängudes üritan jääda neutraalseks. Kuigi tõsi on, et mõnikord kipun rohkem Rockile pöialt hoidma tulenevalt sellest, et Rocki toetajaskond kipub olema kultuursem. On pessimistid, realistid, optimistid ja naivistid (see on küll kunstivoolu nimetus, ent mulle meeldib nõnda nimetada äärmuslikke inimesi). Sina kipud olema naivist, usud parimat, isegi kui on selge, et mingit lootust ei ole. Mina kipun olema realist. Tõdesin, et Kalev seda mängu ei võida - sinu vaatenurgas olen võib-olla küll pessimist, samas Rocki fännid võivad mind ilmselt pidada optimistiks.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: KML BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 30.12.2009

Postitus Postitas Kalev4ever »

Asjaajaja kirjutas:
Kalev4ever kirjutas:Haritust näitab siin, kui tark hommikumaalt ütleb, et tulemus oli teada juba enne mängu avavilet ja seda enam, kui oli tegu kahe Eesti hiiuga. Rytase ja Žalgirise mängus ütleksid ka "roheliste" poolehoidjana, peale mängu võitmist, et tulemus oli teada juba enne mängu avavilet?
Vaata, mina ei pea ennast ei Rocki ega Kalevi tulihingeliseks fänniks. Hoian pöialt mõlemile rahvusvahelistes mängudes, omavahelistes mängudes üritan jääda neutraalseks. Kuigi tõsi on, et mõnikord kipun rohkem Rockile pöialt hoidma tulenevalt sellest, et Rocki toetajaskond kipub olema kultuursem. On pessimistid, realistid, optimistid ja naivistid (see on küll kunstivoolu nimetus, ent mulle meeldib nõnda nimetada äärmuslikke inimesi). Sina kipud olema naivist, usud parimat, isegi kui on selge, et mingit lootust ei ole. Mina kipun olema realist. Tõdesin, et Kalev seda mängu ei võida - sinu vaatenurgas olen võib-olla küll pessimist, samas Rocki fännid võivad mind ilmselt pidada optimistiks.
Usun parimat, isegi, kui on selge, et mingit lootust ei ole? Et pmst siis viitasid tänasele mängule jah. Sel juhul on sinuga mõttetu edasi vaielda, kui sellist jura ajad.

OT: Leidub kuskil ehk too OT teema, mis enne uuendust oli minu teada, kuskil olemas? Kus sai argumenteerida jne :D
Fear the prophet!
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: KML BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 30.12.2009

Postitus Postitas xrip55 »

spartaklane kirjutas:
Egert kirjutas:
spartaklane kirjutas:Ega te ei peagi mind tähele panema ,kuid miks me siis pole see hooaeg Rocki küll võitnud ,vaid oleme peale igat lüüasaamist otsinud siin foorumis põhjuseid ,miks me alla oleme jäänud.Lisaksin siia veel ühe põhjuse millest unustasin veel ka rääkida ,need on nimelt pingilt tulevad punktid ,millega me samuti alla jääme ,seda tõestas ju ilmekalt ka viimane mäng mille Tartus pidasime ja kus meie noored ei suutnud midagi teha Rocki pingipoiste vastu.Algviisikuga oleme me küll võibolla Rockiga võrdsed ,kuid kui vahetustest hakkame sisse tooma Veskit ,Kurbast,Riisi või E.Dorbekut ,kes Liepaja vastu suisa kartis peale visata siis Rockil on pingilt võtta Lepik ,Eichfus,Allingu ,Sokk,kes kõik mängisid eile Rytase vastu hästi.
Teeme nii, kui Kalev homme võidab, siis sa siin peale mängu ei kobise.
Olen nõus ,kuid kui me tappa saame ,mis on80prosa kindel ,mida sina siis teed ,siis teeme nii ,et sa ise ei tule siia kobisema ,et spartaklsel oli õigus.
Ja kui te räägite siin pingipoiste kasutegurist siis kui suur kasutegur on meie pingil ette näidata ,peaaegu olematu ,mida näitas ju ka viimane mäng TTÜga ,kui mängisime 16 punktise edu maha ja andsime initsiatiivi käest ,oleme seda teinud nii Zalgirise vastu ,TTÜvastu ,no millise loogika alusel me seda siis homme Rocki vastu ei teeks ,arvan ise et hommne mängukäik ongi meil selline ,et algul läheme ette ja juhime ja siis lõpus mängime edu maha ja kaotame ja siis on meil kõik siin hirmus targad ,et kuidas me ikka nii suudame mängida ja kirume siin kedagi võõrleegionäridest ,kes isetses lõpus ja mängu ära andis.
hea ennustus oli:D
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: KML BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 30.12.2009

Postitus Postitas YO »

Küsimus:
Mida oskavad G.Dorbek ja veski - mehed on ju TÄIESTI KATASROOFILISED.
E. Dorbek on vähe asjalikum, saab aru,et ta mängida ei oska ja vähemalt ei hakka üritamagi skoori teha - annab kiireti palli õigetele meestele ära.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: KML BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 30.12.2009

Postitus Postitas väike-tamma »

Ainuke asi mis ma ütlen. Loodame et leitakse asjalikum treener kes suudab viimase sekundi olukordades midagi normaalsemat välja mõelda ja kes suudab mehi mängima panna ja karjuda ennde peale kui vaja.
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: KML BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 30.12.2009

Postitus Postitas suvakas »

YO kirjutas:Küsimus:
Mida oskavad G.Dorbek ja veski - mehed on ju TÄIESTI KATASROOFILISED.
E. Dorbek on vähe asjalikum, saab aru,et ta mängida ei oska ja vähemalt ei hakka üritamagi skoori teha - annab kiireti palli õigetele meestele ära.
gert viskas täna ühe kolmese, ja kolm vabakat vist, kui õigesti mäletan. veski sai ründelauapalli ja viskas 2 vabakat ka sisse.
mängus oli kaks mõõna. ja polnd ime ka. 3 veerandi alguses aint prooviti kolmeseid--täitsa uskumatu lihtsalt. üle käte koguaeg visati. oli näha eriti akognoni vabakate ajal et mehed olid täitsa läbi, eriti josh ise. kui oleks esimene vabakas normaalaja lõpus sisse läinud, oleks olnud lõpp teine, ja ma arvan, meile soodsam.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: KML BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 30.12.2009

Postitus Postitas TDK »

Täna jäid jälle silma väga imelikud vahetused Vucinici poolt, esimesel poolajal juhtisime suht kogu aeg, siis kui korraks 4-5ga taha jäime, võtab Vucinic Johnsoni ära ja E.Dorbeku sisse, hiljem täpselt samas olukorras E.Dorbeku Fisheri vastu.


Kasutajatele, kes siiamaani viitsivad siin pärast mängu tartlastega maid jagada: Otsige vigu lisaajast, normaalaeg oli enam-vähem, kord ühele poole ja kord teisele poole just samuti nagu vilepartii. Lisaajal aga ei saa me lauda ja ei saa me rünnakul loogilisi lahendusi.

Punkt.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: KML BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 30.12.2009

Postitus Postitas vaim564 »

Mitte ühtegi mängu pole kaotatud sellepärast, et meeskonnas on Veski, üks või teine Dorbek, Kurbas või kesiganes. Kalev/Cramo üritab läbi ajada 6-7 mehega ja hoidku jumal, kui põhiviisikust veel keegi peaks välja kukkuma. Eesliini poolelt on lihtsalt Rock paremini komplekteeritud ja nende pingil on rohkem mängukogemust. Eks see lõpuks otsustaski.
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: KML BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 30.12.2009

Postitus Postitas Eepica »

keda te siis oleks pannud Keni asemele tsentriks? kui oleksite treener? kui vaid 1 tsenter meil on kuna Veski on jah:P ei hakka sellel teemal rääkima:P Aga Erik oskab mängida küll
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: KML BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 30.12.2009

Postitus Postitas vaim564 »

Ei viitsi sellel teemal jahuda, aga kui Veski peaks käima seda foorumit lugemas, siis polegi midagi imestada, kui ta oma viimasegi mängukindluse kaotab. Erik Dorbek, uskuge või mitte, pole aga mitte keskmängija. Vanasti mängis kusagil 2-3 positsiooni peal.
Vasta