Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas Genuin »

Üks märkus veel, miks ei saanud Alar Varrak tehnilist. Terve mäng niimppdi keksida, röökida ja väljakule joosta pole just eriti spordimehelik.
Hehee, Varrak oli täna nagu Vaselin Matic reloaded. Vähemalt tüübil sees põleb. Aga ilmselt see tehniline tal saamata ei jää!
Kasutaja avatar
Tegumood
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 06 Jaan 2010, 00:27

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas Tegumood »

Tahaks karjuda midagi roppu, midagi ebasüntsat, midagi võimalikult vastikut, mis aitaks mul jääda magma. Tahan saada vabaks Rocki orjusest,mis on mind haaranud, miks pean ma sellise klubi pärast üldse oma ajurakke kulutama.
Lisaks veel Visna lolli jutu mingist ebamäärsets arengust ja tagaliini usaldamisest, mis aitab meil saavutada kõik eesmärgid. Ja Tsinn oleks rikkunud kõik selle.....
Pilt

"maakas lõpetaks oma maanaljad ära ka kui te seda ignoreeriks lihtsalt." Oskar8
"Õppimine on korvpallimängu kõrval ka üks tilulilutamine" Peep Pahv
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas Oskar8 »

Kuna täna mängis Rock kalevi vastu, siis SUPER TÖÖ VISNA (Y), eichfussile 15 mintsa mänguaega (Y) hoia poissi pingil ofc :) Doronin on kindlasti kasulikum meile :) Timost kahju, aga jah, praegu mõtlen, et mis oleks saanud kui Visnapuu oleks saanud koondise peatreeneriks... see oleks rõve olnud, ütlesin ka oma sõpradele , et kui nii juhtub, siis ma koondise mänge ei vaata ja koondisele edu ei soovi. Õnneks on siiski koondise eesotsas õiged mehed :) Visnapuu on super (Y) noored ja andekad (Sokk,Eichfuss) pingile ja vanemad ja andetud(Todd ja Doronin) las mängida, oleks veel parem kui Taltsi mänguaja saaks Viiask ja Morrisoni oma Allingu.
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas Delta »

Tegumood kirjutas:Alustan oma posti tsiteerides klassikut onu Bellat:"Mul on häbi mida olen teinud, nii häbi, et silmad maas, sada korda järjest punastan, ei tea kuidas sellest üle saan."
Kuidas saab üks endast lugu pidav korvpallimeeskond kaotada sellisele Cramole? See on lihtsalt kohutav. Cramo mängis ilma keskmängijata ja meie ei suuda oma poisse mängima panna. Nii vihane kui ma olin pole ma olnud juba ammu. Ja mida teeb Suslik, sellist viga ei ole võimalik vilistada 4 sekundit enne mängu lõppu. Tal puudub igasugune mängu tunnetus. Kohutav kohtunik. Teine kohutav otsus oli Morrisonile antud ebasportlik, ma loodan, et KMLi distsiplinaarorgan võttab Suslikutelt vilistamisõiguse, rahulikum kõigil.
Kuid vihane pole ma mitte kohtunike, kellel puudub kompentents, vaid rocki peale. Eriti toddi. Kui mina saaksin otsustada, oleks see poiss juba lennukil koju, tema on üks suurimaid kaotuse põhjuseid. 2. veerandjal tuli Cramo järgi just tema 2 järjestikkusest kummastavatest pallikaotustest. Jah, täna suutis ta teha korvi all mõned layupid, aga see ei tõsta tema üldist kohutavat mängu. Kurat, aitab temast, rahulikum on Rocki vaadata kui ta on läinud. :smash:
Talts tegi ka meeletu mängu. Teda kaitsesid päkapikkud, kuid kuhu jäi Rocki liidri domineerimine korvi all, tal puudub õigus sõimata kohtunikke, meie peame seda tegema temaga.
Täna sai ka villand video-visna tegemistest. Terve hooaja oleme ulpinu ulgumerel ilma igasuguste tulemusteta, igasuguse emotsioonita vaikselt loksudes. Ehk oleks aeg treenerit vahetada, nüüd on kui ka BBli rong on minema sõitnud perroonilt. Eriti tore oli vaadata seda, et Eichfuss oli pingil samal ajal kui Doronin ei teinud midagi. Timo on ainukene Rocki vend, kes ei karda, ta julgb nii visata kui ka korvi rünnata, seejuures kätt väristamata.
Üks märkus veel, miks ei saanud Alar Varrak tehnilist. Terve mäng niimppdi keksida, röökida ja väljakule joosta pole just eriti spordimehelik.
Oleme ausad, selle ebasportliku vilistas ikkagi Jakobson. Tunne jäi küll selline, et vend ei te ise ka misasi ebasportlik on kui selle vile lendu lasi ..eriti kummaline oli see kuidas ta läks pärast Morrisonile seletama, et too olevat küünarnukiga löönud Sokku, samas kui Suslov näitas käest kinni hoidmist. Taltsi kaitsesid päkapikud? Taltsi peal oli Keerles, paar cm lühem, ei midagi erilist. Ei näe küll kuidas Talts peaks temast lambist üle sõitma. Doronin oli kaitses mees omal kohal, samas kui Eichfuss on läbisõiduhoov. Rünnakul oli muidugi vastupidi täna, aga eks see on treeneri asi kumma peale panustada, Eichfuss oli lõpus platsil, kui punkte vaja oli ....
No offence, aga mitte keegi meist siin ei jaga korvpallist mitte ligilähedaseltki niipalju, kui nende võistkondade treeneritriod(duod?). Ja juhtkond sõlmib nende treeneritega lepinguid, mitte fännid. Fännid saavad oma saali tulemise/mitte tulemisega mõjutada kui sedagi. Ei tasu ilmatargaks hakata ja treenereid õpetama, sest arvake mida tahate, korvpalli alal oleme me kordi lollimad kui nemad.
Nimetades kohtunikke/treenereid miskite imenimedega(suslik, video-visna?) näitab ainult sinu harituse taset, mitte midagi muud.

Mäng ise oli kehv mõlemalt poolelt, kahju, et kaotus tuli. Samas, sellise mänguga pole eriti bbl-i play-offi asja kah. Ka Cramol mitte, kuigi see võit nende võimalusi kindlasti märkimisväärselt suurendas.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas Egert »

Kiida veel takka ka Video-Visnat.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas vabakutseline »

Tundub seda artiklit lugedes, et Veskiga enam ei arvestata. Kui nii siis võiks juhtkond juba praegu ta Tarvasesse saata. Ta tahabki ju sellepärast ära minna, et Tarva eest saaks ta mänguaega mis on ka tema peamine soov. Ma tea, et Veski oli eile mängijate nimekirjas aga pigil ma teda küll tähele ei pannud. Igatahes läheb kalevil nüüd raskeks kui Johnson sai viga ja korvi all on tsenter kes pole 2m täis. Artikkel on siin ja lõik "kalevil 195 cm tsenter" http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=364329" onclick="window.open(this.href);return false;
Viimati muutis vabakutseline, 28 Jaan 2010, 10:56, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas Egert »

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=364329" onclick="window.open(this.href);return false;
Kurat, need ajakirjanikud on peale rocki kaotusi ikka nii haiged. Hakkavad oma teeoriad looma. Eile oli vale vilet mõlemale poole. Selle artikli oleks nagu kirjutanud Rocki 10 aastane fänn. Kirjavigadest kubiseb.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas zero0 »

"Ma ei taha rääkida, mis Johnsoniga lahti, las see jääb klubisiseseks asjaks," hoidis Kalevi pealik Alar Varrak suu lukus.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas vabakutseline »

zero0 kirjutas:"Ma ei taha rääkida, mis Johnsoniga lahti, las see jääb klubisiseseks asjaks," hoidis Kalevi pealik Alar Varrak suu lukus.
Tundub, et seal ikka mingi kamm käib selle Johnsoniga.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas Rix »

Delta, videost vaadates (ETV) oli Morrisoni ebasportlik nii ja naa, kui vaatad reeglitest ebasportliku vea definitsiooni, siis on seal mitu nüanssi, antud juhul arvatavasti oli otsuse kohaks, kas Morri üritas üldse palli mängida või oli eesmärk nn veaga maha võtta ning palli sel hetkel lootust mängida polnud. Kohtunike koolitustel (mitte ainult eestis, vt FIBA materjale) rõhutatakse viimsel ajal, et selliste taktikaliste vigade tegemist tuleb hakata senisest rangemalt ebasportlikuga karistama. Jah, on küll lisatud nn viimase mehe nüanss, kuid antud juhul see kindlasti ei rakendunud ning ei olnud peamine kaalutluskoht. Väga vale see otsus ei olnud, väga õige ka mitte. Lõpuolukorda peaks muidugi vaatama samuti videost vaatama, aga olukorravideot ma kuskil kohanud pole. See jutt, et viimastel sekunditel sellist viga ei võeta, see pole tõsiselt võetav (kamoon, reeglid rakenduvad kogu mänguaja ulatsuses, kui tunnistatakse, et oli viga, siis oli viga!), kui mängijad rohkem reeglitega kursis oleks (ja fännid ka!), oleks vähem selliseid vigu (taltsil ju tegelikult ei olnud vaja üldse Fi kinni hoida, jumal hoidku!). Asi pole sageli isegi mitte ametlikes reeglites, vaid tihti ei olda kursis just nn reeglite soovituslike/kohustuslike interpreteeringutega, mis praktiliselt iga hooaja algul FIBA poolt kaasajastatakse. See käib eriti selliste asjade kohta nagu nn kirjutamata reeglid: ka neid muudetakse!
Aga aitab kohtunikest.
Keegi siin viitas isetsemisele, kuid just sellised printsipiaalsed ja ülitähtsad mängud sageli nii võidetaksegi, kaugeleulatuvaid järeldusi ma siit ei teeks. Pikemas perspektiivis näen ma igatahes Cramol šansse küll, sest kui juba paari nädalaga suudetakse kaitses mõnigi oluline samm edasi teha, siis pole põhjust uskuda et praegune on as good as it gets. Seega mõne Tartu fänni kibestunud hüüetest ma aru ei saa (a la sellise mänguga pole lootustki). Võidetud on Siaud ja vastu hakatud Zalgirisele, mis tähendab siis, et ei saa? Ja kui sellelt tasemelt suudetakse ikkagi veel paremaks minna, siis ei tasu väga kaotusevalust kiunuda, seda enam, et Rocki probleem on sel aastal olnud, et mängupildis mingeidki positiivseid märke pole.
Mis muidugi ei tähenda, et roosmannane on taevas me kohal. Keskmängija probleemile ma ausalt öeldes lahendust ei näe: raha ei ole, Johnson on pigem lootusetul allakäigutrepil ja Veskist ei saa asja. Masendav. Lisaks, kas individuaalsusele oleks mingil hetkel võtta meeskonnal ka tiimimäng varrukast, kui Akol pole päeva ja F on väsinud? Jällegi, vägar raske öelda, mõned mängud sel hooajal on siiski meeskonnamänguga enda kasuks pööratud (siau kodus nt), kuid ees ongi ju ainult olulised mängud nüüd.
Kokkuvõttes, Rocki siiski võideti tänu viimase enda vigadele, kuid võit on võit. Ja see oli BBLi silmas pidades väga oluline võit.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas vabakutseline »

Rix kirjutas:Delta, videost vaadates (ETV) oli Morrisoni ebasportlik nii ja naa, kui vaatad reeglitest ebasportliku vea definitsiooni, siis on seal mitu nüanssi, antud juhul arvatavasti oli otsuse kohaks, kas Morri üritas üldse palli mängida või oli eesmärk nn veaga maha võtta ning palli sel hetkel lootust mängida polnud. Kohtunike koolitustel (mitte ainult eestis, vt FIBA materjale) rõhutatakse viimsel ajal, et selliste taktikaliste vigade tegemist tuleb hakata senisest rangemalt ebasportlikuga karistama. Jah, on küll lisatud nn viimase mehe nüanss, kuid antud juhul see kindlasti ei rakendunud ning ei olnud peamine kaalutluskoht. Väga vale see otsus ei olnud, väga õige ka mitte. Lõpuolukorda peaks muidugi vaatama samuti videost vaatama, aga olukorravideot ma kuskil kohanud pole. See jutt, et viimastel sekunditel sellist viga ei võeta, see pole tõsiselt võetav (kamoon, reeglid rakenduvad kogu mänguaja ulatsuses, kui tunnistatakse, et oli viga, siis oli viga!), kui mängijad rohkem reeglitega kursis oleks (ja fännid ka!), oleks vähem selliseid vigu (taltsil ju tegelikult ei olnud vaja üldse Fi kinni hoida, jumal hoidku!). Asi pole sageli isegi mitte ametlikes reeglites, vaid tihti ei olda kursis just nn reeglite soovituslike/kohustuslike interpreteeringutega, mis praktiliselt iga hooaja algul FIBA poolt kaasajastatakse. See käib eriti selliste asjade kohta nagu nn kirjutamata reeglid: ka neid muudetakse!
Aga aitab kohtunikest.
Keegi siin viitas isetsemisele, kuid just sellised printsipiaalsed ja ülitähtsad mängud sageli nii võidetaksegi, kaugeleulatuvaid järeldusi ma siit ei teeks. Pikemas perspektiivis näen ma igatahes Cramol šansse küll, sest kui juba paari nädalaga suudetakse kaitses mõnigi oluline samm edasi teha, siis pole põhjust uskuda et praegune on as good as it gets. Seega mõne Tartu fänni kibestunud hüüetest ma aru ei saa (a la sellise mänguga pole lootustki). Võidetud on Siaud ja vastu hakatud Zalgirisele, mis tähendab siis, et ei saa? Ja kui sellelt tasemelt suudetakse ikkagi veel paremaks minna, siis ei tasu väga kaotusevalust kiunuda, seda enam, et Rocki probleem on sel aastal olnud, et mängupildis mingeidki positiivseid märke pole.
Mis muidugi ei tähenda, et roosmannane on taevas me kohal. Keskmängija probleemile ma ausalt öeldes lahendust ei näe: raha ei ole, Johnson on pigem lootusetul allakäigutrepil ja Veskist ei saa asja. Masendav. Lisaks, kas individuaalsusele oleks mingil hetkel võtta meeskonnal ka tiimimäng varrukast, kui Akol pole päeva ja F on väsinud? Jällegi, vägar raske öelda, mõned mängud sel hooajal on siiski meeskonnamänguga enda kasuks pööratud (siau kodus nt), kuid ees ongi ju ainult olulised mängud nüüd.
Kokkuvõttes, Rocki siiski võideti tänu viimase enda vigadele, kuid võit on võit. Ja see oli BBLi silmas pidades väga oluline võit.
Ma ei näe muud võimalust kui peab Veski pühapäeval ikkagi korvi alla saatma, sest kui vaadata nüüd Valmiera mõlema pika pikkuseid siis E. Dorbekust sõidetakse lihtsalt üle. Kui eile tegi T. Eicfuss korvi all mis ise tahtis oma 200cm pikkusega, siis mida teevad Valmiera pikad kellel on pikkust 210cm ja 215cm.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas #7 »

Jah, kindlasti vilistasid kohtunikud Rockile kaotuse. Aga mis siis nende asjade kohta öelda, kui kalevil jäi viimasel veerandil 3 korda 2+1 võtmata+ rocki 8 sekundit, ja see kõik umbes selle 10 minuti jooksul kui ma mängu nägin!?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas Egert »

Võtsin orkutist rocki kommuunist:
Sisuliselt polnud ju ühtegi loogilist lahendust ega ilusat mängulist rünnakut Cramol. Kõik oli täpselt nii nagu varem. Neeger tuleb üle,totsutab jupp aega,teeb 2 lolli petet tehes seejuures jooksu,mida ära ei võeta ja uhab peale. Eile joppas,uhas üsna hea protsendiga sisse. Sokk oli ka sama Sokk,aerutas pea ees 3-sekundi alasse,kargas sealt oma traditsioonilise kusagile kukkuma hakkava hüppe ja lasi oma konksu teele. Siis veel muidugi Kalamees, kellele Suslikute arvates koguaeg liiga tehti. Ja järgmiste Kalevi meestena meenuvadki ausaltöeldes Suslov,Suslov ja kolmas mees,kes ilmselt on ka Suslov,aga kasutab varjunime.
Lugege kui haiged need fännid on. Nad ei suuda mitte kunagi leppida sellega, et meeskond kaotab. Nad ju räägivad kommentaariumites, et rock "peaks" euroliigas mängima. Viskab juba vaikselt üle see nende kibestus. Nad lähevad õhku täis, et võidavad kuremaad mingi 60-ga ja siis on euroliiga mehed. Suslikud vilistasid eile mõlemale poole praaki, nii et ei ole siin mingit kohtunike süüdistamist.
Kui oleksid kohtunikud eile puhtalt vilistanud oleks võit veidi kindlam olnud.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas vaim564 »

Kui see Veski seal pingi peal istub, siis on temast veel vähem tolku, kui ta platsi peal on. Mina asja nii masendavates nootides ei näeks ja vähemalt 10-15 min. võib teda vabalt mängu panna. Pole erilist vahet, kas palli kaotab Keerles, Gert või Erik Dorbek või Veski. Šiauliai vastu mängis Veski 9 min., mängis mitte eriti õnnestunult, aga ikka võideti. Aeglasemate ja mitte eriti osavate tsentritega saab ta hakkama. Pealegi olen ma üht asja tähele pannud, et oma kõige suuremad koperdamised teeb ta kohe alguses, siis kui külmana sisse läheb ja keerab kõik enda vastu. Hiljem võib ta isegi normaalselt mängida, aga seda ei pane keegi enam tähele. Eile juhtus Rockil ja eriti Taltsil lihtsalt halb päev olema, aga korvi all tegid nad, mis ise tahtsid.
Millegipärast kiputakse kõik mängud Veski kaela kirjutama, aga otsustavatel hetkedel istub ta tavaliselt pingi peal.
Kurbasega oli eile samuti nii, et koperdas, mis ta koperdas, aga lõpuks hakkas midagi juba tulema.
Akognoni puhul tuleb arvestada, et tal on alles esimene hooaeg Euroopas ja see läheb osalt koolirahaks. Järgmine hooaeg võiks temast rohkem kasu olla, aga kardetavasti mängib ta siis juba kusagil mujal.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas TDK »

Vucinic kasutaks Veskit natukenegi, arvasin et Varrak hakkab teda 100% rohkem kasutama, kui Vucinic, aga võta näpust, ta ei ole Veskit kasutanud üldse, ma ei saa sellest aru, tundub nagu sellel oleks mingi teine põhjus, sest arvasin et Varrak on abitreenerina ikka rohkem tähele pannud seda, et Johnson ilmselgelt ei suuda mängida 30+ minutit.

Seda asja tuleb muuta, ükskõik kui saamatu Veski on, tuleb teda kasutada mängu alguses, sest öelge keegi, kuidas eilses mängus Johnson parem oli ? Morrison viskas esimesel poolajal 17 silma Johnsoni vastu, okei ta sai vist teise veerandaja alguses vigastada aga no 10+ punkti oli selleks ajaks Scottil ikka.
Suletud