Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas Egert »

Ise arvan, et Johnsonil on mingid isiklikud probleemid, miks ta ei saanud eile mänguaega. Miks on see muidu salajane. Kui oleks lihtsalt vigastus, siis ei jäetaks seda klubisiseseks jutuks.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas spartaklane »

vabakutseline kirjutas:
Rix kirjutas:Delta, videost vaadates (ETV) oli Morrisoni ebasportlik nii ja naa, kui vaatad reeglitest ebasportliku vea definitsiooni, siis on seal mitu nüanssi, antud juhul arvatavasti oli otsuse kohaks, kas Morri üritas üldse palli mängida või oli eesmärk nn veaga maha võtta ning palli sel hetkel lootust mängida polnud. Kohtunike koolitustel (mitte ainult eestis, vt FIBA materjale) rõhutatakse viimsel ajal, et selliste taktikaliste vigade tegemist tuleb hakata senisest rangemalt ebasportlikuga karistama. Jah, on küll lisatud nn viimase mehe nüanss, kuid antud juhul see kindlasti ei rakendunud ning ei olnud peamine kaalutluskoht. Väga vale see otsus ei olnud, väga õige ka mitte. Lõpuolukorda peaks muidugi vaatama samuti videost vaatama, aga olukorravideot ma kuskil kohanud pole. See jutt, et viimastel sekunditel sellist viga ei võeta, see pole tõsiselt võetav (kamoon, reeglid rakenduvad kogu mänguaja ulatsuses, kui tunnistatakse, et oli viga, siis oli viga!), kui mängijad rohkem reeglitega kursis oleks (ja fännid ka!), oleks vähem selliseid vigu (taltsil ju tegelikult ei olnud vaja üldse Fi kinni hoida, jumal hoidku!). Asi pole sageli isegi mitte ametlikes reeglites, vaid tihti ei olda kursis just nn reeglite soovituslike/kohustuslike interpreteeringutega, mis praktiliselt iga hooaja algul FIBA poolt kaasajastatakse. See käib eriti selliste asjade kohta nagu nn kirjutamata reeglid: ka neid muudetakse!
Aga aitab kohtunikest.
Keegi siin viitas isetsemisele, kuid just sellised printsipiaalsed ja ülitähtsad mängud sageli nii võidetaksegi, kaugeleulatuvaid järeldusi ma siit ei teeks. Pikemas perspektiivis näen ma igatahes Cramol šansse küll, sest kui juba paari nädalaga suudetakse kaitses mõnigi oluline samm edasi teha, siis pole põhjust uskuda et praegune on as good as it gets. Seega mõne Tartu fänni kibestunud hüüetest ma aru ei saa (a la sellise mänguga pole lootustki). Võidetud on Siaud ja vastu hakatud Zalgirisele, mis tähendab siis, et ei saa? Ja kui sellelt tasemelt suudetakse ikkagi veel paremaks minna, siis ei tasu väga kaotusevalust kiunuda, seda enam, et Rocki probleem on sel aastal olnud, et mängupildis mingeidki positiivseid märke pole.
Mis muidugi ei tähenda, et roosmannane on taevas me kohal. Keskmängija probleemile ma ausalt öeldes lahendust ei näe: raha ei ole, Johnson on pigem lootusetul allakäigutrepil ja Veskist ei saa asja. Masendav. Lisaks, kas individuaalsusele oleks mingil hetkel võtta meeskonnal ka tiimimäng varrukast, kui Akol pole päeva ja F on väsinud? Jällegi, vägar raske öelda, mõned mängud sel hooajal on siiski meeskonnamänguga enda kasuks pööratud (siau kodus nt), kuid ees ongi ju ainult olulised mängud nüüd.
Kokkuvõttes, Rocki siiski võideti tänu viimase enda vigadele, kuid võit on võit. Ja see oli BBLi silmas pidades väga oluline võit.
Ma ei näe muud võimalust kui peab Veski pühapäeval ikkagi korvi alla saatma, sest kui vaadata nüüd Valmiera mõlema pika pikkuseid siis E. Dorbekust sõidetakse lihtsalt üle. Kui eile tegi T. Eicfuss korvi all mis ise tahtis oma 200cm pikkusega, siis mida teevad Valmiera pikad kellel on pikkust 210cm ja 215cm.
Ära sa seda küll taha ,et Veskiga alustame see tähendaks kohe kaost korvialuses tegevuses,ma arvan ,et me võiksime arendama hakata uusi tsentreid ,kes meil pingipealt peale Veski võtta on ,ehk siis koolitame E. Dorbeku keskmängijaks ümber ja nii purjetame õndsalt BBLi Final Fouri ja Eestikate finaali ,kus tiitleid võidame.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas marxx762 »

Egert kirjutas:Ise arvan, et Johnsonil on mingid isiklikud probleemid, miks ta ei saanud eile mänguaega. Miks on see muidu salajane. Kui oleks lihtsalt vigastus, siis ei jäetaks seda klubisiseseks jutuks.
Ei see eilne mänguaeg oli 101% seotud vigastusega, ta lonkas/hüppas pingile, pandi külmakott ümber jala istus seal ja siis korra vist ikka tahtis proovida, aga jalg oli siiski selle vopsu järel kole õrn.
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas Korx300 »

Egert kirjutas:Võtsin orkutist rocki kommuunist:
Sisuliselt polnud ju ühtegi loogilist lahendust ega ilusat mängulist rünnakut Cramol. Kõik oli täpselt nii nagu varem. Neeger tuleb üle,totsutab jupp aega,teeb 2 lolli petet tehes seejuures jooksu,mida ära ei võeta ja uhab peale. Eile joppas,uhas üsna hea protsendiga sisse. Sokk oli ka sama Sokk,aerutas pea ees 3-sekundi alasse,kargas sealt oma traditsioonilise kusagile kukkuma hakkava hüppe ja lasi oma konksu teele. Siis veel muidugi Kalamees, kellele Suslikute arvates koguaeg liiga tehti. Ja järgmiste Kalevi meestena meenuvadki ausaltöeldes Suslov,Suslov ja kolmas mees,kes ilmselt on ka Suslov,aga kasutab varjunime.
Lugege kui haiged need fännid on. Nad ei suuda mitte kunagi leppida sellega, et meeskond kaotab. Nad ju räägivad kommentaariumites, et rock "peaks" euroliigas mängima. Viskab juba vaikselt üle see nende kibestus. Nad lähevad õhku täis, et võidavad kuremaad mingi 60-ga ja siis on euroliiga mehed. Suslikud vilistasid eile mõlemale poole praaki, nii et ei ole siin mingit kohtunike süüdistamist.
Kui oleksid kohtunikud eile puhtalt vilistanud oleks võit veidi kindlam olnud.

Pigem arvan, et see jutt oli kirjutatud emotsioonist aga vb ka mitte :)

Peamiselt mängis ikka rock oma võidu maha, mis oleks pidanud ikkagi meile tulema, sest cramo mängis ju ikkagi enamuses ilma õige tsentrita. Rock ise mängis oma lollustega selle võidu maha, ei saa aru miks hoitakse Toddi, Timmu saaks kordades paremini hakkama, eile tegi peapaela poisi ilusti lolliks paar korda. Vb tõesti ei oleks pidanud kohtunikud viimasel sekundil sellist viga vilistama... Aga paska pandi mõlemale poolele, kõige suurem süüdlane oli ikkagi rock ise... Eichfussi, vaat et rocki kõige enesekindlamat meest(võib visata paar ässa aga ei ole hullu), mängitati masendavalt vähe... Ta on kaitses natukene kehvem kui Doronn aga mingit läbikäiguhoovi ma ta kaitses külleei näe! Pigem on ta ründes 50 korda parem kui doronin ning teeb sellega oma kaitse tasa, sest Doronini kolmesed jms lahendused rünnakul olid küll ikka väga imelikud...

Hetkel ütleksin küll, et toddi ja leppiku koht rockis tuleks üle vaadata, Leppik peaks kuskil valgas 1e hooaja enesekindlust koguma ja siis uuesti Rocki tulema. Eichfussile tuleks kordades rohkem mänguaega anda ning miks mitte ka mängitama Kitsingut, muidu jääbki ta lootusandvaks nooreks!
Oeh... Loodame, et järgmine hooaeg tuleb parem ja peaasi, et Scott Morrison rocki jääb, väga hea leid.
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas TDK »

Arvan, et kõik Rocki ja Cramo fännid saavad sellest juba aru, et Timole tuleb anda rohkem mänguaega, pärast seda mängu kui ta üle Johnsoni donkas on mees ikka iga mäng enda kohta hea mängu teinud.
Visnapuu on sellest mingil määral aru saanud, eile 15 minutit, aga peale 6 järjestikust punkti vahetas järsku pingile ja pani Doronini asemele, kes peale ühe liigutuse, kus ta 3 meie meest laiali pettis, mitte millegiga silma ei paistnud.
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas suvakas »

hea et võit tuli.väga tähtis võit. vahet pole kuidas see tuli, aga peaasi et tuli.
tartu fännid on igalpool kurtnud, et krt seal lõpus ei olnd viga. ei olnduki ja tavaliselt ei vilistata selliseid asju ära just lõpusekunditel(nbas vähemalt mitte). aga mis oleks juhtunud siis, kui ei olekski viga vilistatud?? siis oleks tulnd vb lisaaeg ja kui siis oleks kalev ära võitnud. kas siis ka oleks samamoodi vingutud?
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas Soho »

suvakas kirjutas:hea et võit tuli.väga tähtis võit. vahet pole kuidas see tuli, aga peaasi et tuli.
tartu fännid on igalpool kurtnud, et krt seal lõpus ei olnd viga. ei olnduki ja tavaliselt ei vilistata selliseid asju ära just lõpusekunditel(nbas vähemalt mitte). aga mis oleks juhtunud siis, kui ei olekski viga vilistatud?? siis oleks tulnd vb lisaaeg ja kui siis oleks kalev ära võitnud. kas siis ka oleks samamoodi vingutud?
kalev poleks lisaajal välja vedanud.. paljudel olid vea probleemid.. ja viimane mäng rockiga kaotati ka ju lisa ajal :)
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas Delta »

http://www.tartupostimees.ee/?id=217791" onclick="window.open(this.href);return false;

Päris hea pilt. Mõlemal mehel on käed identselt üksteise seljal. Taltsi käsi Fisheri seljal ja Fisheri käsi Taltsi seljal. Aga Taltsi viga. 5 sekki enne mängu lõppu, viigiseisul. Kontunikul kindlasti mille üle mõelda.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas Patrioot »

Delta kirjutas:http://www.tartupostimees.ee/?id=217791

Päris hea pilt. Mõlemal mehel on käed identselt üksteise seljal. Taltsi käsi Fisheri seljal ja Fisheri käsi Taltsi seljal. Aga Taltsi viga. 5 sekki enne mängu lõppu, viigiseisul. Kontunikul kindlasti mille üle mõelda.

No ma ei tea kuskohas sa Fisheri kätt näed, aga mina näen, et Taltsi käsi on Fisheri õlal ja takistab selgelt hüppamist.
Seda pidaski Suslov silmas, kui ütles, et Talts sai keelatud võttega lauas eelise. Kindlasti õige otsus, aga 4 sek. enne lõppu ja viigiseisul ei oleks tohtinud seda muidugi ära võtta.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas Korx300 »

Patrioot kirjutas:
Delta kirjutas:http://www.tartupostimees.ee/?id=217791

Päris hea pilt. Mõlemal mehel on käed identselt üksteise seljal. Taltsi käsi Fisheri seljal ja Fisheri käsi Taltsi seljal. Aga Taltsi viga. 5 sekki enne mängu lõppu, viigiseisul. Kontunikul kindlasti mille üle mõelda.

No ma ei tea kuskohas sa Fisheri kätt näed, aga mina näen, et Taltsi käsi on Fisheri õlal ja takistab selgelt hüppamist.
Seda pidaski Suslov silmas, kui ütles, et Talts sai keelatud võttega lauas eelise. Kindlasti õige otsus, aga 4 sek. enne lõppu ja viigiseisul ei oleks tohtinud seda muidugi ära võtta.
Pilt

See millel ring ümber peaks olema Fisheri käsi.
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas Egert »

juba selle pildi järgi võib öelda, et talts surus fisherit allapoole, et ta hüpata ei saaks
täiesti õige vile :)
sõimake palju tahate.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas mavs »

Egert kirjutas:juba selle pildi järgi võib öelda, et talts surus fisherit allapoole, et ta hüpata ei saaks
täiesti õige vile :)
sõimake palju tahate.
Selliseid olukordasid on mängus kümneid. Kui selliseid asju ka vilistada, siis oleks poolajaks põhiviisikud juba viie veaga pingil.
Cramol lihtsalt oli meeletult õnne. Sellega tuleb nõustuda. Aga võit on võit. :wink:
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas Oskar8 »

loll vile küll, aga ilmselt tekkisid suslovil süümekad, et ta Joshi ilmselge 2+1 lugemata jättis.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas Patrioot »

Korx300 kirjutas:http://www.tartupostimees.ee/?id=217791

Päris hea pilt. Mõlemal mehel on käed identselt üksteise seljal. Taltsi käsi Fisheri seljal ja Fisheri käsi Taltsi seljal. Aga Taltsi viga. 5 sekki enne mängu lõppu, viigiseisul. Kontunikul kindlasti mille üle mõelda.


No ma ei tea kuskohas sa Fisheri kätt näed, aga mina näen, et Taltsi käsi on Fisheri õlal ja takistab selgelt hüppamist.
Seda pidaski Suslov silmas, kui ütles, et Talts sai keelatud võttega lauas eelise. Kindlasti õige otsus, aga 4 sek. enne lõppu ja viigiseisul ei oleks tohtinud seda muidugi ära võtta.

Pilt

See millel ring ümber peaks olema Fisheri käsi.

Ma päris hästi ei saa aru, mismoodi sellel pildil Fisher Taltsi segab. Kinni ta teda ei hoia ju.
Nagu ma juba ütlesin, minu arvates Talts selles olukorras tegi vea aga peavad ikka päris suured munad olema sellel kohtunikul, kes 4 sekki enne lõppu selle ära vilistab.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Delta
Kasutaja
Postitusi: 202
Liitunud: 02 Apr 2009, 09:11
Asukoht: Tartu

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas Delta »

Kuidas sa sellest siis aru saad, et Talts vea tegi, aga Fisher tegutsemisest aru ei saa? ..mõlemal mehel on käed üksteise seljal, aga Taltsi omast saad aru, Fisheri omast mitte ...
Suletud