Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas Kalev4ever »

Lõpetaks ära nüüd selle teema juba :P
Kalev võitis ja mäng on minevik!
Õnne ongi vaja, see ongi ju osa võidust alati :D
Fear the prophet!
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas Oskar8 »

http://www.ohtuleht.ee/galerii#1" onclick="window.open(this.href);return false;
ma ei tea... rocki fännid, öelge palun uuesti, kus kohas see fisheri käsi oli?
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas Rix »

Oskar8 kirjutas:http://www.ohtuleht.ee/galerii#1
ma ei tea... rocki fännid, öelge palun uuesti, kus kohas see fisheri käsi oli?
Case closed. Ühel on käsi õlal, segades hüppamist, teisel seljal, kuid ei hoia kinni. Ausõna, Delta, aitab küll. Võtke parem kodus Siau ära.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
ring4t3hKING
Kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 06 Jaan 2010, 18:29

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas ring4t3hKING »

Rix kirjutas:
Oskar8 kirjutas:http://www.ohtuleht.ee/galerii#1
ma ei tea... rocki fännid, öelge palun uuesti, kus kohas see fisheri käsi oli?
Case closed. Ühel on käsi õlal, segades hüppamist, teisel seljal, kuid ei hoia kinni. Ausõna, Delta, aitab küll. Võtke parem kodus Siau ära.
Tõepoolest, mis siin enam nutta , mängu tulemus jääb ikka samaks. Mis puutub aga kohtunikesse on tõsiselt kurb et säärased idiootsused mängudes juhtuvad. Bblile oleks ikka vaja välismaa kohtunikke või siis tõhusamaid abinõusid et suslov &co möllata ei saaks. Tartu fännid ka nõrgad ikka, oleks tulnud saapaga vanale panna aga nemad ainult karjusid.
Rakvere spordihalli sees, täna õhtul rahvas keeb.
Mängivad nad täie jõuga, Andres Sõber aitab nõuga.
Kaitses ühtne müür on ees, ründes pall on korvi sees.
Ai- ta- tirallallaa Ta-ta, ta-ta, tar-vas!
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas vabakutseline »

spartaklane kirjutas:
Ma ei näe muud võimalust kui peab Veski pühapäeval ikkagi korvi alla saatma, sest kui vaadata nüüd Valmiera mõlema pika pikkuseid siis E. Dorbekust sõidetakse lihtsalt üle. Kui eile tegi T. Eicfuss korvi all mis ise tahtis oma 200cm pikkusega, siis mida teevad Valmiera pikad kellel on pikkust 210cm ja 215cm.[/quote]

Ära sa seda küll taha ,et Veskiga alustame see tähendaks kohe kaost korvialuses tegevuses,ma arvan ,et me võiksime arendama hakata uusi tsentreid ,kes meil pingipealt peale Veski võtta on ,ehk siis koolitame E. Dorbeku keskmängijaks ümber ja nii purjetame õndsalt BBLi Final Fouri ja Eestikate finaali ,kus tiitleid võidame.[/quote]

E. Dorbek on sul keskmängija?? Tsenter kes ei ole 2m täis. Kui me lähme Valmiera või kelle iganes vastu sellise taktikaga, siis on kaotus üsna tõenäoline. Nagu siin juba mainiti siis on Veskist kes pingil istub palju vähem tolku kui platsil. Sarnaselt vaim564'le olen ka mina tähele pannud, et Veski teeb oma koperdamised mängu algul külmana ära ja edasi mängib ta rahuldavalt.
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas tempo »

Targutaks veel selle rocki mängu kohta. Ma ei saa aru nendest, et kes sõimavad, et nii mängu lõpus vigu ei vilistata. Nagu wtf, äkki ei vilistaks üldse viimased 24 seki vigu :S. See on küll eriti loll süüdistus, määrused kehtivad ju koguaeg, jobud bocklased.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas vaim564 »

On olnud juhtumeid, kus on vilistatud viimasel sekundil ära ja midagi pole teha, kohtunikule jääb õigus otsustada. Täpselt samuti võiks siin nutta, et miks vilistati viga Akognoni vastu, oleks võinud parem korvi ära lugeda.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas Mr. Aff »

Kust sellised jõmmidioodid tulevad? Aga viska sa järgmine kord kohe mitu, kui Tarva mängule sattud, siis äkki saab su lemmikvõistkond publikukeelu ja sina mõne vaataja käest saapast veidi kõvema asjaga mitukümmend korda vastu oma infantiilset lõusta?
[quote="ring4t3hKINGTartu fännid ka nõrgad ikka, oleks tulnud saapaga vanale panna aga nemad ainult karjusid.[/quote]
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas Genuin »

Mr. Aff kirjutas:Kust sellised jõmmidioodid tulevad? Aga viska sa järgmine kord kohe mitu, kui Tarva mängule sattud, siis äkki saab su lemmikvõistkond publikukeelu ja sina mõne vaataja käest saapast veidi kõvema asjaga mitukümmend korda vastu oma infantiilset lõusta?
[quote="ring4t3hKINGTartu fännid ka nõrgad ikka, oleks tulnud saapaga vanale panna aga nemad ainult karjusid.
[/quote]

Khm, ma ei tea, kas sa jõmm oled, aga idioot küll. Kas sulle pole keegi huumorist aru saamist õpetanud? Keegi ei kirjutaks selliseid asju siia, kui ta seda tõsiselt mõtleks.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas Rix »

Rocki kodulehel on mängu video üleval. Peab lugupidamist avaldama nende netiülekannete elluviimise eest, tublilt tehtud. Selle koha pealt oleks muidugi Cramo fännidel õppida, kahjuks jah, pole siin võimalust ülikooli tehnilist tuge kasutada, mis arvatavalt on peamine takistus (suurhallis vist kommunikatsioonid oleks olemas...). Ja et siis fännid saalist ära ei kaoks, võiks tegelt Cramo netiülekanded olla smsi eest tasulised (ei koormaks ka serverit), mis maksaks u poole piletist. Viimase miinus oleks muidugi, et teenus peaks sel juhul olema garanteeritud kvaliteediga. Võib ka tasuta, aga nn subscriberitele. Variante igatahes oleks, tavalise kaamera ja läpakaga saaks teha küll ja küll (sakslased siin eelmisel hooajal näitasid suuna ette, kui Cramo napilt mängu kaotas võõrsil. Sai seda isegi jälgitud, polnud kvaliteedil häda kedagist).
Igatahes, mängu tervikuna vaadates on selge kaks asja: korvi alt lõhuti ikka päris ära, kui R. sinna vähegi suutis palli toimetada. Kaitsesurve oli kohati päris kena ning R. pallikaotused polnud sugugi nii sundimatud lohakused, vaid ikka tubli kaitse abil tekitatud. Aga oleks sinna korvi alla kasvõi üks enam-vähem 2.06 mees, kes kaitses rassiks ja lauapalle võtaks ning vähegi haake suudaks panna, oleks optimismiks põhjust küll. Tagamehed on tasemel, Sokk tegi ilusa esituse ning Riis annaks ühe käigu veel juurdegi.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas #7 »

Vaatasin ka video otsast lõpuni ära ja lihtsalt ütleks seda, et naljakas on vaadata kuidas Kanada poiss Morrison ei saa ühtegi lay-up'i sisse, ainult dongid. :D
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas xrip55 »

When Chuck Norris goes to sleep every night he checks his closet for Tanel Tein.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Rock vs Kalev/Cramo 27.01.2010

Postitus Postitas Patrioot »

xrip55 kirjutas:When Chuck Norris goes to sleep every night he checks his closet for Tanel Tein.
:lol: Üldjuhul ei pööra ma sellele Teini teemale tähelepanu, aga see on päris hea
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Suletud