BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas nub4you »

Kusjuures on kalev ja rock viigis punktidega , aga rockil 1 mäng rohkem
Pilt

Pilt
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas Eepica »

eks tuleb oodata uut hooaega siis näeb kas midagi läheb paremaks või ei.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas Egert »

14.veb. on vefiga mäng, see meeskond on veel tugevam.
Ei tea, varsti langeme ka nii taha et peame võitlema kuuenda koha eest vefiga ja rockiga
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas spartaklane »

Eepica kirjutas:seni kuni me ei saa lauda korralike mehi pole kahjuks midagi teha. aga mis parata pole raha ei saa mängijaid osta ka
huvitav mida mina siin siis koguaeg korranud olen ,nüüd hakkavadgi need hädad pihta,mida karta oli ja ma arvan ,et me saame teisipäeval veel ka Valga käest sugeda ja naerma ajab juhtkonna eesmärk jõuda Final Fouri no tule taevas appi.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas Kalev4ever »

Egert kirjutas:14.veb. on vefiga mäng, see meeskond on veel tugevam.
Ei tea, varsti langeme ka nii taha et peame võitlema kuuenda koha eest vefiga ja rockiga
VEF on ebalev meeskond. Materjali on, aga tulemust pole :D
Nende vastu peab ikka ära tulema. Isegi, et Valmiera tegi täna rekordi blokkide suhtes ja veel seda, et kalevlased kolmeseid halvasti tabasid, oli vahe mingil ajal lõpu poole päris väike, mis isegi üllatas. Tõsine võitlus tuleb nüüd 5 ja 6 koha pärast.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas Egert »

Õhtuleht päris hea pildi leidnud :D
Pilt
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas kasutaja123 »

spartaklane kirjutas:
Eepica kirjutas:seni kuni me ei saa lauda korralike mehi pole kahjuks midagi teha. aga mis parata pole raha ei saa mängijaid osta ka
huvitav mida mina siin siis koguaeg korranud olen ,nüüd hakkavadgi need hädad pihta,mida karta oli ja ma arvan ,et me saame teisipäeval veel ka Valga käest sugeda ja naerma ajab juhtkonna eesmärk jõuda Final Fouri no tule taevas appi.
Miks sa korrutad seda, et korvi alla on veel meest vaja ?? Seda teavad ju niikuinii kõik, isegi juhtkond. Probleem on selles, et raha POLE. Saad aru ??
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas Eepica »

no polegi seda ma ju räägin koguaeg. et uuel hooajal võibolla asi muutub paremaks
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas kasutaja123 »

Eepica kirjutas:no polegi seda ma ju räägin koguaeg. et uuel hooajal võibolla asi muutub paremaks
Ma mõtlesingi nagu rohkem spartaklast :)
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas Egert »

Mina ei tea.
Mina vahetaks managemendi välja uuel hooajal.
Valmieral vaevalt on meist suurem eelarve, aga neil on täiesti asjalikud C-d korvi all, samal ajal kui meil on Veski ja E.Dorbek ja Johnson kes vahest mõne kulbi paneb ja see on ka kõik.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas spartaklane »

kasutaja123 kirjutas:
Eepica kirjutas:no polegi seda ma ju räägin koguaeg. et uuel hooajal võibolla asi muutub paremaks
Ma mõtlesingi nagu rohkem spartaklast :)
Huvitav ,kus otsast sul tuleval hooajal olukord paremaks läheb ,mina küll ei usu ,arvan ,et tuleval hooajal lahkuvad Sokk ,Keerles ja Arbet ,sest vaevalt ,et nad tahaksid mängida sellises poolikus võistkonnas nagu seda Kalev/Cramo ,kus puudub tasemel mänedzment ja minnakse koguaeg mingi riskipeale välja oma komplekteerimisega.
Aga antud hooaega silmas pidades tekib lihtsalt küsimus ,et kui Vucinic lahkus ja Varrak tuli asemele ,kes kindlasti peaks nagu vähem palka saama ja siit peaksgi ju nagu raha üle jääma ,et leida Johnsonile võrdväärne vahetus,samas kui Veski ise tahab Rakverre siirduda.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas kasutaja123 »

spartaklane kirjutas:
kasutaja123 kirjutas:
Eepica kirjutas:no polegi seda ma ju räägin koguaeg. et uuel hooajal võibolla asi muutub paremaks
Ma mõtlesingi nagu rohkem spartaklast :)
Huvitav ,kus otsast sul tuleval hooajal olukord paremaks läheb ,mina küll ei usu ,arvan ,et tuleval hooajal lahkuvad Sokk ,Keerles ja Arbet ,sest vaevalt ,et nad tahaksid mängida sellises poolikus võistkonnas nagu seda Kalev/Cramo ,kus puudub tasemel mänedzment ja minnakse koguaeg mingi riskipeale välja oma komplekteerimisega.
Aga antud hooaega silmas pidades tekib lihtsalt küsimus ,et kui Vucinic lahkus ja Varrak tuli asemele ,kes kindlasti peaks nagu vähem palka saama ja siit peaksgi ju nagu raha üle jääma ,et leida Johnsonile võrdväärne vahetus,samas kui Veski ise tahab Rakverre siirduda.
Tiit Sokk ju liitus ka meeskonnaga. Ja niigi oldi rahalistes raskustes, mingi teema oli ju veel, et ei suudetud Pace'le ära maksta.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas Go Cramo! »

Ei ole vaja uskuda kõike, mida see ajakirjandus soperdab
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas Egert »

kasutaja123 kirjutas: Tiit Sokk ju liitus ka meeskonnaga. Ja niigi oldi rahalistes raskustes, mingi teema oli ju veel, et ei suudetud Pace'le ära maksta.
See Pace'i värk oli mingi jama asi.
Tema tahtis raha, aga ta polnud isegi oma agendiga rääkinud sellest.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas barons »

isiklikult arvan, et cramo see aasta bbl-is 6 hulka EI jõua! põhiline põhjus tänane mäng,kusjuures kahe mänguga ollakse nii rocki, kui ka valmeiraga miinuses!!! vef-i käest ka kuuene lutt ja rong läinud, arvan et juhtkonna lollustesse meeskonna kompleteerimisel!!! pole ju normaalne, et meeskonnas on üle kahemeetriseid mängijaid kolm!!! ja neist üks on viljar veski, lisaks vigane johnson, ja keerlese 201 sm.jääb isegi eesti liigas väheseks! muideks arvan, et kml-is on cramost kehvem eesliin vaid amatöör satsil kuremaal ja ehk ka pärnul, valgaga ollakse nii nibin-nabin, ehk teisipäev annab selgust kuidas cramo 193 tsenter fisher 218 pika leedulasega hakkama saab!
selge see, raha on vähe! aga tuleb tunnistada, et seda vähestki on kulutatud VALESTI, omades trobikond tagamängijat, unustades aga peamise, korvialuse...
...mäletan, et suvel keegi siine fänn kirjutas, et on teadmas, et tahetakse palgata noori ja pikki välismaalasi pikemate lepingutega! nagu zalgiris võttis nä. delase, või nagu rytas eelmisel aastal bjelica! miks seda ei tehtud? sel hooajal, kus paljudel klubidel raha on vähe, peaks see suhtkoht lihtsam olema! täpselt küll ei tea, aga tundub et mindi jälle nn. lihtsamat teed ja toodi siia paar musta meest, tõsi nõrkade ja haigete põlvedaga!
kui vtb bbl-i alla neelab, ja bbl-ist paremad vtb-sse saavad, siis palju õnne cramo juhtkond, mängite uuel hooajal nn.bbl nõrgemat divisioni, nagu see aasta TTÜ! ...või oligi see valdmaa ja linamäe eesmärk?
Suletud