BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas julki »

barons kirjutas:isiklikult arvan, et cramo see aasta bbl-is 6 hulka EI jõua! põhiline põhjus tänane mäng,kusjuures kahe mänguga ollakse nii rocki, kui ka valmeiraga miinuses!!! vef-i käest ka kuuene lutt ja rong läinud, arvan et juhtkonna lollustesse meeskonna kompleteerimisel!!! pole ju normaalne, et meeskonnas on üle kahemeetriseid mängijaid kolm!!! ja neist üks on viljar veski, lisaks vigane johnson, ja keerlese 201 sm.jääb isegi eesti liigas väheseks! muideks arvan, et kml-is on cramost kehvem eesliin vaid amatöör satsil kuremaal ja ehk ka pärnul, valgaga ollakse nii nibin-nabin, ehk teisipäev annab selgust kuidas cramo 193 tsenter fisher 218 pika leedulasega hakkama saab!
selge see, raha on vähe! aga tuleb tunnistada, et seda vähestki on kulutatud VALESTI, omades trobikond tagamängijat, unustades aga peamise, korvialuse...
...mäletan, et suvel keegi siine fänn kirjutas, et on teadmas, et tahetakse palgata noori ja pikki välismaalasi pikemate lepingutega! nagu zalgiris võttis nä. delase, või nagu rytas eelmisel aastal bjelica! miks seda ei tehtud? sel hooajal, kus paljudel klubidel raha on vähe, peaks see suhtkoht lihtsam olema! täpselt küll ei tea, aga tundub et mindi jälle nn. lihtsamat teed ja toodi siia paar musta meest, tõsi nõrkade ja haigete põlvedaga!
kui vtb bbl-i alla neelab, ja bbl-ist paremad vtb-sse saavad, siis palju õnne cramo juhtkond, mängite uuel hooajal nn.bbl nõrgemat divisioni, nagu see aasta TTÜ! ...või oligi see valdmaa ja linamäe eesmärk?
No Liepaja ja Nevezise käest peaks küll kindlad võidu saama.
Ning Ventspilsi või Vefi võitmiseks on ka kõik võimalused olemas kuna Johnson peaks tagasi olema Vefi mänguks kuna ta ise ütles,et nädal on väljas.Ja ma ei saa üldse aru nendest kes mingi ühe mängu järgi juba räägivad et järgmine aasta tuleks kõik personal ja mängjiad välja vahetada ning et see hooaeg kaugele ei jõuta vms.
Ja kui sa räägid siin juba eliitdivisjonist väljakukkumist ,kõigest ühe mängu järgi kui kaotasime meeskonnale kellel on võimalused saada playoffi ja miks mitte isegi Final fouri,siis mai ei tea kus sa näed sellist varianti ???
Kui Kalev tahab välja kukkuda peaks ta kaotama kõik järelejäänud kohtumised.Aga kuna 2 võitu peaks vähemalt veel tulema,siis playoff on suht lähedal.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas vabakutseline »

Tänane mäng oli suht koht kole.. alla jäädi eelkõige eesliinis. Praegu on meil üks puhas tsenter aga isegi tema ei saa mängu. Ega ma ei väidagi, et Veski oleks pidanud mängima sellel perioodil kui mäng jooksis ja vahe saadi juba -5 peale. Kuid edasi kui mäng meil tänu G. Dorbeku tehnilisele ära kadus siis oleks võind ta sisse panna ja tal lõpuni lasknud mütata. Enesekindluse saamise mõttes oleksid need minutid talle ära kulunud. Kuid tundub, et kalevi treenerite duo ei taha tal lasta enesekindlust saada, mis on muidugi kurb. Kui isegi teda meistriliiga mängudes ei kasutata siis võiksid nad ta ju Tarvase juurde saata.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 697
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas Kalev »

vabakutseline kirjutas:Tänane mäng oli suht koht kole.. alla jäädi eelkõige eesliinis. Praegu on meil üks puhas tsenter aga isegi tema ei saa mängu. Ega ma ei väidagi, et Veski oleks pidanud mängima sellel perioodil kui mäng jooksis ja vahe saadi juba -5 peale. Kuid edasi kui mäng meil tänu G. Dorbeku tehnilisele ära kadus siis oleks võind ta sisse panna ja tal lõpuni lasknud mütata. Enesekindluse saamise mõttes oleksid need minutid talle ära kulunud. Kuid tundub, et kalevi treenerite duo ei taha tal lasta enesekindlust saada, mis on muidugi kurb. Kui isegi teda meistriliiga mängudes ei kasutata siis võiksid nad ta ju Tarvase juurde saata.
No mees, c'mon. Siin ei ole tegemist mingi kurja vandenõuga Veski vastu, kes ise põleb soovist mägesid liigutada ja korvilaudu lõhkuda, kuid kelle kurjad treenerid Vucinic, Varrak ja Sokk ahelatesse on pannud. Veski pole lihtsalt BBL-i ega tõenäoliselt ka KML-i tasemel mängija ja sellega kogu muinasjutt lõppebki, ükskord tuleb see nali ju lõpetada.
Viimati muutis Kalev, 31 Jaan 2010, 23:47, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas Go Cramo! »

Kaua see Veski ümber halamine käib? Mees on saanud korduvalt võimalusi kuid pole neid pea mitte kunagi ära kasutanud. Pigem mängu alla toonud.
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas Genuin »

Kalev kirjutas:
vabakutseline kirjutas:Tänane mäng oli suht koht kole.. alla jäädi eelkõige eesliinis. Praegu on meil üks puhas tsenter aga isegi tema ei saa mängu. Ega ma ei väidagi, et Veski oleks pidanud mängima sellel perioodil kui mäng jooksis ja vahe saadi juba -5 peale. Kuid edasi kui mäng meil tänu G. Dorbeku tehnilisele ära kadus siis oleks võind ta sisse panna ja tal lõpuni lasknud mütata. Enesekindluse saamise mõttes oleksid need minutid talle ära kulunud. Kuid tundub, et kalevi treenerite duo ei taha tal lasta enesekindlust saada, mis on muidugi kurb. Kui isegi teda meistriliiga mängudes ei kasutata siis võiksid nad ta ju Tarvase juurde saata.
No mees, c'mon. Siin ei ole tegemist mingi kurja vandenõuga Veski vastu, kes ise põleb soovist mägesid liikutada ja korvilaudu lõhkuda kuid kelle kurjad treenerid Vucinic, Varrak ja Sokk ahelatesse on pannud. Veski pole lihtsalt BBL-i ega tõenäoliselt ka KML-i tasemel mängija ja sellega kogu muinasjutt lõppebki, ükskord tuleb see nali ju lõpetada.
Väga õige. Ei ole vaja sellest Veskist jahuda kogu aeg. Ta on täielik non-issue.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas zero0 »

Ma juba mitu korda siin foorumis kirjutanud, et Veski sai päris palju mänguaega hooaja alguses. Oma võimalusi ta ei kasutanud. Igast pikast ei saa lihtsalt mängumeest, pole midagi teha.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas Kivipallur »

Mis seal ikka siis...no tuli kaotus siis tuli ,hea ,et üldse seleks hooajaks Kalevi meeskond kokku jäi...ehk järgmine hooaeg leitakse alla ka keegi tasemel mängija.Aga ehk mõni vend(vabakutseline,kes arvab ,et Johnson on samal tasemel mängija kui Viljar"ma olen alles noor ja roheline"Veski) nägi ka ,et Kenist ikkagi on korvi all küllaltki palju kasu ,sellist kaost ilma temata ei oleks seal all. Sel tasemel ei saa korvpalli mängida ilma keskmängijata. Nagu spartaklane(kes muidu on ilge jobu) pläriseb,et selle hooaja kaotused lähevad suures osas juhtkonna süüks. Aga nagu enne mainisin ,siis hea ,et meil üldse Cramo alles ning katki pole veel midagi ,Vef tuleb kindlasti võita ja siis peaks (vist?) kuue hulgas kindlasti olema.
Ja see ,et me kaitses nii palju vigu tegi on just selle tõttu ,et meil pole all pikka ,nagu keegi ka siin mainis.Nii ,et pole mõtet siin mingit kohtunike vile üle nutta , ka koduvile peab muidu natuke olema(Eestis see muidugi puudub).
Kalev Cramo!!!!!
Pilt
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas Alex »

Ennast jääb vist see vaatepilt kauaks kummitama, kuidas Erik (sic!) pidi selle pikka sloveeniga maad jagama.Mis seal enam kommenteerida, kui meil pikki pole, siis pole.
Loodetavasti Ken naaseb kiiremas korras, muidu kipub see asi veelgi nutusemaks minema.
Ega mängu kohta eriti lisada polegi, kuigi kaks korda tulime neile järgi, siis ega seal võiduhõngu õhus ei tundunud ja ega ei ole ka mõtet kohtunike suunas midagi sõrmega vehkida.

Pikka miinuse teeks Arbeti nime taha.Saan aru küll, et ravis pikalt vigastust, aga ega sellepärast ei tasu ennast siis nii pekki süüa.Krt. tuimalt (2x) pannakse ta viskele käsi peale...Täna täiest tühi koht!

Insaiderid võiksid õelda, kas Tiit see hooaeg välistrppe kaasa ei teegi või oli tänane erand?
YNWA
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas vaim564 »

Veski kohta ütleks niipalju, et kui ta on võistkonnas ja positsioon on katmata, siis tuleb ta kasvõi vägisi mängu panna. Come on, talle ju makstakse selle eest, see on tema töö. Kui teeb valesti, siis välja võtta, läbi sõimata ja uuesti mängu, et ta tunnetaks, et tal on press peal. Pole vahet, kas kaotatakse Veskiga või Veskita. Kõige hullem, kui inimene hakkab juba ise arvama, et tema koht ongi pingiotsa peal. Midagi sellist juhtus vahepeal vist ka Kurbasega.
Teisest küljest kardan, et isegi kui Johnson oleks mänginud, oleksime Valmiera eesliini vastu sellegipoolest hätta jäänud. Praegu hakkab mulle isegi tunduma, et Jason Milleri väljavahetamine Johnsoni vastu polnud õige, sest tema ampluaa oli veidi laiem. Veel parem, kui oleks saanud mõlemad jätta. Johnson on põhimõtteliselt sama tüüpi mängija kui Veski, tal on rohkem kogemusi ja oskusi, seda loomulikult, aga ta pole imemees. Küsimus on ikka terves eesliinis, mitte ühes või teises üksikus mängijas. Seda eesliini lihtsalt pole ja kogu lootus on selle peal, et tagamängijatel vise läheb. Aga näiteks Gert Dorbekul pole elu sees viset olnud. Millal ta viimati üle 20 punkti viskas ja kelle vastu? Joshil on alles esimene hooaeg Euroopas ja temalt ei maksa imesid oodata, kuigi kevadepoole on ta loodetavasti paremas hoos. Riis on olnud küll pigem positiivne üllatus, aga ta on pidevalt vigastatud ...
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas nojah »

Praeguseks hakkavad vist enamus siinseid kodanikke aru saama sellest, millest ma juba sügisel siin kõvasti jaurasin ja mille tõttu mind noh vähemasti ebaõigluses Kalevi juhtkonna suhtes süüdistati. Nimelt meeskonna komplekteerimine. Ja küsimus ei ole sugugi rahas, Kalevil on praegu Eestis selgelt suuruselt teine eelarve. Nüüd pole ka enam kallist välistreenerit. Aga ikkagi ma arvan, et sellel hooajal on oma rahalisi vahendeid arvestades Kalev kõige kehvemini komplekteeritud võistkond Eestis ja see kivi läheb puhtalt juhtkonna kapsaaeda. Komplekteeritust arvestades on isegi väike ime, et meeskonna seis Balti Liigas on niivõrd hea. Aga see on ka ainus sari kus on korralikult esinetud. Ka kohalikus meistriliigas on palju väiksema eelarvega meeskonnad eespool või samal pulgal. Idaliigast ma ei hakka üldse rääkimagi.

Ja kui ma räägin kehvast komplekteerimisest, siis ma ei pea silmas seda, et meeskonnas mängiksid kehvad mängijad. Ei mängi. Ka välismängijad, kui neid ükshaaval võtta on ilmselt hinna-kvaliteedi suhet arvestades täiesti korralikul tasemel. Aga küsimus on selles, et komplekteerimine ei tähenda seda, et meeskonda ostetakse suvaline kamp säästuhinnaga mehi, vaid komplekteerida tuleb meeskonda lähtudes sellest, millisel positsioonile on eelkõige mehi vaja. Isegi selle hinnaga, et vbla sama raha eest ei saa vajalikule positsioonile üleüldiselt sama hea tasemega meest, kui saaks positsioonile, kus lisajõudu hädasti vaja ei ole.

Praegu on selgelt seis selline, et positsioonidel 1, 4 ja 5 on selgeid puudujääke ning positsioonid 2 ja 3 jõhkralt ülerahvastatud. Mängujuhi kohal on küll Riis hakkama saanud, nii kaua muidugi, kui ta on terve olnud, aga minu arvates on ta vbla rohkem mänge vahele jätnud kui mänginud. Ja see, kui keegi tahab väita, et see on mingi üllatus, et Riis vigastustega alatihti kimpus on, näitab ainult seda, et ta ei tea eesti korvpallist midagi. Korvi all on asi veel hullem, nr 4 kohale puudub vahetus üldse ning nr 5 kohal on vigaste põlvedega Johnson, kes jõulist kehamängu ei armasta ning Veski, kelle isegi 196 pikk E.Dorbek keskmängija kohal üle mängib. Samal ajal on positsioonidel nr 2-3 terve prsetäis mehi (Akognon, G.Dorbek, Arbet, Fisher, Kurbas, Kajupank, E.Dorbek), kellele kõigile kuidagi mänguaega ei jagu. Seega ei ole küsimus selles, et meeskonnal pole mängijate palkamiseks raha vaid selles et komplekteeritus on täiesti vildakas.

Ja paljuski on selles, et korvialune on nõrk kinni ka see, et kaitses ei saa Kalev kuidagi hakkama. Asi pole ainult Linehanis, üleüldse on raske mängida agressiivset kaitset, kui korvialune täiesti hõre on. Eelmine hooaeg sai üle-väljaku survet hästi lubada, kuna korvi all olid Lyde ja Fox, kes on mõlemad üle keskmiselt head kaitsjad ja olid piisavalt suure ja jõulise kehaga, et korvialune korralikult puhas hoida. Sel hooajal ühtegi sellist meest pole. Ka Kangur oli füüsiliselt võimas mängija. Ma usun, et paljuski ka Vucinic lahkus selle pärast, et sai aru, et sellise koosseisuga ta ei suuda oma nägemust realiseerida.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas spartaklane »

nojah kirjutas:Praeguseks hakkavad vist enamus siinseid kodanikke aru saama sellest, millest ma juba sügisel siin kõvasti jaurasin ja mille tõttu mind noh vähemasti ebaõigluses Kalevi juhtkonna suhtes süüdistati. Nimelt meeskonna komplekteerimine. Ja küsimus ei ole sugugi rahas, Kalevil on praegu Eestis selgelt suuruselt teine eelarve. Nüüd pole ka enam kallist välistreenerit. Aga ikkagi ma arvan, et sellel hooajal on oma rahalisi vahendeid arvestades Kalev kõige kehvemini komplekteeritud võistkond Eestis ja see kivi läheb puhtalt juhtkonna kapsaaeda. Komplekteeritust arvestades on isegi väike ime, et meeskonna seis Balti Liigas on niivõrd hea. Aga see on ka ainus sari kus on korralikult esinetud. Ka kohalikus meistriliigas on palju väiksema eelarvega meeskonnad eespool või samal pulgal. Idaliigast ma ei hakka üldse rääkimagi.

Ja kui ma räägin kehvast komplekteerimisest, siis ma ei pea silmas seda, et meeskonnas mängiksid kehvad mängijad. Ei mängi. Ka välismängijad, kui neid ükshaaval võtta on ilmselt hinna-kvaliteedi suhet arvestades täiesti korralikul tasemel. Aga küsimus on selles, et komplekteerimine ei tähenda seda, et meeskonda ostetakse suvaline kamp säästuhinnaga mehi, vaid komplekteerida tuleb meeskonda lähtudes sellest, millisel positsioonile on eelkõige mehi vaja. Isegi selle hinnaga, et vbla sama raha eest ei saa vajalikule positsioonile üleüldiselt sama hea tasemega meest, kui saaks positsioonile, kus lisajõudu hädasti vaja ei ole.

Praegu on selgelt seis selline, et positsioonidel 1, 4 ja 5 on selgeid puudujääke ning positsioonid 2 ja 3 jõhkralt ülerahvastatud. Mängujuhi kohal on küll Riis hakkama saanud, nii kaua muidugi, kui ta on terve olnud, aga minu arvates on ta vbla rohkem mänge vahele jätnud kui mänginud. Ja see, kui keegi tahab väita, et see on mingi üllatus, et Riis vigastustega alatihti kimpus on, näitab ainult seda, et ta ei tea eesti korvpallist midagi. Korvi all on asi veel hullem, nr 4 kohale puudub vahetus üldse ning nr 5 kohal on vigaste põlvedega Johnson, kes jõulist kehamängu ei armasta ning Veski, kelle isegi 196 pikk E.Dorbek keskmängija kohal üle mängib. Samal ajal on positsioonidel nr 2-3 terve prsetäis mehi (Akognon, G.Dorbek, Arbet, Fisher, Kurbas, Kajupank, E.Dorbek), kellele kõigile kuidagi mänguaega ei jagu. Seega ei ole küsimus selles, et meeskonnal pole mängijate palkamiseks raha vaid selles et komplekteeritus on täiesti vildakas.

Ja paljuski on selles, et korvialune on nõrk kinni ka see, et kaitses ei saa Kalev kuidagi hakkama. Asi pole ainult Linehanis, üleüldse on raske mängida agressiivset kaitset, kui korvialune täiesti hõre on. Eelmine hooaeg sai üle-väljaku survet hästi lubada, kuna korvi all olid Lyde ja Fox, kes on mõlemad üle keskmiselt head kaitsjad ja olid piisavalt suure ja jõulise kehaga, et korvialune korralikult puhas hoida. Sel hooajal ühtegi sellist meest pole. Ka Kangur oli füüsiliselt võimas mängija. Ma usun, et paljuski ka Vucinic lahkus selle pärast, et sai aru, et sellise koosseisuga ta ei suuda oma nägemust realiseerida.
Tore ,et keegi asju nii näeb nagu minagi ja toetan täielikult sinu seisukohta
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas Rix »

Üldiselt ma jagan neid seisukohti, kuid paar asja võiks lisada. Esiteks, kevadel oli seis selline, et tegelikult oli küsimärgi all vist meeskonna eksisteerimine üleüldse, seetõttu ei suudetud pakkuda piisavaid garantiisid nendele meestele, keda oleks vaja, vaid suudeti leida mehed, kes olid enam-vähem olemas ja nõus jätkama. Eelkõige puudutab see enam vähem 4 ja 5 positsiooni, sest eks neid enam-vähem tasemel mehi Eestis praktiliselt ühe käe sõrmedel ka ole ning nad eelistasid kindlust ebakindlusele. Veskist vist ei loodetudki midagi ning ta loksub mingi olematu palgaga seal pingil, kuna leping tehti temaga ju paar hooaega tagasi. Taheti vist Kanguri asemele Kalvet, ei saadud. Keskmängija "õngitseti", läks nagu läks, vist mitte eriti õnnestunult (nii hilises faasis ei saa ka enam katseperioodiga mehi, vaid pead kohe lepingut hooaja lõpuni pakkuma). Teiste võõrleegionäridega läks minu arvates üsnagi hästi. Oleks see Veski enam-vähem Allingu tasemelgi, poleks hullu, pakun lampi, et BBLis oleks üks võit rohkem ning koduses liigas paar kaotust vähem. Oleks Raadiku-Kajupanga asemel nt Toome, oleks...
Tädid, rattad ja piimaauto, eks sel tasemel see arutelu ole.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas nojah »

Jah, kevade osas nõus. Ja selles osas ka nõus, et nii Akognon kui Fisher on head mängumehed. Aga mõlemad mängivad ju eelkõige sellisel positsioonil (Akognon puhas nr 2, räägiti küll, et harjutab ka nr 1 peal aga seda väga ei ole, Fisher hoolimata heast lauavõitlusest siiski nr 2/3) kus "tulekahju" ei olnud. Vähemasti ühe asemel neist oleks võinud korraliku nr 4-5 kohal mängiva mehe tuua. Ja see hooaja keskel õngitsemine - jah see ongi kahe otsaga asi, õnneks seekord väga hullusti ei läinud, st läbi mingi ime suudeti pooliku koosseisuga paar hädavajalikku võitu BBL-is hooaja alguses saada. Aga risk oli suur.

Veelkord, ära saa valesti aru, Akognon ja Fisher on heal tasemel mängijad aga päris nii ei saa ka meeskonda komplekteerida, et lähen sügisel kingapoodi ning hädasti oleks talveks saapaid vaja. Olen selleks viimase raha kokku korjanud ja siis näen, et ohh seal on väga head ja kvaliteetsed sandaalid 70% alla hinnatud, ostan kogu raha eest 2 paari sandaale - ikkagi superpakkumine ju - ja jätan talveks saapad üldse ostmata.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas Rix »

nojah kirjutas:Jah, kevade osas nõus. Ja selles osas ka nõus, et nii Akognon kui Fisher on head mängumehed. Aga mõlemad mängivad ju eelkõige sellisel positsioonil (Akognon puhas nr 2, räägiti küll, et harjutab ka nr 1 peal aga seda väga ei ole, Fisher hoolimata heast lauavõitlusest siiski nr 2/3) kus "tulekahju" ei olnud. Vähemasti ühe asemel neist oleks võinud korraliku nr 4-5 kohal mängiva mehe tuua. Ja see hooaja keskel õngitsemine - jah see ongi kahe otsaga asi, õnneks seekord väga hullusti ei läinud, st läbi mingi ime suudeti pooliku koosseisuga paar hädavajalikku võitu BBL-is hooaja alguses saada. Aga risk oli suur.

Veelkord, ära saa valesti aru, Akognon ja Fisher on heal tasemel mängijad aga päris nii ei saa ka meeskonda komplekteerida, et lähen sügisel kingapoodi ning hädasti oleks talveks saapaid vaja. Olen selleks viimase raha kokku korjanud ja siis näen, et ohh seal on väga head ja kvaliteetsed sandaalid 70% alla hinnatud, ostan kogu raha eest 2 paari sandaale - ikkagi superpakkumine ju - ja jätan talveks saapad üldse ostmata.
Nii ta paraku enam-vähem välja kukkus. Tegelt vist shooterit oli ikkagi vaja, Dorbek ja Arbet ei oleks seda välja vedanud, viimane sai ka vigastada, aga eelmine hooaeg näitas, et käsi pole see (mis tal see tabavus oligi?). Jõulist ja pikka äärt oleks vaja olnud, väga-väga. Oleks praegugi, aga ju siis loodeti, et äkki tuleb mõni sponsor juurde (mehi turul arvatavalt küll ja küll), aga ei tulnud.
Tänases PMis on Varraku väike ülevaade ka eilsest mängust ning peab nõustuma: 7 mehega mingit aktiivset pressi ei tee, Riisi ja Kurbase väljalangemine ning Keni vigastuse taustal oli eilne peks siiski paratamatus. Edaspidise suhtes on selge, et play-off on täiesti enda maha mängida BBLis, kolmas ja neljas koht oleks liiga palju tahta, seega, kui ikkagi väljakukkumismängudeni jõutakse, tuleb madistada Ventsi või Siauga. Eelistaks kindlalt esimest, kui Ventsil visketuju ära võtta, siis võib nendega kenasti mängida. Kalve on nagu Ventsi meeskond tervikuna- väga väga ebastabiilne ning nende kaitse logiseb ka igast küljest. Muidugi võõrsil on nendega raske...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: BBL:Bc Kalev/Cramo vs Valmiera 31.01.2010

Postitus Postitas nojah »

Shooterit on kõrgel tasemel mänguks muidugi vaja ja Akognon on vast parim puhas shooter, kes Kalev/Cramos mänginud on. Vähemalt kõige talendikam kindlasti. Aga hetkel on ta ikkagi pigem luksuskaup. Kuigi ta mulle tegelikult mängijatüübilt väga meeldib. Eelmisel hooajal oleks sellist meest näiteks juurde vaja olnud, aga see selleks. Jah ei Dorbek ega Arbet ole selles osas võrreldaval tasemel. Aga kui juba need 2 meest meeskonda võetud on, siis nende vahetuse peale peaks mõtlema enam-vähem kõige viimases järjekorras. Praegu on seis nii, et kõige kehvem leegionär on meeskonnas kõige asendamatum mängija. Päris nii ikka juhtuda ei saa. Teisalt, Vucinic lahkus nüüd ju poole hooaja pealt, mingi raha oleks pidanud sealt vabaks jääma? Veski Rakverre ja vbla veel üks mängija tagantliinist minema (tõesti ei leita Arbetile siis välisklubi näiteks?), mingi pika saaks ikka vaba raha eest?
Suletud