KML: BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 17.02.2010

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: KML: BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 17.02.2010

Postitus Postitas Egert »

ETV ka kuradi pask. Kõik oma kaamerad on Vancouverisse veetud ja kossust enam uudiselõike ei tehtagi :(
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: KML: BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 17.02.2010

Postitus Postitas Genuin »

Egert kirjutas:ETV ka kuradi pask. Kõik oma kaamerad on Vancouverisse veetud ja kossust enam uudiselõike ei tehtagi :(
Kusjuures mõni kaamera on ka Eestisse jäänud, sest paar päeva tagasi tehti lugu vehklemise tippvõistlusest Tallinna Mõõgast! Aga ju on ETV prioriteedid kenasti paigas ja need härrad teavad, mis rahvast paelub.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: KML: BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 17.02.2010

Postitus Postitas Egert »

spartaklane, kas ma nägin õigesti, et see olid sina käed õnnest taeva poole mängu lõpus?
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: KML: BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 17.02.2010

Postitus Postitas spartaklane »

Egert kirjutas:spartaklane, kas ma nägin õigesti, et see olid sina käed õnnest taeva poole mängu lõpus?
Ei sa eksid ,mu käed polnud õnnest taeva poole pärast mängu ,ma olin lihtsalt koos õepoisiga ja nüüd sain talle ,kui korvpalli mängimist õpivale poisile näidata seda ,kuidas ei tohi võistkondi komplekteerida ja samas näidata talle ka seda ,mis siis saab ,kui meeskonnas puuduvad korvialused jõud ja ilma nendeta üritab peatreener arendada agresiivset kaitset ,mis on võrdväärne jõe vastuvoolu liikuma panemisega.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: KML: BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 17.02.2010

Postitus Postitas TDK »

Ma loodan, et sa õepojale õigekirja ei õpeta!?
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: KML: BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 17.02.2010

Postitus Postitas spartaklane »

TDK kirjutas:Ma loodan, et sa õepojale õigekirja ei õpeta!?
Kahjuks ei puutu ,minu õigekiri antud hetkel nüüd küll asjasse.Parem ootaks sinupoolset kommentaari mängu kohta ,kui kommentaare õigekirja osas,aga jah oled vist nii pettunud ,et valad viha iga asja peale välja ja otsid muid seletusi ,et mitte mängu kommenteerida.
Siimphoto
Uus kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 25 Aug 2009, 16:43

Re: KML: BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 17.02.2010

Postitus Postitas Siimphoto »

pildigalerii mängust: http://sport.err.ee/index.php?06105752" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: KML: BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 17.02.2010

Postitus Postitas Go Cramo! »

Täielik klounikari!!! See on TASE, et 24 punktine edu suudetakse maha mängida vähem kui 5 minutiga ja mäng veel ligi 10 punktiga pähe saada! :evil: Ei oska muud öelda kui et - masendav punt.... :smash:
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: KML: BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 17.02.2010

Postitus Postitas vabakutseline »

Juba teist mängu mängitakse ilma keskmängijata ja mõlemad kaotatakse(kuigi mõlemad olid võidetavad mängud). Krt kas nad tahavad kalevi hooaja lõpu täiesti ära rikkuda või? Kui tahavad nii väga ainult tagamängijatega läbi ajada siis saatku juba praegu Veski Rakvere Tarva ja Owens tagasi USA'sse. Põhimeeste poolt on ikka tase 24p edu mäha mängida. Ma oleks aru saanud kui oleks korraga olnud platsil pingimehed. Kuid arvan, et isegi nemad oleks suutnud paremini mängida. Milleks on meil meeskonnas 13 meest kui neist 6-7 meest ei saa üldse mängidagi.
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Re: KML: BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 17.02.2010

Postitus Postitas converse »

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=367257" onclick="window.open(this.href);return false;
6.00 väike sokk paneb tanelile jala ette :lol:
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: KML: BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 17.02.2010

Postitus Postitas nojah »

Minu jaoks oli sellepärast tähenduslik mäng, et mõlema meeskonna nõrgad kohad kisti ikka täiesti häbitult alasti. Võitis see meeskond, kellel on vähem nõrkusi. Ja tõepoolest, sellel hooajal on TTÜ-l shanss, kui mitte enamat, siis vähemasti finaali jõuda.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: KML: BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 17.02.2010

Postitus Postitas nojah »

Aga kui Visnapuu edaspidigi Doroninit ja ryanangelost Eichfussile ja Sokule eelistab, siis on Kalevil isegi mingi shanss nende vastu.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: KML: BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 17.02.2010

Postitus Postitas Rix »

converse kirjutas:http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=367257
6.00 väike sokk paneb tanelile jala ette :lol:
See oli üsna otsustav korv ka. Ja tüüpiline lapsik kaitse eksimus, selle asemel, et minna lootusetut vaheltlõiget tegema, oleks võinud oma mehest hammastega kinni hoida.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: KML: BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 17.02.2010

Postitus Postitas Alex »

nojah kirjutas:Aga kui Visnapuu edaspidigi Doroninit ja ryanangelost Eichfussile ja Sokule eelistab, siis on Kalevil isegi mingi shanss nende vastu.
Reeglina vastaseid ei kiida, aga eile olid pisi Sokku teened (kui mängu algus välja jätta) võidus väga suured.
...aga eilsesse, siis julgeks pakkuda, et kõik 13 vaheltlõiget Kalevi poolt tehti vist esimesel veerandil...äärmisl juhul 10 kindlasti.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: KML: BC Kalev/Cramo vs. TÜ/Rock 17.02.2010

Postitus Postitas Rix »

no mõned olid ikka lõpus ka, kui suudeti miinus 12lt 4 peale mängida. Aga ise anti ikka vist kolm-neli korda audist otse pall vastasele ning seda ei teinud mitte ainult närviline uus mees, vaid ka Keerles ja Josh. Joshi tegevus lõpuveerandil muidugi meenutas kõike muud kui korvpalli, mees muidugi püüdis oma ebaõnnestumisi veelgi isepäisemalt heaks teha, kraapides nii veelgi hullemat jama kokku.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Vasta