BBL: Šiauliai vs. BC Kalev/Cramo 27.02.2010

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: BBL: Šiauliai vs. BC Kalev/Cramo 27.02.2010

Postitus Postitas Eepica »

loodame et zalgiris võidab
mirkojee
Uus kasutaja
Postitusi: 19
Liitunud: 02 Mai 2009, 11:13

Re: BBL: Šiauliai vs. BC Kalev/Cramo 27.02.2010

Postitus Postitas mirkojee »

Kalev4ever
kas sa oled ise märganud, et selles teemas viimaste lehtede postitused on ainult vastu kellelegi ütlemine ja seletamine, et see ja see on idioot, kuna ei kirjuta foorumi reeglite kohast juttu. Samas kas su enda postitused ka kuidagi mänguga seotud on?:)

Mäng on online stati järgi ikka väga nutune + Owens hakkas ka "möllama" alles siis, kui oli selge et mäng tehtud, seega tema 11p ja 8 lauda ei tasu üle hinnata, vaevalt et Siaulai suutis liialt keskendunult lõpus mängida. Akognon tundub stati järgi ainuke,kes oma koha välja mängis. Võistkond on hetkel ikka konkreetses mõõnas. Ma ei kujuta küll hetkel ette mille pealt nt Arbet peaks praegu välismaale saama. A la E.Dorbeku stiilis Luxi möllama vist. Kurb on kui meie koondise teoreetiliselt põhimehed nii nadit mängu näitavad. Eks näis kuna ja kuidas Kalev sellest kõigest välja tuleb.
Kasutaja avatar
Travis Reed
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Mai 2007, 19:48
Asukoht: Jõgeva

Re: BBL: Šiauliai vs. BC Kalev/Cramo 27.02.2010

Postitus Postitas Travis Reed »

vaim564 kirjutas:
Travis Reed kirjutas:kusjuures oli vahe üle 60p vahepeal aga lõpuks alla 50, aga mega metsa läks see mäng. Muide panin tähele, et Owens ja Kurbas mängivad hästi kokku. Kurbase söötudest tulid Owensile lõpus punktid. Kurbast võiks rohkem minu arust kasutada. SEe on minu arvamus.
Möödunud aastal panin tähele, et ta oskas isegi Veskiga kokku mängida.

just täpselt, mulle tuleb ka meelde. Tundub, et trennis mängivadki, veskid ja kurbased ja Owensid omavahel.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: BBL: Šiauliai vs. BC Kalev/Cramo 27.02.2010

Postitus Postitas zero0 »

Hoidke parem nüüd Žalgirisele pöialt, kui VEF juhtub võitma, siis on Cramo mängud mängitud selleks hooajaks BBL-is.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BBL: Šiauliai vs. BC Kalev/Cramo 27.02.2010

Postitus Postitas vaim564 »

mirkojee kirjutas:Kalev4ever
kas sa oled ise märganud, et selles teemas viimaste lehtede postitused on ainult vastu kellelegi ütlemine ja seletamine, et see ja see on idioot, kuna ei kirjuta foorumi reeglite kohast juttu. Samas kas su enda postitused ka kuidagi mänguga seotud on?:)

Mäng on online stati järgi ikka väga nutune + Owens hakkas ka "möllama" alles siis, kui oli selge et mäng tehtud, seega tema 11p ja 8 lauda ei tasu üle hinnata, vaevalt et Siaulai suutis liialt keskendunult lõpus mängida. Akognon tundub stati järgi ainuke,kes oma koha välja mängis. Võistkond on hetkel ikka konkreetses mõõnas. Ma ei kujuta küll hetkel ette mille pealt nt Arbet peaks praegu välismaale saama. A la E.Dorbeku stiilis Luxi möllama vist. Kurb on kui meie koondise teoreetiliselt põhimehed nii nadit mängu näitavad. Eks näis kuna ja kuidas Kalev sellest kõigest välja tuleb.
Arbeti kohta jah, tegi Valdmaa sügisel terase tähelepaneku, siis kui leping oli veel lahtine - kuhu tal minna on? :)
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: BBL: Šiauliai vs. BC Kalev/Cramo 27.02.2010

Postitus Postitas Genuin »

Eelmisel aastal käis meeletu nõiajaht Arbeti peale, kuna ta loopis kolmeseid mõnuga mööda. Ennäe imet, see aasta paneb veel kehvema protsendiga. Tema allakäiku on päris nukker vaadata, kuna erinevalt osadest arvan ma, et ta lootusetu vend päris ei ole.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: BBL: Šiauliai vs. BC Kalev/Cramo 27.02.2010

Postitus Postitas zero0 »

Ma Arbeti pärast küll nii väga ei muretseks. Kindlasti ta saab rohkem palka, kui tema tulemused vääriksid. Ja kuhu tal ikka tõesti minna on? Ma muretseks rohkem sellepärast, et Keerles läheb mujale.
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: BBL: Šiauliai vs. BC Kalev/Cramo 27.02.2010

Postitus Postitas Eepica »

eks lähevad kõik mujale vist põgenevad minema meeskonnast
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: BBL: Šiauliai vs. BC Kalev/Cramo 27.02.2010

Postitus Postitas gasol2 »

Owens tuleb kohe koju saata täiesti mõttetu vend see ,et ta täna 11 punkti viskas ei huvita mind ültse ka Veski suutis Zalgrise vastu 18punkti visata ,kuid mis on õudne on selle mehe vabavisked 1/8 ja niimoodi loobib ta neid iga mäng täiesti ebarealne.
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: BBL: Šiauliai vs. BC Kalev/Cramo 27.02.2010

Postitus Postitas Eepica »

saadame ja kõik koju:) homme tähtaega ja kedagi nagu nii enam tuua ei saa seega.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: BBL: Šiauliai vs. BC Kalev/Cramo 27.02.2010

Postitus Postitas vabakutseline »

Ma ei oleks tänase kaotuse suhtes nüüd nii kriitiline, et hakkaks kohe meeskonda laiali saatma. Mida te siis lootsite sellest mängust? Me kõik teame millises mõõnas kalev praegu on ja tundub, et klubisiseselt on ka seal mõningaid probleeme. Mängu küll ise ei jälginud, kuid kui siit lugeda siis tundub, et tagamehed tegid seegikord mõnusalt pallikaotusi. Siit lugesin ka, et lauvõitlust ei olnud meil täna üldse kuna Siauliai tabas hämmastavalt hästi ja kui visatigi mööda siis ei soostunud keegi pallile järgi hüppama.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: BBL: Šiauliai vs. BC Kalev/Cramo 27.02.2010

Postitus Postitas Soho »

gasol2 kirjutas:Owens tuleb kohe koju saata täiesti mõttetu vend see ,et ta täna 11 punkti viskas ei huvita mind ültse ka Veski suutis Zalgrise vastu 18punkti visata ,kuid mis on õudne on selle mehe vabavisked 1/8 ja niimoodi loobib ta neid iga mäng täiesti ebarealne.
nagu tõsiselt ... ega korvpalli aind vabaviske joonel ei mängita oleks owens tagamängija ja viske % selline siis saadaks minema jah.. täiesti ok stats oli ..
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: BBL: Šiauliai vs. BC Kalev/Cramo 27.02.2010

Postitus Postitas xrip55 »

aga kes garanteerib, et owens veel selliseid mänge teeb?
Kasutaja avatar
Sigmar
Kasutaja
Postitusi: 524
Liitunud: 28 Dets 2008, 22:09

Re: BBL: Šiauliai vs. BC Kalev/Cramo 27.02.2010

Postitus Postitas Sigmar »

xrip55 kirjutas:aga kes garanteerib, et owens veel selliseid mänge teeb?
Seda ei garanteerigi mitte keegi , peab ainult ootama järgmisi mänge...Ja no see on kindel ,et Kalev teda minema ei saada ja kui saadaks siis oleks see märk täielikust loobumisest.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: BBL: Šiauliai vs. BC Kalev/Cramo 27.02.2010

Postitus Postitas vabakutseline »

Soho kirjutas:
gasol2 kirjutas:Owens tuleb kohe koju saata täiesti mõttetu vend see ,et ta täna 11 punkti viskas ei huvita mind ültse ka Veski suutis Zalgrise vastu 18punkti visata ,kuid mis on õudne on selle mehe vabavisked 1/8 ja niimoodi loobib ta neid iga mäng täiesti ebarealne.
nagu tõsiselt ... ega korvpalli aind vabaviske joonel ei mängita oleks owens tagamängija ja viske % selline siis saadaks minema jah.. täiesti ok stats oli ..
See on nüüd kaheotsaga asi ma leian. Mängu mitte näinuna ei oska ma öelda kas peaks ära saatma või mitte. Paljugi oleneb sellest millal Owens oma stati tegema hakkas, kas siis kui Siauliai mängis veel täie jõuga või siis kui mäng oli tehtud ja Siauliail ei pruukinud enam kaitses nii aktiivselt mängida.
Suletud