Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas väike-tamma »

julki kirjutas:
väike-tamma kirjutas:Mis ma oskan öelda. Kalevist sai tõsiselt siiber ja Rakvere Tarvas Eesti meistriks. Mina toetan tänasest ainult Tarvast ja ei kedagi teist.
Sa olid üldse kalevi fänn see hooaeg ?
Alguses pooldasin Kalevit ikka kõvasti aga no fänniks ennast ei loe.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas barons »

sügav kummardus valdmaa ja linamäe ees, et mehed on oma vabast ajast seda kossuvärki ajanud alates tööriista aegadest kuni eelmise aasta lõpuni! müts maha, aga...kui aus olla, tulnuks tänavu siiski looduda, sest ühe hooajaga on kõik see kapital mis kogutud lihtsalt mahamängitud;( kahju!
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas julki »

väike-tamma kirjutas:
julki kirjutas:
väike-tamma kirjutas:Mis ma oskan öelda. Kalevist sai tõsiselt siiber ja Rakvere Tarvas Eesti meistriks. Mina toetan tänasest ainult Tarvast ja ei kedagi teist.
Sa olid üldse kalevi fänn see hooaeg ?
Alguses pooldasin Kalevit ikka kõvasti aga no fänniks ennast ei loe.
Ega arvasing niimoodi sest muidu fänniks ei saagi lugeda selliseid inimesi kes paari halva mängu pärast lõpetab meeskonna toetamise täielikult.On sitt hooaeg olnud jah aga saame üle sellest ja tuleme veel meistriks !!
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas väike-tamma »

väike-tamma kirjutas:
julki kirjutas:
väike-tamma kirjutas:Mis ma oskan öelda. Kalevist sai tõsiselt siiber ja Rakvere Tarvas Eesti meistriks. Mina toetan tänasest ainult Tarvast ja ei kedagi teist.
Alguses pooldasin Kalevit ikka kõvasti aga no fänniks ennast ei loe.
Ega arvasing niimoodi sest muidu fänniks ei saagi lugeda selliseid inimesi kes paari halva mängu pärast lõpetab meeskonna toetamise täielikult.On sitt hooaeg olnud jah aga saame üle sellest ja tuleme veel meistriks !!
Paari halva mängu kohta? Ainuke hea mäng mis mul meeles on Žalgirise vastu ja see oli ka ei tea kui ammu. Kalev pole normaalselt mänginud ma ei tea mia ajast ja täna sai sellest siiber. No kurat kui Tarvas pakkus mängu kandikul ja ei mänginud ise ka head mängu ja ikka ei suudeta võita. Milleks toetada sellist meeskonda.Nagu täna näha oli siis Kalevit toetab tõesti ainult nende enda NÖ. fännklubi.
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas tempo »

Mul tekkis saalis küsimus, et kelle kodusaal see on? Meeletult oli rakvere inimesi kohal. Mäng oli ka mega.
Müts maha Andres Sõbra ees.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas spartaklane »

Ega arvasing niimoodi sest muidu fänniks ei saagi lugeda selliseid inimesi kes paari halva mängu pärast lõpetab meeskonna toetamise täielikult.On sitt hooaeg olnud jah aga saame üle sellest ja tuleme veel meistriks !!
No ehk selgitaksid mille pealt me siin midagi ehitame,saan aru ,et kaotame paar mängu aga see ,mis praegu toimub pole nüüd küll eriti lootustandev ja üle sellisest p....sast saada on suht ebareaalne,sest kui vaatad meeste suhtumist siis on see suht pohuistlik ,kahju on tõdeda,et sellised mehed ,kes meil treeneri toolil, on ju ka Eesti koondise juures ja kui vaadata Kalev/Cramo arengut siis on see peale Vucinici lahkumist küll allapoole liikunud ,kui ülespoole tõusnud.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas YO »

KÜSIMUS?
Mis paneb, sind Kalevit toetama, sel hooajal?
Kas meeskond on hästi ning profesionaalselt komplekteeritud?
Kas juhtkond on teinud kõike, et saada nii hea sats kokku, kui vähegi võimalik?
Kas treeneriametis on õige mees?
Kas Kalev saab regulaarselt tappa sellepärast, et mei EI OLE ÜLDSE raha?
Kas Kalevie management on teinud kõik, et oma vigu parandada?
Kas Kalev on selline klubi, mis tekitab inimestes usaldustunde - ala jah me usume neisse, kuna me oleme kindlad, et asjaga tegelevad profsesionaalid ja olukord läheb paremaks?

Nüüd mõtle esimse küsimuse vastusele uuesti.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas Kivipallur »

Vähemalt näeb nüüd ära ,kes on Kalevi lojaalsed fännid ...
Pilt
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas väike-tamma »

YO kirjutas:KÜSIMUS?
Mis paneb, sind Kalevit toetama, sel hooajal?
Kas meeskond on hästi ning profesionaalselt komplekteeritud?
Kas juhtkond on teinud kõike, et saada nii hea sats kokku, kui vähegi võimalik?
Kas treeneriametis on õige mees?
Kas Kalev saab regulaarselt tappa sellepärast, et mei EI OLE ÜLDSE raha?
Kas Kalevie management on teinud kõik, et oma vigu parandada?
Kas Kalev on selline klubi, mis tekitab inimestes usaldustunde - ala jah me usume neisse, kuna me oleme kindlad, et asjaga tegelevad profsesionaalid ja olukord läheb paremaks?

Nüüd mõtle esimse küsimuse vastusele uuesti.
1)Charron Fisher. Aga no see pole meeskonna toetamine vaid mängija.
2)Ju siis nende endi arvates on aga minu arvates mitte.
3)ei ole
4)ei
5)EII!!!
6)see hooaeg kindlasti mitte.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas YO »

Kivipallur kirjutas:Vähemalt näeb nüüd ära ,kes on Kalevi lojaalsed fännid ...
Lojaalsed fännid peaksid olema mõistusega, kes saavad aru mis toimub. Loomulikult oleks olukord fännide seas palju poistiivsem, kui NÖ. JUHTKOND suudaks ilusti ära seletada, MIKS selline olukord tekkinud on. Tegelikult võin ma ise sulle vastata, miks selline olukord tekkinud on.
ASJAGA TEGELEVAD TÄIESTI VALED INIMESED - ALATES BACKGROUND STAFFIST(kahtlen, et seda üldse on) LÕPETADES ENAMIKE MÄNGIJATEGA! Meeskond täiesti savilt ja VALESTI komplekteeritud - ala võtame need, keda enne teame ja kes viitsivad nats toksida.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas YO »

väike-tamma kirjutas:
YO kirjutas:KÜSIMUS?
Mis paneb, sind Kalevit toetama, sel hooajal?
Kas meeskond on hästi ning profesionaalselt komplekteeritud?
Kas juhtkond on teinud kõike, et saada nii hea sats kokku, kui vähegi võimalik?
Kas treeneriametis on õige mees?
Kas Kalev saab regulaarselt tappa sellepärast, et mei EI OLE ÜLDSE raha?
Kas Kalevie management on teinud kõik, et oma vigu parandada?
Kas Kalev on selline klubi, mis tekitab inimestes usaldustunde - ala jah me usume neisse, kuna me oleme kindlad, et asjaga tegelevad profsesionaalid ja olukord läheb paremaks?

Nüüd mõtle esimse küsimuse vastusele uuesti.
1)Charron Fisher. Aga no see pole meeskonna toetamine vaid mängija.
2)Ju siis nende endi arvates on aga minu arvates mitte.
3)ei ole
4)ei
5)EII!!!
6)see hooaeg kindlasti mitte.
Ilma Fisherita oleks 7. koht KML- is reaalsus. Aiunke põhjus, miks Kalevi mängudel käija ongi ausalt öeldes Fisher.
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas julki »

spartaklane kirjutas: No ehk selgitaksid mille pealt me siin midagi ehitame,saan aru ,et kaotame paar mängu aga see ,mis praegu toimub pole nüüd küll eriti lootustandev ja üle sellisest p....sast saada on suht ebareaalne,sest kui vaatad meeste suhtumist siis on see suht pohuistlik ,kahju on tõdeda,et sellised mehed ,kes meil treeneri toolil, on ju ka Eesti koondise juures ja kui vaadata Kalev/Cramo arengut siis on see peale Vucinici lahkumist küll allapoole liikunud ,kui ülespoole tõusnud.
Playoffideni on aega ju,kuu või poolteist vähemalt.Varrak rääkis et peale Rytase mängu on neil aega ja nad tahavd kõvasti treenida meeskonnamängu.Ja ma ise arvan et meeskond suudab poolfinaaliks ennast kosuda ja Rockile and tõelise lahingu.Vaevalt et me nüüd hooaja lõpuni igamäng sellised oleme nagu täna ja laupäeval.Millalgi peab ju midagi tulema ka.Treenerite kohta ütleks nii palju et ise pooldaks kui Sokk eesotsas oleks,sest ta ikkagi kogenenum ja siis ei peaks muutma treenerite pinki jälle.Lihtsalt Sokule suurem võim väljaku ääres.Varrak on siiski veel liiga noor et sellist raskes seisus tiimi juhtida.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas Kivipallur »

YO kirjutas:
Kivipallur kirjutas:Vähemalt näeb nüüd ära ,kes on Kalevi lojaalsed fännid ...
Lojaalsed fännid peaksid olema mõistusega, kes saavad aru mis toimub. Loomulikult oleks olukord fännide seas palju poistiivsem, kui NÖ. JUHTKOND suudaks ilusti ära seletada, MIKS selline olukord tekkinud on. Tegelikult võin ma ise sulle vastata, miks selline olukord tekkinud on.
ASJAGA TEGELEVAD TÄIESTI VALED INIMESED - ALATES BACKGROUND STAFFIST(kahtlen, et seda üldse on) LÕPETADES ENAMIKE MÄNGIJATEGA! Meeskond täiesti savilt ja VALESTI komplekteeritud - ala võtame need, keda enne teame ja kes viitsivad nats toksida.
Mul on mõistus ja saan aru ,mis toimub. Seis on tõesti kehv , kuid kas ma peaks hakkama nüüd mingit teist meeskonda sellepärast toetama? EI. Fänn toetab meeskonda ka kõige sitemas seisus ,mitte ei hüppa üle teisele poole.Sinu sõnade järgi ei tohiks näiteks Knicksil ühtegi fänni olla...
Pilt
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas #7 »

Algus kena, esimesed 5 rünnakut ei saand tarvas 3-sekundi ala lähedussegi, loobiti ainult kolmeseid nagu sitta vastu lauda seida vastu lauda. Siis tuli klassikaline vahespurt, poolaeg nullis. Siis saime koguaeg aeg 5-7 punktiga ette, kuid tulid Saage ja Hallik, kes üle käte lasid kotti kõik + Anderson, mäng läks punkt-punktis lõpuni ja siis tuli mängu tipp, peaaegu 30 sekki aega, 3ga taga, peab kohe peale panema 9-lt üle käe nagu aega ei oleks, ja siis oligi see mõne jaoks rõõmus, teiste jaoks kurvastav mäng läbi.

Mängu higlite'd olid Fisheri kaks donki näkku ja see kuidas üks Tarva pooldaja, poolajal sukeldus üle pinkide kõhuli maha, et saada palli millega teenida Kalevi salli.

Ma ei ütleks, et see Tarvale kaotus nüüd nii midagi erilist märkimisväärset oleks, aga kui arvestades siin eelnevaid mänge Cramo poolt, siis ei saa kuidagi ikka rahul olla.

Kuid mina jään alati Kalevi toetajaks, sest võistkond on mul südames juba ammu, Tööriista aegadest, kui poisid veel siin samas kodu kõrval Sõbra spordihoones palli patsutasid...
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas YO »

Kivipallur kirjutas:
YO kirjutas:
Kivipallur kirjutas:Vähemalt näeb nüüd ära ,kes on Kalevi lojaalsed fännid ...
Lojaalsed fännid peaksid olema mõistusega, kes saavad aru mis toimub. Loomulikult oleks olukord fännide seas palju poistiivsem, kui NÖ. JUHTKOND suudaks ilusti ära seletada, MIKS selline olukord tekkinud on. Tegelikult võin ma ise sulle vastata, miks selline olukord tekkinud on.
ASJAGA TEGELEVAD TÄIESTI VALED INIMESED - ALATES BACKGROUND STAFFIST(kahtlen, et seda üldse on) LÕPETADES ENAMIKE MÄNGIJATEGA! Meeskond täiesti savilt ja VALESTI komplekteeritud - ala võtame need, keda enne teame ja kes viitsivad nats toksida.
Mul on mõistus ja saan aru ,mis toimub. Seis on tõesti kehv , kuid kas ma peaks hakkama nüüd mingit teist meeskonda sellepärast toetama? EI. Fänn toetab meeskonda ka kõige sitemas seisus ,mitte ei hüppa üle teisele poole.Sinu sõnade järgi ei tohiks näiteks Knicksil ühtegi fänni olla...
KINICKS on ORGANISTASIOON, MIS TÖÖTAB KURADAMI HÄSTI( ma räägin organisatsioonist, mitte mängudest ja mängijatest). KALEVIL pole mingit organisatsiooni - mitte midagi sinna lähedalegi. Kogu see kupatus on väga amatöristlikult üles ehitatud..... ei tegita just suurt usaldustunnet või mis?
Vasta