Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas julki »

YO kirjutas:KÜSIMUS?
1.Mis paneb, sind Kalevit toetama, sel hooajal?
2.Kas meeskond on hästi ning profesionaalselt komplekteeritud?
3.Kas juhtkond on teinud kõike, et saada nii hea sats kokku, kui vähegi võimalik?
4.Kas treeneriametis on õige mees?
5.Kas Kalev saab regulaarselt tappa sellepärast, et mei EI OLE ÜLDSE raha?
6.Kas Kalevie management on teinud kõik, et oma vigu parandada?
7.Kas Kalev on selline klubi, mis tekitab inimestes usaldustunde - ala jah me usume neisse, kuna me oleme kindlad, et asjaga tegelevad profsesionaalid ja olukord läheb paremaks?
1.Kuna olen meeskonna fänn siis jään ikkagi meeskonda ka toetama igal võimalusel,isegi kui hooaeg pole hea olnud.
2.Suht idiootne küsimus sest iga korvpalli jälgjia saaks aru et komplekteerimine on suht halb olnud.
3.EI
4.treeneripaar õige aga natuke valedes positsoonidel
5.Ei
6.EI managment on saast olnud see hooaeg,ootaks väga palju paremat tegutemist järgneval hooajal
7.Asjaga tegelevad professionaalid ja peab kahjuks ütlema et Eesti parimad(Juhtub ka parimatel tulema mõni sitt hooaeg) ja loodedavasti läheb olukord paremaks.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas vaim564 »

Ma hästi ei taipa, miks seda poolfinaali Rockiga siin niiväga kardetakse. Tegelikult poolfinaalis võiks veel mingi šanss olla. Arvestades pingi pikkust, siis finaalis saaks tunduvalt raskem olema. Ja nagu ma kunagi juba mainisin, siis oleks tulnud põhirõhk sel hooajal asetadagi BBL-le (jätame VTB üldse välja), sest kahte liigat 6-7 mehega kõvasti mängida, nagu elu näitab, käib üle jõu.
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas Genuin »

Tänast mängu oli valus vaadata. Kalev lihtsalt mängiti üle ja see polnud mingitmoodi kobin enam. Lõpuminutid olid muidugi klassika, ainult negatiivselt poolelt.

Igatahes kui peaks juhtuma selline asi, et Kalev jääb finaalist välja ning kulla selgitavad Rock ja Tarvas, siis Rakvere poolt küll ei oleks. Kriisa ja Veideman on küll sümpaatsed, aga teised... No ei.

Ja ise ei näe põhjust, miks ei peaks Kalevit edasi toetama. Isegi sellises seisus.
Samas tuleb tõdeda, et pole imestunud, kui edaspidi pole Kalevil enam mingit koduhallitunnet. Tänane atmosfäär oli heaks näiteks sellele.
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas Kaska »

no jah tubli tarvas.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas Karl »

YO kirjutas:KÜSIMUS?
Mis paneb, sind Kalevit toetama, sel hooajal?
Kas meeskond on hästi ning profesionaalselt komplekteeritud?
Kas juhtkond on teinud kõike, et saada nii hea sats kokku, kui vähegi võimalik?
Kas treeneriametis on õige mees?
Kas Kalev saab regulaarselt tappa sellepärast, et mei EI OLE ÜLDSE raha?
Kas Kalevie management on teinud kõik, et oma vigu parandada?
Kas Kalev on selline klubi, mis tekitab inimestes usaldustunde - ala jah me usume neisse, kuna me oleme kindlad, et asjaga tegelevad profsesionaalid ja olukord läheb paremaks?

Nüüd mõtle esimse küsimuse vastusele uuesti.
1) Kalev on olnud alati minu lemmikvõistkond, olenemata sellest kui head mängijad seal mängivad või kui hea on nende mäng.
2) Alati saaks paremini kui Fisheri ja natuke ka Akoga on minu silmis täppi pandud.
3) Kuna me ei tea Kalevi finantsolukorda ei oska keegi meist sellele vastata.
4) Mina oleks eelistanud Sokku aga Varrakul pole ka viga
5) Kalev ei saa regulaarselt tappa, regulaarselt saab tappa Kuremaa, muidugi oleks rohkem raha ei oleks meil selliseid probleeme ja arvatavasti oleks meil ka rohkem võite.
6) Ei saa seda kommenteerida kuna ei tea finantsolukorda.
7) Mina olen ja jään alati Kalevisse uskuma nii headel kui ka halbadel päevadel.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas Patrioot »

Kui päris aus olla, loodan sellel hooajal näha teistsugust finaali, kui Rock - Kalev, kuna nagu keegi juba eespool ütles: ``ära tüütab juba see vastasseis``.
Finaalis võiksid mängida ikkagi meeskonnad, kes seda tõsiselt soovivad. Hetkel on neid Eestis kolm ja Kalev nende hulka ei kuulu.
Loodetavasti see veel muutub, aga kurat seda teab.


Tänase mängu eest üks suur kivi meeskonna kapsaaeda. Enam ei tule asjad nii lihtsalt kätte, kui eelnevatel aastatel. Oleks aeg jalad p**** alt välja võtta ja oma palk välja teenida.
Ärge häbistage ennast ja oma fänne, kes teid veel (rõhk sellel sõnal) toetavad.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas vaim564 »

Üldiselt läks ju tavapärast rada mööda, alguses suht kenasti, aga lõpp vajus ära. Tarvas mängis tegelikult samuti 6-7 mehega, kuigi vist isegi Raadik (kui keegi veel mäletab) käis korraks platsil, nii et selles suhtes oldi võrdsed. Lõpus enam võhma nagu ei jätkunud. Arbet tegi üle hulga aja korraliku mängu, võib-olla tahab järgmiseks hooajaks Tarvase drafti pääseda. Homse mängu suhtes küll väga skeptiline. Tundub, et mängima mindi ikka tänast mängu.
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas tempo »

Kui me ka saaksime sellist pappi nagu Cramo ja Rock riigilt, siis saaks Kalev regulaarselt tappa:P
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas Go Cramo! »

julki kirjutas:Playoffideni on aega ju,kuu või poolteist vähemalt.Varrak rääkis et peale Rytase mängu on neil aega ja nad tahavd kõvasti treenida meeskonnamängu.Ja ma ise arvan et meeskond suudab poolfinaaliks ennast kosuda ja Rockile and tõelise lahingu.
Ja selle kuu või pooleteisega on meil rong ammu läinud! Sellise esitlustega kus üks-kaks meest ainult mängivad ei ole teha mitte kui si``agi! Mitu korda oli täna meile võimalusi antud ja IKKA ei suudeta seda ära kasutada ning asja lõpuni hoida. Tõesti, kurb on Fisherist kes tundub olevat ainuke kellele midagi ldse korda läheb. Akognoni esitlused teevad ainult viha, Keerlesel tundub ka ammu juba sellest jamast kopp ees olevat. Muudest meestest ei räägiks üldse...
Ma tõesti lootsin, et täna ehk suudetakse end kokku võtta (mis 1 veerand tundus isegi olevat) ja lõpuks midagi ilusat ka teha, aga ei midagi....nagu tüüpiline Kalev/Cramo kes suudab kuidagi edu sisse mängida ja siis kõik hetkega kaotada. Isegi mitte kurvaks ei tee selline asi enam vaid vihaseks
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas Karl »

ja mängiksite ikka ainult eesti meistrivõistlusi sest muu teid ei huvitaks, ei balti liiga ega ka euroopa, teile pakub pinget ainult eesti konnatiik.
Vean kihla et kui Tarvas mängiks kah kolme või vähemalt kahte sarjagi siis saadakse TTü, Rocki ja Kalevi käest regulaarselt koslepit.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas Zog »

Vaadake, tavaliselt on fänlusel mingi põhjus: sümpaatsed mängijad, kodulinna meeskond, traditsioonid, sümpaatsed treenerid või klubi tegevus tervikuna vms...

Traditsioonid nagu langevad Cramo puhul ära, kuna endist (Kalle-eelset) Tallinna Kalevit ma toetasin küll, aga see pole ju sama klubi enam. Kodulinna meeskond ka nagu väga suur argument pole, arvestades et TTÜ ja Tallinna Kalev on täpselt samamoodi kodulinna klubid. Tiit Sokk pole mulle elu sees eriti sümpaatne olnud, nii et see põhjus langeb ka ära nüüd. Klubi tegevus tervikuna... idee oli ju hea... toome välismaalt hea treeneri ja tugevad mängijad, paneme Eesti noored ja vähem noored kõrvale: aga mis välja tuli? Toodi Veselin Matic, mitte treener, ja ega nende mängijatega ka väga ei vedanud. Eelmine hooaeg aga paistis, et veel miski nagu tuleb välja: Vucinic oli ilmselgelt tasemel, nagu ka mängijad... BBL'is saadi õnnetu kaotus Rock'ilt, aga seevastu põhiturniir mängiti hästi ja Eestis tuldi meistriks. See hooaeg... on aga kõik peesse lastud. Järele jääb põhjus "sümpaatsed mängijad"... ning praegu Cramo's mängivad eestlased ongi ainus põhjus miks ma üldse veel loodan, et nt BBL'is sellel klubil hästi läheks....

Küll aga olen ma seisukohal, et järgmisest hooajast alates oleks oluliselt parem, kui need mängijad mängiksid kusagil mujal... kus asju mõistusega tehakse...
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas Kivipallur »

Lojaalsed fännid peaksid olema mõistusega, kes saavad aru mis toimub. Loomulikult oleks olukord fännide seas palju poistiivsem, kui NÖ. JUHTKOND suudaks ilusti ära seletada, MIKS selline olukord tekkinud on. Tegelikult võin ma ise sulle vastata, miks selline olukord tekkinud on.
ASJAGA TEGELEVAD TÄIESTI VALED INIMESED - ALATES BACKGROUND STAFFIST(kahtlen, et seda üldse on) LÕPETADES ENAMIKE MÄNGIJATEGA! Meeskond täiesti savilt ja VALESTI komplekteeritud - ala võtame need, keda enne teame ja kes viitsivad nats toksida.[/quote]
Mul on mõistus ja saan aru ,mis toimub. Seis on tõesti kehv , kuid kas ma peaks hakkama nüüd mingit teist meeskonda sellepärast toetama? EI. Fänn toetab meeskonda ka kõige sitemas seisus ,mitte ei hüppa üle teisele poole.Sinu sõnade järgi ei tohiks näiteks Knicksil ühtegi fänni olla...[/quote]
KINICKS on ORGANISTASIOON, MIS TÖÖTAB KURADAMI HÄSTI( ma räägin organisatsioonist, mitte mängudest ja mängijatest). KALEVIL pole mingit organisatsiooni - mitte midagi sinna lähedalegi. Kogu see kupatus on väga amatöristlikult üles ehitatud..... ei tegita just suurt usaldustunnet või mis?[/quote]
Mina rääkisin jälle fännidest . Sain su jutust aru ,et kui klubil on sitt seis ,siis ongi õige see ,et "fännid " hakkavad mingit teist klubi toetama.
Pilt
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas Go Cramo! »

KÜSIMUS?
1.Mis paneb, sind Kalevit toetama, sel hooajal?
2.Kas meeskond on hästi ning profesionaalselt komplekteeritud?
3.Kas juhtkond on teinud kõike, et saada nii hea sats kokku, kui vähegi võimalik?
4.Kas treeneriametis on õige mees?
5.Kas Kalev saab regulaarselt tappa sellepärast, et mei EI OLE ÜLDSE raha?
6.Kas Kalevie management on teinud kõik, et oma vigu parandada?
7.Kas Kalev on selline klubi, mis tekitab inimestes usaldustunde - ala jah me usume neisse, kuna me oleme kindlad, et asjaga tegelevad profsesionaalid ja olukord läheb paremaks?
VASTUSED:
1.Olen juba paar hooaega olnud selle meeskonna fänn ja loodan, et ka edaspidi
2.Ei kui välja arvata võõrleegionäridest Fisher. Isegi Akognon on suhteliselt fail, eriti just viimastes mängudes
3.Kindlasti mitte. Juba mitu hooaega ei suudeta meeskonda normaalseks ajaks komplekteerida! Mis meeskonnamängust ja kokkuharjutamisest siin juttu saab olla kui mehed saabuvad hooaja sees ja pidevalt vahetuvad
4.Liialt noor ehk veel. Hetke abitreener ja peatreener peaksid olema vahetuses
5.Kindlasti mitte. Siin tundub asi olevat punktis 3. kirjutatust ning ka meeskonna üldisest motivatsioonist
6.Ei paista seda küll kuskilt. Kardan, et sellise juhtimisega pole Kalev/Cramot järgmine hooaeg enam kaardil
7.Hetkel on igasugune usaldus kadunud ja näha, et sama on ka mängijatel. Tehakse kui orjatööd mitte ei minda "täiega panema" sooviga olla Parim!
Kasutaja avatar
Tegumood
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 06 Jaan 2010, 00:27

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas Tegumood »

julki kirjutas: 7.Asjaga tegelevad professionaalid ja peab kahjuks ütlema et Eesti parimad(Juhtub ka parimatel tulema mõni sitt hooaeg) ja loodedavasti läheb olukord paremaks.
Palun seleta lahti mida tähendab "Eesti parimad". Eesti parimad raha tuulde loopijad? Eesti parimad suvaliste trollide maaletoojad? Eesti parimad meeskonna komplekteerijad hooaja käigus? Eesti parimad fännide kannatuspiiride kompajad? Eesti parimad meeskonnavaimu säilitajad? Eesti parimad naljamehed? Eesti parimad keskmängija kasvatajad? Eesti parimad .....

Kui sulle minu pakutud variandid ei sobi, siis paku oma.
Pilt

"maakas lõpetaks oma maanaljad ära ka kui te seda ignoreeriks lihtsalt." Oskar8
"Õppimine on korvpallimängu kõrval ka üks tilulilutamine" Peep Pahv
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas YO »

Kivipallur kirjutas:Lojaalsed fännid peaksid olema mõistusega, kes saavad aru mis toimub. Loomulikult oleks olukord fännide seas palju poistiivsem, kui NÖ. JUHTKOND suudaks ilusti ära seletada, MIKS selline olukord tekkinud on. Tegelikult võin ma ise sulle vastata, miks selline olukord tekkinud on.
ASJAGA TEGELEVAD TÄIESTI VALED INIMESED - ALATES BACKGROUND STAFFIST(kahtlen, et seda üldse on) LÕPETADES ENAMIKE MÄNGIJATEGA! Meeskond täiesti savilt ja VALESTI komplekteeritud - ala võtame need, keda enne teame ja kes viitsivad nats toksida.
Mul on mõistus ja saan aru ,mis toimub. Seis on tõesti kehv , kuid kas ma peaks hakkama nüüd mingit teist meeskonda sellepärast toetama? EI. Fänn toetab meeskonda ka kõige sitemas seisus ,mitte ei hüppa üle teisele poole.Sinu sõnade järgi ei tohiks näiteks Knicksil ühtegi fänni olla...[/quote]
KINICKS on ORGANISTASIOON, MIS TÖÖTAB KURADAMI HÄSTI( ma räägin organisatsioonist, mitte mängudest ja mängijatest). KALEVIL pole mingit organisatsiooni - mitte midagi sinna lähedalegi. Kogu see kupatus on väga amatöristlikult üles ehitatud..... ei tegita just suurt usaldustunnet või mis?[/quote]
Mina rääkisin jälle fännidest . Sain su jutust aru ,et kui klubil on sitt seis ,siis ongi õige see ,et "fännid " hakkavad mingit teist klubi toetama.[/quote]

Loomulikult ei peaks ja ei tohiks fännid klubi sita seisu pärast maha jätta. AGA kas Kalev on üldse klubi, mida saavad fännid usaldada, ja klubi otsuseid austada?
JUHTKONNA saamatus ajab mind lihtsalt vihale! Loomulikult tahan ma, et Kalev BBL-i, ja KMLI ära võidaks.... aga tundub, et juhtkonnal on täiesti savi, mis saab
Vasta