Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas Zog »

Mina rääkisin jälle fännidest . Sain su jutust aru ,et kui klubil on sitt seis ,siis ongi õige see ,et "fännid " hakkavad mingit teist klubi toetama.
Ma ei usu et inimeste pettumuse põhjuseks on pelgalt see, et praegu halvasti läheb.... pigem ärritab inimesi see, et omal ajal tehti nii masendavalt valesid otsuseid, et isegi korvpallikauged inimesed (nagu enamik meist siin) said aru, et need on valed... ja siis korrati neid samu vigu uuesti ja uuesti... nii et praegune s*tt seis ei ole mitte "ajutine mõõn", vaid ASJADE LOOMULIK KÄIK.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas Kivipallur »

Zog kirjutas:
Mina rääkisin jälle fännidest . Sain su jutust aru ,et kui klubil on sitt seis ,siis ongi õige see ,et "fännid " hakkavad mingit teist klubi toetama.
Ma ei usu et inimeste pettumuse põhjuseks on pelgalt see, et praegu halvasti läheb.... pigem ärritab inimesi see, et omal ajal tehti nii masendavalt valesid otsuseid, et isegi korvpallikauged inimesed (nagu enamik meist siin) said aru, et need on valed... ja siis korrati neid samu vigu uuesti ja uuesti... nii et praegune s*tt seis ei ole mitte "ajutine mõõn", vaid ASJADE LOOMULIK KÄIK.
Nõustun ,ei olegi midagi vastupidist väitnud.Kuid ega ma sellepärast hakka nt.Tarvast toetama.
Pilt
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas vaim564 »

1.Mis paneb, sind Kalevit toetama, sel hooajal?
Miks ka mitte
2.Kas meeskond on hästi ning profesionaalselt komplekteeritud?
:irw
3.Kas juhtkond on teinud kõike, et saada nii hea sats kokku, kui vähegi võimalik?
:D
4.Kas treeneriametis on õige mees?
no comments - eks tulemused näitavad
5.Kas Kalev saab regulaarselt tappa sellepärast, et mei EI OLE ÜLDSE raha?
ei
6.Kas Kalevie management on teinud kõik, et oma vigu parandada?
ei -eks tulemused näitavad
7.Kas Kalev on selline klubi, mis tekitab inimestes usaldustunde - ala jah me usume neisse, kuna me oleme kindlad, et asjaga tegelevad profsesionaalid ja olukord läheb paremaks?
Eesti parimad naljamehed oli muide hea kild :) Aga muidu - kui juba küsimus selliselt püstitatakse, siis see näitab samuti üht koma teist
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas Rix »

See on ikka hämmastav, kuidas mehi mängitatakse Cramo poolt, Erik Dorbek mängib üksi rohkem kui meeskona mõlemad tsentrid. Anderson pole ju sugugi heas vormis, aga mängida Andersoni ja Halliku vastu 193 ja 200 m viskavate äärtega. Pole ime, et ründelaud kaotati ja lõppeks isegi parema korvialuse tabavusega ikka tappa saadi. kolmest hulk on ka ikka päris küsitav, aga kui korvi alla mängida ei saa, siis... Owens vist mängis teisel poolajal 3,5 minutit? Aga eks treenerid (või juhtkond) tea paremini.
P.S Kõik, kes viimaseid Cramo mänge näinud, ei peaks üllatuma tulemusest, ma muidugi pidin käelabaga tükk aega laupa taguma, kui Triobeti koef. nägin... Tarva võit, 4,75, no comments. Cramost on kahju, aga hooaeg pole läbi. Võtke end kokku, nii mängijad, treenerid kui juhtkond. Ausõna. Ja ma tõesti loodan, et küsimus pole palkades või muudes jamades.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas Eepica »

tahaks kuulda siis varraku komentaare mängule huviga. sõber andis . ja sõber on ikka lahe vana pole midagi öelda
Kasutaja avatar
Ragles23
Kasutaja
Postitusi: 188
Liitunud: 01 Okt 2009, 22:57
Asukoht: Eesti,Soome

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas Ragles23 »

Kalev/Cramo on Eesti korvpalli HÄBIPLEKK
[GO KALEV GO !
treze
Kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: 23 Nov 2009, 15:32
Kontakt:

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas treze »

Olen viimased ca 10 aastat Kalevile pöialt hoidnud, neist 3 viimast regulaarselt mängudel käinud - see aasta isegi rohkem kui eelmisel. Minu arvamus hetkeseisust on järgmine:

Meeskonda on kuulunud aasta-aastalt mehed, kes tunnevad ennast väga kindlalt. Tekkimas on rutiin ja motivatsiooni leidmine on küsitav. Näiteks Arbet, Keerles & co tunnevad ennast Kalevi särgis nii mugavalt, et nad ei tahagi kuhugi enam jõuda. See on muidugi minu subjektiivne arvamus, aga sellel hooajal on nende mängust ja ilmest järeldades näha, et võidan/kaotan - vahet ju väga pole? So, kaotasime Tarvasele - homme juba uus mäng - lähme edasi.

Ühesõnaga tööd tehtakse täpselt nii palju kui vaja. Ju on aru saadud, et ega kuhugi Cramost väga pressida pole ja Eesti mõistes on Cramo tipp, kui pealinnas elada tahad.

Välismaale surumine on ju jälle põhimõtteliselt algusest alustamine.. tööd teha ju ei viitsita. Küll see koondisekutse ka tuleb, nii tavaline ju.. Ja selline suhtumine käib mulle rämedalt pinda! Võib-olla on mingisugused rahaprobleemid või mõni muu kolmas lahendamata asi, aga kurat - Kalev/Cramo särki tuleb kanda auga ja see tuleb välja teenida!

Mina jään arvamusele, et enne juba keskpärased ja vähe kehvema ajalooga mängijad, kui need nö koondislased, kes isegi ei pinguta! Arbet, Dorbek, Keerles, Sokk peavad aru saama, et on aeg endast rohkem anda. Ei ole mõtet loota (nagu iga hooaeg on loodetud), et tulevad leegionärid ja teevad igakord mängu ära. Ei ole nii, praegu on ideaalne üleminekuaasta, kus välismaalt saadud valikud on olnud suhteliselt kesised ja tuleks ise pead tõstma hakata! Kätte on jõudnud aeg, kus eestlased Cramos peavad ise mängu ära tegema, mitte lootma import-meestele.

Loomulikult on viga ka juhtkonnas, komplekteerimatuses, raha vähesuses, masus, valimistes ja sajas muus asjas, aga nende taha ei saa ennast peita. Seda sitta tuleb koos süüa - fännid, mängijad, personal, juhtkond, toetajad. Selleks, et sellistes olukordades paremini toime tulla ja ühtseks löögirusikaks ennast moodustada tuleb kõikidel nendel institutsioonidel omavahel suhelda. Fännid ja toetajad on need, kes oskavad väga lihtsalt oma viha näidata - juhtkont peaks sellest õppust võtma ja korraldama ühiseid miitinguid, kus antakse klubi olukorrast ülevaade. Proovitakse koos lahendada probleeme. Vot see on minu arvates edasiviivjõud!

Senikaua kuni mängijad sellest aru pole saanud - pole mõtet ka vinguda. Meeskonnavaim ei teki hetkega, seda vormitakse terve hooaeg - mõõnas, tõusus igatpidi peab koos olema, aga vigadest tuleb ka õppida.

Ja kurat mulle meeldis Sõbra ja Tarva mäng - Tarvas on nagu must hobune, kellelt ei tohiks sellist tulemust oodata, aga kurat ikka suudavad. Respekt sõbra, Tarva mängijate ja klubi vedajate-fännide ees. Rahvale meeldib avatus ja see, kuidas Sõber ütleb ja asjadesse suhtub, see näitab ära ka klubilise seisu. Kui läheb sitasti, siis Sõber ei eita ja tunnistab viga, läheb hästi, siis ta ka põhjendab, miks läks hästi. Meie treeneritest, juhtkonnast seda kohati nagu näha pole..

Loodan tõsiselt, et kui koondisekutseid jagama hakatakse, siis mõnele mehele see puhtalt põhimõttest ei saadeta, et saaks natukene oma elu üle järele mõelda. On aeg jalad ***** alt välja võtta ja seda sitta süüa ning mängima hakata!

PS! Varrak mulle iseenesest meeldib, Sokul pole ka viga, aga Kalev vajaks praegu vanameister Dorbeku kätt treeneripingil, kes loiud talveunes eestlased üles peksaks ja senikaua regulaarselt neile lajataks, kuni nad aru saavad, et on viimane aeg mängima hakata..
ShopShop.ee - mugav viis shoppamiseks! Adidas, Reebok, One & Yamaha ootavad! http://www.shopshop.ee
Kasutaja avatar
brutality
Kasutaja
Postitusi: 120
Liitunud: 10 Dets 2008, 04:48

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas brutality »

kuna ise mängul ei käinud, siis küsiks ühe statistika numbri kohta: VV Cramo 13 - Tarvas 38. Mis toimus?
Siimphoto
Uus kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 25 Aug 2009, 16:43

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas Siimphoto »

fotogalerii Cramo-Tarvase kohtumisest: http://sport.err.ee/index.php?06105994" onclick="window.open(this.href);return false;
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas Krysver »

Alustuseks suur kompliment Tarva poolehoidjatele. See on ikka lahe, et veel mõnest Eesti linnast peale Tartu selline fänniarmee kohale tuleb ja korralikult kaasa elab. Rakvere "korvpallibuum" on tegija :)

Mängu alguses tundus, et Kalev on kõvasti kindlam. Pressiti päris hästi tagumisi mehi. See tekitas Tarva tagumistes meestes veidi ebakindlust. Saage sai oma mängu alles kohtumise lõpus käima. Ja Kriisa peal olid kogu aeg Kalevi kaitsespetsid Arbet ja E. Dorbek (E. Dorbek on selles mõttes lahe tüüp, et mõnes kohtumises peab ta vastase tsentrit peale võtma, seekord aga mängujuhti...). Selles mõttes oli päris lahe, et kohe kui Kriisa väljakule tuli, saadeti kohe ka Arbet. See tuletas vanu Kullamäe vastu mängimisi meelde.
Ja Arbet ei teinud üldsegi halba mängu. Kriisa sai normaalsemalt peale viskeid teha alles mängu lõpus, kui survet vähemaks oli lastud.

Ja kui Halliku vise ka alguses ei läinud, siis tõi Tarval kastanid tulest välja Anderson. Mees pani ikka väga kindlalt alguses järjest Fisheri vastu. Ja kui pikkuse vahe selline, siis pole ka ime.

Fisher küll kompenseeris suurem osa mängust oma kaitse puudujäägid ründes, aga lõpu kolmese uhamine oli väga vale otsus.

Kalevi kaitsemäng tuletas natuke tavalisi Tartu esimeste finaalmängude sooritusi. Mimel aastal on olnud Tartul see probleem, et kui aasta otsa pole just liiga püüdlikult kaitses mängitud, siis finaalides tuleb alguses ikka jube palju vigu ülepüüdlikusest. Praegu on Kalevil umbes sama probleem.

Ja kui alguse agressiivsus ära kadus, said Tarva tagamehed ükshaaval kindluse kätte. Hallik hakkas ka endast lühemate meeste vastu üle kätte ära viskama ja nii see läks.

Kuigi peaaegu lõpuni oli tunne, et Kalev oma pikema pingiga suudab lõpus paremini vastu pidada, siis tekkis lõpus juba tunne, et oleks ikka kahju Tarvast, kui sellise hingestatud mängu peale kaotus tuleb.

Andres Sõber on muidugi täiesti omaette teema. Ilma sellise treenerita oleks eesti korva´pall ikka kõvasti vaesem. Kui mees vaheaja soojendusel võtab EKL-i kõige vanema mängija Kriisa oma kaisutusse nagu väikese poisi ja ütleb talle midagi innustavat ning Kriisa silmist paistabki, et saab nagu energiat juurde... Päris lahe ikka.

Aga õhtu kõige lahedam hetk oli, kui Müür üle reklaamtahvlite hüppe sooritas, kui meeskonnad väljakult ära läksid. Jalg on vist siis päris hea. Ma kartsin, et mees tuleb ja lonkab natuke ühest väljakuotsast teise, aga nüüd on lootust, et ehk ikka teeb mõne kiirema liigutuse ka.

Aga Kalevit tuleb ikka edasi toetada. Olid ka Ehitustööriistal ajad, kui kõvasti peksa BBL-is saadi. Ja EKL-is on igasuguseid huvitavaid finaali variante võimalik. Nii Tallinna väline (Tarvas-Rock), kui Tallinna sisene (Kalev Cramo-TTÜ).
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas spartaklane »

Miks pole Varraku kommentaare ja miks klubi president vaikib ,tahaks nende kommentaare kuulda.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas nojah »

Väike ennustus. Hooaja seis kokkuvõttes. Pärast play-offe ja kõike:

1. Rock
2. TTÜ
3. Tarvas
4. BC Kalev/Cramo
5. Tln Kalev
6. Valga
7. Pärnu
8. Kuremaa

pange tähele, oraakel on rääkinud.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas YO »

nojah kirjutas:Väike ennustus. Hooaja seis kokkuvõttes. Pärast play-offe ja kõike:

1. Rock
2. TTÜ
3. Tarvas
4. BC Kalev/Cramo
5. Tln Kalev
6. Valga
7. Pärnu
8. Kuremaa

pange tähele, oraakel on rääkinud.
Ilma Fisherita oleks 6 koht reaalsus.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas nojah »

Mingi küsitlus oli ka?

1.Mis paneb, sind Kalevit toetama, sel hooajal?

Põhimõtteliselt olen Kalevit toetanud seetõttu, et on Eestis vast kõige suuremate (rahvusvaheliste) ambitsioonidega klubi olnud. Kellele varem ei läinud korda ainult kohalik meistritiitel vaid üritati jõuda ka kõrgemale, läbi lüüa väljaspool. Otsiti tasemel treenereid, üritati meeskonda vahendite kohaselt võimalikult hästi komplekteerida ja kohalik korvpalli paremikule väljundit pakkuda. Sellel hooajal olen jäänud toetama harjumusest. Juba BBL mängudel käimine Saku Suurhallis on selline hea sissejuurdunud rutiin. Aga vaikselt hakkab juba lootusetus võimust võtma. Näiteks homne Rytase mäng jätab külmaks suht. Mis seda sauna ikka vaadata.

2.Kas meeskond on hästi ning profesionaalselt komplekteeritud?

EI EI ja veelkord EI. Selle hooaja kõige suures probleem. Veel suurem, kui raha puudus. Kas Rakverel on sis rohkem raha? Või TTÜ-l? 3 kuune laps paneb ka puzzlet paremini kokku kui selle aasta Kalevi juhtkond meeskonda.


3.Kas juhtkond on teinud kõike, et saada nii hea sats kokku, kui vähegi võimalik?

Ma usun, et rahalise poole pealt on antud endast parim. Ei kritiseeri väiksemat eelarvet. Ajad on nagu on. Aga tuleb tähelepanu pöörata ka KOMPLEKTEERIMISELE! Olen seda juba oktoobrist alates jahunud nagu katkine grammafon.


4.Kas treeneriametis on õige mees?

Kindlasti on ta nõrgem kui eelmised treenerid (Vucinic, Matic, Kuusmaa, tegelikult ka Dorbek). AGA. Oleks äärmine rumalus teda praegu lahti lasta. Meil on ka tulevikus treenereid vaja ja noor mees saab praegu oi oi kui hea õppetunni. Las ta mässab selle seltskonnaga. Selle koosseisuga sinilindu nii või naa ei püüa.


5.Kas Kalev saab regulaarselt tappa sellepärast, et mei EI OLE ÜLDSE raha?

Ei saa. Kas Rakverel on rohkem raha? TTÜ-l? Eelarve puudus võib olla küll põhjus, et ei suudeta enam Linehan-Fox-Kangur tasemel mängijaid palgata aga mitte kaotuste põhjus. Ka väiksema eelarvega võib häid tulemusi saada.


6.Kas Kalevie management on teinud kõik, et oma vigu parandada?

Kas on hea mõte valge viinaga pohmelli ravida?

7.Kas Kalev on selline klubi, mis tekitab inimestes usaldustunde - ala jah me usume neisse, kuna me oleme kindlad, et asjaga tegelevad profsesionaalid ja olukord läheb paremaks?

Olen sunnitud vastama ausalt ja puhtsüdamlikult - EI.
Aga loodetavasti veel järgmisel hooajal on klubi alles.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Kalev Cramo vs Tarvas T02.03

Postitus Postitas vaim564 »

Ma isegi loodan juba salamahti, et tuleb väike üllatus ning TTÜ või Tarvas paneb lõpuks kinni. Kuigi Rock tundub praegu olevat selline absoluutne liider.
Vasta