Gregor Arbet

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Alois
Kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 20 Juun 2012, 10:38

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Alois »

http://tv.delfi.ee/video/jXLH4bKp/

Delfis siis lühike video.

Natuke offtopic, aga reporteri võiks küll mingi asjalikuma sebida. Sellist piinlikku vaikust ja Gregori vahtimist, et kas tuleb ka mõni küsimus veel või, oli ikka väga palju 4 minuti kohta
Dario
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 09 Okt 2012, 10:57

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Dario »

Palju õnne isaks saamise puhul!
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas japs »

http://sport.err.ee/v/korvpall/74e46249 ... 2477f6b84a" onclick="window.open(this.href);return false;
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Kahju, et Arbet mängujuht pole, muidu krabaks Cramo ta kohe ära :D
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Soho »

Jama , et Millage-ga leping ära tehti ... oleks Arbeti ilusti nr.3 peale saanud ..
Viimati muutis Soho, 29 Jaan 2014, 20:39, muudetud 1 kord kokku.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Kris »

Seda küll ei oodanud. Kuigi mänguminuteid polnud just palju, siis päris pingipeale ta ka polnud naelutatud. Makseraskused?

Ja siit küsimus kuhu ta edasi läheb? Hooaega veel ees oma 4-5 kuud. Muidu pakuks Kalevit, kuid kahtlen kas selleks raha on.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Karl »

Kris kirjutas:Seda küll ei oodanud. Kuigi mänguminuteid polnud just palju, siis päris pingipeale ta ka polnud naelutatud. Makseraskused?

Ja siit küsimus kuhu ta edasi läheb? Hooaega veel ees oma 4-5 kuud. Muidu pakuks Kalevit, kuid kahtlen kas selleks raha on.
Ma arvan et kui ta just kusagile mujale välismaale ei saa, siis Kalev oleks loogiline variant küll.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas nub4you »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=67708193" onclick="window.open(this.href);return false;

Delfi väidab, et Cramos juba.
Pilt

Pilt
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Kris »

Kui aga mõelda juba üldisemalt - olen ma ainus kellele tundub et Arbet pole enam see mängija kes 2-3 aastat tagasi? Mitte et ta kehva oleks, ikkagi Eesti koondise tasemel mängija kellel hulga rahvusvahelisi koguemusi, aga päris oma paari aasta tagust taset ta enam välja ei vea. Mida teised arvavad? Olen liiga kriitiline?
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas nub4you »

Usun ka seda, Kurbas on see hooaeg jube hea olnud, kaitses Gregoriga vähemalt samal tasemel ning rünnakul ka kõvasti arenenud. EM'l konkurentsi kah SF kohale. Jutt läks teemast kõrvale, aga tahtsin öelda, et Gregor ei ole enam see kes varem ning Kurbas ja mõned peale tulemas.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Invisibl3 »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=67708193" onclick="window.open(this.href);return false;

Gregor Arbet naaseb Kalev/Cramosse - reedesel Rockiga mängul juba platsil?
põrsas123
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 26 Apr 2012, 14:48

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas põrsas123 »

Welcome back Gregor !
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Kris »

põrsas123 kirjutas:Welcome back Gregor !
Samad sõnad.

Kui aus olla, siis isegi ei tea mida oodata. Ei tea üldse, mida võistkond temalt ootab. Loodetavasti paneb ta mind oma eelmise postituse sõnu sööma. :)
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas japs »

Tohoh? ons keegi siis vahepeal niipalju Arbeti mänge näinud, et nüüd juba enne eestis nägemist maha kiputakse kandma Mitte et ma Kurbaselt temakoha ülevõtmist ei ootaks, aga kuda see asjasse puutub?

Igal juhul on nüüd Varrakul päris keeruline pähkel pureda... kuidas kõikidele meestele minuteid jagada ja meeskonda sellesuunalistest sisepingetest hoida.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Rix »

Kris kirjutas:Kui aga mõelda juba üldisemalt - olen ma ainus kellele tundub et Arbet pole enam see mängija kes 2-3 aastat tagasi? Mitte et ta kehva oleks, ikkagi Eesti koondise tasemel mängija kellel hulga rahvusvahelisi koguemusi, aga päris oma paari aasta tagust taset ta enam välja ei vea. Mida teised arvavad? Olen liiga kriitiline?
Ei tea...pole ju kodus mänginud nüüd üle aasta, aga enne Kavalasse siirdumist mängis nagu teine noorus oleks olnud. Koondises mängis minu meelest Gregor väga targalt, tegi seda, mida oskab ja ei vägistanud oma mängu. Seetõttu väga sellele alla ei kirjutaks. Kindel on ka see, et mehe mäng vanusega muutub.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Vasta