Gregor Arbet

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Juku
Kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 07 Veebr 2011, 19:32

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Juku »

japs kirjutas:Tohoh? ons keegi siis vahepeal niipalju Arbeti mänge näinud, et nüüd juba enne eestis nägemist maha kiputakse kandma Mitte et ma Kurbaselt temakoha ülevõtmist ei ootaks, aga kuda see asjasse puutub?

Igal juhul on nüüd Varrakul päris keeruline pähkel pureda... kuidas kõikidele meestele minuteid jagada ja meeskonda sellesuunalistest sisepingetest hoida.
Äkki saadetakse Gibson minema...
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Rix »

Juku kirjutas:
japs kirjutas:Tohoh? ons keegi siis vahepeal niipalju Arbeti mänge näinud, et nüüd juba enne eestis nägemist maha kiputakse kandma Mitte et ma Kurbaselt temakoha ülevõtmist ei ootaks, aga kuda see asjasse puutub?

Igal juhul on nüüd Varrakul päris keeruline pähkel pureda... kuidas kõikidele meestele minuteid jagada ja meeskonda sellesuunalistest sisepingetest hoida.
Äkki saadetakse Gibson minema...
Ei usu, et kedagi minema saatma hakatakse. Tegelt oli siiani roster poolik. Aga iial ei või teada.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Kris »

Pigem võib olla Sokk see, kelle minutid võivad alla minna (lähtudes sellest, et nüüd saab Abbott rohkem nr2 peal olla). Ja muidugi Kajupank.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas KalevRuus »

Kui aga mõelda juba üldisemalt - olen ma ainus kellele tundub et Arbet pole enam see mängija kes 2-3 aastat tagasi? Mitte et ta kehva oleks, ikkagi Eesti koondise tasemel mängija kellel hulga rahvusvahelisi koguemusi, aga päris oma paari aasta tagust taset ta enam välja ei vea. Mida teised arvavad? Olen liiga kriitiline?
Usun ka seda, Kurbas on see hooaeg jube hea olnud, kaitses Gregoriga vähemalt samal tasemel ning rünnakul ka kõvasti arenenud. EM'l konkurentsi kah SF kohale. Jutt läks teemast kõrvale, aga tahtsin öelda, et Gregor ei ole enam see kes varem ning Kurbas ja mõned peale tulemas.
Ohjah, mitu kuud on olnud hala, et miks küll Cramo Arbetil minna lasi ja kui väga number kolme vaja oleks; nüüd on juba kurtmine, et ta polevat parimate päevade vormis? Huvitav, kas mõned tegelased kunagi millegagi rahul ka suudavad olla?
Vähemalt suviste koondisemängude põhjal polnud Arbet korvpalli mängimist ära unustanud. Kas ta hetkel parimas vormis on,ei tea. Abiks on ta igatahes, isegi kui esialgu veel parimas hoos ei ole ja enam ei saa vähemalt vinguda, et number kolme pole ja seepärast normaalselt mängida ei saa.
Omaette küsimus on muidugi see, et kas nüüd Gibsonit tingimata vaja on või kas oli tingimata vaja Miilitsat värvata. Aga need on pigemad meeldivad probleemid, parem olgu mehi üle kui puudu. Arbeti liitumine on ülimalt hea uudis igatahes.
Viimati muutis KalevRuus, 29 Jaan 2014, 21:26, muudetud 1 kord kokku.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas nojah »

Tegelikult väga vajalik täiendus meeskonnale, saab koosseis rohkem tasakaalu ja mehed enam neile sobival positsioonil mängida. Ja eks nüüd siis näis, kes jääb pingile kas Gibson või Sokk. Või hoopis Millage?
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Krysver »

"Hakkasime seda varianti planeerima juba pärast (Armands) Škele lahkumist, aga tegudeni jõudis see alles nüüd," selgitas korvpallisõpradele üllatusena tulnud uudist valitseva Eesti meistri mänedžer Kaarel Sibul. Arbeti üleminek sai kinnituse täna, mil mängumees jõudis kreeklastega lahkumise tingimustes kokkuleppele.

"Pärast Škele lahkumist oleme oodanud teda siia tagasi. Meil on temaga suhtlus olnud juba poolteist kuud, aga on olnud erinevaid põhjuseid, miks see varem pole teoks saanud,"
"Nüüd viimasel ajal asi arenes, kuid salamisi ootasime teda siia ammu," rääkis Varrak ERR-ile


Tõenäoliselt olid jutud juba siis konkreetsed, seetõttu ei otsitud ka 3. positsiooni aktiivselt, vaid oodati, et Arbet Kreeklastega kokkuleppele jõuab. Nüüd on lihtsalt jube kahju, et see asi nii kaua venima jäi.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Rio »

Ise pooldaks ka Gibsoni ära saatmist, ega ta halb mees pole ja kaitses hakib hästi . Kui ta juba praegu all 10 min mängida sai siis mis saab siis kui Arbet naaseb.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 708
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas BCKLV »

Tegelikult ootaks nüüd juba ka Skele taasliitumist :D ...pole teine pikemat aega seal Türgi 2. liigas väljakule saanud.
HEROS GET REMEMBERED, LEGENDS NEVER DIE ||| 2005 ||| 2006 ||| 2009 ||| 2011 ||| 2012 ||| 2013 ||| 2014 ||| 2016 ||| 2017 |||
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas vaim564 »

Kui siin juba Arbeti taseme kallal vingutakse, eriti veel olukorras, kus nii öelda väikese ääre kohale head lahendust pole, siis võiks juba kõik Eesti mängijad lahti lasta. Ma arvan, et koju ei saadeta kedagi, lihtsalt Kajupank ei pruugi enam kõrgemal tasemel mänguaega saada, millest on muidugi kahju, aga mis teha.
Kavalas oli ta üks põhitegijaid, aga Rhetymnos ta ei suutnud mänguaega teenida.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas japs »

vaim564 kirjutas:Kui siin juba Arbeti taseme kallal vingutakse, eriti veel olukorras, kus nii öelda väikese ääre kohale head lahendust pole, siis võiks juba kõik Eesti mängijad lahti lasta. Ma arvan, et koju ei saadeta kedagi, lihtsalt Kajupank ei pruugi enam kõrgemal tasemel mänguaega saada, millest on muidugi kahju, aga mis teha.
Kavalas oli ta üks põhitegijaid, aga Rhetymnos ta ei suutnud mänguaega teenida.
Kajupanga mänguminetite langus (kadumine) on vältimatu, kahju on aga sellest et veelgi väheneb kardetavasti Soku mänguaeg.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Rix »

BCKLV kirjutas:Tegelikult ootaks nüüd juba ka Skele taasliitumist :D ...pole teine pikemat aega seal Türgi 2. liigas väljakule saanud.
2 mängu pole koosseisus olnud. Pakun, et vigane. Muidu ju 40 min ja meeskonna liider.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas KalevRuus »

japs kirjutas:
vaim564 kirjutas:Kui siin juba Arbeti taseme kallal vingutakse, eriti veel olukorras, kus nii öelda väikese ääre kohale head lahendust pole, siis võiks juba kõik Eesti mängijad lahti lasta. Ma arvan, et koju ei saadeta kedagi, lihtsalt Kajupank ei pruugi enam kõrgemal tasemel mänguaega saada, millest on muidugi kahju, aga mis teha.
Kavalas oli ta üks põhitegijaid, aga Rhetymnos ta ei suutnud mänguaega teenida.
Kajupanga mänguminetite langus (kadumine) on vältimatu, kahju on aga sellest et veelgi väheneb kardetavasti Soku mänguaeg.
Lihtsalt huvi pärast, miks sa nii arvad? Mina arvan pigem, et väheneb Gibsoni mänguaeg. Ja muidugi Kajupanga oma.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Egert »

Ma VÄGA loodan, et ei teki selline olukord nagu eelmise hooaja esimesel poolel, kus Arbet pidi iga mäng oma 30 minutit kätte saama.
Viimati muutis Egert, 09 Veebr 2014, 01:27, muudetud 2 korda kokku.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas nojah »

Küsimus on eelkõige selles, mida treener ootab Millage (kellele vist on juba põhiviisiku koht n.ö broneeritud) vahetusmängijalt, milliseid omadusi? Mina arvan, et ootab eelkõige kõva survestamist kaitses ja siis on Gibson see mees. Aga küllap sõltub veel suurem osa sellest, mis vormis on mehed, kuidas nad ennast trennis näitavad, kes on parasjagu vastane jne. Kuid objektiivselt võttes täna ma ei näe seda extrat, mida Sokk pingilt tulles anda võiks. Põhimängujuhina, natukene teine asi, siis on tema põhiline mängu kujundaja ja selle eest vastutaja ja selles rollis ta on noh... ok.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Kalevpoiss »

nojah kirjutas:Tegelikult väga vajalik täiendus meeskonnale, saab koosseis rohkem tasakaalu ja mehed enam neile sobival positsioonil mängida. Ja eks nüüd siis näis, kes jääb pingile kas Gibson või Sokk. Või hoopis Millage?
Rockil on kogu aeg rotatsioonis 10 meest. Ma ei saa aru miks meil peaks kohe keegi pingile jääma? Kajupank ja Kitsing jäävad samasse rolli nagu Rockis on Meister/Vene. 5 tagameest ei ole ju tegelikult palju. Abbot peab hakkama ka Arbetile ju puhkust andma. Ei saa meeskonda komplekteerida sellise suhtumisega, et kõike mehed on alati 100% terved, rääkimata sellest, et alati on mõnel meie mehel ka must päev.
Vasta